Osmina finala- sve utakmice

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la ANTIFA ! » 03 jul 2018, 01:34

Rooney88 je napisao/la:Hazard I Lukaku odlicni, iako su oba mogli zabiti sve ostalo uradili perfektno. Fella kasnije takodjer, pa I Chadli. KDB moze bolje ali I kada je los ima bravure za udzbenika.

Jedino Witsel I Karasko sto mi se nisu svidjeli.

Preokret za 10, zao mi je bilo Japanaca ali nije bilo potrebe kockati se s onim kornerom. Mogli su ici na produzetak ybga.

Bit ce Brazil-Belgija interesantna tekma. Tipujem ipak na Brazilce.

Iskreno Lukaku je odigrao solidan mec daleko od toga da je bio odlican, da nije bilo propustanja lopte kod gola Chadlija svrstao bi ga medju najlosije igrace po prikazanome na mecu protiv Japana u timu Belgije.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la Bundesliga » 03 jul 2018, 01:45

Yebo vas Japanci, bacate drkicu na njih a očigledno nemate pojma o čemu pričate ;)
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la TonySosa » 03 jul 2018, 04:23

Bundesliga je napisao/la:Yebo vas Japanci, bacate drkicu na njih a očigledno nemate pojma o čemu pričate ;)
Nijemci i Japanci ista ****, nije ni čudo što su bili na istoj strani u WW2.

Inače, da su Marcelo i Dani Alves tu rekao bih da Brazil ovo rutinski osvaja. Jer Thiago Silva igra fenomenalno prvenstvo zasad, a naprijed su svakako prejaki.

slika

slika
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la TonySosa » 03 jul 2018, 04:39

Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la TonySosa » 03 jul 2018, 04:49

Već 21 gol u nokaut fazi, a samo jedan meč odlučen sa više od jednog gola. Vidjeli smo i taktičke poslastice poput onih od jučer, a i sjajne evropsko-južnoameričke duele.

Sutra opet za sladokusce Švedska-Švicarska. :ljepota:
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
soccerfan
Postovi: 8703
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la soccerfan » 03 jul 2018, 06:48

TonySosa je napisao/la:Već 21 gol u nokaut fazi, a samo jedan meč odlučen sa više od jednog gola. Vidjeli smo i taktičke poslastice poput onih od jučer, a i sjajne evropsko-južnoameričke duele.

Sutra opet za sladokusce Švedska-Švicarska. :ljepota:
Uz Svicu sam svim srcem al mislim da Svede idu dalje. Odbrana Svice oslabljena neigranjem Lichsteinera i Scharra. :(
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1537
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la bavariapivo » 03 jul 2018, 07:35

Heja Sverige

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17807
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la akisarajevo92 » 03 jul 2018, 08:42

Don't believe the hype.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la Rokoko87 » 03 jul 2018, 10:26

Velik si Egdale
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

arfi
Postovi: 395
Pridružen/a: 20 jan 2013, 15:46
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la arfi » 03 jul 2018, 11:13

danas se navija Sweden
a Col-Eng..ne mogu se odlucit,barem cu jedan put gledat opustenu tekmu
pa...ko pobjedi :urnebes:

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la Evolve » 03 jul 2018, 12:24

Danas bi volio vidjeti Švicarce da prodju dalje, mislim da imaju kvalitetu više, pogotovo u ofanzivnom dijelu, ali neće biti lako jer im u isto vrijeme neigraju 1-2 jako važna pojedinca iz obrane danas.

Englezi su uzasno bahati i već se vide u finalu nakon ispadanja Španjolaca, zato FORZA COLUMBIA!
NK Široki Brijeg

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la Molders » 03 jul 2018, 13:01

anell je napisao/la:This is the Japanese dressingroom after losing to Belgium in the 94’ minute. Thanked their fans in the stadium, cleaned up everything (bench and dressingroom) and spoke to media. Even left note with ‘thank you’ in Russian. :tokralju:
slika
Takav su oni narod, odani, fanatični, borbeni, disciplinovani i uz to časni. Toliko toga su dali i nama i svijetu, ali opet se nađu neki kojima to smeta pa ih ne vole, ko će im znat. Mogu nam samo bit uzor za mnogo šta :salut:.

Avatar
sljivo
Postovi: 14320
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la sljivo » 03 jul 2018, 13:08

Samo imaju previse respekta prema protivniku, to je i Vaha govorio. Sinoc duse drage svi krenuli na korner, kontaju nece ovi nas, previse casno i otvoreno igraju. A na kraju face im nevine kao da si dijete izradio za neku glupost, kontaju sta bi, zar ovo moze.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la Rooney88 » 03 jul 2018, 13:16

Evolve je napisao/la:
Englezi su uzasno bahati i već se vide u finalu nakon ispadanja Španjolaca, zato FORZA COLUMBIA!
Javnost ili novinari? Tj na koga god da mislis opasno si pogrijesio. Javnost manje vise ismijava repku, mnogi su im davali sanse samo grupu da prodju I odmah ispadnu. Mozda nakon onih 6:1 da je neko poletio ali u sustini Engleze ni mediji ni javnost ne vide u nekoj zavrsnici, to bi im trebala biti I jedina prednost nad Kolumbijom. Ostalo je na strani Kolumbijaca.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Lillard
Postovi: 26296
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la Lillard » 03 jul 2018, 13:20

