Grupa D (Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija)

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 26 jun 2018, 22:57

let3 WroteColon
Osim13 WroteColonŠta kaze Messi znao sam da je Bog sa nama. Kako to srpski zvuči, Messi srbendo

Jedino im je to preostalo - da se uzdaju u Boga. Pošto se u onaj pokušaj od igre ne mogu uzdati :mrgreen:

Enzo Perez dvije zaredom starter :rol: u prevodu igrac manje na terenu dvije utakmice.
Tagliafico i Mercado na bekovima :o :facepalm: auuu braco kakve lošine. Ne zna se jesu li lošiji u fazi napada ili odbrane.
Mascherano :facepalm: covjek tražio da ga Barca pusti u Kinu da bi tamo igrao i što bolje se spremio za Mundijal, a bolje da se ozljedio :crazy: katastrofalna forma.
Taj neki strašni joker Meza :tokralju: covjek ocito ne zna voditi loptu. Ode negdje u gol aut sa njom. Satra ga kuja.

Jedno je samo sigurno, Banega MORA igrati svaku sljedecu utakmicu. Treba uzeti i u obzir da se ipak nije bilo lagano podignuti nakon onakvog poraza prije samo nekoliko dana, jos plus ne zavisi sam o sebi i treba ti pobjeda.

Vidjeli smo i Njemacku kako se na kraju provukla, ja sam uvjeren da ce recimo nijemci sada izaci jaci iz svega i da ce neko dobro zaplatiti one sve promasaje.

Nema sta, pate se favoriti, jucer Spanija i Portugal, danas Argentina, kad nam sutra srbi prirede najvece iznenadjenje :lol:
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 26 jun 2018, 23:00

harden WroteColon
let3 WroteColonTaj neki strašni joker Meza :tokralju: covjek ocito ne zna voditi loptu. Ode negdje u gol aut sa njom. Satra ga kuja.

Jesi ti samo vidio onaj dribling Meze Cazina kad mu je lopta pobjegla u gol aut? :rol:

Meni jednom na terminu onako, nisu mi dali 10 dana da priđem terenu

Vidio sam taj momenat i odvalio se smijati :lol:
Možda momak nešto i zna, mislim nije on kriv - al u onom rasulu od taktike i Messi izgleda ko amater, a kamoli Meza.
Fakat Argentina kao cijelina ne znaju kud udaraju, gdje gone :crazy: nikakvog sistema igre :tokralju:
Ćelo je više navijac i neki motivator koji skace uz aut liniju, nego što je neki selektor :lol:

delinjo
Kontakt:

PostPostao/la delinjo » 26 jun 2018, 23:02

ma celo je trenercina ali se pogubio sad ...malo mu i karma vraca jer je **** Sevilu na rauzan nacin....ali rezultrati prije ovog sa Argentinom su sasvim ok ...fantasticno vodio i Cile i Sevillu ...sta se sad desilo pojma nemam vjerovatno mu i kroje sastav ...
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

terra
Kontakt:

PostPostao/la terra » 26 jun 2018, 23:08

Tritolone WroteColon
Lillard WroteColonIsland tuga od ekipe.

Badelj klasa. Rakitić klasa.

Uvijek podcijenjen, uvijek pljuvan, a Miki je zivotinja.

A Jedvaj i Pjaca zalutali u ovu reprezentaciju

Fikret1946

PostPostao/la Fikret1946 » 26 jun 2018, 23:27

Koja partija Di Marie, pogotovo u drugom poluvremenu. Opro frajer s onim petama,ne znam jel mu jedna prosla. Sta tek reci za ova dva beka,pogotovo onog lijevog koji je u rangu Pivarica :rol:
Sreca Argentine je da se u Francuskoj kao glavni igrac vodi ona prevara Pogba, a prelose se iskoristavaju i Griezman i Mbappe,pa i imaju sansu da prodju,a i proci ce realno

BoixosNois1899
Kontakt:

PostPostao/la BoixosNois1899 » 26 jun 2018, 23:28

Diego Maradona has been rushed to hospital after Argentina’s game with Nigeria tonight...
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

#BartomeuDimisio

Lillard
Kontakt:

PostPostao/la Lillard » 26 jun 2018, 23:29

BoixosNois1899 WroteColon
Diego Maradona has been rushed to hospital after Argentina’s game with Nigeria tonight...

