SP 2018 / Grupa G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: SP 2018 / Grupa G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

Post Postao/la Lillard » 18 jun 2018, 22:34

Pa 95% komentara vaše "ismijavanje". Engleska odigrala dobro protiv bunkera, stvorila 5 odličnih šansi, realizacija problem. Pokazali dosta potencijala, a vi se nakotili ovdje pričat budalaštine.
Tunis je na FIFA rankingu najbolja afrička reprezentacija. Al sad su jad i čemer, gori od Saudijske Arabije. Šta će engleski panjevi, a da vas nema trebalo bi vas izmislit :urnebes:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: SP 2018 / Grupa G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

Post Postao/la sljivo » 18 jun 2018, 22:35

Raonffa je napisao/la:Ma kakve igračine brate dragi, pa Englezi nisu mogli meda kada su im igrali Lampard, Gerrard, Scholes, Rooney, Ferdinand, Terry i ostala krema svjetskog fudbala, kamo li da mogu meda kad im igraju nekakvi Lingardi, Aliji, Tripijeri, Maguireiji i ostali qurci palci.
Ne mislim samo na Engleze. U odnosu na druge ekipe jesu ovi pobrojani igračine. Mislim da treneri nisu toliko dobri (sama krema je u klupskom fudbalu) i vjerujem, bitnije od toga, ekipe nemaju vremena da se uigraju. Često su tu neke promjene u kadru, povrede, promjenjljiva forma. Imati pet treninga i dvije tekme svaka tri mjeseca je malo. Ko dođe daleko tj. tek u polufinalu i finalu igra ima neki jasan oblik. A i teško je igrati protiv protivnika koji se brani 90 minuta u svom 16ercu, to je preteško, a i ovaj VAR ti sad daje opciju da i neka Panama protiv Brazila ili Španije može dobiti neki penal (koji prije u snu ne bi), neki faul za slobodni, za crveni karton i slično.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: SP 2018 / Grupa G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 18 jun 2018, 22:36

Ne znaš ko je gori sa ovom wannabe identifikacijom :urnebes:
Englezi iznenađujuće dobri prvo poluvrijeme, stvarali najozbiljnije prilike od svih ovih bivših prvaka, samo završnica kriminal. U drugom su se vratili korijenima, besomučno peglanje i horuk na glavu, ipak im je prošlo pa ih neće niko grditi toliko. :mrgreen:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: SP 2018 / Grupa G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

Post Postao/la TonySosa » 18 jun 2018, 22:38

sljivo je napisao/la:Jednu stvar ne mogu shvatit, tolike igračine, vrhunske repke i nijedna jača repka od ovih 6, 7 dosad ne može i ne zna napraviti prostor napadaču u napadu ili kreirati nešto da krilo ostane samo ili nedaj bože neku akciju sa golom. Jbt te kad vidim kako su drugi igrali pa Argentina je vrhunski odigrala uzimajući u obzir protiv kakvog pristupa i kako kompaktne ekipe su igrali. I ova Engleska i Belgija da Bog da da bi išta ozbiljno napravili da su igrali protiv iole jačih repki tipa Poljske, Meksika, Švice.
Argentina, Portugal, Španija i Meksiko najbolje dosad igrali.

Mada kad se igra protiv ovih bunker ekipa, ne možeš ništa ni pokazati.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Dzoni
Postovi: 11303
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: SP 2018 / Grupa G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

Post Postao/la Dzoni » 18 jun 2018, 22:38

Rooney88 je napisao/la:
@dzoni
Bolje to prvo. :D

A vi niste nazor Spanci? :mrgreen:
Ja se javno odreko Spanaca.
Mada mi tesko pada. :D
Tesko da cu moci navijat za Njemce,Engleze,Brazilce u slucaju medjusobnih duela.
Jedino da lazem sam sebe.

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: SP 2018 / Grupa G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

Post Postao/la Policeman » 18 jun 2018, 22:39

Hejteri to je samo Tunis smirite se

Sta ce biti ako dobiju Belgiju :?
Zadnja izmjena: Policeman, dana/u 18 jun 2018, 22:40, ukupno mijenjano 1 put.
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: SP 2018 / Grupa G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

Post Postao/la Epidaurus » 18 jun 2018, 22:39

Sarmelino je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Dobili na guzove je.beni Tunis i nekom komplekse nabili, pa ne vjerujem :rol:
Prolaze i Iberijski firauni, ne brini.
Firauni igraju fudbal i proizvode kvalitetne igrace za razliku od ovih drvosjeca. Kane jedino sto vijedi u ekipi, sve neki mega talenti i cuda od igraca a na prvenstvima bitan faktor ko Hrvatska, Island ih je.beni izbaci :rol: Liga im ima ugled zbog ogromnih para koje ulazu Arapi i Ameri prije svih, a i pored toga nisu u stanju napravit konkretan rezultat u Ligi Prvaka.

