Harun Mahmutović

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

HarisHelic
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la HarisHelic » 15 mar 2015, 20:23

Feridagic je napisao/la:
Hahaha, da sam Bogdo Harun, odnosno da sam tako uspjesan covjek. Ne "jarane", ja sam samo navijac BiH reprezentacije u svim sportovima i mastam da jednog dana svi savezi budu organizovani kao kosarkaski, da sve reprezentacije pocev od pionira budu u prvim divizijama, redovni ucesnici svjetskih i evropskih prvenstava, a da se ljudi kao taj Zlovenac Enes, nekakav Juka i slicni muljatori drze sto dalje od reprezentacije.

Sanjas da se klubovi gase i da se prave fuzije sa drugim klubovima kako bi opstali nekako?

Dobro organizovan savez u tri pm. :kafa:

Mirza1990
Kontakt:

Post Postao/la Mirza1990 » 15 mar 2015, 20:31

A to ogranicen sto je druga rijec za glup i istrenirao malo spusti loptu to je vec vrijedjanje a za to se dobije ban inace sve ok :)

HarisHelic
Kontakt:

Post Postao/la HarisHelic » 15 mar 2015, 20:41

Mirza1990 je napisao/la:A to ogranicen sto je druga rijec za glup i istrenirao malo spusti loptu to je vec vrijedjanje a za to se dobije ban inace sve ok :)

Ma Harun ba iza profila :lol:

Inace kod njeg je glavna fora: ne moram ja nikome nista pokazivati. On se vodi onom tezom kao u vicu sa Fatom i Hasom kad je Fata uhvatila Hasu kako kara, a ovaj je pita, pa dobro Fato jel ti vjerujes svojim ocima il' meni?
Tako i ovaj isto: sta ja imam kome sta pokazivat, ja sto kazem tako je. Ne moze biti drugacije!

Konta Harun da ce mu svijet povjerovat u nevinost.

Kod ovog slucaja treba napomenuti i ne zaboraviti da je slucaj Preldzic sam Harun pokrenuo svojim mahalanjem. Kazem mahalanjem jer da ima dokaze za nesto takvo, odavno bi on njih izveo. I onda kad mu nista drugo ne preostaje, i kad je vidio da ce Enes da ga kara u bulju, onda je okrenuo plocu i brze bolje ajde da ja njih tuzim prije nego mozda oni mene tuze. A zaboravlja da se na tuzbu moze odgovoriti kontratuzbom. U ovom slucaju, taj neki Enes otvoreno poziva sarajevskog mahalca da pokaze dokaze i da ne idu na sud, pri tome nudi javno izvinjenje ako se to napravi i desi.

I sta je bilo? Pojeo vuk magarca.

Ja bi ovdje rekao samo: ne idi u kolo u kojem ne znas igrat!

Vidis kako Konakovic suti ko zaliven. Moze bit i da je on jedan od manipulatora pa izbacuje ovog na ratiste kao topovsko meso, a ovaj se primio ko pjan plota.

Mirza1990
Kontakt:

Post Postao/la Mirza1990 » 15 mar 2015, 21:11

HarisHelic je napisao/la:
Ma Harun ba iza profila :lol:

Inace kod njeg je glavna fora: ne moram ja nikome nista pokazivati. On se vodi onom tezom kao u vicu sa Fatom i Hasom kad je Fata uhvatila Hasu kako kara, a ovaj je pita, pa dobro Fato jel ti vjerujes svojim ocima il' meni?
Tako i ovaj isto: sta ja imam kome sta pokazivat, ja sto kazem tako je. Ne moze biti drugacije!

Konta Harun da ce mu svijet povjerovat u nevinost.

Kod ovog slucaja treba napomenuti i ne zaboraviti da je slucaj Preldzic sam Harun pokrenuo svojim mahalanjem. Kazem mahalanjem jer da ima dokaze za nesto takvo, odavno bi on njih izveo. I onda kad mu nista drugo ne preostaje, i kad je vidio da ce Enes da ga kara u bulju, onda je okrenuo plocu i brze bolje ajde da ja njih tuzim prije nego mozda oni mene tuze. A zaboravlja da se na tuzbu moze odgovoriti kontratuzbom. U ovom slucaju, taj neki Enes otvoreno poziva sarajevskog mahalca da pokaze dokaze i da ne idu na sud, pri tome nudi javno izvinjenje ako se to napravi i desi.

I sta je bilo? Pojeo vuk magarca.

Ja bi ovdje rekao samo: ne idi u kolo u kojem ne znas igrat!

