Grupa D (Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija)

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Grupa D (Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija)

Post Postao/la Raonffa » 26 jun 2018, 23:57

leorey je napisao/la:Jel ovo BHT nije u stanju vise ni snimak utakmice da pusti? :urnebes:

Na programu pise 23:25 tekma, a nista hahaha pa ne vjerujem dabogda se ukinuli za sva vremena.
Evo bolan, što odmah atakuješ :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Grupa D (Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija)

Post Postao/la leorey » 26 jun 2018, 23:58

Jasta Francuska rutinski, zato dobise zvizduke citavog stadiona danas.

Argentina ima sanse, trener Francuske je veca ubleha. Pa momcad im prsti od mladosti i talenta a nikakvu igru ne igraju!
27.10.2020

zigzag
Postovi: 98
Pridružen/a: 10 jan 2015, 13:42
Kontakt:

Re: Grupa D (Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija)

Post Postao/la zigzag » 27 jun 2018, 00:00

delinjo je napisao/la:
zigzag je napisao/la:Gnjusno nesportsko ponasanje argentinaca, protiv nas pogotovo, a i protiv Nigerije, Maradonina izdrkavanja i eskapade u lozi (zasto se uopce tom narkomanu i klaunu daje toliki prostor), tim u kojem se ne zna ko pije a ko vodu nosi... Ma dajte, dovoljno da mi se zgade za dugo.. I jos netko vjeruje da ovaj kvazi tim ima sanse protiv super jake, organizirane i izbalansirane Francuske? I jos ih vide u finalu neki?!? Naravno, kako da ne, s dva igraca.
Za mene bi bilo cudo nevidjeno da uopce budu i blizu eliminaciji francuza.

Sto se tice "nedosudjenog" penala, dali bi bio penal da je lik npr. stajao paralelno s gol crtom i isao glavom izbaciti loptu medjutim "spadne" mu na ruku i sprijeci ulazak lopte u gol. Dali bi to onda bio penal? :kafa:
izbalansirane Francuske ? :rol: :rol: :rol:
Mozes se smijat koliko hoces, ali ljudi imaju solidnu zadnju liniju, sredina nije "spanjolska" ali daleko jaca, brza, i snaznija nego argentinska. Napad nista losiji od argentinskog... Do jucer se francuze prikazuje kao "straaasnu" momcad ali sad to vise nije jer eto nije razbucala sve u skupini uvjerljivo. A tek krece ono pravo. Dok "gaucosi" niti u jednoj utakmici nisu pruzili bas nista.. Ovo je bilo provlacenje kroz usicu igle.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Grupa D (Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija)

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 27 jun 2018, 00:00

celikmilan je napisao/la:
S-Y-L-A-R je napisao/la:
celikmilan je napisao/la:Jest onaj Cakir i navlačio za Argentinu. Ne govorim za onaj penal što nije svirao ali skoro svaki Nigerijski napad kroz sredinu je prekidao nekim faulima. Još je i Mascherano skoro čitavo poluvrijeme igrao krvav koji je morao izaći da to sanira i da se očisti.
Eh boldanim ih je pogurao baš, da je levat izašao makar na minut, Argentina bi počela ličiti na nešto. :lol:
Da je izašao imali bi igrača manje tako da Rojo ne bi bio tamo gdje je bio i to onako sam.
Pa ne bi izašao da se okupa zemzem vodom, nego da počisti malo krvi.

Mislim, nisu zaslužili prolaz igrom, ali nisu ni Island, a vala ni Nigerija. Suvišno o sudijama pričati.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
avenija
Postovi: 13489
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Grupa D (Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija)

Post Postao/la avenija » 27 jun 2018, 00:01

Zna li iko ijednu budalu da placa rtv taksu?

