Grupa E (Brazil, Švicarska, Kostarika, Srbija)

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: SP 2018/Srbija

Post Postao/la marconato » 25 maj 2018, 07:44

Raonffa je napisao/la: Danas sam negdje pročitao tvoj post vezano za Milenkovića (ne znam tačno koja tema), kažeš da je bek? Ja sam bio uvjeren da je on stoper, barem ono primarno :think:
Ne kazem da je bek. Konstitucijski je klasicni stoper, sto je u Partizanu i igrao, ali Pioli ga cesto stavlja na beka, sto on solidno odradjuje, barem sto se defanzive tice!
Baboon je napisao/la:Ma igrao je ove sezone i desnog beka,dobro se pokazao.Ali ja sumnjam u kvalitet ovog Krstajića, mislim da će Srbija igrati pi*kasto,defezivna taktika i igraci po starim zaslugama u pocetnoj formaciji. Po meni šteta jer Srbija ima par mladih igraca koji bi mogli eksplodirati na ovom SP-u.
Cuti, da je Muslin ostao, ne bi ih u Rusiji vidjeli vise od 2-3, a sada ih na spisku ima 10-ak mladjih od 23 god... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: SP 2018/Srbija

Post Postao/la 44Bertans » 25 maj 2018, 09:58

Niko da prokomentariše detalj da Svilara nema.
To govori dvije stvari, da on još nije prelomio, odnosno da u ovom momentu nije u top3.
": $ " % " ?...

? " $ " & је $ је " " " $ за СП " $ " ? сујете " ? $ је ¥ о " "

ФОТО: Н. "
– " ? ?, ? ' поносан на " % јер ' " $ ", са $ ' $ &, ? " ". $ " % " ? – & је " на " за " у $.

" је " " са 27 " " - " за ' у " на & " " - се " у ". " - на 23 " " & 3. ? 4. јуна.

– & је $ " $ & ? '. Не ' то, - " ' " & ", & је & & &, то су " & ' $, ? ?, % & ' $ $ у $ ' – & је ".

", " ?, " " $, ' $, ? ", $ &.

– " ' $ ", а $ је ? на " " ' %, & ? $ је /. " ? ? сујете " ? ". " " ? $ ' $ $ 35, ? не ' – навео је ? ".

$ је ¥ о ' " ", " је & $ је он „" %” " $ - 26. ' " познато $ ? - на њега " $ ¥ у ".

$ је $ је ? 27 " на " јер је сезона ? $ " је ' " ? на " " & $ " процес - " " на & " " ".

" " - " у " Е на " са ", % " ?.

$ - на " у " " " " са ? " ?. „- " све $ на " ". Састав - " ? " " ". " је прва у " на & првенству " " је, $ & " % $, $ ? % '”, & је ".

" о " на & првенству, ? је " оно % је говорено " ", $ је ' ? успех.

– ' ? је ? успех " " све $ " $ ' " ' " на " ". Не " $ $ " % $ " % " ? у " – & је ? " $.

$ " је " ? $ " Црвеној $ ? " ", " трофеј у &, а $ " & ? у ? за ? Европа.
http://www.zurnal.rs/fudbal/reprezentac ... ije-veliki
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: SP 2018/Srbija

Post Postao/la Tristan » 25 maj 2018, 14:20

Shadows je napisao/la:Zao mi sto nema Fejse.
Meni je zao sto nema Race Petrovica. Da strpa Nejmara u zadnji dzep. :mrgreen:
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

Avatar
krlekapiten
Postovi: 212
Pridružen/a: 13 sep 2015, 12:55
Kontakt:

Re: SP 2018/Srbija

Post Postao/la krlekapiten » 25 maj 2018, 14:28

Naša sudbina će biti poznata nakon prve utakmice, ako nju dobijemo 90% prolazimo grupu.

