Grupa B (Portugal, Španija, Maroko, Iran)

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41149
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Grupa B (Portugal, Španija, Maroko, Iran)

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 25 jun 2018, 23:36

tobaccos je napisao/la: Evo vratio sam se par stranica nazad i stvarno nisam nigdje vidio da je neko napisao da su Španci izdominirali. Ako neko kritikuje Portugal ne znači da misli da su Španci bili daleko bolji, zapravo bili su loši ali treba dati kredita Maroku i Iranu jer su odigrali odlično.

Što se tiče Engleza mislim da 5 razlike protiv vjerovatno najslabije reprezentacije na turniru i nije za nekog divljenja i guranja u prvi red favorita.
Pa ne kažem da su favoriti, nego da ih se pljuje i kad treba i kad ne treba, samo zato što su to Englezi, dok se Špancima gleda kroz prste za ove blijede partije u grupi, a ustvari nisu pokazali ništa više od Portugala ili Maroka recimo. Jer oni imaju roster za puno bolje od ovoga i to i jeste razlog zbog čega se može reći da su zasad razočarali i da se očekivalo puno više.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
delinjo
Postovi: 24109
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grupa B (Portugal, Španija, Maroko, Iran)

Post Postao/la delinjo » 25 jun 2018, 23:38

BoixosNois1899 je napisao/la:
delinjo je napisao/la:a sta je za tebe fudbal...da u polufinalu LP uvijek igraju Real Barsa Bajern i Mancester....da u polufinalu SP uvijek budu Argentina Brazil Spanija i Francuska...i to onda fudbal ?
Ja sam za VAR ali ovo šta si napisao nema nikakvog smisla. Šta pokušavaš reći? Da bi polufinale LP trebali igrati Basel, CSKA Moskva, Besiktas i Maribor iako to igrama ne zaslužuju? Nigdje veze.
Da apsolutno sam to zelio reci...da igra Basel polufinale ili finale ako zasluzuje kvalitetom i ako je posteno...a ako ce protiv tog "Basela" navuci 2 penala realu i 2 crvena da prodju samo sto su Real onda mi je drago sto ubijaju draz fudbala....Real spominjem kao primjer moze biti bilo koja velika ekipa svejedno ..a upravo se to desava veceras manje se prica o penalu Portugala ali se talasa o penalu Irana a ako cemo iskreno i za jedan i za drugi i ima i nema elemenata ...naravno kljucno je ovo sto si napisao ----ako zasluzuju to je i cilj mog posta...da se ne navlaci velikima samo jer su veliki....
Zadnja izmjena: delinjo, dana/u 25 jun 2018, 23:42, ukupno mijenjano 1 put.
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Grupa B (Portugal, Španija, Maroko, Iran)

Post Postao/la Derdiyok » 25 jun 2018, 23:42

delinjo je napisao/la:
BoixosNois1899 je napisao/la:
delinjo je napisao/la:a sta je za tebe fudbal...da u polufinalu LP uvijek igraju Real Barsa Bajern i Mancester....da u polufinalu SP uvijek budu Argentina Brazil Spanija i Francuska...i to onda fudbal ?
Ja sam za VAR ali ovo šta si napisao nema nikakvog smisla. Šta pokušavaš reći? Da bi polufinale LP trebali igrati Basel, CSKA Moskva, Besiktas i Maribor iako to igrama ne zaslužuju? Nigdje veze.
Da apsolutno sam to zelio reci...da igra Basel polufinale ili finale ako zasluzuje kvalitetom i ako je posteno...a ako ce protiv tog "Basela" navuci 2 penala realu i 2 crvena da prodju samo sto su Real onda mi je drago sto ubijaju draz fudbala....Real spominjem kao primjer moze biti bilo koja velika ekipa svejedno ..a upravo se to desava veceras manje se prica o penalu Portugala ali se talasa o penalu Irana a ako cemo iskreno i za jedan i za drugi i ima i nema elemenata ...
Treba oduzeti onu titulu LP Portu protiv Monaca. Te sezone je bilo mnogo jačih i boljih timova.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
delinjo
Postovi: 24109
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grupa B (Portugal, Španija, Maroko, Iran)

Post Postao/la delinjo » 25 jun 2018, 23:46

Ja sam za VAR ali ovo šta si napisao nema nikakvog smisla. Šta pokušavaš reći? Da bi polufinale LP trebali igrati Basel, CSKA Moskva, Besiktas i Maribor iako to igrama ne zaslužuju? Nigdje veze.[/quote]