Rooney88 je napisao/la:
Evolve je napisao/la:
Englezi su uzasno bahati i već se vide u finalu nakon ispadanja Španjolaca, zato FORZA COLUMBIA!
Javnost ili novinari? Tj na koga god da mislis opasno si pogrijesio. Javnost manje vise ismijava repku, mnogi su im davali sanse samo grupu da prodju I odmah ispadnu. Mozda nakon onih 6:1 da je neko poletio ali u sustini Engleze ni mediji ni javnost ne vide u nekoj zavrsnici, to bi im trebala biti I jedina prednost nad Kolumbijom. Ostalo je na strani Kolumbijaca.
Naravno da ih vide, pogotovo u ovakvom ždrijebu, ne zavaravaj se.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la Rooney88 » 03 jul 2018, 13:22

Lillard je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:
Evolve je napisao/la:
Englezi su uzasno bahati i već se vide u finalu nakon ispadanja Španjolaca, zato FORZA COLUMBIA!
Javnost ili novinari? Tj na koga god da mislis opasno si pogrijesio. Javnost manje vise ismijava repku, mnogi su im davali sanse samo grupu da prodju I odmah ispadnu. Mozda nakon onih 6:1 da je neko poletio ali u sustini Engleze ni mediji ni javnost ne vide u nekoj zavrsnici, to bi im trebala biti I jedina prednost nad Kolumbijom. Ostalo je na strani Kolumbijaca.
Naravno da ih vide, pogotovo u ovakvom ždrijebu, ne zavaravaj se.
Pa nisam ukapirao da vide. Citao portale jesam, podrzavaju repku ali nigdje nisam vidio natpise gdje vide Engleze u finalu. Bez obzira na eskiviranje Brazila, Francuske ili Belgije oni se ne mogu nazvati favoritom protiv evo Kolumbije recimo. Fa se razumijemo, navijam za Engleze I volio bih da osvoje ali stvarati sliku prepotentnih Engleza koji vide tim na krovu svijeta je besmisleno jer generalno stav uopste nije takav. Ni kod medija, ni kod.navijaca.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la Nitro » 03 jul 2018, 13:25

Kako nije kad jeste, osvajamo prvenstvo 100%. :pray:
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
LeSa1892
Postovi: 151
Pridružen/a: 27 jun 2018, 13:42
Lokacija: Daleko od Zemlje
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la LeSa1892 » 03 jul 2018, 13:27

Englezi se već decenijama vide u finalu bez obzira na roster na nekom velikom takmičenju.
Većinski bahata i precijenjena nogometna nacija a što su dokazali bezbroj puta kako preko klubova tako i preko vlastite reprezentacije.
Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog.
(Alergije): licemjerje, nacionalizam i nepravda.

" Tih 206 koraka dužinom tog sokaka, nikad', ja nisam brojao . . . "

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la Ponos Torina » 03 jul 2018, 13:34

LeSa1892 je napisao/la:Englezi se već decenijama vide u finalu bez obzira na roster na nekom velikom takmičenju.
Većinski bahata i precijenjena nogometna nacija a što su dokazali bezbroj puta kako preko klubova tako i preko vlastite reprezentacije.
Kad smo vec kod bahatosti..

usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1868
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: Osmina finala- sve utakmice

Post Postao/la marseille_unique » 03 jul 2018, 13:42

legenda reala je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:Zelen si jos Faraone moj, ne vidis stvari koje iskusni lisci vide :kafa:
Objektivan ko Anel :mrgreen:
slika
Takoder Torcidas...
Pocnimo konacno postovati sebe da bi nas i drugi postovali.
Inace sportski urednik BHRT-a bi pod pritiskom RAK-a trebao odgovarati, ako sam ne poduzme radnje disciplinskog postupka zbog neprofesionalnog i neobjektivnog izvjestavanja na programu finansiranom novcem obicnih gradana. Da li neko pita kako je bilo navijacima Danske sinoc slusati onako pristrasno navijanje. Niko nema pravo koristiti javno dobro za iskazivanje svojih emocionalnih i drugih licnih osjecanja na opstrb obicnih drzavnih poreznih obveznika, pa da li to bio R Madrid vs Barcelona ili Hrvatska vs Danska. Nazalost neki drugi razlozi kao raznorazni UZP-e presude se ne smiju ni spomenuti u korist ovog disciplinskog postupka, a sasvim sigurno imaju dosta uticaja na raspolozenje poreznih obveznika ostecenih istim, koji nisu mogli ni pomisliti da bi im se tako nesto moglo dogoditi na nacionalnoj frenkvenciji njihove drzave.
Zadnja izmjena: marseille_unique, dana/u 03 jul 2018, 13:45, ukupno mijenjano 1 put.
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Zaključano

Natrag na “Reprezentacije i utakmice”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.