Polufinale SP 2018

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Ko će igrati u finalu?

Francuska - Hrvatska
60
30%
Francuska - Engleska
66
33%
Belgija - Engleska
39
19%
Belgija - Hrvatska
38
19%
 
Ukupno glasova: 203

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la Fikret1946 » 09 jul 2018, 01:20

Ti si ocito zg.uzio JLO pa znas o cemu pricas :lol:
Ne bih rekao da se kod torresa radi o manjku samopouzdanja,jel to onda isto kazes i za shevchenka ?
Chelsea je ocito imao problem uklopiti napadaca u svoj sistem a da se isti ne zove Drogba ali ne bih o tome
Mentalni patuljci su mi oni igraci koji su nahajpani a nestanu kad je najpotrebnije sto za el nina ne mozes reci

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la TonySosa » 09 jul 2018, 04:39

Velik si Luka.

A i ti Denise.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la TonySosa » 09 jul 2018, 04:56

Da se prisjetimo njemačkog puta do finala 2002. Ni sami ne znaju kako su došli tamo.
Saudi Arabia Ireland Cameroon Paraguay United States South Korea
I naravno Talijani 2006.
Ghana United States Czech Republic Australia Ukraine Germany
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la Derdiyok » 09 jul 2018, 06:50

Kaunas je napisao/la:Kakav brat na 0:47 :lol: :lol: :lol:
Edit: Koji je ovo forumas na 1:35? :urnebes:
Da nije Rigi ovo
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1543
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la bavariapivo » 09 jul 2018, 08:10

Fikret1946 je napisao/la:Ti si ocito zg.uzio JLO pa znas o cemu pricas :lol:
Ne bih rekao da se kod torresa radi o manjku samopouzdanja,jel to onda isto kazes i za shevchenka ?
Chelsea je ocito imao problem uklopiti napadaca u svoj sistem a da se isti ne zove Drogba ali ne bih o tome
Mentalni patuljci su mi oni igraci koji su nahajpani a nestanu kad je najpotrebnije sto za el nina ne mozes reci
e to bi bio onda neki tipa mesut özil

Avatar
kovacic
Postovi: 1324
Pridružen/a: 27 jul 2009, 10:36
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la kovacic » 09 jul 2018, 08:45

Nešto se priča da bi mogao početi Pjaca umjesto Perišića, svakako bi bilo iznenađenje, a i Englezi imaju chokere na bekovima kada je u pitanju igra u odbrani. :hmmmmm:

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la crozla » 09 jul 2018, 09:05

VolimTz je napisao/la:
Sheyi je napisao/la:Ne bi bilo toga sad da nisu sredinom 19. stoljeća propagandom iz Hrvatske i Srbije nametnuli da bošnjački katolici i pravoslavci više ne budu katolici i pravoslavci već Hrvati i Srbi. :tralala:
Ta propaganda nikada nije ni stala. Vrhunac dostigla u Jugoslaviji, haman dok su ovi po klupi spavali ovi im unistili identitet. U Tuzli ti je moderno biti jugosloven a nazadno je biti Bosnjak, iako statistika kaze da u Tz ima 72% Bosnjaka. Propaganda je i dalje u toku.

Da ne bude off topic, IT'S COMING HOME ! Nije zbog hrvata, inace mi je svejedno, ali gotivim Chelsea, Casual furku, The Jam, Danny Dyer-a, Mucke, itd.
England falling apart again!
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17812
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la akisarajevo92 » 09 jul 2018, 09:11

Vrsaljko izgleda nece moci nastupiti u polufinalu
Don't believe the hype.

Kelner69
Postovi: 371
Pridružen/a: 25 maj 2013, 11:03
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la Kelner69 » 09 jul 2018, 09:20

Poligon10 je napisao/la:Kovačić odličan igrač blizu world class statusa? Još se poredi sa sezonama koje je odigrao Torres, a taj isti Torres bio jedna od najboljih 9ki svijeta tih sezona. Okej, prejako. :lol:

Šta dalje, Vida u rangu Vidića iz prajma?
Pa s obzirom na prikazano samo na prvenstvu je tu negdje. Cinjenica je da imas igrace koji igraju od prvenstva do prvenstva,npr i Ochoa je top golman ako gledamo SP samo :lol:

Avatar
Galion
Postovi: 2771
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la Galion » 09 jul 2018, 10:08

Fikret1946 je napisao/la:Pa mentalni patuljak se ne postaje mentalni patuljak se rađa
Ovo treba u smješne postove.

bordobijeli
Postovi: 14260
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la bordobijeli » 09 jul 2018, 10:16

Hrvati ako budu na nivou iz predhodne dvije utakmice gube od Engleske . Hrv ima cvrstinu i dobru kontrolu lopte i karakterno su jak tim , nedostaje im kracije u napadu i brze igre prema naprijed a ko to budu imali mogu u finale .
Engleska fizicki ,trkacki mocni , prekidi najjace oruzije ,takticki su napredovali jako dobro vrse transformacije iz ove 3-5-2 formacije, nedostatci su im kracija i nemaju vic igrace . Hrv mi djeluje iscrpljeno al vidjecemo mozda bas bude Engleska odgovarala Hrvatskoj ,moze utakmica otici u oba smjera al blagu prednost dajem Engleskoj.

