Teretana

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88,Crixus

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Rooney88 » 08 jul 2018, 16:29

@semcho

Nista brate, samo ne odustaj I radi. Ali nemoj svaki dan, uzmi tri u sedmici I to je to. Da ne pregoris, vidis da su zahtjevni. :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Rooney88 » 08 jul 2018, 17:37

nagibBeg je napisao/la:I koliko se izgubi za 30 dana? Jedan mjesec ?
Probaj pa javi. :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la semcho » 08 jul 2018, 21:38

Rooney88 je napisao/la:@semcho

Nista brate, samo ne odustaj I radi. Ali nemoj svaki dan, uzmi tri u sedmici I to je to. Da ne pregoris, vidis da su zahtjevni. :D
Zagrijan sam bas, tako da sam danas pretjero, evo upravo zavrsio ovaj polusatni, znaci manta mi se... preĆero sam... Samo ovaj Hoy je profesionalac žešći...

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la semcho » 08 jul 2018, 21:43

Rooney88 je napisao/la:
nagibBeg je napisao/la:I koliko se izgubi za 30 dana? Jedan mjesec ?
Probaj pa javi. :D
Sve zavisi koliko je covjek zagrijan za trening, onda nacin ishrane, vrijeme ishrane, ja nekad jedem u 22:00 i legnem da spavam, sto je bas katastrofa za organizam, dok se covjek uklopi malo u sve to sa zivotnim ritmom, nekad umoran s posla dodjes, nije ti ni do cega maltene, kamo li da skakuces po stanu, bilo kako bilo, vrijedi probat, ja cu probat, jer imam 113 kg, visok 181...

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Rokoko87 » 08 jul 2018, 21:47

semcho je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:
nagibBeg je napisao/la:I koliko se izgubi za 30 dana? Jedan mjesec ?
Probaj pa javi. :D
Sve zavisi koliko je covjek zagrijan za trening, onda nacin ishrane, vrijeme ishrane, ja nekad jedem u 22:00 i legnem da spavam, sto je bas katastrofa za organizam, dok se covjek uklopi malo u sve to sa zivotnim ritmom, nekad umoran s posla dodjes, nije ti ni do cega maltene, kamo li da skakuces po stanu, bilo kako bilo, vrijedi probat, ja cu probat, jer imam 113 kg, visok 181...
Zato ti voliš big ass. :mrgreen:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Muumii
Postovi: 422
Pridružen/a: 17 dec 2012, 20:49
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Muumii » 08 jul 2018, 22:26

Belkoo je napisao/la:Može li neki prijedlog za teretanu u Tuzli. Uzmite u obzir da sam student.
Nova teretana preko puta masinske,30-ak km, nisi ogracnicen kad smijes trenirat,radno vrijeme od 7 do 24,teretana nova,sprava bruka

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la kobe24 » 10 jul 2018, 03:23

Muumii je napisao/la:
Belkoo je napisao/la:Može li neki prijedlog za teretanu u Tuzli. Uzmite u obzir da sam student.
Nova teretana preko puta masinske,30-ak km, nisi ogracnicen kad smijes trenirat,radno vrijeme od 7 do 24,teretana nova,sprava bruka
To je ona Forma gym, sto je nedavno otvorena? Tu ti je 40 KM za studente, a mislim da je u Mellainu 35 KM, ali mozes trenirati samo do 17h.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Belkoo
Postovi: 2
Pridružen/a: 05 jul 2018, 00:41
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Belkoo » 12 jul 2018, 14:36

kobe24 je napisao/la:
Muumii je napisao/la:
Belkoo je napisao/la:Može li neki prijedlog za teretanu u Tuzli. Uzmite u obzir da sam student.
Nova teretana preko puta masinske,30-ak km, nisi ogracnicen kad smijes trenirat,radno vrijeme od 7 do 24,teretana nova,sprava bruka
To je ona Forma gym, sto je nedavno otvorena? Tu ti je 40 KM za studente, a mislim da je u Mellainu 35 KM, ali mozes trenirati samo do 17h.
Bolje mi paše ova preko puta mašinskog, bliže faksu a nisam ni ograničen. Pa eto 5 km gore dole

