Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la Derdiyok » 17 jul 2018, 18:58

Mbappe ispred Girouda :rol: :rol:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la Captain4 » 17 jul 2018, 19:00

Koji qurac najbolji golman turnira nije u najboljoj postavi? :lol: :lol: :lol:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54229
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la MortemHz » 17 jul 2018, 19:17

Courtois nije najbolji golman prvenstva? :tokralju: :tokralju: :rol: :rol:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Mokes
Postovi: 14858
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la Mokes » 17 jul 2018, 19:19

MortemHz je napisao/la:Courtois nije najbolji golman prvenstva? :tokralju: :tokralju: :rol: :rol:
Jest najbolji, ali nije u najboljoj postavi. Jest da nema logike :lol:

Čini mi se da je jednom Ivano bio igrač turnira, a nije bio u idealnoj postavi.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

sedra
Postovi: 1389
Pridružen/a: 21 okt 2009, 09:45
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la sedra » 17 jul 2018, 19:23

Rokoko87 je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la:Glasanje za najbolji go SP-a.

https://www.fifa.com/worldcup/videos/go ... 3865377060

Kome ste vi dali glas ?

Bilo je 6-7 baš lijepih golova ali ja sam svoj glas dao Quaresmi, više zbog neke "nostalgije" iz perioda od prije 10tak godina dok je igrao u Portu. Podsjetio me na tadašnje golove vanjskom. Strašni golovi Nacha i Pavarda također.
Ja sam dao Modriću, da nastavi kupiti nezaslužene nagrade

Meni je taj kepec kako ga zovu bas ohladio,od sinoc su maske pale i stvarno mi je tesko palo jbg. Ne samo sto stimam Real on mi se uvijek dojmio kao priseban i stalozen momak iako je u ratu izgubio clanove familije.
Ne kazu dzaba tihe vode imaju duboka dna..
Ovaj je za mene bas pao na dno,dublje ne moze.

sedra
Postovi: 1389
Pridružen/a: 21 okt 2009, 09:45
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la sedra » 17 jul 2018, 19:43

Bilo je 6-7 baš lijepih golova ali ja sam svoj glas dao Quaresmi, više zbog neke "nostalgije" iz perioda od prije 10tak godina dok je igrao u Portu. Podsjetio me na tadašnje golove vanjskom. Strašni golovi Nacha i Pavarda također.[/quote]
Ja sam dao Modriću, da nastavi kupiti nezaslužene nagrade[/quote]


Meni je taj kepec kako ga zovu bas ohladio,od sinoc su maske pale i stvarno mi je tesko palo jbg. Ne samo sto stimam Real on mi se uvijek dojmio kao priseban i stalozen momak iako je u ratu izgubio clanove familije.
Ne kazu dzaba tihe vode imaju duboka dna..
Ovaj je za mene bas pao na dno,dublje ne moze.[/quote]
a Luka Modrić, Jerko Leko, Mate Bilić, Robert Kovač i Joe Simunić donirali su svoje dresove kako bi se prodali i time još malo pomoglo Dariju Kordiću i njegovoj obitelji.

Pročitajte više na: https://m.vecernji.ba/vijesti/politicar ... icu-908299 - m.vecernji.ba[/quote]
Bosno Bosno kakve si dusmane odgajala a susjede,sta reci,ne trebaju nam veci dusmani,susjedi za pozeliti..

Danas jedan radni kolega rodom iz Bosne dodje na posao sa majicom Thompsona,okorjeli zaostali primitivac negdje iz Srednje Bosne,i ne zna da je taj lik zabranjen u zemlji gdje zaradjuje za kruh..