Poslednja dva prvenstva smo startovali porazom i onda se bilo teško vratiti.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: SP 2018/Srbija

Post Postao/la Raonffa » 25 maj 2018, 18:00

marconato je napisao/la:
Raonffa je napisao/la: Danas sam negdje pročitao tvoj post vezano za Milenkovića (ne znam tačno koja tema), kažeš da je bek? Ja sam bio uvjeren da je on stoper, barem ono primarno :think:
Ne kazem da je bek. Konstitucijski je klasicni stoper, sto je u Partizanu i igrao, ali Pioli ga cesto stavlja na beka, sto on solidno odradjuje, barem sto se defanzive tice!
Možda onda nisam fino pročitao, uglavnom zaključio sam iz tvog posta da je bek, što me je iznenadilo.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: SP 2018/Srbija

Post Postao/la Shadows » 25 maj 2018, 21:14

Tristan je napisao/la:
Shadows je napisao/la:Zao mi sto nema Fejse.
Meni je zao sto nema Race Petrovica. Da strpa Nejmara u zadnji dzep. :mrgreen:
Tacno za nasu grupu borci su zlata vrijedni

FA7
Postovi: 891
Pridružen/a: 08 okt 2012, 20:07
Lokacija: turicum
Kontakt:

Re: SP 2018/Švicarska

Post Postao/la FA7 » 26 maj 2018, 12:43

Petkovic objavio prvi spisak sa 26 igraca,

slika

slika
Crveno-Crna i Blaugrana!
"You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football club!"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: SP 2018/Švicarska

Post Postao/la Raonffa » 26 maj 2018, 13:38

Švicarci su dobra ekipa, možda im fali malo prefinjene tehnike i kreacije u veznom redu al' u principu su respektabilna ekipa.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

FA7
Postovi: 891
Pridružen/a: 08 okt 2012, 20:07
Lokacija: turicum
Kontakt:

Re: SP 2018/Švicarska

Post Postao/la FA7 » 26 maj 2018, 14:42

FA7 je napisao/la:Petkovic objavio prvi spisak sa 26 igraca,

slika

slika
https://sportsport.ba/fudbal/svicarci-p ... -sp/277910

Cekali da ja postavim sastav :D

trebo sam postavit direktan link :lol: , ovako je moro sve pripisivat i nije mogo samo copy-paste :lol:
Crveno-Crna i Blaugrana!
"You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football club!"

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: SP 2018/Srbija

Post Postao/la 44Bertans » 27 maj 2018, 10:47

$ $ савеза " Саво ? & $ се на ", " је ? " $ " ", ? тренутно " " ", ? " $ " ? $ је " $ " " % ?
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: SP 2018/Utakmice i diskusije

Post Postao/la 44Bertans » 27 maj 2018, 12:39

Odgovor na pitanje ko prolazi uz Brazil dalje daće epilog utakmice Švajcarska-Srbija.
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Avatar
krlekapiten
Postovi: 212
Pridružen/a: 13 sep 2015, 12:55
Kontakt:

Re: SP 2018/Srbija

Post Postao/la krlekapiten » 27 maj 2018, 19:08

Da li će Matija Nastasić biti spreman za Svetsko prvenstvo i dalje je neizvesno, ali će se pojaviti u ponedeljak na početku priprema "orlova".

To je epilog poslednjih lekarskih pregleda štopera Šalkea koji je zbog povrede kolena pod upitnikom za put u Rusiju.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: SP 2018/Srbija

Post Postao/la marconato » 27 maj 2018, 19:45

Bolje da ide neko potpuno spreman, nego on rovit i van forme!

Ja bih cak zrtvovao jedno odbrambeno mjesto, za ofanzivca ili veznjaka vise!

Bane i Milenković mogu igrati i stopera i beka, Karleuša isto.
Imali bi Rukavinu, Baneta, Milenkovića, Karleušu, Veljkovića, Kolarova i Rodića. Sasvim dovoljno za odbranu...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: SP 2018/Srbija

Post Postao/la Tristan » 27 maj 2018, 19:58

marconato je napisao/la:Bolje da ide neko potpuno spreman, nego on rovit i van forme!

Ja bih cak zrtvovao jedno odbrambeno mjesto, za ofanzivca ili veznjaka vise!