Avatar
Jiestifo
Postovi: 232
Pridružen/a: 13 jun 2017, 23:03
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Jiestifo » 18 jul 2018, 00:54

Koliko je efikasna vjezba udaranja vrece za udaranje planirao sam da dodam uz ove vjezbe koje vec radim.Mislio sam po pola sata udaranja u vrecu tjst 3 min udaranja 45 sekundi odmaranja i tako devet rundi

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Rooney88 » 18 jul 2018, 08:00

Jiestifo je napisao/la:Koliko je efikasna vjezba udaranja vrece za udaranje planirao sam da dodam uz ove vjezbe koje vec radim.Mislio sam po pola sata udaranja u vrecu tjst 3 min udaranja 45 sekundi odmaranja i tako devet rundi
Za taj tempo ti treba dobra kondicija. Vreca je zahtjevna itekako, ali je ubjedljivo I najbolja opcija za kardio.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Galion
Postovi: 2770
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Galion » 18 jul 2018, 11:42

Jiestifo je napisao/la:Koliko je efikasna vjezba udaranja vrece za udaranje planirao sam da dodam uz ove vjezbe koje vec radim.Mislio sam po pola sata udaranja u vrecu tjst 3 min udaranja 45 sekundi odmaranja i tako devet rundi
Ako izdržiš 3 runde odličan si. Pretpostavljam da se nisi bavio boksom dok pitaš, a ako nisi ne vidim kako bi ovo mogao uspjet.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la zizu1991 » 22 jul 2018, 13:53

Galion je napisao/la:Ako izdržiš 3 runde odličan si. Pretpostavljam da se nisi bavio boksom dok pitaš, a ako nisi ne vidim kako bi ovo mogao uspjet.
+1
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
xaviesta
Postovi: 5928
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la xaviesta » 05 avg 2018, 20:15

Koju marku suplimenata preporucujete, sta vi koristite?
Don't hate what you don't understand.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23012
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la miky_hz » 23 avg 2018, 20:32

Jel uzimao neko od vas tablete, tipa AAKG ii slicne stvari koje se prodaju .Kakva su iskustva.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Tweeds_10
Postovi: 3458
Pridružen/a: 29 jan 2010, 12:29
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Tweeds_10 » 23 avg 2018, 20:56

xaviesta je napisao/la:Koju marku suplimenata preporucujete, sta vi koristite?
Ja vec neko vrijeme samo Optimum uzimam, nema boljih
pi.

Avatar
Oikamid
Postovi: 3199
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: Teretana

Post Postao/la Oikamid » 23 avg 2018, 23:57

miky_hz je napisao/la:Jel uzimao neko od vas tablete, tipa AAKG ii slicne stvari koje se prodaju .Kakva su iskustva.
Ne bacaj pare bezveze, jedini koristan suplement od svih ovih mogućih i svevišnjih je protein, sve ostalo je prodavanje magle. SREĐENA ishrana + kvalitetan trening, sve ostalo je bacanje para u bunar. Jedina stvar na koju vrijedi trošiti pare kada je ovo u pitanju su anabolici, ali s obzirom na to da su ovdje sve rekreativci onda se treba držati ovoga iz druge rečenice i to je to.

Umjesto ovih nekakvih tableta, kreatina, bcaa-ova i ostalih **** materina trošite pare na hranu.

Avatar
Anonjimus
Postovi: 497
Pridružen/a: 31 jul 2018, 16:51
Lokacija: Anonjimusland
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Anonjimus » 24 avg 2018, 10:26

Oikamid je napisao/la: Umjesto ovih nekakvih tableta, kreatina, bcaa-ova i ostalih **** materina trošite pare na hranu.
Surova istina koju niko ne gleda. Sređena ishrana je 70% izgradnje tijela. Napravite sebi plan i držite se i ne trebaju ni monohidrati, ni proteini sirutke ni kazein, ni tablete ove one. Jedino možda što bi ja preporučio jest Omega 3 tablete al i to se može ishranom zamijenuti
I am coming