Avatar
TonySosa
Postovi: 7203
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la TonySosa » 17 jul 2018, 19:56

Mokes je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Courtois nije najbolji golman prvenstva? :tokralju: :tokralju: :rol: :rol:
Jest najbolji, ali nije u najboljoj postavi. Jest da nema logike :lol:

Čini mi se da je jednom Ivano bio igrač turnira, a nije bio u idealnoj postavi.
Jeste vi neobrazovani, pa nije FIFA jos objavila najbolju postavu. :rol:
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
TonySosa
Postovi: 7203
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la TonySosa » 17 jul 2018, 20:00

Derdiyok je napisao/la:Glasanje za najbolji go SP-a.

https://www.fifa.com/worldcup/videos/go ... 3865377060

Kome ste vi dali glas ?

Bilo je 6-7 baš lijepih golova ali ja sam svoj glas dao Quaresmi, više zbog neke "nostalgije" iz perioda od prije 10tak godina dok je igrao u Portu. Podsjetio me na tadašnje golove vanjskom. Strašni golovi Nacha i Pavarda također.
Bendžaman.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
TonySosa
Postovi: 7203
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la TonySosa » 17 jul 2018, 20:10

Vive la France.

slika
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 17 jul 2018, 20:16

Derdiyok je napisao/la:Glasanje za najbolji go SP-a.

https://www.fifa.com/worldcup/videos/go ... 3865377060

Kome ste vi dali glas ?

Bilo je 6-7 baš lijepih golova ali ja sam svoj glas dao Quaresmi, više zbog neke "nostalgije" iz perioda od prije 10tak godina dok je igrao u Portu. Podsjetio me na tadašnje golove vanjskom. Strašni golovi Nacha i Pavarda također.
Dilema između Nacha i Pavarda, maltene isti golovi. Ali, s obzirom da sam odmah nakon Nachovog rekao da nema šanse da ga iko nadmaši(iako je bilo prvo kolo) jer je izveo vjerovatno najsavršeniji volej, moj glas ide njemu. Sve u svemu, lijepa konkurencija. :ljepota:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la Moggi » 17 jul 2018, 21:51

slika

bukkake
Zarathustra

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la Barbarossa » 17 jul 2018, 21:58

slika

Trenutak koji je odredio novog prvaka svijeta.

Pitanje bi gdje bi Francuzi nastradali sa ovom kiksarom u odbrani
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la Moggi » 17 jul 2018, 22:54

Mehmed Baždarević: Deschampsa sam prije SP-a savjetovao o Belgijancima
:bow:
Zarathustra

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la crozla » 17 jul 2018, 23:21

Fotografije veličanstvenog dočeka hrvatske nogometne reprezentacije koju je po povratku sa Svjetskog prvenstva u Rusiji u ponedjeljak pozdravilo oko pola milijuna navijača u Zagrebu, preplavile su medije diljem svijeta. "U izljevu nacionalnog ponosa i sreće, Hrvatska je prostrla crveni tepih i priredila euforičnu dobrodošlicu reprezentaciji unatoč porazu u finalu od Francuske. Igrači su iz autobusa pozdravljali navijače i potpisivali autograme. Nacionalna televizija pozivala je građane da iziđu na ulice i uživaju u povijesnom trenutku", piše Washington Post. "Navijači ogrnuti u crveno i bijelo napunili su ulice u središtu grada kako bi pozdravili igrače, priredivši im herojski doček dok su oni prolazili u otvorenom autobusu i davali autograme. ‘Prvaci, prvaci‘, skandiralo je mnoštvo, iako je reprezentacija osvojila drugo mjesto", navodi američki sportski portal espn.com.
Francuski Le Monde naglašava kako je samo jedan događaj u Hrvatskoj od njezine neovisnosti okupio više ljudi, a to je bio prvi posjet pape Ivana Pavla II. 1994. "Navijači u domoljubnoj groznici dočekali su svoje junake, svjetske doprvake. Između 10 i 15 posto čitave populacije Hrvatske bilo je na ulicama Zagreba. Samo je misa koju je održao papa Ivan Pavao II. 1994. privukla više ljudi, čak ni na dočeku generala Ante Gotovine nakon oslobađajuće presude 2012. nije ih bilo toliko", stoji u izvještaju Le Mondea.
Dočekom su impresionirani bili i u Kanadi i Njemačkoj. "Ovo je bio najveći doček u hrvatskoj povijesti. Igrači su satima putovali do središta grada. Zemlja od četiri milijuna stanovnika bila je u stanju euforije još od pobjede protiv Engleske u polufinalu, a plasman u finale svjetskog prvenstva označen je kao najveći sportski uspjeh u povijesti koji je osnažio osjećaj nacionalnog ponosa i jedinstva", prenosi kanadski portal sportsnet.ca.
"Još u zračnoj luci Luka Modrić, Mario Mandžukić i ostali igrači dočekani su ovacijama. Unatoč porazu u finalu nije bilo osjećaja razočaranja", piše njemački Die Welt.
Belgijski portal hln.be navodi kako se u Zagrebu nikada nije na jednom mjestu okupilo toliko ljudi, dodajući kako je srebrnim hrvatskim nogometašima priređen daleko veći doček no brončanoj belgijskoj reprezentaciji koju je dan ranije u Bruxellesu pozdravilo oko 40.000 ljudi. H
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la jestamaji » 18 jul 2018, 09:45