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la rob do bagro » 09 jul 2018, 10:52

Hrvati su na ovom prvenstvu sretna ekipa tako da ce u finale.
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la Evolve » 09 jul 2018, 10:57

bordobijeli je napisao/la:Hrvati ako budu na nivou iz predhodne dvije utakmice gube od Engleske . Hrv ima cvrstinu i dobru kontrolu lopte i karakterno su jak tim , nedostaje im kracije u napadu i brze igre prema naprijed a ko to budu imali mogu u finale .
Engleska fizicki ,trkacki mocni , prekidi najjace oruzije ,takticki su napredovali jako dobro vrse transformacije iz ove 3-5-2 formacije, nedostatci su im kracija i nemaju vic igrace . Hrv mi djeluje iscrpljeno al vidjecemo mozda bas bude Engleska odgovarala Hrvatskoj ,moze utakmica otici u oba smjera al blagu prednost dajem Engleskoj.
Jako jaako tesko je imati kreaciju protiv ekipa kao sto je Hrvatska igrala zadnje 3 utakmice, Island,Danska i Rusija. Sve tri su isle na istu stvar, preskakivanje igre, duge lopte na visoke i jake centarfore i spustanje lopti nadolazecim igracima, glavni cilj im je bila destrukcija igre po zemlji jer tako igramo, znaci ubijaju ti koliko je god moguce Modrica i Raketu, zatvaraju sa gustim blokom u sredini, gdje nakrče po 5 igraca, i tu je jako tesko izkreairat neku dubinsku loptu, neki kvalitetan zadnji pas, jer jednoatavno nemas tog prostora, a igraci tipa Perisic,Rebic,Kramaric donekle, vole taj prostor, vole igru 1na1 gdje su jaki. Sumnjam da ce englezi ici na bas tu destrukciju, i da ce oni sami teziti svojoj igri, pa ko osta osta. Druga stvar, iscrpljenost, tu si upravu, ovo ce biti 3 utakmica u 10 dana, gdje si u prve dvije odigrao x2 po 120min+ penali, gdje se uzasno puno potrosis kako fizicki tako i psihicki. Dalic je jucer sam izjavio, da se slaze da ima umora, duga je sezona iza igraca, dug i tezak turnir i da ce vjerovatno ici na osvjezavanje momcadi, pretpostavljam sa Kovacicem, Badeljom. Sad se joa pojavio problem sa Vrsaljkom koji je bio jedan od najboljih ma ovom SP, ako nemogne igrati, ocekujem Corluku na stoperu i Vidu desno jer nas drugi bek Jedvaj je odigrao katastroficno protiv Islanda i nema sanse da udje on, bar mislim tako.
NK Široki Brijeg

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la ASD » 09 jul 2018, 10:58

Captain4 je napisao/la: Kako ne može?
Primjer Fernando Torres - frajer izdominirao 3-4 sezone, dokazana klasa. Prešao u Chelsea vidi 10-tak tekmi loše ide, samopouzdanje palo. Pitaj koga god hoćeš je li Torres igračina reći će ti da jeste. Ista sitaucija za Kovu. On da igra 40 utakmica po sezoni u kontinuitetu tek bi tada isplivao sav kvalitet.
Torresu nije palo samopouzdanje nego je fizicki i psihicki pao, jos je imao i povredu koliko se sjecam u Chesleau, pokusavalo ga se ozivljavati kasnije ali on je vec bio visestruko slabiji igrac.

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la Fikret1946 » 09 jul 2018, 11:07

bavariapivo je napisao/la:
Fikret1946 je napisao/la:Ti si ocito zg.uzio JLO pa znas o cemu pricas :lol:
Ne bih rekao da se kod torresa radi o manjku samopouzdanja,jel to onda isto kazes i za shevchenka ?
Chelsea je ocito imao problem uklopiti napadaca u svoj sistem a da se isti ne zove Drogba ali ne bih o tome
Mentalni patuljci su mi oni igraci koji su nahajpani a nestanu kad je najpotrebnije sto za el nina ne mozes reci
e to bi bio onda neki tipa mesut özil
Bravo :salut: Dodaj tu i Higuaina i Gaymara

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8043
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la Rigoletto » 09 jul 2018, 11:25

Derdiyok je napisao/la:
Kaunas je napisao/la:Kakav brat na 0:47 :lol: :lol: :lol:
Edit: Koji je ovo forumas na 1:35? :urnebes:
Da nije Rigi ovo
ovo je helčo pijančina, mijenja dresove ovisno gdje se pije :thumbdown:
goveđigulašmajka

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la Penaltiky » 09 jul 2018, 11:46

Čitavu noć uvježbavo Marš na Drinu i kad sam počeo blijedo me gledaju kod onog lika što sjedi na Franji Tuđmanu. Onda skontam pogrešna zemlja, mogo sam ko onaj Japanac nebo ti ****.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8043
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la Rigoletto » 09 jul 2018, 11:59

Penaltiky je napisao/la:Čitavu noć uvježbavo Marš na Drinu i kad sam počeo blijedo me gledaju kod onog lika što sjedi na Franji Tuđmanu. Onda skontam pogrešna zemlja, mogo sam ko onaj Japanac nebo ti ****.
kako vježbaš kad bosna igra?
goveđigulašmajka

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la Penaltiky » 09 jul 2018, 12:03

Rigoletto je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Čitavu noć uvježbavo Marš na Drinu i kad sam počeo blijedo me gledaju kod onog lika što sjedi na Franji Tuđmanu. Onda skontam pogrešna zemlja, mogo sam ko onaj Japanac nebo ti ****.
kako vježbaš kad bosna igra?
:bih:

Hoćemo kod Pastrmke gledat finale?
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la Ferdo » 09 jul 2018, 12:11

Seka od Domagoja Vide. Pa eto ako 'ko želi da bari. Inače je cura fizioterapeut.

slika

slika

Zaključano

Natrag na “Reprezentacije i utakmice”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.