Pa ovima trebaju hrvati jedino placati, reprezentaciju BIH radi FACE..a BHHRT samo Hrvatsku nebitno sto je znacajnija Argentia Nigerija..
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Grupa D (Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija)

Post Postao/la ASD » 27 jun 2018, 00:02

delinjo je napisao/la:ma celo je trenercina ali se pogubio sad ...malo mu i karma vraca jer je **** Sevilu na rauzan nacin....ali rezultrati prije ovog sa Argentinom su sasvim ok ...fantasticno vodio i Cile i Sevillu ...sta se sad desilo pojma nemam vjerovatno mu i kroje sastav ...
Ali pazi koja karma, zahvaljujuci panju Higuainu ima Copu, a sad zavisi od istog. :lol:

let3
Postovi: 28680
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Grupa D (Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija)

Post Postao/la let3 » 27 jun 2018, 00:08

Fikret1946 je napisao/la:Koja partija Di Marie, pogotovo u drugom poluvremenu. Opro frajer s onim petama,ne znam jel mu jedna prosla. Sta tek reci za ova dva beka,pogotovo onog lijevog koji je u rangu Pivarica :rol:
Sreca Argentine je da se u Francuskoj kao glavni igrac vodi ona prevara Pogba, a prelose se iskoristavaju i Griezman i Mbappe,pa i imaju sansu da prodju,a i proci ce realno
Argentinci mu dali najnižu ocjenu 5, al nije jedini :mrgreen: isto su dobili Enzo Perez, Mascherano i Higuain :crazy: znaci, 4 mrtve kese i lošine.

https://www.ole.com.ar/seleccion/argent ... 96071.html

Rojo ocjena 9 i po argentincima igrac utakmice. Po FIFI Messi.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7200
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Grupa D (Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija)

Post Postao/la TonySosa » 27 jun 2018, 00:13

slika
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8674
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: Grupa D (Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija)

Post Postao/la anonymousHD » 27 jun 2018, 00:13

let3 je napisao/la:Po FIFI Messi.
Po navijačima.
Ja sam glasao za Messija odmah nakon gola. Konto ide hattrick. :mrgreen:

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: Grupa D (Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija)

Post Postao/la Fikret1946 » 27 jun 2018, 00:14

let3 je napisao/la:
Fikret1946 je napisao/la:Koja partija Di Marie, pogotovo u drugom poluvremenu. Opro frajer s onim petama,ne znam jel mu jedna prosla. Sta tek reci za ova dva beka,pogotovo onog lijevog koji je u rangu Pivarica :rol:
Sreca Argentine je da se u Francuskoj kao glavni igrac vodi ona prevara Pogba, a prelose se iskoristavaju i Griezman i Mbappe,pa i imaju sansu da prodju,a i proci ce realno
Argentinci mu dali najnižu ocjenu 5, al nije jedini :mrgreen: isto su dobili Enzo Perez, Mascherano i Higuain :crazy: znaci, 4 mrtve kese i lošine.

https://www.ole.com.ar/seleccion/argent ... 96071.html

Rojo ocjena 9 i po argentincima igrac utakmice. Po FIFI Messi.
Taj perez mi je bio toliko los da ne znam i da je igro..
Higuain mi nije bio toliko los,mozda zato sto je za klasu igro bolje od Aguera...
Di Mariu ako namjerava zadrzati u prvih 11 nek ga prenabaci u vezni red lijevo sa 3 igraca, nikako na krilo
Po meni je Banega igrac utakmice, igra Argentine konacno licila na nesto a najvise zahvaljujuci njemu

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8674
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: Grupa D (Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija)

Post Postao/la anonymousHD » 27 jun 2018, 00:16

Gledam baš ovo SofaScore i zanimljivo, Ronaldo protiv Irana za **** odigrao, dobio skoro najveću ocjenu i kontam radi čega, kad ono radi driblinga, jer ih je imao 4-5 (ako se ne varam). Fakat radi toga daju velike ocjene.
Mislim ono, penal promašio, nije ništa odigrao, to je nekih 6.1, tako nešto.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Grupa D (Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija)

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 27 jun 2018, 00:16

TonySosa je napisao/la:slika
A koliko je pretrčao? :think:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

let3
Postovi: 28680
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Grupa D (Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija)

Post Postao/la let3 » 27 jun 2018, 00:17

Fikret1946 je napisao/la: Taj perez mi je bio toliko los da ne znam i da je igro..
:rol:

Isto sam pomislio.
Jel neko uopšte primjetio tog igraca na terenu? ne znam je li bio bar tri puta u dodiru sa loptom veceras :crazy:
Kako je taj lik provotimac Argentine, nikome nije jasno.

