Polufinale SP 2018

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Ko će igrati u finalu?

Francuska - Hrvatska
60
30%
Francuska - Engleska
66
33%
Belgija - Engleska
39
19%
Belgija - Hrvatska
38
19%

Ukupno glasova: 203

Lillard
Kontakt:

PostPostao/la Lillard » 12 jul 2018, 22:36

"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Mexico
Kontakt:

PostPostao/la Mexico » 12 jul 2018, 22:40

Kakve su ovo retardacije na nekoj novozelandskoj periferiji :lol: :lol: jao čimpanza :rol:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

anonymousHD
Kontakt:

PostPostao/la anonymousHD » 12 jul 2018, 22:50

miky_hz WroteColonslika :salut:

"Ja nisam iz Hrvatske, Maglaj je moj rodni grad, a Zenica mjesto boravka. Oženjen sam Hrvaticom Vanjom i imamo dva sina", govori Mečkić na početku razgovora.

Pozitivna strana priče je to što Eldar sinoć nije doživio niti jedan negativan komentar.

"Reakcije su bile fantastične, ljudi su me zaustavljali da se fotografišu uz majicu, bilo je tu dosta Hrvata koji su bili oduševljeni, samo su govorili svaka ti čast majstore, nećemo nikada zaboraviti Srebrenicu, a prepoznao sam i naše sugrađane iz Bosne koji su vjerovatno mislili da sam Hrvat. I oni su isto tako prilazili i pružali ruku. Niti jedan negativan komentar nije bio upućen prema meni i mom 13-godišnjem sinu. On se čak i smijao jer mu nije ništa bilo jasno," iskren je Eldar.

Istaknuo je i kako se uvijek vodi parolom da nacija i vjera nisu bitne.

"Ništa ciljano nije bilo, osim toga da sam osjećao potrebu da to napišem i uradim i da dam mali doprinos za jučerašnji dan. Ja svakako kroz život idem parolom da nije bitna ni vjera ni nacija, bitno je samo da si čovjek", kaže Eldar.

Na kraju dodaje kako mu je drago da je ipak uspio napraviti nešto pozitivno, a mi se pitamo kuda plovi ovaj brod i kada će istinske vrijednosti sporta reći zauvijek zbogom nacionalizmu.
Madridista, esa es mi patria.
Steeler Nation

STEVIE
Kontakt:

PostPostao/la STEVIE » 12 jul 2018, 22:54

svaka cast covjeku.
“Whisky’s good proofing water. Tells you who’s real and who isn’t.” Tommy Shelby

#25 - Maverick Viñales

invincible1921
Kontakt:

PostPostao/la invincible1921 » 12 jul 2018, 23:46

anonymousHD WroteColon
miky_hz WroteColonslika :salut:

"Ja nisam iz Hrvatske, Maglaj je moj rodni grad, a Zenica mjesto boravka. Oženjen sam Hrvaticom Vanjom i imamo dva sina", govori Mečkić na početku razgovora.

Pozitivna strana priče je to što Eldar sinoć nije doživio niti jedan negativan komentar.

"Reakcije su bile fantastične, ljudi su me zaustavljali da se fotografišu uz majicu, bilo je tu dosta Hrvata koji su bili oduševljeni, samo su govorili svaka ti čast majstore, nećemo nikada zaboraviti Srebrenicu, a prepoznao sam i naše sugrađane iz Bosne koji su vjerovatno mislili da sam Hrvat. I oni su isto tako prilazili i pružali ruku. Niti jedan negativan komentar nije bio upućen prema meni i mom 13-godišnjem sinu. On se čak i smijao jer mu nije ništa bilo jasno," iskren je Eldar.

Istaknuo je i kako se uvijek vodi parolom da nacija i vjera nisu bitne.

"Ništa ciljano nije bilo, osim toga da sam osjećao potrebu da to napišem i uradim i da dam mali doprinos za jučerašnji dan. Ja svakako kroz život idem parolom da nije bitna ni vjera ni nacija, bitno je samo da si čovjek", kaže Eldar.

Na kraju dodaje kako mu je drago da je ipak uspio napraviti nešto pozitivno, a mi se pitamo kuda plovi ovaj brod i kada će istinske vrijednosti sporta reći zauvijek zbogom nacionalizmu.

Kad Mate iz Mostara uradi ovako nesto onda ce bit vrijedno divljenja ...ovako ipak svaka cast momku, ali...
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama...

!INTER ---Manchester City!

NY KNICKS!

Ako sam patriota nisam budala....

ex-"irridu"

Bundesliga
Kontakt:

PostPostao/la Bundesliga » 12 jul 2018, 23:52

invincible1921 WroteColonKad Mate iz Mostara uradi ovako nesto onda ce bit vrijedno divljenja ...ovako ipak svaka cast momku, ali...

I ja kažem. Bošnjo nosi dres Hrvatske i odaje počast Srebrenici.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

anonymousHD
Kontakt:

PostPostao/la anonymousHD » 12 jul 2018, 23:53

invincible1921 WroteColonKad Mate iz Mostara uradi ovako nesto onda ce bit vrijedno divljenja ...ovako ipak svaka cast momku, ali...

