Polufinale SP 2018

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Ko će igrati u finalu?

Francuska - Hrvatska
60
30%
Francuska - Engleska
66
33%
Belgija - Engleska
39
19%
Belgija - Hrvatska
38
19%
 
Ukupno glasova: 203

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la Fikret1946 » 12 jul 2018, 01:33

Da nasi u savezu ili neki od klubova PL imaju grama mozga pa da ponude posao Maminju,vjerujem da bi kroz par godina bili stabilizovana repka koja bi redovno igrala velika takmicenja,jer ovaj bi prodao led eskimima,vjerujem da bi mogao i ove iz nase lige a ne dopustiti da ti Husejinovic u prajmu ode dzaba u Dinamo

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la tuzlak1987 » 12 jul 2018, 01:34

Fikret1946 je napisao/la:Da nasi u savezu ili neki od klubova PL imaju grama mozga pa da ponude posao Maminju,vjerujem da bi kroz par godina bili stabilizovana repka koja bi redovno igrala velika takmicenja,jer ovaj bi prodao led eskimima,vjerujem da bi mogao i ove iz nase lige a ne dopustiti da ti Husejinovic u prajmu ode dzaba u Dinamo
Ne bi Maminjo ovdje nista postigao kada ne bi imao nista pokupiti. Nije on stvarao nista vec kupio, a da pokupis moras imati prvo uvjete za djecu, stabilnu situaciju u drzavi i mnogo djece koja treniraju. U Hrvatskoj uspjeh nije dosao samo u fudbalu, dobri su i u vecini drugih sportova..

let3
Postovi: 29057
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la let3 » 12 jul 2018, 01:35

Fikret1946 je napisao/la:Da nasi u savezu ili neki od klubova PL imaju grama mozga pa da ponude posao Maminju,vjerujem da bi kroz par godina bili stabilizovana repka koja bi redovno igrala velika takmicenja,jer ovaj bi prodao led eskimima,vjerujem da bi mogao i ove iz nase lige a ne dopustiti da ti Husejinovic u prajmu ode dzaba u Dinamo
Ja kad sam to isto napisao prije dvije godine, ili bar vrlo slicno tome, mene ismijaše ovdje - al hajd dobro :mrgreen: :P

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la JonSnow » 12 jul 2018, 01:35

Juventinisimo je napisao/la:Snaga, moc, jedinstvo, karatker, itd...sve to krasi HRVATSKU...od njih treba da ucimo..onaj panj sto ga otjerase ce cijeli zivot da pati..ali to je ozbiljna repka...a ne kao kod nas...sve se svodi na yebaji ga tamo..

BRAVO, BRAVO, BRAVO HRVATSKA!!!!!

Donesite zlato kuci...zasluzili ste.. :clap: :clap: :clap: neka se pehar nadje u komsiluku, samo ga morate dobro cuvati, da vam ga komsije ne puhnu, pa odjednom osvane u Bosni i na ebayu... :mrgreen:
Prvo treba imati i približno iste mogućnosti da bi se nešto i mogli naučiti a mi ih nemamo. Nemamo normalnu državu, razje.ebani smo i siromašni smo i koji bi tačno kur.ac mi mogli naučit iz ovog?

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la Fikret1946 » 12 jul 2018, 01:37

let3 je napisao/la:
Fikret1946 je napisao/la:Da nasi u savezu ili neki od klubova PL imaju grama mozga pa da ponude posao Maminju,vjerujem da bi kroz par godina bili stabilizovana repka koja bi redovno igrala velika takmicenja,jer ovaj bi prodao led eskimima,vjerujem da bi mogao i ove iz nase lige a ne dopustiti da ti Husejinovic u prajmu ode dzaba u Dinamo
Ja kad sam to isto napisao prije dvije godine, ili bar vrlo slicno tome, mene ismijaše ovdje - al hajd dobro :mrgreen: :P
Ma to su ti lazni moralisti a nagu.zili bi se da smo mi vcrs bili u ovoj situaciji..
Covjek je pokrao ali je i zasluzio realno

Avatar
STEVIE
Postovi: 4281
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la STEVIE » 12 jul 2018, 01:39

veceras u londonu medju hiljade engleza sam jedan hrvatski navijac s zastavom, lete case i limenke pive na njega, engleska kultura :kafa: kako mi je drago da su vatreni sredili albiona :clap:
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

Avatar
darker10
Postovi: 10804
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la darker10 » 12 jul 2018, 01:42

STEVIE je napisao/la:veceras u londonu medju hiljade engleza sam jedan hrvatski navijac s zastavom, lete case i limenke pive na njega, engleska kultura :kafa: kako mi je drago da su vatreni sredili albiona :clap:
Kakve veze to ima,u svakoj drxavi ima retarda :mrgreen:

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la VolimTz » 12 jul 2018, 01:49

tuzlak1987 je napisao/la:Znam ja sta je, zafrkano je gledati kada isti narod kao ti ima uspjeh za uspjehom, a ti gledas 20 godina fudbalere koji pretrce po 5 kilometara i igraju preko one stvari, Anela Hadzica na svjetskom, kosarkase koji se ne odazivaju i pocrkaju nakon druge cetvrtine, rukometni savez koji ne zna predati spisak i rukometase koji od 30 do 40 minute prime 15 golova, bacaca kugle koji baci kuglu manje od zena, Nedzada Fazliju, Dzumhura koji u zadnjem setu pogubi zivce, Amela Tuku koji nije nikad u formi kada treba itd.
Pa onda kada nama ne ide i kada ne mozemo sami sebe hajmo da prenosimo negativu i na druge.

Gospodo i vi ste krivi direktno sto nam nije dobro. Sport zavisi od ekonomije, a ridjobradog cete opet izabrati. Sport zavisi od stanja uma i toga koliko je jednom narodu bitan sport i koliko se voli takmiciti, a nas narod takmicarskog duha nema kao oni Turci i Arapi. Biti ce i gore samo laganini..
Biti ce jos gore u glavama i u Srbiji i u BIH.
Uzmi putovnicu pajdo i put pod noge ako ti je dosadilo gledati. :wave:

I nemoj biti licemjer, ako si dobar komšija daj ljudima ono što zapravo žele, treći entitet, televiziju na hrvatskom, i ono najvažnije daj im spajanje sa maticom. Ako si dobar komšija onda budi. Nemoj se pretvarati.

Najlakše je drkati na uspjehe drugih, a demoralisati vlastitu djecu pričom kako smo retardirani. Ko je talentovan uspjet će kao Musa i ostali, može se.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
Alen Škoro
Postovi: 946
Pridružen/a: 28 nov 2009, 23:44
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la Alen Škoro » 12 jul 2018, 01:54

Ljudi volimo zivot! Volimo jedni druge!
Manite se vise tih budalastina oko nacionalizma, intelektualnom dijelu stanovnistva vrijedjate inteligenciju!

I danas,kao i dosad je Sarajevo navijalo za Hrvatsku! Glavni grad Bosne i Hercegovine!

Zar nije lijepo imati prijatelja u Splitu/Tuzli, djevojku u Zadru/Mostaru ili poslovnog partnera u Zagrebu/Sarajevu?

A vi samoprozvani Bosnjaci/Bosanci stidite se se svojih zlih misli i zelja prema jednoj ovakvoj reprezentaciji, od koje mozete puno nauciti u fudbalskom i zivotnom smislu!
Pucalo se. Rat. Bilo je sto je bilo. Zna se sta je bilo. Ali, sta si ti jucer/danas ucinio da tvojoj zajednici bude bolje? Kako znas da je tamo "neki" Ivan iz Makarske, Citluka ili Osijeka los covjek? Mozda je bolji i od mene i od tebe.
Kakva generalizovanja?
Hrvatska fudbalska reprezentacija je dokaz da postoji kvalitet, ljudskost, talenat i nada na podrucju zemalja bivse SFRJ. Da nije od "nekog" Harrya iz UK ili Thomasa iz Njemacke sve bolje od recimo Amara u Sarajevu ili Matea u Zagrebu. Nisu bolji, samo sebe vise cijene!
Hvala im na tome! :bih: :salut:
NON MOLLARE MAI

let3
Postovi: 29057
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la let3 » 12 jul 2018, 02:01

Alen Škoro je napisao/la:Ljudi volimo zivot! Volimo jedni druge!
Manite se vise tih budalastina oko nacionalizma, intelektualnom dijelu stanovnistva vrijedjate inteligenciju!

I danas,kao i dosad je Sarajevo navijalo za Hrvatsku! Glavni grad Bosne i Hercegovine!

Zar nije lijepo imati prijatelja u Splitu/Tuzli, djevojku u Zadru/Mostaru ili poslovnog partnera u Zagrebu/Sarajevu?