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4756
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: SP 2018 / Grupa G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

Post Postao/la Bazinga12345 » 18 jun 2018, 22:40

Englezi jako dobri, naročito prvo poluvrijeme, ali im je realizacija problem. Jedino Kane umije postići pogodak.
Vidicemo ih protiv Belgije.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: SP 2018 / Grupa G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

Post Postao/la leorey » 18 jun 2018, 22:41

Lillard je napisao/la:Pa 95% komentara vaše "ismijavanje". Engleska odigrala dobro protiv bunkera, stvorila 5 odličnih šansi, realizacija problem. Pokazali dosta potencijala, a vi se nakotili ovdje pričat budalaštine.
Tunis je na FIFA rankingu najbolja afrička reprezentacija. Al sad su jad i čemer, gori od Saudijske Arabije. Šta će engleski panjevi, a da vas nema trebalo bi vas izmislit :urnebes:
Znamo da za Englesku igra 90 % igraca tvog najdrazeg kluba, Tottenhama, ali de bgt odvadi malo eto. Za raju ako nista.

Englezi su rupa koju ce neka jaca repka nakantat ako uopste i dodju u priliku da nalete na nju i ne izbaci ih neka repka tipa Islanda opet.

Mislim uozbiljite se malo, pa igraju ljudi s Tunisom i Panamom. Ned'o bog da su u grupi kao recimo Hrvati, ne bi prosli grupe.
27.10.2020

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: SP 2018 / Grupa G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

Post Postao/la Rooney88 » 18 jun 2018, 22:42

Epidaurus je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Dobili na guzove je.beni Tunis i nekom komplekse nabili, pa ne vjerujem :rol:
Prolaze i Iberijski firauni, ne brini.
Firauni igraju fudbal i proizvode kvalitetne igrace za razliku od ovih drvosjeca. Kane jedino sto vijedi u ekipi, sve neki mega talenti i cuda od igraca a na prvenstvima bitan faktor ko Hrvatska, Island ih je.beni izbaci :rol: Liga im ima ugled zbog ogromnih para koje ulazu Arapi i Ameri prije svih, a i pored toga nisu u stanju napravit konkretan rezultat u Ligi Prvaka.
Tebra drmni lex. Strah me za tebe, nije ti dobro. :rol:

Skontali smo, Englezi su karine. Island jaci, smrt kraljici i mrzimo London. Samo ti disi. :mrgreen:
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: SP 2018 / Grupa G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

Post Postao/la Raonffa » 18 jun 2018, 22:42

Lillard je napisao/la:Pa 95% komentara vaše "ismijavanje". Engleska odigrala dobro protiv bunkera, stvorila 5 odličnih šansi, realizacija problem. Pokazali dosta potencijala, a vi se nakotili ovdje pričat budalaštine.
Tunis je na FIFA rankingu najbolja afrička reprezentacija. Al sad su jad i čemer, gori od Saudijske Arabije. Šta će engleski panjevi, a da vas nema trebalo bi vas izmislit :urnebes:
Ma nema, vrhunski su odigrali, stvorili im par šansi na samom početku meča i onda u narednih 70 minuta još jednu pravu i par polušansi, nema šta, epitet za "najbolju reprezentaciju dosadašnjeg dijela prvenstva", i to protiv uvijek respektabilnog Tunisa, reprezentacije u kojoj ne znaš gdje im igraju tri igrača (bez da vidiš), al' respektabilni su, najbolje rangirana afrička reprezentacija :lol:

I ova priča se vjerovatno vrti zadnjih 50 godina :urnebes:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: SP 2018 / Grupa G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

Post Postao/la Lillard » 18 jun 2018, 22:43

slika

Nek je Belgija dominirala eto, prvo poluvrijeme bili očajni protiv puno slabijeg protivnika od Tunisa. Podcjenjuju ljudi bunker, ovaj i onaj Islandov.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: SP 2018 / Grupa G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

Post Postao/la messilla » 18 jun 2018, 22:43

Raonffa je napisao/la:
Nemoj. :stop: Hvata ljude euforija. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: SP 2018 / Grupa G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

Post Postao/la Policeman » 18 jun 2018, 22:45

@Epi
@leorey

slika

:rol:
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SP 2018 / Grupa G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