zato što je cijeli svijet bolestan a mi na balkanu smo dno dna u tome svijetu, bare bare sa bliskim istokom i afrikom

i jeb.ala vas sviju više politika, ovo je sportski forum, tj trebao bi baren biti sportski forum

RatnikDuh
Postovi: 11
Pridružen/a: 22 jun 2018, 19:23
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la RatnikDuh » 18 jul 2018, 10:09

Ja vec dugo ponavljam da je za ovaj uspjeh Hrvatske najzasluzniji jedan covjek - Zdravko Mamic.
A gledaj sta mu je Hrvatska uradila. Osudila ga je, protjerala i sotonizirala. Zalice ce i plakati oni za "Tatom", zapamtite to.

On je tvorac ove generacije. 80% igraca Hrvatske su Dinamova skola. Modric i Lovren su Mamiceva djeca. On ih je stvorio i poslao u sisteme velikih klubova koji su od njih stvorili svjetske klase. Treba biti maher i imati nos za to.

Ne postoje losi igraci, postoji samo los menadzer.

Zlatko Dalic je anonimus. On je jednostavno trener - kojem se mnogo sta poklopilo.
Trener ispodprosjecnog kvaliteta koji je najslabija karika u lancu.
Danas ga slave, do kraja godine ce ga pljuvati kad se zareda par losih utakmica. On nema profesionalne zaledjine ni sportskog kvaliteta da bude vrhunski trener.
Hrvatska jeste napravila historijski uspjeh, ali mentalitet nije pobjednicki - barem na duze staze.
Citava filozofija igre mu se bazira na : "dace dragi Bog , treba vjerovati.."


Smjenom generacija Hrvatska ce izgubiti na vaznosti u svjetskom nogometu. Previse je mala i nebitna jedna mala Hrvatska da kontinuirano biljezi ovakve rezultate.
Nek euforija traje dok se ljudi ne zasite slavlja, ali Hrvatska ce svakako dozivjeti neugodan pad, jer ipak oni nisu kalibar jedne Njemacke, Francuske, Spanije, Italije koje godinama unazad su u samom vrhu.

filip13
Postovi: 37996
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la filip13 » 18 jul 2018, 10:34

RatnikDuh je napisao/la:Ja vec dugo ponavljam da je za ovaj uspjeh Hrvatske najzasluzniji jedan covjek - Zdravko Mamic.
A gledaj sta mu je Hrvatska uradila. Osudila ga je, protjerala i sotonizirala. Zalice ce i plakati oni za "Tatom", zapamtite to.