Slažem se za Banegu, 8,5 ocjenu mu dali. Druga najbolja iza Roja.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7200
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Grupa D (Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija)

Post Postao/la TonySosa » 27 jun 2018, 00:18

S-Y-L-A-R je napisao/la:
TonySosa je napisao/la:slika
A koliko je pretrčao? :think:
Očito ne puno, Isco za sličnu partiju dobio ocjenu više i pritom je Španija čak i rezimirala.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
harden
Postovi: 23293
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Grupa D (Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija)

Post Postao/la harden » 27 jun 2018, 00:22

slika
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Grupa D (Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija)

Post Postao/la artemis77 » 27 jun 2018, 00:33

Meni je nevjerovatno da igrač koji je naknadno pozvan u roster bude u prvih 11.
Walk on, with hope in your hearts.


Avatar
delinjo
Postovi: 24109
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grupa D (Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija)

Post Postao/la delinjo » 27 jun 2018, 01:14

ASD je napisao/la:
delinjo je napisao/la:ma celo je trenercina ali se pogubio sad ...malo mu i karma vraca jer je **** Sevilu na rauzan nacin....ali rezultrati prije ovog sa Argentinom su sasvim ok ...fantasticno vodio i Cile i Sevillu ...sta se sad desilo pojma nemam vjerovatno mu i kroje sastav ...
Ali pazi koja karma, zahvaljujuci panju Higuainu ima Copu, a sad zavisi od istog. :lol:
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: a prije Argentine je bas bio na dobrom glasu i trazen trener...ako ne osvoji SP ...opet ce budala krenuti od 0...ne znam sto mu je trebalo ovo kad se zna da u Argentini selektor potrcko obicni...ali eto patriotizam sta li :D :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Grupa D (Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija)

Post Postao/la ASD » 27 jun 2018, 01:22

delinjo je napisao/la:
ASD je napisao/la:
delinjo je napisao/la:ma celo je trenercina ali se pogubio sad ...malo mu i karma vraca jer je **** Sevilu na rauzan nacin....ali rezultrati prije ovog sa Argentinom su sasvim ok ...fantasticno vodio i Cile i Sevillu ...sta se sad desilo pojma nemam vjerovatno mu i kroje sastav ...
Ali pazi koja karma, zahvaljujuci panju Higuainu ima Copu, a sad zavisi od istog. :lol:
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: a prije Argentine je bas bio na dobrom glasu i trazen trener...ako ne osvoji SP ...opet ce budala krenuti od 0...ne znam sto mu je trebalo ovo kad se zna da u Argentini selektor potrcko obicni...ali eto patriotizam sta li :D :D
Ma meni iskreno nikad nije ni bio nesto, cak i Cile je bio odvratna ekipa do zla Boga, em mesari em su sretni.
Pa 2 puta su u finalu pobijedili Argentinu na penale, a neki igraci Argentine kao sto je recimo Higuain je planetarno postao upamcen kao choker.

Avatar
delinjo
Postovi: 24109
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grupa D (Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija)

Post Postao/la delinjo » 27 jun 2018, 01:55

Ali pazi koja karma, zahvaljujuci panju Higuainu ima Copu, a sad zavisi od istog. :lol:[/quote]

:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: a prije Argentine je bas bio na dobrom glasu i trazen trener...ako ne osvoji SP ...opet ce budala krenuti od 0...ne znam sto mu je trebalo ovo kad se zna da u Argentini selektor potrcko obicni...ali eto patriotizam sta li :D :D[/quote]

Ma meni iskreno nikad nije ni bio nesto, cak i Cile je bio odvratna ekipa do zla Boga, em mesari em su sretni.
Pa 2 puta su u finalu pobijedili Argentinu na penale, a neki igraci Argentine kao sto je recimo Higuain je planetarno postao upamcen kao choker.[/quote]

a jbg rezultat je rezultat...ali naravno da ima i toga sto si napisao ...ali pricamo o Cileu...
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Odgovori

Natrag na “Reprezentacije i utakmice”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.