Da apsolutno sam to zelio reci...da igra Basel polufinale ili finale ako zasluzuje kvalitetom i ako je posteno...a ako ce protiv tog "Basela" navuci 2 penala realu i 2 crvena da prodju samo sto su Real onda mi je drago sto ubijaju draz fudbala....Real spominjem kao primjer moze biti bilo koja velika ekipa svejedno ..a upravo se to desava veceras manje se prica o penalu Portugala ali se talasa o penalu Irana a ako cemo iskreno i za jedan i za drugi i ima i nema elemenata ...[/quote]

Treba oduzeti onu titulu LP Portu protiv Monaca. Te sezone je bilo mnogo jačih i boljih timova.[/quote]

ma nema potrebe za spustanjem samo objasnjavam da VAR moze promjeniti neke okolnosti ...recimo situaciju penal za Real protiv Juventusa u 93...mozda bi svirao i da je pogledao VAR...a mozda i ne ...a ako ne bi svirao mozda bi okolnosti bile drugacije mozda bi neka druga ekipa osvojila...ne smatram da je Real nezasluzeno osvojio ali je bacena mrlja na to sve to je poenta...ali eto fulili smo temu ....zivio VAR u svakom slucaju !!
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Grupa B (Portugal, Španija, Maroko, Iran)

Post Postao/la Raonffa » 25 jun 2018, 23:46

Nisam gledao utakmicu al' koliko vidim na ovom snimku na ss.ba ovo je čist crveni karton za Ronalda. Kamera je postavljena na "pogrešnu" stranu lica ovog Iranca, tako da se direktni udarac ne vidi al' se vidi lakat da ide u pravcu glave ovog Iranca i da mu glava 'trza' od udarca, i to mislim da se ono trzanje glave ne može odglumiti, tako da vjerujem da je udarac laktom postojao.

Sa druge strane, svaka budala je mogla znati da Ronaldo neće dobiti dobiti crveni karton i tako propustiti meč nokaut faze, to se prosto ne smije desiti. Isto kao što se sutra neće smjeti desiti da Messi ispadne u grupnoj fazi.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
delinjo
Postovi: 24109
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grupa B (Portugal, Španija, Maroko, Iran)

Post Postao/la delinjo » 25 jun 2018, 23:50

Raonffa je napisao/la:Nisam gledao utakmicu al' koliko vidim na ovom snimku na ss.ba ovo je čist crveni karton za Ronalda. Kamera je postavljena na "pogrešnu" stranu lica ovog Iranca, tako da se direktni udarac ne vidi al' se vidi lakat da ide u pravcu glave ovog Iranca i da mu glava 'trza' od udarca, i to mislim da se ono trzanje glave ne može odglumiti, tako da vjerujem da je udarac laktom postojao.

Sa druge strane, svaka budala je mogla znati da Ronaldo neće dobiti dobiti crveni karton i tako propustiti meč nokaut faze, to se prosto ne smije desiti. Isto kao što se sutra neće smjeti desiti da Messi ispadne u grupnoj fazi.
meni nije djelovalo ali svejedno misljenja sam da je bilo koji drugi igrac bio na mjestu Ronalda da bi hladno dobio crveni ...ovako sudija nije mogao dozvoliti sebi takav "luksuz " :D :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Grupa B (Portugal, Španija, Maroko, Iran)

Post Postao/la artemis77 » 25 jun 2018, 23:54

A jeste španjolce digli u nebesa :mrgreen:
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11950
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Grupa B (Portugal, Španija, Maroko, Iran)

Post Postao/la BoixosNois1899 » 25 jun 2018, 23:55

delinjo je napisao/la:
BoixosNois1899 je napisao/la:
delinjo je napisao/la:a sta je za tebe fudbal...da u polufinalu LP uvijek igraju Real Barsa Bajern i Mancester....da u polufinalu SP uvijek budu Argentina Brazil Spanija i Francuska...i to onda fudbal ?
Ja sam za VAR ali ovo šta si napisao nema nikakvog smisla. Šta pokušavaš reći? Da bi polufinale LP trebali igrati Basel, CSKA Moskva, Besiktas i Maribor iako to igrama ne zaslužuju? Nigdje veze.
Da apsolutno sam to zelio reci...da igra Basel polufinale ili finale ako zasluzuje kvalitetom i ako je posteno...a ako ce protiv tog "Basela" navuci 2 penala realu i 2 crvena da prodju samo sto su Real onda mi je drago sto ubijaju draz fudbala....Real spominjem kao primjer moze biti bilo koja velika ekipa svejedno ..a upravo se to desava veceras manje se prica o penalu Portugala ali se talasa o penalu Irana a ako cemo iskreno i za jedan i za drugi i ima i nema elemenata ...naravno kljucno je ovo sto si napisao ----ako zasluzuju to je i cilj mog posta...da se ne navlaci velikima samo jer su veliki....
Aha, sa tim se već slažem. :thumbup: Drugačiji se utisak stiče nakon čitanja prvog posta.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Grupa B (Portugal, Španija, Maroko, Iran)