Avatar
sagitarius
Postovi: 2114
Pridružen/a: 30 mar 2013, 00:30
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la sagitarius » 24 avg 2018, 11:15

Anonjimus je napisao/la:
Oikamid je napisao/la: Umjesto ovih nekakvih tableta, kreatina, bcaa-ova i ostalih **** materina trošite pare na hranu.
Surova istina koju niko ne gleda. Sređena ishrana je 70% izgradnje tijela. Napravite sebi plan i držite se i ne trebaju ni monohidrati, ni proteini sirutke ni kazein, ni tablete ove one. Jedino možda što bi ja preporučio jest Omega 3 tablete al i to se može ishranom zamijenuti
Kakva surova istina, covjek nema pojma o cemu prica.Jest tacno je da su suplementi dodatci ishrani, al nadji mi osobu koja je u mogucnosti pojesti 1,5/2g proteina na jedan kg tjelesne tezine, znaci 2 mjerics wheya fino poguraju, bcaa kako to da uneses? kako da podignes proteinsku sintezu?..

kreatin bcaa jedni od osnovni suplemenata za izgradnju misica, protein se moze unijeti kroz hranu al je tesko zato je whey "nice to have" suplement
..Za Čelik i Zenicu!Jer to, je čast i sudbina i krv Zeničana, ljubav velika!
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia

Avatar
Anonjimus
Postovi: 497
Pridružen/a: 31 jul 2018, 16:51
Lokacija: Anonjimusland
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Anonjimus » 24 avg 2018, 11:45

sagitarius je napisao/la:
Anonjimus je napisao/la:
Oikamid je napisao/la: Umjesto ovih nekakvih tableta, kreatina, bcaa-ova i ostalih **** materina trošite pare na hranu.
Surova istina koju niko ne gleda. Sređena ishrana je 70% izgradnje tijela. Napravite sebi plan i držite se i ne trebaju ni monohidrati, ni proteini sirutke ni kazein, ni tablete ove one. Jedino možda što bi ja preporučio jest Omega 3 tablete al i to se može ishranom zamijenuti
Kakva surova istina, covjek nema pojma o cemu prica.Jest tacno je da su suplementi dodatci ishrani, al nadji mi osobu koja je u mogucnosti pojesti 1,5/2g proteina na jedan kg tjelesne tezine, znaci 2 mjerics wheya fino poguraju, bcaa kako to da uneses? kako da podignes proteinsku sintezu?..

kreatin bcaa jedni od osnovni suplemenata za izgradnju misica, protein se moze unijeti kroz hranu al je tesko zato je whey "nice to have" suplement
Kako pojest 2g proteina ? Pa fino, raapodijelis na 5 obroka dnevno. Jaja imaju 5g proteina ;)
Pitaš se kako unijeti aminikiseline? Zar misliš da jedan rekreativac treba bcaa u prahu ili kapsulama a da to ne može unijeti kroz ishranu? Kreatin nalazi s u crvenom mesu, al složio bi se lijepo ga je uzimati prvih mjesec i kasnije ti i ne treba faktički.
Da bi kupio sve suplemente ili kako ih zovu DODATCI ishrani treba ti oko 150-200 KM. A ti vidi koliko hrane možeš kupiti sa 150-200 KM a bez nje ne možeš. A bez dodataka itekako možeš.
I am coming

Avatar
Oikamid
Postovi: 3199
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: Teretana

Post Postao/la Oikamid » 24 avg 2018, 16:07

To da je nešto nemoguće unijeti pričaju samo oni koji ujutro jedu pola hljeba i paštetu. Apsolutno isto će vam reći svi oni koji godinama treniraju i nije im jedini cilj da vam uvale suplemente od kojih i sami žive. Zaboravih na Omega 3, jedini koristan suplement pored proteina. :thumbup:

Ko hoće da izgleda odlično imat će isplaniran plan prehrane i kvalitetan trening, ko neće kupovat će kreatine i ostale kurce i žaliti se kako nikako da napreduje.

Odgovori

Natrag na “Fitness & Bodybuilding”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.