BIH bez prenosa Svjetskog prvenstva !?

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12680
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: BIH bez prenosa Svjetskog prvenstva !?

Post Postao/la Mig_Mig » 29 maj 2018, 16:07

sef_mafije je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:Ja ti kazem da je BHRT poslao zahtjev VM da im se odobri milion KM za otkup SP. To je sluzbeno, sta Spaho i ja osnovu cega prica, stvarno ne znam.

Biti ce prenos na BHT najavili su
Ovo smo pisali ima mjesec. Bice
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BIH bez prenosa Svjetskog prvenstva !?

Post Postao/la MortemHz » 31 maj 2018, 19:41

BHRT zvanično otkupio prava za prijenos utakmica Svjetskog prvenstva u Rusiji

slika

Radio-televizija Bosne i Hercegovine (BHRT) otkupila je prava za prijenos utakmica Svjetskog prvenstva u nogometu koje će narednog mjeseca biti odigrano u Rusiji.
BHRT će prenositi sve utakmice s Mundijala, 56 u direktnom prijenosu, a osam u odgođenim snimcima.

Kako su istakli, i pored skromnih sredstava prikupljenih od RTV takse državna televizija je uspjela gledateljima u Bosni i Hercegovini osigurati da, kao i gledatelji širom svijeta, prate dešavanja s najgledanijeg svjetskog sportskog takmičenja.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
TonySosa
Postovi: 7209
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: BIH bez prenosa Svjetskog prvenstva !?

Post Postao/la TonySosa » 02 jun 2018, 03:17

Zaključaj temu.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: BIH bez prenosa Svjetskog prvenstva !?

Post Postao/la Shadows » 14 jun 2018, 17:04

Signal na digitali im je uzasan, slika trza od pocetka utakmice....grozno

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: BIH bez prenosa Svjetskog prvenstva !?

Post Postao/la Ponos Torina » 14 jun 2018, 17:40

Jos da je ovo HD kako treba :thumbdown: :thumbdown: bas su bijeda najveca
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3523
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: BIH bez prenosa Svjetskog prvenstva !?

Post Postao/la Alminjo99 » 14 jun 2018, 17:55

Na HD katastrofa slika meni.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: BIH bez prenosa Svjetskog prvenstva !?

Post Postao/la Ferdo » 14 jun 2018, 17:59

Meni je slika na BHT HD odlična i u skladu s očekivanjima. Nemam se šta požaliti iako im je emisija odron. HRT su izgasili i u hrvatskim dijelovima FBiH ovi iz Telemacha što je prvi put. Ali mislim da neće smjeti ugasiti kada Hrvatska bude igrala. HRT-ova emisija je puno bolja, danas su gosti Samovojska, Prosinečki i Beusan.

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: BIH bez prenosa Svjetskog prvenstva !?

Post Postao/la Ponos Torina » 14 jun 2018, 21:26

Ovo na BHT je HD samo kad prikazu igrace u krupnom kadru boga pitaj koju oni rezoluciju salju i koju primaju...
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

FoSte95
Postovi: 12614
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: BIH bez prenosa Svjetskog prvenstva !?

Post Postao/la FoSte95 » 15 jun 2018, 12:47

Na BHTu se emisiju cinimi se reda radi pravili, umjesto da i gledaoce ukljuce u emisiju javljanjima, pa neke nagradne igre nesto sitno sto ima veze sa Mundijalom da se osvoji itd itd
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

aqarius
Postovi: 3884
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: BIH bez prenosa Svjetskog prvenstva !?

Post Postao/la aqarius » 15 jun 2018, 13:47

Kod mene Total TV.Na BHT HD slika extra što kažu vide se i zjenice kod igrača i bube na travi.Emisija je živi odron pa bar da su doveli onog video analitičara sa bh lige bilo bi bolje.Međutim ne treba žaliti .Sada bar nešto imam da valja.To nebi bili mi da nam je sve OK.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: BIH bez prenosa Svjetskog prvenstva !?