Post Postao/la Raonffa » 25 jun 2018, 23:57

delinjo je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Nisam gledao utakmicu al' koliko vidim na ovom snimku na ss.ba ovo je čist crveni karton za Ronalda. Kamera je postavljena na "pogrešnu" stranu lica ovog Iranca, tako da se direktni udarac ne vidi al' se vidi lakat da ide u pravcu glave ovog Iranca i da mu glava 'trza' od udarca, i to mislim da se ono trzanje glave ne može odglumiti, tako da vjerujem da je udarac laktom postojao.

Sa druge strane, svaka budala je mogla znati da Ronaldo neće dobiti dobiti crveni karton i tako propustiti meč nokaut faze, to se prosto ne smije desiti. Isto kao što se sutra neće smjeti desiti da Messi ispadne u grupnoj fazi.
meni nije djelovalo ali svejedno misljenja sam da je bilo koji drugi igrac bio na mjestu Ronalda da bi hladno dobio crveni ...ovako sudija nije mogao dozvoliti sebi takav "luksuz " :D :D
Ne znam, meni iz ovog ugla djeluje kao da ga je udario laktom, i ako zanemariš imena i pomenute igrače nazivaš "igrač 1" (onaj koji je udario) i "igrač 2" (onaj koji je udaren), onda definitivno igrač 1 zaslužuje crveni karton.

Al' kad spominješ imena, zna svako da ga Ronaldo neće dobiti nikada.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
delinjo
Postovi: 24109
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grupa B (Portugal, Španija, Maroko, Iran)

Post Postao/la delinjo » 26 jun 2018, 00:01

Raonffa je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Nisam gledao utakmicu al' koliko vidim na ovom snimku na ss.ba ovo je čist crveni karton za Ronalda. Kamera je postavljena na "pogrešnu" stranu lica ovog Iranca, tako da se direktni udarac ne vidi al' se vidi lakat da ide u pravcu glave ovog Iranca i da mu glava 'trza' od udarca, i to mislim da se ono trzanje glave ne može odglumiti, tako da vjerujem da je udarac laktom postojao.

Sa druge strane, svaka budala je mogla znati da Ronaldo neće dobiti dobiti crveni karton i tako propustiti meč nokaut faze, to se prosto ne smije desiti. Isto kao što se sutra neće smjeti desiti da Messi ispadne u grupnoj fazi.
meni nije djelovalo ali svejedno misljenja sam da je bilo koji drugi igrac bio na mjestu Ronalda da bi hladno dobio crveni ...ovako sudija nije mogao dozvoliti sebi takav "luksuz " :D :D
Ne znam, meni iz ovog ugla djeluje kao da ga je udario laktom, i ako zanemariš imena i pomenute igrače nazivaš "igrač 1" (onaj koji je udario) i "igrač 2" (onaj koji je udaren), onda definitivno igrač 1 zaslužuje crveni karton.

Al' kad spominješ imena, zna svako da ga Ronaldo neće dobiti nikada.
a ne znam haj stisni muda pa Ronaldu pokazi na SP u ovoj situaciji crveni...mislim da je malo takvih mudonja ...ko zna mada ako je crveni treba svakom biti crveni...

@BoixosNois1899 drago mi je da se razumijemo drug :thumbup:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
sljivo
Postovi: 14279
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Grupa B (Portugal, Španija, Maroko, Iran)

Post Postao/la sljivo » 26 jun 2018, 00:03

Ako nije Pike dobio crveni onda ne treba ni Ronaldo.

Avatar
avenija
Postovi: 13489
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Grupa B (Portugal, Španija, Maroko, Iran)

Post Postao/la avenija » 26 jun 2018, 00:09

Jel realno da je svirao penal za Iran u onoj situaciji?