Post Postao/la Sarmelino » 18 jun 2018, 22:45

Epidaurus je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Dobili na guzove je.beni Tunis i nekom komplekse nabili, pa ne vjerujem :rol:
Prolaze i Iberijski firauni, ne brini.
Firauni igraju fudbal i proizvode kvalitetne igrace za razliku od ovih drvosjeca. Kane jedino sto vijedi u ekipi, sve neki mega talenti i cuda od igraca a na prvenstvima bitan faktor ko Hrvatska, Island ih je.beni izbaci :rol: Liga im ima ugled zbog ogromnih para koje ulazu Arapi i Ameri prije svih, a i pored toga nisu u stanju napravit konkretan rezultat u Ligi Prvaka.
Maguire, Young i slicni su olicenje wonderkidova :kafa: Koliko znam jedni firauni imaju isti broj WC titula kao i Englezi, a drugi nemaju nikakve. Jos malo pa La liga pocinje, nisu daleko okrsaji Ronalda i tehnički potkovanih stopera Getafea.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: SP 2018 / Grupa G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

Post Postao/la Epidaurus » 18 jun 2018, 22:45

Rooney88 je napisao/la: Tebra drmni lex. Strah me za tebe, nije ti dobro. :rol:

Skontali smo, Englezi su karine. Island jaci, smrt kraljici i mrzimo London. Samo ti disi. :mrgreen:
Koja umotvorina dan te je.bo, pa fasciniran sam :bow:

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: SP 2018 / Grupa G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

Post Postao/la TonySosa » 18 jun 2018, 22:46

Island je za Tunis Brazil.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: SP 2018 / Grupa G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

Post Postao/la Lillard » 18 jun 2018, 22:46

Raonffa je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Pa 95% komentara vaše "ismijavanje". Engleska odigrala dobro protiv bunkera, stvorila 5 odličnih šansi, realizacija problem. Pokazali dosta potencijala, a vi se nakotili ovdje pričat budalaštine.
Tunis je na FIFA rankingu najbolja afrička reprezentacija. Al sad su jad i čemer, gori od Saudijske Arabije. Šta će engleski panjevi, a da vas nema trebalo bi vas izmislit :urnebes:
Ma nema, vrhunski su odigrali, stvorili im par šansi na samom početku meča i onda u narednih 70 minuta još jednu pravu i par polušansi, nema šta, epitet za "najbolju reprezentaciju dosadašnjeg dijela prvenstva", i to protiv uvijek respektabilnog Tunisa, reprezentacije u kojoj ne znaš gdje im igraju tri igrača (bez da vidiš), al' respektabilni su, najbolje rangirana afrička reprezentacija :lol:

I ova priča se vjerovatno vrti zadnjih 50 godina :urnebes:
70 minuta lažeš, čitavo prvo poluvrijeme je bilo odlično. Masa šansi, sam Lingaard imao 3 dobre. Kasnije u drugom poluvremenu bilo lošije, jer su ovi radili još veći bunker, nisu prešli centar nikako, pa nije tako lako igrat protiv toga.

Tunis je najbolje rangirana afrička reprezentacija, a ovdje se piše da su Saudijska Arabija. Vidjeli smo već favorite kako se muče, eto sa Engleska fula par šansi, muči se protiv bunkera i oni su precjenjeni bla bla i slična priča. Dosadni ste za popizdit.
Ne, Engleska neće osvojit SP, al ubi Bože ta priča o poluigračima i sličnom. Koja je to reprezentacija pokazala igrom više, Španjolska i Portugal, a i to je upitno. Tako da molim te, mani se demagogije.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: SP 2018 / Grupa G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

Post Postao/la Rooney88 » 18 jun 2018, 22:48

Epidaurus je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la: Tebra drmni lex. Strah me za tebe, nije ti dobro. :rol:

Skontali smo, Englezi su karine. Island jaci, smrt kraljici i mrzimo London. Samo ti disi. :mrgreen:
Koja umotvorina dan te je.bo, pa fasciniran sam :bow:
Nece tebi ovolika nervoza valjati u zivotu. Jer ako su te Englezi ovoliko izbacili iz takta... :mrgreen:

Ne daj boze da mogu nor Belgiju dobiti. :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: SP 2018 / Grupa G (Belgija, Panama, Tunis, Engleska)

Post Postao/la Epidaurus » 18 jun 2018, 22:49

Sarmelino je napisao/la: Maguire, Young i slicni su olicenje wonderkidova :kafa: Koliko znam jedni firauni imaju isti broj WC titula kao i Englezi, a drugi nemaju nikakve. Jos malo pa La liga pocinje, nisu daleko okrsaji Ronalda i tehnički potkovanih stopera Getafea.
Zamisli sta bi Rona i Messi tek radili drvosjecama raznih Stoke Cityja i slicnih ragbi klubova kad se Ben Yedder i slicni izivljavaju nad mocnim Unitedom :kafa:

Odgovori

Natrag na “Reprezentacije i utakmice”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.