On je tvorac ove generacije. 80% igraca Hrvatske su Dinamova skola. Modric i Lovren su Mamiceva djeca. On ih je stvorio i poslao u sisteme velikih klubova koji su od njih stvorili svjetske klase. Treba biti maher i imati nos za to.

Ne postoje losi igraci, postoji samo los menadzer.

Zlatko Dalic je anonimus. On je jednostavno trener - kojem se mnogo sta poklopilo.
Trener ispodprosjecnog kvaliteta koji je najslabija karika u lancu.
Danas ga slave, do kraja godine ce ga pljuvati kad se zareda par losih utakmica. On nema profesionalne zaledjine ni sportskog kvaliteta da bude vrhunski trener.
Hrvatska jeste napravila historijski uspjeh, ali mentalitet nije pobjednicki - barem na duze staze.
Citava filozofija igre mu se bazira na : "dace dragi Bog , treba vjerovati.."


Smjenom generacija Hrvatska ce izgubiti na vaznosti u svjetskom nogometu. Previse je mala i nebitna jedna mala Hrvatska da kontinuirano biljezi ovakve rezultate.
Nek euforija traje dok se ljudi ne zasite slavlja, ali Hrvatska ce svakako dozivjeti neugodan pad, jer ipak oni nisu kalibar jedne Njemacke, Francuske, Spanije, Italije koje godinama unazad su u samom vrhu.

mamić je samo osudjen,za kriminal,niko ga nije otjerao,sam je pobjegao

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la crozla » 18 jul 2018, 10:39

RatnikDuh je napisao/la:Ja vec dugo ponavljam da je za ovaj uspjeh Hrvatske najzasluzniji jedan covjek - Zdravko Mamic.
A gledaj sta mu je Hrvatska uradila. Osudila ga je, protjerala i sotonizirala. Zalice ce i plakati oni za "Tatom", zapamtite to.

On je tvorac ove generacije. 80% igraca Hrvatske su Dinamova skola. Modric i Lovren su Mamiceva djeca. On ih je stvorio i poslao u sisteme velikih klubova koji su od njih stvorili svjetske klase. Treba biti maher i imati nos za to.

Ne postoje losi igraci, postoji samo los menadzer.

Zlatko Dalic je anonimus. On je jednostavno trener - kojem se mnogo sta poklopilo.
Trener ispodprosjecnog kvaliteta koji je najslabija karika u lancu.
Danas ga slave, do kraja godine ce ga pljuvati kad se zareda par losih utakmica. On nema profesionalne zaledjine ni sportskog kvaliteta da bude vrhunski trener.
Hrvatska jeste napravila historijski uspjeh, ali mentalitet nije pobjednicki - barem na duze staze.
Citava filozofija igre mu se bazira na : "dace dragi Bog , treba vjerovati.."


Smjenom generacija Hrvatska ce izgubiti na vaznosti u svjetskom nogometu. Previse je mala i nebitna jedna mala Hrvatska da kontinuirano biljezi ovakve rezultate.
Nek euforija traje dok se ljudi ne zasite slavlja, ali Hrvatska ce svakako dozivjeti neugodan pad
, jer ipak oni nisu kalibar jedne Njemacke, Francuske, Spanije, Italije koje godinama unazad su u samom vrhu.
Koliko gluposti, po tvom ispada da Hrvatska ima teologiju igre, cestitam!

Mala, nebitna, mala? Ti pod stresom?
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!


Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija 2018.

Post Postao/la Derdiyok » 18 jul 2018, 14:11


"Izbornik [Zlatko] Dalić i [Luka] Modrić su me zvali i rekli da je to njihova želja da ja dođem u autobus i putujem s njima do Trga bana Jelačića. Pitao sam ih: 'Jeste li sigurni?' Rekli su: 'Da, molim te dođi'. Znam da ima tih nekih negativnosti, ali ovo nije vrijeme za negativnost", kazao je Perković za RTL.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Odgovori

Natrag na “Aktuelnosti”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.