VAR njesra osim sto prekida i sjede utakmicu po nekoliko minuta vise je naravio gresaka nego sto je ispravio..
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Grupa B (Portugal, Španija, Maroko, Iran)

Post Postao/la Raonffa » 26 jun 2018, 00:11

delinjo je napisao/la:
a ne znam haj stisni muda pa Ronaldu pokazi na SP u ovoj situaciji crveni...mislim da je malo takvih mudonja ...ko zna mada ako je crveni treba svakom biti crveni...

@BoixosNois1899 drago mi je da se razumijemo drug :thumbup:
Ma neće nikada nijedan sudija vjerovatno, rekao je Prosinečki sinoć to najbolje vezano za onaj penal za Švedsku što nije sviran "Ono se jednostavno ne sudi Njemačkoj i to je to", nepisana pravila i zakoni u sportu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
MElloo
Postovi: 13017
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Grupa B (Portugal, Španija, Maroko, Iran)

Post Postao/la MElloo » 26 jun 2018, 00:12

Uz var jedino sto ostaje problem ne samo fudbala nego sporta opcenito sudacko uvjerenje.Pokusat definirat dodatno pravila da se na minimum smanji sudacko uvjerenje i var ce biti ok

Avatar
sljivo
Postovi: 14279
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Grupa B (Portugal, Španija, Maroko, Iran)

Post Postao/la sljivo » 26 jun 2018, 00:15

Onu ruku Portugala nikad nećeš moći jasno definisati kao ni recimo jačinu kontakta i putanju kretanja odbrane u 16 kojim se ometa igra napadača kao u onom Ronaldovom slučaju. To će uvijek biti jes-nije.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Grupa B (Portugal, Španija, Maroko, Iran)

Post Postao/la Kajzer10 » 26 jun 2018, 00:18

Nema tu ima-nema muda kad ono jednostavno nije bio crveni. Da se nije koristio VAR koji je napravio dramu, crveni niko ne bi ni spomenuo.

ZaZelju
Postovi: 1350
Pridružen/a: 09 avg 2014, 23:21
Kontakt:

Re: Grupa B (Portugal, Španija, Maroko, Iran)

Post Postao/la ZaZelju » 26 jun 2018, 00:21

Cisti penali u oba slucaja. VAR je super stvar i ne znam kome moze da smeta. Ja se ne sjecam da je napravio ijednu gresku dosad.

Avatar
StariGrad071
Postovi: 702
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: Grupa B (Portugal, Španija, Maroko, Iran)

Post Postao/la StariGrad071 » 26 jun 2018, 08:36

Var je super stvar ako ce imati smisla. Ono sinoc nije bio penal, i ronaldo je zasluzio crveni.

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5830
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: Grupa B (Portugal, Španija, Maroko, Iran)

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 26 jun 2018, 08:38

Pantarei79 je napisao/la:
HZ_ilidzaa je napisao/la:Nije ono bio crveni za Ronalda.
Nit' jačine nit' je u glavu bilo.
Šta ovi na klixu gledaju, lafo naslov Iran žestoko oštećen.
:wtf:
Jel mu trebao nos odvaliti??
Da

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Grupa B (Portugal, Španija, Maroko, Iran)

Post Postao/la Rooney88 » 26 jun 2018, 08:56

rio_Ferdy88 je napisao/la:
tobaccos je napisao/la: Evo vratio sam se par stranica nazad i stvarno nisam nigdje vidio da je neko napisao da su Španci izdominirali. Ako neko kritikuje Portugal ne znači da misli da su Španci bili daleko bolji, zapravo bili su loši ali treba dati kredita Maroku i Iranu jer su odigrali odlično.

Što se tiče Engleza mislim da 5 razlike protiv vjerovatno najslabije reprezentacije na turniru i nije za nekog divljenja i guranja u prvi red favorita.
Pa ne kažem da su favoriti, nego da ih se pljuje i kad treba i kad ne treba, samo zato što su to Englezi, dok se Špancima gleda kroz prste za ove blijede partije u grupi, a ustvari nisu pokazali ništa više od Portugala ili Maroka recimo. Jer oni imaju roster za puno bolje od ovoga i to i jeste razlog zbog čega se može reći da su zasad razočarali i da se očekivalo puno više.
Pusti, davno je dokazano da Englezi upravo najvise "cireva" izazivaju. Ljudi dobiju Tunis I Panamu uz 8 datih golova I svi se netovare na temu pljuvati. Evo Spanci, strah I trepet SPa, jedva protiv Irana + spase se na kraju protiv Maroka ali sviju boli qrc. Mnogo to govori.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Odgovori

Natrag na “Reprezentacije i utakmice”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.