Četvrtfinale SP-a

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Popaj78
Postovi: 132
Pridružen/a: 23 jun 2018, 10:14
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la Popaj78 » 08 jul 2018, 13:37

S-Y-L-A-R je napisao/la:
harden je napisao/la:Tema cetvrtfinale SPa.

Pise se o nacionalizmu, kako gori Mostar, imal' posla ili nema, Bakir ovo ono, rat, KLANJE se spominje al neka, treba ostaviti temu jos da se bijemo.
Sad da nešto o fudbalu napišeš bio bi off topic, raja to ne voli. :mrgreen:
Popaj78 je napisao/la:Jest dobro bit neopterecen nacionalizmom ko ovi pacenici gore high i ekipa :bih:
Iskreno, meni se čini da si ti najopterećeniji, satra se dokazujući nešto. Najviše tvojih postova od sinoć.
Borbe protiv fasizma nikad dosta

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la Moggi » 08 jul 2018, 13:39

opet kazem ja ne navijam ni za koga niti protiv koga, u polufinalu SP su i odista svaka cast, ali kada vidim ove bosnjake sto se uvlače i glume vece hrvate od ovih skutora tu mi zaigra živac, valja misle da ce da guze neke hrvatice ne znam, sa hrvatima to nema nikakve veze samo trollam.

isto kada mi igramo neku bitnu utakmicu ne ocekujem sekunde da za nas navija z.mostar siroki brijeg niti RS kao sto je i vazda slucaj jer nema logike navijati za drzavu u kojoj zivis, nema potrebe da se lazemo kada znamo kako stoje stvari
Zarathustra

Avatar
Elddar
Postovi: 1885
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la Elddar » 08 jul 2018, 13:39

Fikret1946 je napisao/la:
Elddar je napisao/la:Ja da sam admin ovi kamenjari ne bi prismrdili ovdje. Al nazalost nisam, i zato cu ja popit ban al nek cu :mrgreen:
Takvi zatucani poput tebe i Zahiragic Harisa ce nam nazalost voditi drzavu sutra izgleda.
A takvim zatucanim poput tebe ce se historija ponavljati svakih 20 godina.
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la LAZARUS2000 » 08 jul 2018, 13:42

Mokes je napisao/la:
LAZARUS2000 je napisao/la:
Popaj78 je napisao/la:Engleska Hrvatska tu smo svi normalni za Hrvate
Belgija Francuska tu smo svi normalni za Belgiju
De ne seri Pantiću
Nacionalizam prvo ne brkaj sa šovinizmom. Mada kod mene navijanje protiv Hrvata je čisto sportski. Oni su nam rivali i ne želim da budu toliko bolji od nas. A shvatam sve Srbe, Hrvate i Bošnjake koji ne vole jedni druge. Nismo mi cvijeće brali. Iza nas je vijek krvi i rata jbg.
Kakvi crni rivali, pa jednom smo se plasirali na SP, a Hrvati samo 1 propustili. Daleko su oni od nas.
Srpski rivalu trolu jedan podli :rol:
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3491
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la Alminjo99 » 08 jul 2018, 13:43

Kad ovi "hrvati" iz Hercegovine pocnu o mrznji i nacionalizmu. Navijam za Hrvataku na ovom prvenstvu ali zbog vas i slicnih zapitam se da li dalje.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la Moggi » 08 jul 2018, 13:47

LAZARUS2000 je napisao/la: Srpski rivalu trolu jedan podli :rol:
sa vama cemo mi da se jos gonjamo, mi smo rivali , ovi su nas obe preyebali davno
do novih bitaka kako na terenu tako i na forumu i nigdje drugo !!
Zarathustra

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la Monolog » 08 jul 2018, 13:48

Popaj78 će narednih sedam dana provesti u Banovićima. Svi ostali, smatrajte se upozorenim. Postoje drugi forumi na kojima možete voditi diskusiju o tome za koga i zašto (ne) treba navijati, pričati o političkim stavovima, Bakiru, Kolindi i sličnim stvarima. Ovdje je fokus na fudbalu. Ukoliko nastavite, pridružit ćete se Popaju (ponavljači radnji bit će trajno banovani).
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la LAZARUS2000 » 08 jul 2018, 13:49

Moggi je napisao/la:
LAZARUS2000 je napisao/la: Srpski rivalu trolu jedan podli :rol:
sa vama cemo mi da se jos gonjamo, mi smo rivali , ovi su nas obe preyebali davno
do novih bitaka kako na terenu tako i na forumu i nigdje drugo !!
Reko sam sportski rivali, ne fudbalski.
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la Rokoko87 » 08 jul 2018, 13:51

