KK Burch

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
Bistrik
Postovi: 1451
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: KK Burch

Post Postao/la Bistrik » 25 nov 2017, 19:37

slab burch ove sezone sve porazi

Avatar
MElloo
Postovi: 13017
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: KK Burch

Post Postao/la MElloo » 25 nov 2017, 19:41

Bistrik je napisao/la:slab burch ove sezone sve porazi
bio sam ja na utakmici protiv nas(donji vakuf) i mogu rec da su me pravo iznenadili
Od ekipe koja je prosle godine bila druga ove godine najgori daleko. Mozda je i do toga sto su mjenjali trenera

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: KK Burch

Post Postao/la Mancini » 25 nov 2017, 21:35

MElloo je napisao/la:
Bistrik je napisao/la:slab burch ove sezone sve porazi
bio sam ja na utakmici protiv nas(donji vakuf) i mogu rec da su me pravo iznenadili
Od ekipe koja je prosle godine bila druga ove godine najgori daleko. Mozda je i do toga sto su mjenjali trenera
Smijenili trenera bez ikakve potrebe. U tom trenutku su mislim bili na prvom mjestu.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Bistrik
Postovi: 1451
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: KK Burch

Post Postao/la Bistrik » 26 nov 2017, 11:39

Mancini je napisao/la:
MElloo je napisao/la:
Bistrik je napisao/la:slab burch ove sezone sve porazi
bio sam ja na utakmici protiv nas(donji vakuf) i mogu rec da su me pravo iznenadili
Od ekipe koja je prosle godine bila druga ove godine najgori daleko. Mozda je i do toga sto su mjenjali trenera
Smijenili trenera bez ikakve potrebe. U tom trenutku su mislim bili na prvom mjestu.
da
gledao sam i Burch II jer igraju još i dvorani ramiz Salčin ni ovi nisu puno bolji, samo slaba Jablanica totalno
a koliko ekipa ispada jedana ili dvije

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: KK Burch

Post Postao/la Mancini » 29 nov 2017, 17:01

Broj klubova koji ispada iz lige zavisi od toga koji će klubovi napustiti Ligu 12. Prvi rang takmičenja je Liga 11. Kao i drugi.
Zadnja izmjena: Mancini, dana/u 10 dec 2017, 01:46, ukupno mijenjano 2 puta.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Bistrik
Postovi: 1451
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: KK Burch

Post Postao/la Bistrik » 29 nov 2017, 21:37

Mancini je napisao/la:Broj klubova koji ispada iz lige zavisi od toga koji će klubovi napustiti Ligu 12.
da... znači tamo je bošnjak zadnji i mogli bi ispasti... s obzirom da ovde ima 11 klubova a ne 12 dakle u tom sučaju da samo bošnjak ispadne onda samo zadnji ispada

Avatar
eldarmuratovic26
Postovi: 2
Pridružen/a: 09 dec 2017, 23:12
Kontakt:

Re: KK Burch

Post Postao/la eldarmuratovic26 » 09 dec 2017, 23:18

Mene zanimaju igraci koji igraju.Da li su oni studenti sa talentom I zeljom za kosarku ili klub "dovodi" igrace?Da li onaj ko upise ovaj univerzitet moze da se prikljuci klubu?

Sent from my XT1650 using Tapatalk

Avatar
Bistrik
Postovi: 1451
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: KK Burch

Post Postao/la Bistrik » 10 dec 2017, 21:20

eldarmuratovic26 je napisao/la:Mene zanimaju igraci koji igraju.Da li su oni studenti sa talentom I zeljom za kosarku ili klub "dovodi" igrace?Da li onaj ko upise ovaj univerzitet moze da se prikljuci klubu?

Sent from my XT1650 using Tapatalk
koliko ja znam ko upise ovaj fax moze se prikjuciti timu. čak bi imao i neku stipendiju zbog toga.

