SP 2018 / Grupa G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 28 jun 2018, 23:41

delinjo WroteColon
jest ali karma je karma...jedna frljoka i eto ...a cesto to bude kad nesto kalkulises ...one prilike Rashforda i onako ofirno zapucavanej pored gola su debilizam...samo zbog toga bi volio da lete...ali mislim da ce prije biti ovo sto si ti napisao ...

A vidi, dozvoljeno je kalkulisati kad si vec u mogucnosti za tako nešto :mrgreen: englezi su skontali da im je ovaj donji dio kostura žrijeba povoljniji za njih.
Tu se nalaze Španija i Hrvatska od ovih selekcija koje mogu daleko otići.

U drugom dijelu kostura su Francuska, Portugal, Urugvaj, Brazil...mnogo više ajkula :mrgreen: Argentinu otpiši odmah, njih niko ne uzima za ozbiljno.
Ali eto, Belgijanci ocito vjeruju u sebe (što poštujem :thumbup: ), a realno i imaju ekipu za polufinala. Vidjecemo uglavnom.

sljivo
Kontakt:

PostPostao/la sljivo » 28 jun 2018, 23:43

Najčešće biva da one koje najviše kalkulišu tad se i najviše zajebu. Vjerujem da je prvi plan bio da se glavni igrači odmore i da oni koji neće dobiti šansu makar dobiju par minuta, ostalo je svejedno.

Fikret1946

PostPostao/la Fikret1946 » 28 jun 2018, 23:49

neko stvarno vjeruje da panj rashford moze bolje od onog :lol: smijesni su mi ovi sto mu traze alibi, covjeku koji ne moze dati 10 golova u sezoni a igra napadaca, a uz to je cetvrti napadac ove engleske :lol:

delinjo
Kontakt:

PostPostao/la delinjo » 28 jun 2018, 23:49

let3 WroteColon
delinjo WroteColon
jest ali karma je karma...jedna frljoka i eto ...a cesto to bude kad nesto kalkulises ...one prilike Rashforda i onako ofirno zapucavanej pored gola su debilizam...samo zbog toga bi volio da lete...ali mislim da ce prije biti ovo sto si ti napisao ...

A vidi, dozvoljeno je kalkulisati kad si vec u mogucnosti za tako nešto :mrgreen: englezi su skontali da im je ovaj donji dio kostura žrijeba povoljniji za njih.
Tu se nalaze Španija i Hrvatska od ovih selekcija koje mogu daleko otići.

U drugom dijelu kostura su Francuska, Portugal, Urugvaj, Brazil...mnogo više ajkula :mrgreen: Argentinu otpiši odmah, njih niko ne uzima za ozbiljno.
Ali eto, Belgijanci ocito vjeruju u sebe (što poštujem :thumbup: ), a realno i imaju ekipu za polufinala. Vidjecemo uglavnom.

pa jeste samo sto se to cesto obije o glavu...ma mislim sta znam meni djeluje ova Engleska da svakog moze dobiti na ovom prvenstvu ali mi djeluje isto tako na osnovu nekih njihovig gresaka i mentaliteta da mogu popusiti foru od svakog...niti bi me iznenadilo da odu do kraja a Boga mi ne bi ni to da odmah izlete od Kolumbije..
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

HPCompaq
Kontakt:

PostPostao/la HPCompaq » 29 jun 2018, 00:13

Bez obzira na poraz,Englezi mogu otići daleko na ovom SP.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

japa
Kontakt:

PostPostao/la japa » 29 jun 2018, 00:29

Dobra odluka Engleza, Kolumbija jeste tezi protivnik od Japana ali realno Kolumbije je tanka i Englezi su veliki favorit protiv njih a protivnik u cetvrtfinalu Svica/Svedska...znaci imaju odlican put do polufinala pa i veci favoriti od Engleza bi uvijek birali za put do polufinala preko Kolumbije Svice/Svedske...sad je sve na njima da ne useru i izgube ove tekme u kojima su veliki favoriti.

Fikret1946

PostPostao/la Fikret1946 » 29 jun 2018, 00:32

ovaj idiot januzaj u rangu jr smitha jbt :lol: kad je prevara nasla zabiti gol

Mokes
Kontakt:

PostPostao/la Mokes » 06 jul 2018, 16:18

S-Y-L-A-R WroteColon
Monolog WroteColon
S-Y-L-A-R WroteColonUf Belgije, šteta talenta koji će Martinez ugasiti. :tokralju:

Jbt, Fudbalski savezi Belgije i Francuske takmiče se kome će dozvoliti da što više syebe nevjerovatno talentovanu generaciju. :crazy:

Francuzi su u "mnogo" boljoj situaciji. Cijela reprezentacija im je mlada, imaju maltene deceniju dominacije na ovim temeljima. Na sve to, Realovci bi rekli da im je Zizou slobodan. :mrgreen:
Sa Belgijom je drugačija situacija, ovo su najbolje godine za kompletan sastav, i prije par godina sam najavljivao da bi baš Rusija 2018. mogla biti njihova godina(i prvenstvo) ali su pogriješili sa selektorom. Mada, pitanje je da li je i on sposoban toliko da uguši ovako nešto. Već naredno prvenstvo je za njih veliki upitnik.

Ko bi po vama bio rješenje za te reprezentacije ? Je li Low pravi selektor ?

Ne treba zaboraviti ni to da je puno teze biti selektor jer si ograničen kako vremenom s ekipom, tako i s izborom igrača, jer ovdje ne možeš kupiti igrača tamo gdje ti škripi. Recimo Belgijanci su deficitarni na bekovima, a Francuzi su prepuni zvijezda što nekad može biti pogubno.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

2nd#Tripl3t #MSN
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

S-Y-L-A-R
Kontakt:

PostPostao/la S-Y-L-A-R » 06 jul 2018, 22:25

Na kraju ova 2 trenerska maga odlučuju o finalisti. :mrgreen:

Mokes WroteColonKo bi po vama bio rješenje za te reprezentacije ? Je li Low pravi selektor ?

Ne treba zaboraviti ni to da je puno teze biti selektor jer si ograničen kako vremenom s ekipom, tako i s izborom igrača, jer ovdje ne možeš kupiti igrača tamo gdje ti škripi. Recimo Belgijanci su deficitarni na bekovima, a Francuzi su prepuni zvijezda što nekad može biti pogubno.

Što se Francuza tiče, mislim da je Zizou slijedeći 100%. Ono, čak i da uzmu sad sa Deschampsom, poprilično sam siguran da ih čeka promjena i mlad stručnjak za mladu ekipu. S druge strane, za Belgiju ne znam šta da mislim. Čini mi se da će nastaviti sa Martinezom(a i ne izgleda to baš toliko loše s obzirom na sve okolnosti), ali imam previše upitnika za njihovu budućnost. Već je pitanje ko će igrati naredno svjetsko u odbrani i veznom redu. Prema naprijed su osigurani, ovaj trojac je u najboljim godinama, ali sve ostalo počinje da "škripi". Pisao sam već ranije kako im je ovo vjerovatno najbolja prilika za pravi iskorak. To su i pokazali, historijski rezultat je ovo polufinale, kako god okreneš, a još uvijek nisu završili svoje pa će(mo) suditi na kraju.
#LukaModrićBallond'or2018!

Natrag na “Reprezentacije i utakmice”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.