Monolog je napisao/la:Popaj78 će narednih sedam dana provesti u Banovićima. Svi ostali, smatrajte se upozorenim. Postoje drugi forumi na kojima možete voditi diskusiju o tome za koga i zašto (ne) treba navijati, pričati o političkim stavovima, Bakiru, Kolindi i sličnim stvarima. Ovdje je fokus na fudbalu. Ukoliko nastavite, pridružit ćete se Popaju (ponavljači radnji bit će trajno banovani).
Prijavljen si
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8674
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la anonymousHD » 08 jul 2018, 13:51

Ma ja, @Monolog, nek si ti crvenom bojom napisao, provociraš ovdje narod, gdje je zelena boja, naša boja? :mrgreen: :lol:

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la marconato » 08 jul 2018, 13:54

Cestitke Hrvatima! :tokralju:

Dvije tekme zaredom za srčku... :crazy:

Bice yebeno s Englezima, jer su vjerujem fizicki svjeziji, ali sada nema nazad!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la Penaltiky » 08 jul 2018, 13:56

Osim13 je napisao/la:Uvaženi članovi PL Prepucavanja su gospoda za vas sve ovdje, očekujem ispriku admina o riječima iznešenim za navedenu temu.
Bečka gospoda. :kafa:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la legenda reala » 08 jul 2018, 13:58

Monolog je napisao/la:Popaj78 će narednih sedam dana provesti u Banovićima. Svi ostali, smatrajte se upozorenim. Postoje drugi forumi na kojima možete voditi diskusiju o tome za koga i zašto (ne) treba navijati, pričati o političkim stavovima, Bakiru, Kolindi i sličnim stvarima. Ovdje je fokus na fudbalu. Ukoliko nastavite, pridružit ćete se Popaju (ponavljači radnji bit će trajno banovani).
Navijaš li ti za susjede, al iskreno :P
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la marconato » 08 jul 2018, 13:59

Moggi je napisao/la:
LAZARUS2000 je napisao/la: Srpski rivalu trolu jedan podli :rol:
sa vama cemo mi da se jos gonjamo, mi smo rivali , ovi su nas obe preyebali davno
do novih bitaka kako na terenu tako i na forumu i nigdje drugo !!
Dok je DžekA i Pjane da, posle teesko...Mada, ko su nama selektori i ljudi u savezu, ne vidim kako cemo ni mi nesto odmaci.. :roll:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la Vucevich » 08 jul 2018, 14:02

marconato je napisao/la:
Moggi je napisao/la:
LAZARUS2000 je napisao/la: Srpski rivalu trolu jedan podli :rol:
sa vama cemo mi da se jos gonjamo, mi smo rivali , ovi su nas obe preyebali davno
do novih bitaka kako na terenu tako i na forumu i nigdje drugo !!
Dok je DžekA i Pjane da, posle teesko...Mada, ko su nama selektori i ljudi u savezu, ne vidim kako cemo ni mi nesto odmaci.. :roll:
Znam da bi ti volio da BiH raspadne i ode u 6 šešir, ali sljedeća generacija će biti još bolja od ove. Ne brini se previše, može se parirati sa najboljom repreHzentacijom u historiji Evropskog fudbala, Srbijom.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la Monolog » 08 jul 2018, 14:07

legenda reala je napisao/la:
Monolog je napisao/la:Popaj78 će narednih sedam dana provesti u Banovićima. Svi ostali, smatrajte se upozorenim. Postoje drugi forumi na kojima možete voditi diskusiju o tome za koga i zašto (ne) treba navijati, pričati o političkim stavovima, Bakiru, Kolindi i sličnim stvarima. Ovdje je fokus na fudbalu. Ukoliko nastavite, pridružit ćete se Popaju (ponavljači radnji bit će trajno banovani).
Navijaš li ti za susjede, al iskreno :P
Ne. Gotivio sam ih u grupnoj fazi, jer su igrali najbolji i najkvalitetniji fudbal. Ovo protiv Danske i Rusije je baš bilo "na mišiće". Razumljivo, ulog je prevelik, pritisak je na njihovim leđima, htjeli to ili ne - bili su favoriti za polufinale još od trenutka kad se znalo u kojem su dijelu žrijeba. Inače, navijao sam za jednu reprezentaciju i jednog igrača na SP-u. Za Peru i Messija. Peru, jer sam ih gledao u kvalama i pripremnim tekmama i igraju baš onako kako ja volim, a što se tiče Messija - zaslužio je postati prvakom svijeta kako se više ne bi pisalo i pričalo o tome kako je Ronaldo bolji or sth. like that.