Vidis kako Konakovic suti ko zaliven. Moze bit i da je on jedan od manipulatora pa izbacuje ovog na ratiste kao topovsko meso, a ovaj se primio ko pjan plota.

Ma znas sta ja mislim da je Konakovic ovde glavni igrac a ovaj po njegovom svira i to je to 2 kuma jbg :D Ma ovo je onaj Danijel mora i on nesto raditi ba hahahha al mozda i Harun al kontam da je ozbiljni da nece bas ovako po forumima... Uglavnom Harun je dobio ponudu vrlo konkretnu sa prilozenim dokumentima i sve pa sad da vidimo dalje sta i kako al ce vjerovatno to jednim srceparajucim statusom na fejsu oboriti sve hahaha :D

amorovski
Kontakt:

Post Postao/la amorovski » 15 mar 2015, 22:51

Auuuuu bit ce gusto

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014
Superkup - 1996/1997

JoseMourinho
Kontakt:

Post Postao/la JoseMourinho » 15 mar 2015, 23:01

Čekamo haruna da nam objasni ovo sve sakrivenog iza profila feridagic na SS.ba forumu :D

gost
Kontakt:

Post Postao/la gost » 15 mar 2015, 23:29

Zašto se ova tema ne preimenuje ? Svakako je i otvorena sa tim ciljem

Mirza1990
Kontakt:

Post Postao/la Mirza1990 » 16 mar 2015, 00:06

gost je napisao/la:Zašto se ova tema ne preimenuje ? Svakako je i otvorena sa tim ciljem

Pa zove se Harun Mahmutovic tema kako drugacije da se zove sta mislis???
auuuu sad je Enes uvalio Kifli,Placljivku i Nebitnom do grlaaa :lol: :lol: :thumbup: :thumbup: :wave: :wave:

Janez
Kontakt:

Post Postao/la Janez » 16 mar 2015, 00:11

Pametnije bi bilo Enesu da dođe direktno u Sarajevu u neku od dijaloških emisija kojih imamo hvala Bogu na više TV-a, pa neka sjednu pred kamerama i razjasne mnoge stvari i da se završi ova priča za sva vremena. Na svako pismo ili saopćenje može se odgovoriti ili ne mora, ali mnoge stvari ostaju nerazjašnjenje. Eto prilike nekom dobrom uredniku uz pravog voditelja-icu da napravi emisiju i pozove Enesa-Haruna na kako to susjedi zovu TV sučevaljanje. :thumbup: ;)

Mirza1990
Kontakt:

Post Postao/la Mirza1990 » 16 mar 2015, 00:14

Janez je napisao/la:Pametnije bi bilo Enesu da dođe direktno u Sarajevu u neku od dijaloških emisija kojih imamo hvala Bogu na više TV-a, pa neka sjednu pred kamerama i razjasne mnoge stvari i da se završi ova priča za sva vremena. Na svako pismo ili saopćenje može se odgovoriti ili ne mora, ali mnoge stvari ostaju nerazjašnjenje. Eto prilike nekom dobrom uredniku uz pravog voditelja-icu da napravi emisiju i pozove Enesa-Haruna na kako to susjedi zovu TV sučevaljanje. :thumbup: ;)

Tako nesto je bilo na FTV pa nisu dali da progovori Enes :crazy: :crazy:

Janez
Kontakt:

Post Postao/la Janez » 16 mar 2015, 00:42

Znam i zato sam namjerno napisao uz dobrog voditelja-icu koji će dozvoliti da gosti kaže sve što imaju bez prekidanja, a ne style Duške Jurišić i sličnih novinara da ne možeš da dođeš do riječi ili da prekine u pola govora. ;) Ono mi je bilo nula od novinarstva i prema Enesu i prema Harunu još je i nekako Harun uspio da kaže koju jer je bio u studiju, ali Enes preko telefona nije mogao ni da progovori više od 2 rečenice i što se moglo razjasniti zbog famozne TV šeme i nedostatka vremena ( kao i uvijek) ostali smo uskraćeni za mnoge stvari. :roll:

Mirza1990
Kontakt:

Post Postao/la Mirza1990 » 16 mar 2015, 01:02

Ne vjerujem da ce se takav duel desiti al ajd ko to zna...trajat ce ova borba jos dugo preko medija siguran sam.

