Harun Mahmutović

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la nerminh74 » 17 sep 2016, 09:45

Monci je napisao/la:Ma da se razumijemo, niti pratim Bosnu, niti sam navijač iste. Slučajno sam bio prisutan kada se pričalo o ovogodišnjem turniru, učesnicima, i pokrenu se priča o Bosninoj budućnosti. Zbog poštovanja ljudi koji su bili prisutni neću reči o kome se radi, ali mogu samo reći da pogledate ko učestvuje, možda će onda i biti jasno nešto više.
U životu uspješnost čovjeka pokazuju njegovi rezultati, i ostvarenja na mnogim poljima, pa bi po tome cijenio Haruna. Dakle, uspješan poslovno, uspješan sportski....ne vidim razloga za bilo kakva pljuvanja po čovjeku...i iznošenje neistina i insinuacija...
znaci ja lazem, kako ono ti rece sacekaj pa ces vidjeti
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Monci
Postovi: 1990
Pridružen/a: 13 maj 2009, 18:10
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Monci » 17 sep 2016, 10:16

Ma jok niko ne laže, bar ja to nisam rekao. Inače na ovom forumu pratim samo Želju i ostalo me fakat ne zanima. Sinoć sam slučajno ušao na ovu temu i viđoh par postova. A kao što rekoh imam info oko Bosne....i eto uvezah sve to. Haruna znam iz medija i u oko reprezentacije, i da je rezultat postojao dok je on bio tu činjenica je. Da li je njegova zasluga ili ne uvijek će biti priče za i protiv, i ja u to ne bi ulazio. Po meni je bio pozitivan, angažovan, srčan i predan do jaja tome što je radio. Naravno nije za klikere radio funkcija je profesionalna i uzimao je platu za to. To su sve činjenice.
I neću više komentarisati na ovu temu. Vidim Nermine poslao si mi pp pa izbrisao....

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la nerminh74 » 17 sep 2016, 12:01

Monci je napisao/la:Ma jok niko ne laže, bar ja to nisam rekao. Inače na ovom forumu pratim samo Želju i ostalo me fakat ne zanima. Sinoć sam slučajno ušao na ovu temu i viđoh par postova. A kao što rekoh imam info oko Bosne....i eto uvezah sve to. Haruna znam iz medija i u oko reprezentacije, i da je rezultat postojao dok je on bio tu činjenica je. Da li je njegova zasluga ili ne uvijek će biti priče za i protiv, i ja u to ne bi ulazio. Po meni je bio pozitivan, angažovan, srčan i predan do jaja tome što je radio. Naravno nije za klikere radio funkcija je profesionalna i uzimao je platu za to. To su sve činjenice.
I neću više komentarisati na ovu temu. Vidim Nermine poslao si mi pp pa izbrisao....
Ja ti nikakvu pp nisam poslao, a to da srcano radi vec su mi rekli, ali takodzer znam kako je napredovao u zivotu, a to vec ima manje veze sa srcanoscu
Da je srcanost sama dovoljna puno nas bi bilo puno uspijesniji, ali u ovoj drzavj nazalost podobni uspijevaju
Nego vidim da si samo povrsno zagrebao povrsinu, pa onda drzi se zelje
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la KK_Bosna » 17 sep 2016, 12:19

nermine, znaci tebi je bolje da bosna igra A1 ligu i da se raspada nego da u narednih 5 godina igra ABA ligu samo zato sto je harun usao u klub?
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
JHam
Postovi: 9030
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la JHam » 17 sep 2016, 12:38

KK_Bosna je napisao/la:nermine, znaci tebi je bolje da bosna igra A1 ligu i da se raspada nego da u narednih 5 godina igra ABA ligu samo zato sto je harun usao u klub?
Mislim da je ono sto nermin zeli, a vjerujem i svi, da taj uspjeh ne bude samo narednih 5 godina, pa da se opet desi isti ili jos gori pad kad ovima vise ne bude interesantno ;)

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la nerminh74 » 17 sep 2016, 12:45

KK_Bosna je napisao/la:nermine, znaci tebi je bolje da bosna igra A1 ligu i da se raspada nego da u narednih 5 godina igra ABA ligu samo zato sto je harun usao u klub?
Naravno da ne, samo bojim se da ne zavrsi isto kao sa konakovicem, a ovaj put to bosna nece prezivjeti
Damir je radio veoma dobar posao, tako da sam misljenja da bi bosna opet polako isplivala samo ovaj put na zdravijim nogama, ovako ce to ici brze samo ce stare boljke i ljudi (konakovic preko haruna) ostati
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la fera » 17 sep 2016, 14:07

Znaci bice neki povratak bosne u vrh opet, ali vidjecete kad harun zavrsi s njom ni royal joj nece moci pomoći.
Velika je greska sto se nije islo pametno i polako nego ovako na silu ce nesto pukosati bez dpbrih temelja i kad to sve pocne da se raspada harun ce otici negdje drugo a bosne nece biti.
Standardno bosance neko ti 10 puta istu stvar radi a ti mislis nece i ovaj put isto zavrsiti....
You are someone else I am still right here

