BIH bez prenosa Svjetskog prvenstva !?

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: BIH bez prenosa Svjetskog prvenstva !?

Post Postao/la FoSte95 » 17 jun 2018, 16:55

Mancini je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:šta reći osim hvala bogu pa je SK otkupio prava na sve mečeve kvalifikacija i za euro i za SP kao i sama takmičenja
Znači ekavičare da slušamo!?
barem će biti interesantniji program a i slika će biti mnogo bolja (barem se nadam)
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1946
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: BIH bez prenosa Svjetskog prvenstva !?

Post Postao/la UnitedWA » 17 jun 2018, 17:01

BHT je očito zaboravio da im u korijenu imena stoji BH. Koliki ološ moraš biti da ideš u "Orlovo Gnezdo" u Banja Luku i da pričaš sa tim ljudima i hvališ atmosferu. Mogli su i poklon bon od 1000KM davati za najvećeg srpskog navijača. :damn:
Koja šteta što se ne može gledati negdje drugo, da bojkotujem ove smećare koji osim nekvaliteta rade i ovakve stvari.

Avatar
mirza_9
Postovi: 741
Pridružen/a: 08 jul 2008, 02:06
Kontakt:

Re: BIH bez prenosa Svjetskog prvenstva !?

Post Postao/la mirza_9 » 17 jun 2018, 17:08

UnitedWA je napisao/la:BHT je očito zaboravio da im u korijenu imena stoji BH. Koliki ološ moraš biti da ideš u "Orlovo Gnezdo" u Banja Luku i da pričaš sa tim ljudima i hvališ atmosferu. Mogli su i poklon bon od 1000KM davati za najvećeg srpskog navijača. :damn:
Koja šteta što se ne može gledati negdje drugo, da bojkotujem ove smećare koji osim nekvaliteta rade i ovakve stvari.
Da, bas...iz dana u dan nadmase sami sebe, kakvi idioti. Inace, ova emisija u 16h je dno dna. Jucer gost neki lik, kaze, ne pratim ja fudbal, meni je to glupost sjedit i gledat 90 minuta. Prekjuce, ona voditeljica pita Muslimivica, koliko zavrsi Zlatane ova sad utakmica :plac:

Avatar
Sheyi
Postovi: 12122
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: BIH bez prenosa Svjetskog prvenstva !?

Post Postao/la Sheyi » 17 jun 2018, 17:18

UnitedWA je napisao/la:BHT je očito zaboravio da im u korijenu imena stoji BH. Koliki ološ moraš biti da ideš u "Orlovo Gnezdo" u Banja Luku i da pričaš sa tim ljudima i hvališ atmosferu. Mogli su i poklon bon od 1000KM davati za najvećeg srpskog navijača. :damn:
Koja šteta što se ne može gledati negdje drugo, da bojkotujem ove smećare koji osim nekvaliteta rade i ovakve stvari.
Nešto slično sam i ja primjetio, u prošlosti nije bilo ovakvih priloga, prvo jučer proglasiše Mostar maltene hrvatskih gradom, slične priloge nisam vidio čak niti na hrvatskoj televiziji u hrvatskim gradovima, nadmašili smo ih, a danas samo isto ponovili sa Banja Lukom i Orlovima.

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1946
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: BIH bez prenosa Svjetskog prvenstva !?

Post Postao/la UnitedWA » 17 jun 2018, 17:26

mirza_9 je napisao/la:
UnitedWA je napisao/la:BHT je očito zaboravio da im u korijenu imena stoji BH. Koliki ološ moraš biti da ideš u "Orlovo Gnezdo" u Banja Luku i da pričaš sa tim ljudima i hvališ atmosferu. Mogli su i poklon bon od 1000KM davati za najvećeg srpskog navijača. :damn:
Koja šteta što se ne može gledati negdje drugo, da bojkotujem ove smećare koji osim nekvaliteta rade i ovakve stvari.
Da, bas...iz dana u dan nadmase sami sebe, kakvi idioti. Inace, ova emisija u 16h je dno dna. Jucer gost neki lik, kaze, ne pratim ja fudbal, meni je to glupost sjedit i gledat 90 minuta. Prekjuce, ona voditeljica pita Muslimivica, koliko zavrsi Zlatane ova sad utakmica :plac:
I to, danas je gostovao Nenad Marković i hajde kontam nema veze što je košarkaš, legenda je našeg sporta ovo ono i baš da čujemo iz njegove perspektive nešto o fudbalu. Reče Nenadd na kraju da ne prati utakmice, nema kad od posla :rol:

Katastrofa sve bukvalno :facepalm:

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: BIH bez prenosa Svjetskog prvenstva !?

Post Postao/la FoSte95 » 17 jun 2018, 19:12

Likovi po gradu goste hvataju za ruku hahaha emisja totalna fula........
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: BIH bez prenosa Svjetskog prvenstva !?

Post Postao/la Penaltiky » 24 jun 2018, 21:43

kakvi su ovo konji nisu mogli drugo kanal preko kablovske osposobit ovih par dana
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Odgovori

Natrag na “Aktuelnosti”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.