Avatar
kovacic
Postovi: 1322
Pridružen/a: 27 jul 2009, 10:36
Kontakt:

Re: KK Burch

Post Postao/la kovacic » 11 dec 2017, 14:16

Bistrik je napisao/la:
eldarmuratovic26 je napisao/la:Mene zanimaju igraci koji igraju.Da li su oni studenti sa talentom I zeljom za kosarku ili klub "dovodi" igrace?Da li onaj ko upise ovaj univerzitet moze da se prikljuci klubu?

Sent from my XT1650 using Tapatalk
koliko ja znam ko upise ovaj fax moze se prikjuciti timu. čak bi imao i neku stipendiju zbog toga.
Klub masovno dovodi igrače tj. skautira potencijale 16-19 godina i nudi im stipendijske ugovore, podjednako kao u SAD, boli ih briga za akademski uspjeh, samo da si ti tu, dobiješ relativno lako diplomu, primaš novac, sve je prekopirano od NCAA. Pogotovo sad kad imaju drugi tim, imali su i javni konkurs za prijavu kandidata za probu. :P :P

Avatar
eldarmuratovic26
Postovi: 2
Pridružen/a: 09 dec 2017, 23:12
Kontakt:

Re: RE: Re: KK Burch

Post Postao/la eldarmuratovic26 » 11 dec 2017, 15:48

kovacic je napisao/la:
Bistrik je napisao/la:
eldarmuratovic26 je napisao/la:Mene zanimaju igraci koji igraju.Da li su oni studenti sa talentom I zeljom za kosarku ili klub "dovodi" igrace?Da li onaj ko upise ovaj univerzitet moze da se prikljuci klubu?

Sent from my XT1650 using Tapatalk
koliko ja znam ko upise ovaj fax moze se prikjuciti timu. čak bi imao i neku stipendiju zbog toga.
Klub masovno dovodi igrače tj. skautira potencijale 16-19 godina i nudi im stipendijske ugovore, podjednako kao u SAD, boli ih briga za akademski uspjeh, samo da si ti tu, dobiješ relativno lako diplomu, primaš novac, sve je prekopirano od NCAA. Pogotovo sad kad imaju drugi tim, imali su i javni konkurs za prijavu kandidata za probu. [emoji14] :P
Predobro zvuci da bi bilo istinito....

Sent from my XT1650 using Tapatalk

Avatar
Bistrik
Postovi: 1451
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: RE: Re: KK Burch

Post Postao/la Bistrik » 11 dec 2017, 17:23

eldarmuratovic26 je napisao/la:
kovacic je napisao/la:
Bistrik je napisao/la:
koliko ja znam ko upise ovaj fax moze se prikjuciti timu. čak bi imao i neku stipendiju zbog toga.
Klub masovno dovodi igrače tj. skautira potencijale 16-19 godina i nudi im stipendijske ugovore, podjednako kao u SAD, boli ih briga za akademski uspjeh, samo da si ti tu, dobiješ relativno lako diplomu, primaš novac, sve je prekopirano od NCAA. Pogotovo sad kad imaju drugi tim, imali su i javni konkurs za prijavu kandidata za probu. [emoji14] :P
Predobro zvuci da bi bilo istinito....

Sent from my XT1650 using Tapatalk
pa eto probaj, razgvaraj i nemaš šta izgubiti

Avatar
mexy_whites
Postovi: 1135
Pridružen/a: 17 apr 2010, 03:24
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Burch

Post Postao/la mexy_whites » 18 feb 2018, 06:56

Burch katastrofa ove godine. To se desi kad 'strucna' uprava otpusti Kemala Secerovica u momentu kada je klub bio prvi na tabeli.

Teska borba za opstanak ih ceka.
Side before self - every time

Avatar
Bistrik
Postovi: 1451
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: KK Burch

Post Postao/la Bistrik » 18 feb 2018, 20:59

mexy_whites je napisao/la:Burch katastrofa ove godine. To se desi kad 'strucna' uprava otpusti Kemala Secerovica u momentu kada je klub bio prvi na tabeli.

Teska borba za opstanak ih ceka.
teško če se sačuvati. pošto su gore vogošća i bošnjak zadnji i oni bi mogli ispasti dakle moraju preskočiti i Turbinu ne samo Gradinu..

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.