Valja ispumpat drogu iz želudca.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

BoixosNois1899
Kontakt:

PostPostao/la BoixosNois1899 » 26 jun 2018, 23:33

Lillard WroteColon
BoixosNois1899 WroteColon

Valja ispumpat drogu iz želudca.

Iznosili ga bukvalno sa stadiona :urnebes:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

#BartomeuDimisio

sekretar
Kontakt:

PostPostao/la sekretar » 26 jun 2018, 23:40

Celava pizda treba krenuti u totalni napad,rat,s jajima, hrabro.

Armani
Mercado-Otamendi-Masche-Rojo
Banega-Lo Celso
Dybala
Messi-Higuain panjina - Di Maria

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 26 jun 2018, 23:43

sekretar WroteColonCelava pizda treba krenuti u totalni napad,rat,s jajima, hrabro.

Armani
Mercado-Otamendi-Masche-Rojo
Banega-Lo Celso
Dybala
Messi-Higuain panjina - Di Maria

To bi vjerovatno bila i njihova najjaca postava da Messi hoce na krilo. Pitanje je kako bi organizovali napade onda ali eto.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

zigzag
Kontakt:

PostPostao/la zigzag » 26 jun 2018, 23:46

Gnjusno nesportsko ponasanje argentinaca, protiv nas pogotovo, a i protiv Nigerije, Maradonina izdrkavanja i eskapade u lozi (zasto se uopce tom narkomanu i klaunu daje toliki prostor), tim u kojem se ne zna ko pije a ko vodu nosi... Ma dajte, dovoljno da mi se zgade za dugo.. I jos netko vjeruje da ovaj kvazi tim ima sanse protiv super jake, organizirane i izbalansirane Francuske? I jos ih vide u finalu neki?!? Naravno, kako da ne, s dva igraca.
Za mene bi bilo cudo nevidjeno da uopce budu i blizu eliminaciji francuza.

Sto se tice "nedosudjenog" penala, dali bi bio penal da je lik npr. stajao paralelno s gol crtom i isao glavom izbaciti loptu medjutim "spadne" mu na ruku i sprijeci ulazak lopte u gol. Dali bi to onda bio penal? :kafa:

Fikret1946

PostPostao/la Fikret1946 » 26 jun 2018, 23:47

Fazio na stopera umjesto Mascherana, covjek je cijelu tekmu bio kriminalan,kakve bi pizdarije igrao tek da je bio povuceniji?
Dybala bi trebao dobiti priliku umjesto Di Marie,pa cak i lijevo,ne moze nikako biti losiji. Higuain donosi dosta vise Argentini od Aguera pa treba i ostati u igri, a u sredini Banega,Lo Celso i jos jedan,nek se biraju ko ce.

delinjo
Kontakt:

PostPostao/la delinjo » 26 jun 2018, 23:47

zigzag WroteColonGnjusno nesportsko ponasanje argentinaca, protiv nas pogotovo, a i protiv Nigerije, Maradonina izdrkavanja i eskapade u lozi (zasto se uopce tom narkomanu i klaunu daje toliki prostor), tim u kojem se ne zna ko pije a ko vodu nosi... Ma dajte, dovoljno da mi se zgade za dugo.. I jos netko vjeruje da ovaj kvazi tim ima sanse protiv super jake, organizirane i izbalansirane Francuske? I jos ih vide u finalu neki?!? Naravno, kako da ne, s dva igraca.
Za mene bi bilo cudo nevidjeno da uopce budu i blizu eliminaciji francuza.