A vi samoprozvani Bosnjaci/Bosanci stidite se se svojih zlih misli i zelja prema jednoj ovakvoj reprezentaciji, od koje mozete puno nauciti u fudbalskom i zivotnom smislu!
Pucalo se. Rat. Bilo je sto je bilo. Zna se sta je bilo. Ali, sta si ti jucer/danas ucinio da tvojoj zajednici bude bolje? Kako znas da je tamo "neki" Ivan iz Makarske, Citluka ili Osijeka los covjek? Mozda je bolji i od mene i od tebe.
Kakva generalizovanja?
Hrvatska fudbalska reprezentacija je dokaz da postoji kvalitet, ljudskost, talenat i nada na podrucju zemalja bivse SFRJ. Da nije od "nekog" Harrya iz UK ili Thomasa iz Njemacke sve bolje od recimo Amara u Sarajevu ili Matea u Zagrebu. Nisu bolji, samo sebe vise cijene!
Hvala im na tome! :bih: :salut:
Ne izmišljaj bezveze i ne loži raju.
To se nikad nece desiti, baš kao ni ZG nikad nece navijati za BiH. A o Grudama, Širokom i slicno da ne pricamo :mrgreen:

Avatar
Pip
Postovi: 435
Pridružen/a: 22 mar 2018, 12:11
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la Pip » 12 jul 2018, 02:20

let3 je napisao/la:Jah, sad je taj mali od 10 godina kriv što uzvikuje Nož, žica, Srebrenica - a nikako društvo u kojem živi i roditelji koji su ga odgojili da to uzvikuje :kafa:
Valjda se tako slavi plasman u finale.
vjerovatno je to cuo u kaficu u kojem se gledalo

biti bosnjak a navijati za agresore je domen stokholmskog sindroma

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la TheChief » 12 jul 2018, 02:22

Bolje kćerka k*urva nego sin "Bravo susjedi".

Avatar
SGD53
Postovi: 1995
Pridružen/a: 14 okt 2014, 21:24
Lokacija: Checkpoint Charlie
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la SGD53 » 12 jul 2018, 02:26

Treba navijati za Francuze svakako.

Za Miterana i De Gola,

Da im Allah dzenet podari, onom prvog zbog Francuskog Unprofora u Srebrenoci a drugom zbog Draze Mihajlovica, kucnog havera i dobitnika legije casti a od skora i antifasiste.
1953, 1971, 1973, 1976, 1977, 1978, 1989, 1990

Avatar
Pip
Postovi: 435
Pridružen/a: 22 mar 2018, 12:11
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la Pip » 12 jul 2018, 02:26

avenija je napisao/la:Vidis ovog fikreta on bi da slavi zajedno sa hrvatskom djecom u mostaru koja skandiraju noz zica srebrenica na dan zalosti kada je izvrsen najveci pokolj nad mojim narodom u historiji, ne kvarite slavlje !
on je fikret koliko sam ja ante

hrvati ako izgube finale bice zaboravljeni za dva dana svugdje mimo stolnjakistana
Zadnja izmjena: Pip, dana/u 12 jul 2018, 02:29, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Pip
Postovi: 435
Pridružen/a: 22 mar 2018, 12:11
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la Pip » 12 jul 2018, 02:29

SGD53 je napisao/la:Treba navijati za Francuze svakako.

Za Miterana i De Gola,

Da im Allah dzenet podari, onom prvog zbog Francuskog Unprofora u Srebrenoci a drugom zbog Draze Mihajlovica, kucnog havera i dobitnika legije casti a od skora i antifasiste.
a znaci francuz je rusio stari most,otvarao logore,pravio Ahmice.....

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la Bundesliga » 12 jul 2018, 02:30

Pip je napisao/la:a znaci francuz je rusio stari most,otvarao logore,pravio Ahmice.....
Pravio dogovore sa Srbima o dijeljenju Bosne dva puta.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Pip
Postovi: 435
Pridružen/a: 22 mar 2018, 12:11
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la Pip » 12 jul 2018, 02:33

Bundesliga je napisao/la:
Pip je napisao/la:a znaci francuz je rusio stari most,otvarao logore,pravio Ahmice.....
Pravio dogovore sa Srbima o dijeljenju Bosne dva puta.
znaci ipak jesu francuzi...kordic je francuz....i ovi danasnji separatisti,covic i co

Avatar
Elddar
Postovi: 1885
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la Elddar » 12 jul 2018, 02:33

TheChief je napisao/la:Bolje kćerka k*urva nego sin "Bravo susjedi".
:lol: :lol:
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la Bundesliga » 12 jul 2018, 02:36

Pip je napisao/la:znaci ipak jesu francuzi...kordic je francuz....i ovi danasnji separatisti,covic i co
Svi, i Maček i Tuđman isto. Znali su odnosno znaju Marseljezu napamet.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la Epidaurus » 12 jul 2018, 02:39

Zanimljivo je da su u pljuvanju Hrvatske najglasniji ovi moderni Bosnjaci, ovi sto se dice hrvatskim cvijecem i sto su im dede handzarovci bili :kafa:

Idemo Hrvatska po titulu :ljepota:

Zaključano

Natrag na “Reprezentacije i utakmice”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.