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Kobe Bryant » 04 nov 2016, 20:22

fera je napisao/la:Znaci bice neki povratak bosne u vrh opet, ali vidjecete kad harun zavrsi s njom ni royal joj nece moci pomoći.
Velika je greska sto se nije islo pametno i polako nego ovako na silu ce nesto pukosati bez dpbrih temelja i kad to sve pocne da se raspada harun ce otici negdje drugo a bosne nece biti.
Standardno bosance neko ti 10 puta istu stvar radi a ti mislis nece i ovaj put isto zavrsiti....
Ako ostanu isti momci koji su u upravi biti ce sve ok, radi se sve transparentno , sve preko racuna , porez se placa i teznja je da se se bude na pozitivnoj 0svake godine , proslu su zavrsili ;)
Imam uvjeravanja , da nece biti zaduzenja koja se ne mogu otplatiti i sl. ove koje znam rade za klub volonterski nekada se i tale i daju svoj kes da se nesta odradi i gube licno vrijeme, do kada ce imati snage ne znam , ali se samo nadam da nece neko doci i uzeti kajmak i "zajebati"
Harun je tu ali nije glavni , provjereno ;) nego je jedan od jednakih ....

Pomak
Postovi: 14
Pridružen/a: 29 okt 2016, 08:01
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Pomak » 05 nov 2016, 11:10

Koja je priča oko arapskih para u KK Bosni ? SCC,Bristol kao sponzori ?

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la nerminh74 » 05 nov 2016, 13:08

Kobe Bryant je napisao/la:
fera je napisao/la:Znaci bice neki povratak bosne u vrh opet, ali vidjecete kad harun zavrsi s njom ni royal joj nece moci pomoći.
Velika je greska sto se nije islo pametno i polako nego ovako na silu ce nesto pukosati bez dpbrih temelja i kad to sve pocne da se raspada harun ce otici negdje drugo a bosne nece biti.
Standardno bosance neko ti 10 puta istu stvar radi a ti mislis nece i ovaj put isto zavrsiti....
Ako ostanu isti momci koji su u upravi biti ce sve ok, radi se sve transparentno , sve preko racuna , porez se placa i teznja je da se se bude na pozitivnoj 0svake godine , proslu su zavrsili ;)
Imam uvjeravanja , da nece biti zaduzenja koja se ne mogu otplatiti i sl. ove koje znam rade za klub volonterski nekada se i tale i daju svoj kes da se nesta odradi i gube licno vrijeme, do kada ce imati snage ne znam , ali se samo nadam da nece neko doci i uzeti kajmak i "zajebati"
Harun je tu ali nije glavni , provjereno ;) nego je jedan od jednakih ....
Meni je tu najgotivniji krupalija
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la fera » 05 nov 2016, 13:32

Kobe Bryant je napisao/la:
fera je napisao/la:Znaci bice neki povratak bosne u vrh opet, ali vidjecete kad harun zavrsi s njom ni royal joj nece moci pomoći.
Velika je greska sto se nije islo pametno i polako nego ovako na silu ce nesto pukosati bez dpbrih temelja i kad to sve pocne da se raspada harun ce otici negdje drugo a bosne nece biti.
Standardno bosance neko ti 10 puta istu stvar radi a ti mislis nece i ovaj put isto zavrsiti....
Ako ostanu isti momci koji su u upravi biti ce sve ok, radi se sve transparentno , sve preko racuna , porez se placa i teznja je da se se bude na pozitivnoj 0svake godine , proslu su zavrsili ;)
Imam uvjeravanja , da nece biti zaduzenja koja se ne mogu otplatiti i sl. ove koje znam rade za klub volonterski nekada se i tale i daju svoj kes da se nesta odradi i gube licno vrijeme, do kada ce imati snage ne znam , ali se samo nadam da nece neko doci i uzeti kajmak i "zajebati"
Harun je tu ali nije glavni , provjereno ;) nego je jedan od jednakih ....
Ako te je tako onda super, stvarno bi mi bilo drago zbog bosne ako se moze tako nazvati jos uvijek, nisam se nikad jos cuo s ljudima koji su pratili staru bosnu sta misle o ovom sad..
Ja se brinem sta ce biti kad se pocnu vrtiti malo vece pare oko kluba jer ovo je jos sitniš za haruna. Nadam se da nece biti situacija kao u savezu gdje je za sve uvijek on licno imao zasluge....
You are someone else I am still right here

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la fera » 11 nov 2016, 15:57

fera je napisao/la:Znaci bice neki povratak bosne u vrh opet, ali vidjecete kad harun zavrsi s njom ni royal joj nece moci pomoći.
Velika je greska sto se nije islo pametno i polako nego ovako na silu ce nesto pukosati bez dpbrih temelja i kad to sve pocne da se raspada harun ce otici negdje drugo a bosne nece biti.
Standardno bosance neko ti 10 puta istu stvar radi a ti mislis nece i ovaj put isto zavrsiti....
Eto ga...nažalost.
You are someone else I am still right here

Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Steph » 11 nov 2016, 16:09

Kakve veze Harun ima s ovim?