Sto se tice "nedosudjenog" penala, dali bi bio penal da je lik npr. stajao paralelno s gol crtom i isao glavom izbaciti loptu medjutim "spadne" mu na ruku i sprijeci ulazak lopte u gol. Dali bi to onda bio penal? :kafa:

izbalansirane Francuske ? :rol: :rol: :rol:
VOLIM ZELJEZNICAR!!

leorey
Kontakt:

PostPostao/la leorey » 26 jun 2018, 23:49

Jel ovo BHT nije u stanju vise ni snimak utakmice da pusti? :urnebes:

Na programu pise 23:25 tekma, a nista hahaha pa ne vjerujem dabogda se ukinuli za sva vremena.

Edit: Evo je konacno.
Zadnja izmjena: leorey, dana/u 26 jun 2018, 23:56, ukupno mijenjano 1 put.
PACOVE MRŠ IZ SVETINJE!

celikmilan
Kontakt:

PostPostao/la celikmilan » 26 jun 2018, 23:49

Jest onaj Cakir i navlačio za Argentinu. Ne govorim za onaj penal što nije svirao ali skoro svaki Nigerijski napad kroz sredinu je prekidao nekim faulima. Još je i Mascherano skoro čitavo poluvrijeme igrao krvav koji je morao izaći da to sanira i da se očisti.

BoixosNois1899
Kontakt:

PostPostao/la BoixosNois1899 » 26 jun 2018, 23:52

Super jaka Francuska koja se yebeno namučila sa sva tri protivnika u grupi. :lol: Ne bude li igrao Mascherano, Argentina ima šanse.

#BartomeuDimisio

S-Y-L-A-R
Kontakt:

PostPostao/la S-Y-L-A-R » 26 jun 2018, 23:52

celikmilan WroteColonJest onaj Cakir i navlačio za Argentinu. Ne govorim za onaj penal što nije svirao ali skoro svaki Nigerijski napad kroz sredinu je prekidao nekim faulima. Još je i Mascherano skoro čitavo poluvrijeme igrao krvav koji je morao izaći da to sanira i da se očisti.

Eh boldanim ih je pogurao baš, da je levat izašao makar na minut, Argentina bi počela ličiti na nešto. :lol:
41.21.1.

#WengerIn!

delinjo
Kontakt:

PostPostao/la delinjo » 26 jun 2018, 23:53

sve to i nekako ali napisa brat da je Francuska izbalansirana i super jaka ...brat prespavao grupnu fazu :D :D
VOLIM ZELJEZNICAR!!

TonySosa
Kontakt:

PostPostao/la TonySosa » 26 jun 2018, 23:54

Čovjek ponekad pomisli da Maradona ima specijalne potrebe. Bože sačuvaj, šta se sve stavlja u red najvećih nogometaša ikad. :facepalm:

delinjo WroteColonsve to i nekako ali napisa brat da je Francuska izbalansirana i super jaka ...brat prespavao grupnu fazu :D :D

Pa ljudi se nisu ni oznojili, a uzeli sedam bodova. Rutinski.
Zadnja izmjena: TonySosa, dana/u 26 jun 2018, 23:55, ukupno mijenjano 1 put.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

celikmilan
Kontakt:

PostPostao/la celikmilan » 26 jun 2018, 23:55

S-Y-L-A-R WroteColon
celikmilan WroteColonJest onaj Cakir i navlačio za Argentinu. Ne govorim za onaj penal što nije svirao ali skoro svaki Nigerijski napad kroz sredinu je prekidao nekim faulima. Još je i Mascherano skoro čitavo poluvrijeme igrao krvav koji je morao izaći da to sanira i da se očisti.

Eh boldanim ih je pogurao baš, da je levat izašao makar na minut, Argentina bi počela ličiti na nešto. :lol:

Da je izašao imali bi igrača manje tako da Rojo ne bi bio tamo gdje je bio i to onako sam.

Natrag na “Reprezentacije i utakmice”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.