Eh, što se tiče navijanja za nekog, ne vidim razlog zašto bi nekome smetalo što neko navija za ove ili protiv ovih (nebitno koji su to ovi). Ja za Srbiju i Hrvatsku ne navijam zbog određenih mentalnih sklopova. Oni su mi ogadili sve, ne samo sport. Život. I, ne mogu da dijelim ništa (nažalost, osim vazduha) sa takvim osobama. Oni normalni, operisani od svega, s njima ću uvijek lijepo prozboriti i podržavati ih u (skoro) svim stvarima, te rado bacati lafinu na bilo koju temu. No, navijanje s moje strane neće dobiti. Doduše, ni ne treba im, da se ne lažemo.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la marconato » 08 jul 2018, 14:13

Vucevich je napisao/la:
marconato je napisao/la:
Moggi je napisao/la: sa vama cemo mi da se jos gonjamo, mi smo rivali , ovi su nas obe preyebali davno
do novih bitaka kako na terenu tako i na forumu i nigdje drugo !!
Dok je DžekA i Pjane da, posle teesko...Mada, ko su nama selektori i ljudi u savezu, ne vidim kako cemo ni mi nesto odmaci.. :roll:
Znam da bi ti volio da BiH raspadne i ode u 6 šešir, ali sljedeća generacija će biti još bolja od ove. Ne brini se previše, može se parirati sa najboljom repreHzentacijom u historiji Evropskog fudbala, Srbijom.
O gdje co Vuchko, jel' nova akvizicija Dinama Dilaver spreman da preuzme komandnu palicu u odbrambenoj liniji repStacije i bude novi Spaha?!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la Vucevich » 08 jul 2018, 14:15

marconato je napisao/la:
O gdje co Vuchko, jel' nova akvizicija Dinama Dilaver spreman da preuzme komandnu palicu u odbrambenoj liniji repStacije i bude novi Spaha?!
Sigurno prije od novog Neste Milenkovic za kojeg je Real poslao ponudu od 200 miliona eura. Najjaci si lik, dodes na *bosanski* forum i samo seres o srbijanskoj reprezentaciji i koliko je jaka u odnosu na bosanskog :lol:

Avatar
Elddar
Postovi: 1885
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la Elddar » 08 jul 2018, 14:16

Vucevich je napisao/la:
marconato je napisao/la:
O gdje co Vuchko, jel' nova akvizicija Dinama Dilaver spreman da preuzme komandnu palicu u odbrambenoj liniji repStacije i bude novi Spaha?!
Sigurno prije od novog Neste Milenkovic za kojeg je Real poslao ponudu od 200 miliona eura. Najjaci si lik, dodes na *bosanski* forum i samo seres o srbijanskoj reprezentaciji i koliko je jaka u odnosu na bosanskog :lol:
Kuliraj kume. Vidis da se gubi, malo ekavica, malo ijekavica. Jadan.
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Četvrtfinale SP-a

Post Postao/la Osim13 » 08 jul 2018, 14:17

Monolog je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:
Monolog je napisao/la:Popaj78 će narednih sedam dana provesti u Banovićima. Svi ostali, smatrajte se upozorenim. Postoje drugi forumi na kojima možete voditi diskusiju o tome za koga i zašto (ne) treba navijati, pričati o političkim stavovima, Bakiru, Kolindi i sličnim stvarima. Ovdje je fokus na fudbalu. Ukoliko nastavite, pridružit ćete se Popaju (ponavljači radnji bit će trajno banovani).
Navijaš li ti za susjede, al iskreno :P
Ne. Gotivio sam ih u grupnoj fazi, jer su igrali najbolji i najkvalitetniji fudbal. Ovo protiv Danske i Rusije je baš bilo "na mišiće". Razumljivo, ulog je prevelik, pritisak je na njihovim leđima, htjeli to ili ne - bili su favoriti za polufinale još od trenutka kad se znalo u kojem su dijelu žrijeba. Inače, navijao sam za jednu reprezentaciju i jednog igrača na SP-u. Za Peru i Messija. Peru, jer sam ih gledao u kvalama i pripremnim tekmama i igraju baš onako kako ja volim, a što se tiče Messija - zaslužio je postati prvakom svijeta kako se više ne bi pisalo i pričalo o tome kako je Ronaldo bolji or sth. like that.

Eh, što se tiče navijanja za nekog, ne vidim razlog zašto bi nekome smetalo što neko navija za ove ili protiv ovih (nebitno koji su to ovi). Ja za Srbiju i Hrvatsku ne navijam zbog određenih mentalnih sklopova. Oni su mi ogadili sve, ne samo sport. Život. I, ne mogu da dijelim ništa (nažalost, osim vazduha) sa takvim osobama. Oni normalni, operisani od svega, s njima ću uvijek lijepo prozboriti i podržavati ih u (skoro) svim stvarima, te rado bacati lafinu na bilo koju temu. No, navijanje s moje strane neće dobiti. Doduše, ni ne treba im, da se ne lažemo.
Pričaš o stvarima nevezanim za sport, mogao bi sr ti popaju pridružiti

:mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Zaključano

Natrag na “Reprezentacije i utakmice”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.