Bane i Milenković mogu igrati i stopera i beka, Karleuša isto.
Imali bi Rukavinu, Baneta, Milenkovića, Karleušu, Veljkovića, Kolarova i Rodića. Sasvim dovoljno za odbranu...
Rodic je visak, posto ce lijevo Kolarov, a alternativa mu je Karleusa koji moze i na stopera za razliku od Rodica. Umjesto njega mislim da ce Spajic na SP, tako da ce biti 7 odbrambenih, tj. jedno zrtvovano mjesto. Nadam se da nece ici nespremni Nastasic.
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: SP 2018/Srbija

Post Postao/la marconato » 27 maj 2018, 20:19

Karleuša je mislim i projektovan za stopera, ne za beka!

Ovako ce nam, vjerujem, izgledati poslednja 4ka:

Kolarov-Karleuša-Bane-Rukavina.

Da je Nastasić spreman, odnosno ako bude spreman, on ce igrati umjesto Karleuše.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: SP 2018/Srbija

Post Postao/la Tristan » 27 maj 2018, 20:27

marconato je napisao/la:Karleuša je mislim i projektovan za stopera, ne za beka!

Ovako ce nam, vjerujem, izgledati poslednja 4ka:

Kolarov-Karleuša-Bane-Rukavina.

Da je Nastasić spreman, odnosno ako bude spreman, on ce igrati umjesto Karleuše.
I ja mislim da ce ta 4 igrati u prvoj, a ne bih to volio nikako. Karleusa i Rukavina rupe, Bane spor i Kolarov koji zna igrati neodgovorno. Kako ce duvati promaja odzada. :mrgreen:

Inace, u veznom redu i napadu ne pamtim kad smo bili jaci. 3 napadaca i sva trojica su u formi!
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: SP 2018/Srbija

Post Postao/la Shadows » 27 maj 2018, 21:15

Pozvati naknadno Nemanju Pejcinovica!

Avatar
Baboon
Postovi: 1292
Pridružen/a: 03 jul 2008, 22:58
Kontakt:

Re: SP 2018/Srbija

Post Postao/la Baboon » 27 maj 2018, 23:54

Tristan je napisao/la:
marconato je napisao/la:Karleuša je mislim i projektovan za stopera, ne za beka!

Ovako ce nam, vjerujem, izgledati poslednja 4ka:

Kolarov-Karleuša-Bane-Rukavina.

Da je Nastasić spreman, odnosno ako bude spreman, on ce igrati umjesto Karleuše.
I ja mislim da ce ta 4 igrati u prvoj, a ne bih to volio nikako. Karleusa i Rukavina rupe, Bane spor i Kolarov koji zna igrati neodgovorno. Kako ce duvati promaja odzada. :mrgreen:

Inace, u veznom redu i napadu ne pamtim kad smo bili jaci. 3 napadaca i sva trojica su u formi!

Umjesto da Milenkovića gurne na beka, njemu ce vjerovatno igrati istroseni Rukavina koji je kako i sam kazes rupa. Tako ce i ostatak formacije biti zato se meni iskreno ne sviđa Krstajić, tj. jos je on zelen za ovaj nivo.
it's football day

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: SP 2018/Srbija

Post Postao/la marconato » 28 maj 2018, 08:47

Baboon je napisao/la: Umjesto da Milenkovića gurne na beka, njemu ce vjerovatno igrati istroseni Rukavina koji je kako i sam kazes rupa. Tako ce i ostatak formacije biti zato se meni iskreno ne sviđa Krstajić, tj. jos je on zelen za ovaj nivo.
Mozda ce ga i gurnuti, vidjecemo...
Imali smo jednog iskusnog i "ne zelenog", pa mu igraci tipa Milenković nisu mogli prismrditi spisku, a kamoli da igraju..
Sada bi mi pricali o Gudelju i Stefanu Mitroviću, a ne o Milenkoviću, Živkoviću, Maksimoviću itd... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: SP 2018/Srbija

Post Postao/la Shadows » 28 maj 2018, 10:07

To je sad dilema, da li od Milenkovica praviti beka ili stopera sto mu je izvorna pozicija.

Odgovori

Natrag na “Reprezentacije i utakmice”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.