Ovo je vrijedno divljenja jer nije dobio batina od Hrvata. :mrgreen:
Ovi Hrvate iz Hrvatske su normalni, prije bi dobio batina u Mostaru. :lol:
Steeler Nation

Fikret1946

PostPostao/la Fikret1946 » 12 jul 2018, 23:59

Ma sto bi dobio batine, tamo je uglavnom normalna raja, za razliku od ovih wanna be Croata kod nas koji bi te prodali za po marke

invincible1921
Kontakt:

PostPostao/la invincible1921 » 13 jul 2018, 00:06

Fikret1946 WroteColonMa sto bi dobio batine, tamo je uglavnom normalna raja, za razliku od ovih wanna be Croata kod nas koji bi te prodali za po marke

Ok sve i to,,,ali ja sam ubijedjen da kolicina normale koji je u BiH prema hrvatskoj nije ni blizu obratno. Evo mi u kaficu gledlai sa rusima raja navijala za hrvate ova nasa, a bilo 5 6 likova u dresu hrvatske slavili ko da su u centru zagreba ma niko im A nije rekao.

Mozda grijesim, ali ubijedjen sam da nas pet u dresovima BiH slavi pobjedu u hravatskoj da u najmanju ruku ne bi imali isti odnos ...ne kazem da bi nas neko prebio, ali jednostavno ni blizu komsije nisu prema nama kao mi prema njima.

NY KNICKS!

ex-"irridu"

anonymousHD
Kontakt:

PostPostao/la anonymousHD » 13 jul 2018, 00:12

invincible1921 WroteColonali jednostavno ni blizu komsije nisu prema nama kao mi prema njima.

Daj bolan, mi 2008 slavili pobjedu Turske na ulicama kao da se BIH plasirala na SP. :lol:
Steeler Nation

invincible1921
Kontakt:

PostPostao/la invincible1921 » 13 jul 2018, 00:14

anonymousHD WroteColon
invincible1921 WroteColonali jednostavno ni blizu komsije nisu prema nama kao mi prema njima.

Daj bolan, mi 2008 slavili pobjedu Turske na ulicama kao da se BIH plasirala na SP. :lol:

Ma iskreno to je bilo vise iz revolta prema hrvatima iz BiH,,,ali nebitno nismo ni mi zlatni, ali opet nas merhametluk je lvl pro u poredjenju sa komsijama :kafa:

Necemo se lagat bezveze....

NY KNICKS!

ex-"irridu"

Fikret1946

PostPostao/la Fikret1946 » 13 jul 2018, 00:20

Veliki Semih Senturk lik nesto poslije tog prvenstva ko Grosso :lol:
Nesto slicno ko sto ce ovaj krkan rebic :lol:

VolimTz
Kontakt:

PostPostao/la VolimTz » 13 jul 2018, 00:31

invincible1921 WroteColon
Fikret1946 WroteColonMa sto bi dobio batine, tamo je uglavnom normalna raja, za razliku od ovih wanna be Croata kod nas koji bi te prodali za po marke

Ok sve i to,,,ali ja sam ubijedjen da kolicina normale koji je u BiH prema hrvatskoj nije ni blizu obratno. Evo mi u kaficu gledlai sa rusima raja navijala za hrvate ova nasa, a bilo 5 6 likova u dresu hrvatske slavili ko da su u centru zagreba ma niko im A nije rekao.

Mozda grijesim, ali ubijedjen sam da nas pet u dresovima BiH slavi pobjedu u hravatskoj da u najmanju ruku ne bi imali isti odnos ...ne kazem da bi nas neko prebio, ali jednostavno ni blizu komsije nisu prema nama kao mi prema njima.

Pojede nas merhamet. Jedan od "najslabijih" identiteta u Europi. Ne znam da li će išta dobro iz toga izaći.
Tuzla ostaje kao zadnje uporiste sekularne Bosne. - Momčiluk

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 13 jul 2018, 00:36

andro234 WroteColon

Medijski prostor u Srbiji :urnebes: :urnebes:

Mašinski inžinjer došo da priča o stomačnom pritisku :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: Nisam dalje ni gledo :mrgreen:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

bavariapivo
Kontakt:

PostPostao/la bavariapivo » 13 jul 2018, 09:22

bavariapivo WroteColon
izgleda da ce finale ostati pitani ili kuijpersu

:zviz:

PeppermintSA
Kontakt:

PostPostao/la PeppermintSA » 13 jul 2018, 12:14

slika
slika
slika
slika
slika

Nestor terminator :salut: :salut: :salut:

anell
Kontakt:

PostPostao/la anell » 13 jul 2018, 12:24

Ma yebo sudiju zna li se koji će komentator prenositi finale ?
Pld W D L
38 26 12 0

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 13 jul 2018, 12:25

slika
Koliku platu ima Valentin? Koliku platu ima Sabrina? Koliku platu ima Hujic? Koliku platu ima Ihtjarevic? Koliko ukupno mjesecno izdvajamo za "bord direktora" (pazi ti samo fancy naziva za uhljebe koji nista ne rade)?

legenda reala
Kontakt:

PostPostao/la legenda reala » 13 jul 2018, 13:24

anell WroteColonMa yebo sudiju zna li se koji će komentator prenositi finale ?

Velid

Igor radio prvo polufinale, Džanković drugo, sutra Šuko za treće mjesto i finale ostaje velikom Velidu Spahi, spektakl zagarantovan :bih: :bih:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

harden
Kontakt:

PostPostao/la harden » 13 jul 2018, 14:01

slika

Natrag na “Reprezentacije i utakmice”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.