Teretana

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88,Crixus

BuffonGigi
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la BuffonGigi » 13 mar 2021, 10:08

Druze velika ramena su samo prednost, a nikad problem.

Meni je malo nelogicno da radis 9 vjezbi za tako malu misicnu grupu kao sto su ruke, a za najvecu mogucu kao sto su ledja, radis 5. Pokusavas li se pretvoriti u popaja?

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 21 mar 2021, 22:00

BuffonGigi je napisao/la:
13 mar 2021, 10:08

Meni je malo nelogicno da radis 9 vjezbi za tako malu misicnu grupu kao sto su ruke, a za najvecu mogucu kao sto su ledja, radis 5. Pokusavas li se pretvoriti u popaja?
Ma jok.
Nego mi ruke nisu dovoljno jake kao što bi trebale biti.
Dok leđa jesu, a ramena pogotovo.
Kad se to izjednači, promijenit ću režim.

bombaysaphire
Kontakt:

Post Postao/la bombaysaphire » 21 mar 2021, 22:19

ASD je napisao/la:
21 mar 2021, 22:00

Ma jok.
Pa tako i treba da bude , da leđa budu najjača , noge , ramena i tek onda ruke . Ako želiš da budeš zdrav .
Puhni Israfile

Bosanci i Hercegovci - " Pichke koje šute "

- - - - - - - - - - - KRALJICE ŠOKA - - - - - - - - - -

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 21 mar 2021, 22:32

bombaysaphire je napisao/la:
21 mar 2021, 22:19
ASD je napisao/la:
21 mar 2021, 22:00

Ma jok.
Pa tako i treba da bude , da leđa budu najjača , noge , ramena i tek onda ruke . Ako želiš da budeš zdrav .
Ne mislim na to.
Razlika između mojih leđa i ramena u odnosu na druge momke i u teretani je veća, a kad su ruke u pitanju manja.
Laički objašnjeno.

BuffonGigi
Kontakt:

Post Postao/la BuffonGigi » 22 mar 2021, 08:51

Druze poslusaj me, ruke ces ojacati vremenom kroz vjezbe za snagu. Benc, mrtvo dizanje, rameni potisak i eventualno triceps "s čela". Na tim vjezbama malo pojacaj kilaze a smanji ponavljanja, i vidjeces kako ruke jacaju. Necu da kazem da su vjezbe za ruke kozmetika, ali sigurno ne doprinose jacanju istih kao vjezbe za ukupno povecavanje snage.

meepo
Kontakt:

Post Postao/la meepo » 22 mar 2021, 11:53

Meni klasicna teretana nije bas toliko zanimljiva. Bio sam se bavio crossfitom koji je strasna stvar jer osim treninga snage radis i na izdrzljivosti , postigao super rezultate za 2-3 mjeseca, nikad bolje nisam izgledao i onda prestao ici zbog obaveza i posla.

bombaysaphire
Kontakt:

Post Postao/la bombaysaphire » 22 mar 2021, 12:04

meepo je napisao/la:
22 mar 2021, 11:53
Meni klasicna teretana nije bas toliko zanimljiva. Bio sam se bavio crossfitom koji je strasna stvar jer osim treninga snage radis i na izdrzljivosti , postigao super rezultate za 2-3 mjeseca, nikad bolje nisam izgledao i onda prestao ici zbog obaveza i posla.
Slažem se , samo pazi ko te trenira i prati svoje tijelo , jer crossfit ako ne paziš ubi koljena .

Rusko zvono ili ti ga girja :salut: :salut: :salut:
Kako mi je žao što ranije nisam trenirao sa ruskim zvonom , najjača stvar ikad . 3 godine treniram funkcionalne treninge , i nijednom mi se nije desilo da mi je mrsko , dosadno , monotono . Štaviše jedva čekam novi trening , imam i kući jednu od 20 kila . Preporuka svima .

slika
Puhni Israfile

Bosanci i Hercegovci - " Pichke koje šute "

- - - - - - - - - - - KRALJICE ŠOKA - - - - - - - - - -

meepo
Kontakt:

Post Postao/la meepo » 22 mar 2021, 12:09

bombaysaphire je napisao/la:
22 mar 2021, 12:04
meepo je napisao/la:
22 mar 2021, 11:53
Slažem se , samo pazi ko te trenira i prati svoje tijelo , jer crossfit ako ne paziš ubi koljena .

Rusko zvono ili ti ga girja :salut: :salut: :salut:
Kako mi je žao što ranije nisam trenirao sa ruskim zvonom , najjača stvar ikad . 3 godine treniram funkcionalne treninge , i nijednom mi se nije desilo da mi je mrsko , dosadno , monotono . Štaviše jedva čekam novi trening , imam i kući jednu od 20 kila . Preporuka svima .
Sto se tiče trenera jedino sam kod Nedima trenirao (Gym Champion) i ako se vratim idem ponovo kod njega jer lik fkt pazi na sve i puno pomaze ljudima koji tek pocinju, osim toga teretane su mu čiste , uredne i imas sve sto ti treba, treninzi raznovrsni i raja je super generalno.

Odgovori

Natrag na “Fitness & Bodybuilding”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.