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la nerminh74 » 11 nov 2016, 16:23

Steph je napisao/la:Kakve veze Harun ima s ovim?
pa on ušao u klub (i samim tim odmah i dino), počela obečanja o velikim stvarima i naravno sada imamo veliki royal, a KK Bosna ide u stečaj, bukvalno se pos.rali na sav mukotrpni rad damira krupalije
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Steph » 11 nov 2016, 16:34

Jeste li vi pročitali šta je u pitanju uopšte?

Sve i da hipotetički hoće da kradu, zar ne misliš da bi im bilo bolje s imenom Bosne? I ne znan otkud ti da je Dino tu.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la nerminh74 » 11 nov 2016, 19:00

Steph je napisao/la:Jeste li vi pročitali šta je u pitanju uopšte?

Sve i da hipotetički hoće da kradu, zar ne misliš da bi im bilo bolje s imenom Bosne? I ne znan otkud ti da je Dino tu.
Da pojasnim dodze damir krupalija fuzionise se sa royalom i pocne polako sa dna polako vracajuci dugove i dovede ekipu opet u 1 ligu
Klapa vidi sansu da preko imena Bosne i sebe promovise (sta bi bio konakovic da nije bilo Bosne) i udze odmah u Bosnu
Odmah se pocnu lupati pare u klub dovoditi amerikanci, bivsi i sadasnji reprezentativci, pocne se pricati o abi sljedece godine i u procesu se nekima stane na zulj i oni odmah preko Bukve jave Fibi desavanja koja onda naravno odmah aktivira potrazivanja (a koja su prema jednom jednofimezionalnom igracu koji je dobio platu kakvu nikada nije dobio prije ili poslje i koji je iz beobasketa a znamo ko je tada bio glavni covjek beobasketa u fbih)
E sada klapa ima priliku da pokaze koliko joj je do Bosne stalo i naravno da se vise angazuje mozda malo uspori, kada oni jasno pokazu koliko je njima do Bosne stalo i samo je lagano otpile
Na kraju izvisi onaj koji je jedini bio tu iz zelje da pomogne Krupalija
A mislim da se ekipa sada u royalu prekontala jer royal nikome nista ne znaci u drzavi a kamo li u regiji i ako misle u abu sada ce iskesirati za pozivnicu
Takodzer znam da ja za ovu vjestacku kreaciju koja je sahranila KK Bosnu necu navijati, isto tako ne vjerujem da ce velika vecina Bosninih navijaca, a bas me zanima da li ce i atlantic ulagat u neki no name klub
A ne budi naivan harun i konakovic su toliko isprepleteni da kada je harun u wc racunaj da je Elmedin tu
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Steph » 11 nov 2016, 19:07

Normalno da niko neće navijati za Royal, zato tvoja tvrdnja da se Harun posrao na nešto nema apsolutno nikakvog smisla. E vidiš, Mahmutovića često mogu vidjeti u Skenderiji, dok je Konaković samo na banderama. To da su tako dobri prvi put čujem od tebe.

Ovo s Bosnom je očigledno odrađeno od strane nekoga kome je klub zasmetao i to je to. Koliko razumijem ovo što Krupalija kaže - FIBA ne dozvoljava da klub funkcioniše kao fuzioniran, dakle ili Bosna ili Royal, skupa ne može.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la nerminh74 » 11 nov 2016, 19:18

Steph je napisao/la:Normalno da niko neće navijati za Royal, zato tvoja tvrdnja da se Harun posrao na nešto nema apsolutno nikakvog smisla. E vidiš, Mahmutovića često mogu vidjeti u Skenderiji, dok je Konaković samo na banderama. To da su tako dobri prvi put čujem od tebe.

Ovo s Bosnom je očigledno odrađeno od strane nekoga kome je klub zasmetao i to je to. Koliko razumijem ovo što Krupalija kaže - FIBA ne dozvoljava da klub funkcioniše kao fuzioniran, dakle ili Bosna ili Royal, skupa ne može.
harun je u vrhuski royala koji samo sutno Bosnu, a sve sto su dobili dobili su na njeno ime i eto nije se pokakio po njoj
A dino i harun su puno poslova zajedno i naravo da se konakovic ne mora pojavljivati kada ima svog covjeka haruna
Inace sta mislis ko je instalirao haruna na mjesto glavnog sekretara
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Steph » 11 nov 2016, 19:24

Ok, u pravu si, ne da mi se raspravljati...

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la nerminh74 » 11 nov 2016, 19:40

Steph je napisao/la:Ok, u pravu si, ne da mi se raspravljati...
Pa sada ako ti se ne da rasprljavati o cinjenici da svako jutro izlazi sunce, ne moramo niti o ovome, a ista je paralela sa mahmutovicem i kompanijom koji su sada udruzili u royalu, da su iskoristili Bosnu i na kraju je bacilinu smece
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.