Husika
Kontakt:

Post Postao/la Husika » 16 mar 2015, 02:10

Ma Harune ko te, nemoj da nam Juka ne bude tu Septembar li ti !!!!
Kako se sjecam da je Juka rekao da njegov nastup u repci nema veze sa Harunom i belajem...ILI ?
Fresh news, imali ko sta na ovu temu ?
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Feridagic
Kontakt:

Post Postao/la Feridagic » 16 mar 2015, 02:48

Hohoho..evo citam sledeca Enesova je da je Harun Jusufa prodavao drugim reprezentacijama :clap: :clap: :clap: :clap:
Sta je forum rekao: Ko je po vama najuspješniji selektor fudbalske reprezentacije BiH ikada?
1. Safet Sušić Pape
2. Miroslav Ćiro Blažević
3. Blaž Baka Slišković

Feridagic
Kontakt:

Post Postao/la Feridagic » 16 mar 2015, 23:42

Mirza Teletović, Elmedin Kikanović, Nemanja Gordić, Andrija Stipanović, Marko Šutalo, Dalibor Peršić, Muhamed Pašalić, Hasan Tanović (ljekar), Elvir Bijedić (fizioterapeut), Amer Salihagić (fizioterapeut), Osman Handžić (trener za fizičku pripremu), Medin Duškaj (team menager).

"S obzirom da u posljednje vrijeme sve ključa vezano za nesuglasice menadžera Enesa Trnovčevića i generalnog sekretara KS BiH Haruna Mahmutovića, imamo potrebu da iznesemo i naš stav. Većina nas koji činimo košarkašku reprezentaciju BiH dio smo tima dugi niz godina i pamtimo razne situacije, likove i događaje. Pamtimo tako i dolazak ovih ambicioznih i energičnih ljudi i osjećamo tu energiju i strast prema poslu koji obavljaju u ovim teškim, za sport, oskudnim vremenima. Ne postoji niti jedna situacija koja će poremetiti odnose igrača, članova stručnog štaba i rukovodstva Saveza u našem napadu na dobar rezultat na predstojećem EP. Ti ljudi imaju našu punu i bezrezervnu podršku u nastojanjima da osiguraju što je moguće bolje uslove za rad ove reprezentacije. Težak zadatak je pred nama, ali se istinski nadamo da ćemo ostvariti rezultat koji će svakog Bosanca i Hercegovca učiniti ponosnim", naveli su reprezentativci BiH.
Sta je forum rekao: Ko je po vama najuspješniji selektor fudbalske reprezentacije BiH ikada?
1. Safet Sušić Pape
3. Blaž Baka Slišković

HarisHelic
Kontakt:

Post Postao/la HarisHelic » 17 mar 2015, 00:15

Ako sekretar pokusa posuditi novac od bilo kojeg od njih, onda nek i oni ne prde kako ljudi iz saveza nastoje da osiguraju sto bolje uslove za repku, nego nek mu jebu mamu u prkno jer je nesposoban namaknut pare pa se baci u zicanje od reprezentativaca ko kakav klosar na putu sto trazi pljugu.

Mirza1990
Kontakt:

Post Postao/la Mirza1990 » 17 mar 2015, 00:25

Feridagic ne znam sto to dzaba objavljues kad je to bilo i nema nikakve veze sa ovim sto je sad Enes iznjeo a Harke samo suti nema komentara usrao se hahah...i na kraju krajeva sve su to igraci Beobasketa za kojeg radi Dino Konakovic i vjerovatno i Harke..uglavnom Nihada Djedovica tu nema a od njeg je prosio lovu i to mi dosta govori.

Feridagic
Kontakt:

Post Postao/la Feridagic » 17 mar 2015, 00:54

Hehe, vozdra gdje ste vas dvojica, pozelio sam vas i zato sam bacio udicu :rol: :rol: Dva soma, na jedan mamac, nije los ulov :tralala: :tralala: Bilo je bilo ali nije zgoreg opet procitati kako momci kazu da ih NISTA nece pokolebati. Sto reko ovaj Helac, izgleda da ga Enes dudla Harunu. :lol:
1. Safet Sušić Pape
3. Blaž Baka Slišković

Mirza1990
Kontakt:

Post Postao/la Mirza1990 » 17 mar 2015, 01:04

Feridagic je napisao/la:Hehe, vozdra gdje ste vas dvojica, pozelio sam vas i zato sam bacio udicu :rol: :rol: Dva soma, na jedan mamac, nije los ulov :tralala: :tralala: Bilo je bilo ali nije zgoreg opet procitati kako momci kazu da ih NISTA nece pokolebati. Sto reko ovaj Helac, izgleda da ga Enes dudla Harunu. :lol:

2 soma? mislim da vrijedjanje nije dozvoljenje...trebao bi ti malo na hladjenje koji dan da dobijes ban.

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.