SP 2018 / Grupa G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: SP 2018 / Grupa G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

Post Postao/la let3 » 28 jun 2018, 23:41

delinjo je napisao/la:
jest ali karma je karma...jedna frljoka i eto ...a cesto to bude kad nesto kalkulises ...one prilike Rashforda i onako ofirno zapucavanej pored gola su debilizam...samo zbog toga bi volio da lete...ali mislim da ce prije biti ovo sto si ti napisao ...
A vidi, dozvoljeno je kalkulisati kad si vec u mogucnosti za tako nešto :mrgreen: englezi su skontali da im je ovaj donji dio kostura žrijeba povoljniji za njih.
Tu se nalaze Španija i Hrvatska od ovih selekcija koje mogu daleko otići.

U drugom dijelu kostura su Francuska, Portugal, Urugvaj, Brazil...mnogo više ajkula :mrgreen: Argentinu otpiši odmah, njih niko ne uzima za ozbiljno.
Ali eto, Belgijanci ocito vjeruju u sebe (što poštujem :thumbup: ), a realno i imaju ekipu za polufinala. Vidjecemo uglavnom.

Avatar
sljivo
Postovi: 14279
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: SP 2018 / Grupa G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

Post Postao/la sljivo » 28 jun 2018, 23:43

Najčešće biva da one koje najviše kalkulišu tad se i najviše zajebu. Vjerujem da je prvi plan bio da se glavni igrači odmore i da oni koji neće dobiti šansu makar dobiju par minuta, ostalo je svejedno.

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: SP 2018 / Grupa G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

Post Postao/la Fikret1946 » 28 jun 2018, 23:49

neko stvarno vjeruje da panj rashford moze bolje od onog :lol: smijesni su mi ovi sto mu traze alibi, covjeku koji ne moze dati 10 golova u sezoni a igra napadaca, a uz to je cetvrti napadac ove engleske :lol:

Avatar
delinjo
Postovi: 24109
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: SP 2018 / Grupa G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

Post Postao/la delinjo » 28 jun 2018, 23:49

let3 je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
jest ali karma je karma...jedna frljoka i eto ...a cesto to bude kad nesto kalkulises ...one prilike Rashforda i onako ofirno zapucavanej pored gola su debilizam...samo zbog toga bi volio da lete...ali mislim da ce prije biti ovo sto si ti napisao ...
A vidi, dozvoljeno je kalkulisati kad si vec u mogucnosti za tako nešto :mrgreen: englezi su skontali da im je ovaj donji dio kostura žrijeba povoljniji za njih.
Tu se nalaze Španija i Hrvatska od ovih selekcija koje mogu daleko otići.

U drugom dijelu kostura su Francuska, Portugal, Urugvaj, Brazil...mnogo više ajkula :mrgreen: Argentinu otpiši odmah, njih niko ne uzima za ozbiljno.
Ali eto, Belgijanci ocito vjeruju u sebe (što poštujem :thumbup: ), a realno i imaju ekipu za polufinala. Vidjecemo uglavnom.
pa jeste samo sto se to cesto obije o glavu...ma mislim sta znam meni djeluje ova Engleska da svakog moze dobiti na ovom prvenstvu ali mi djeluje isto tako na osnovu nekih njihovig gresaka i mentaliteta da mogu popusiti foru od svakog...niti bi me iznenadilo da odu do kraja a Boga mi ne bi ni to da odmah izlete od Kolumbije..
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: SP 2018 / Grupa G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

Post Postao/la HPCompaq » 29 jun 2018, 00:13

Bez obzira na poraz,Englezi mogu otići daleko na ovom SP.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: SP 2018 / Grupa G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

Post Postao/la japa » 29 jun 2018, 00:29

Dobra odluka Engleza, Kolumbija jeste tezi protivnik od Japana ali realno Kolumbije je tanka i Englezi su veliki favorit protiv njih a protivnik u cetvrtfinalu Svica/Svedska...znaci imaju odlican put do polufinala pa i veci favoriti od Engleza bi uvijek birali za put do polufinala preko Kolumbije Svice/Svedske...sad je sve na njima da ne useru i izgube ove tekme u kojima su veliki favoriti.

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: SP 2018 / Grupa G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

Post Postao/la Fikret1946 » 29 jun 2018, 00:32

ovaj idiot januzaj u rangu jr smitha jbt :lol: kad je prevara nasla zabiti gol

Avatar
Mokes
Postovi: 14835
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: SP 2018 / Grupa G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

Post Postao/la Mokes » 06 jul 2018, 16:18

S-Y-L-A-R je napisao/la:
Monolog je napisao/la:
S-Y-L-A-R je napisao/la:Uf Belgije, šteta talenta koji će Martinez ugasiti. :tokralju:
Jbt, Fudbalski savezi Belgije i Francuske takmiče se kome će dozvoliti da što više syebe nevjerovatno talentovanu generaciju. :crazy:
Francuzi su u "mnogo" boljoj situaciji. Cijela reprezentacija im je mlada, imaju maltene deceniju dominacije na ovim temeljima. Na sve to, Realovci bi rekli da im je Zizou slobodan. :mrgreen:
Sa Belgijom je drugačija situacija, ovo su najbolje godine za kompletan sastav, i prije par godina sam najavljivao da bi baš Rusija 2018. mogla biti njihova godina(i prvenstvo) ali su pogriješili sa selektorom. Mada, pitanje je da li je i on sposoban toliko da uguši ovako nešto. Već naredno prvenstvo je za njih veliki upitnik.
Ko bi po vama bio rješenje za te reprezentacije ? Je li Low pravi selektor ?

Ne treba zaboraviti ni to da je puno teze biti selektor jer si ograničen kako vremenom s ekipom, tako i s izborom igrača, jer ovdje ne možeš kupiti igrača tamo gdje ti škripi. Recimo Belgijanci su deficitarni na bekovima, a Francuzi su prepuni zvijezda što nekad može biti pogubno.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: SP 2018 / Grupa G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 06 jul 2018, 22:25

Na kraju ova 2 trenerska maga odlučuju o finalisti. :mrgreen:
Mokes je napisao/la:Ko bi po vama bio rješenje za te reprezentacije ? Je li Low pravi selektor ?

Ne treba zaboraviti ni to da je puno teze biti selektor jer si ograničen kako vremenom s ekipom, tako i s izborom igrača, jer ovdje ne možeš kupiti igrača tamo gdje ti škripi. Recimo Belgijanci su deficitarni na bekovima, a Francuzi su prepuni zvijezda što nekad može biti pogubno.
Što se Francuza tiče, mislim da je Zizou slijedeći 100%. Ono, čak i da uzmu sad sa Deschampsom, poprilično sam siguran da ih čeka promjena i mlad stručnjak za mladu ekipu. S druge strane, za Belgiju ne znam šta da mislim. Čini mi se da će nastaviti sa Martinezom(a i ne izgleda to baš toliko loše s obzirom na sve okolnosti), ali imam previše upitnika za njihovu budućnost. Već je pitanje ko će igrati naredno svjetsko u odbrani i veznom redu. Prema naprijed su osigurani, ovaj trojac je u najboljim godinama, ali sve ostalo počinje da "škripi". Pisao sam već ranije kako im je ovo vjerovatno najbolja prilika za pravi iskorak. To su i pokazali, historijski rezultat je ovo polufinale, kako god okreneš, a još uvijek nisu završili svoje pa će(mo) suditi na kraju.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Odgovori

Natrag na “Reprezentacije i utakmice”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.