Post Postao/la Moggi » 15 jun 2018, 16:36

FoSte95 je napisao/la:Na BHTu se emisiju cinimi se reda radi pravili, umjesto da i gledaoce ukljuce u emisiju javljanjima, pa neke nagradne igre nesto sitno sto ima veze sa Mundijalom da se osvoji itd itd
da smo na SP drugacije bi bilo sigurno, ovako mi je i sasvim svejedno za emisiju kao i 90% nas, ni kod srba nije bilo nesto specijalno do rusije sada kada su tu
Zarathustra

Avatar
Sheyi
Postovi: 12148
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: BIH bez prenosa Svjetskog prvenstva !?

Post Postao/la Sheyi » 15 jun 2018, 18:04

Ponos Torina je napisao/la:Ovo na BHT je HD samo kad prikazu igrace u krupnom kadru boga pitaj koju oni rezoluciju salju i koju primaju...
Ma FPS je bitniji od tog samog naziva hd, fhd i sl.

FoSte95
Postovi: 12614
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: BIH bez prenosa Svjetskog prvenstva !?

Post Postao/la FoSte95 » 15 jun 2018, 18:07

Moggi je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:Na BHTu se emisiju cinimi se reda radi pravili, umjesto da i gledaoce ukljuce u emisiju javljanjima, pa neke nagradne igre nesto sitno sto ima veze sa Mundijalom da se osvoji itd itd
da smo na SP drugacije bi bilo sigurno, ovako mi je i sasvim svejedno za emisiju kao i 90% nas, ni kod srba nije bilo nesto specijalno do rusije sada kada su tu
brate i prije 4 godine ne sjećam se da je išta drugačije bilo u uvodnoj emisiji xD
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: BIH bez prenosa Svjetskog prvenstva !?

Post Postao/la miki_92 » 15 jun 2018, 18:12

Ponos Torina je napisao/la:Jos da je ovo HD kako treba :thumbdown: :thumbdown: bas su bijeda najveca
da, kad ide LP/EL 10x bolja slika :roll:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
zanatlija57
Postovi: 103
Pridružen/a: 20 apr 2012, 23:57
Kontakt:

Re: BIH bez prenosa Svjetskog prvenstva !?

Post Postao/la zanatlija57 » 15 jun 2018, 18:50

Ponos Torina je napisao/la:Jos da je ovo HD kako treba :thumbdown: :thumbdown: bas su bijeda najveca
Koliko para toliko i muzike. Nama ništa ne valja ono što je naš proizvod. Neznam kako je kod nekoga od vas, kod mene je kroz Telemah, slika predobra. Možda ima i bolje ali mi i netreba jer mogu bez problema gledati tekme i uživati.Emisija i gosti. Za dobre goste treba para, zato HRT i ima sve njih ali i ima realno elokventnije stručnjake, trenere i igrače. Ali imamo i mi neke. Samo kad ih dovedu ne cijene se kod gledalaca. Sjećam se kada je 2006 Baka Slišković gostovao na BHT i komentarisao neke utakmice, svi su govorili kako je lupetao. Ode Baka na HRT i tamo ga još neki treneri nahvališe za kvalitetnu analizu i sutradan već među rajom, Jesi vidio Bake jučer? Začepio je usta nekim izvikanim trenerima. E to smo ti mi...
Gledajte utakmice ljudi i ne bavite se nečim što je u najmanju ruku KOREKTNO.

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: BIH bez prenosa Svjetskog prvenstva !?

Post Postao/la Ponos Torina » 15 jun 2018, 20:58

zanatlija57 je napisao/la:
Ponos Torina je napisao/la:Jos da je ovo HD kako treba :thumbdown: :thumbdown: bas su bijeda najveca
Koliko para toliko i muzike. Nama ništa ne valja ono što je naš proizvod. Neznam kako je kod nekoga od vas, kod mene je kroz Telemah, slika predobra. Možda ima i bolje ali mi i netreba jer mogu bez problema gledati tekme i uživati.Emisija i gosti. Za dobre goste treba para, zato HRT i ima sve njih ali i ima realno elokventnije stručnjake, trenere i igrače. Ali imamo i mi neke. Samo kad ih dovedu ne cijene se kod gledalaca. Sjećam se kada je 2006 Baka Slišković gostovao na BHT i komentarisao neke utakmice, svi su govorili kako je lupetao. Ode Baka na HRT i tamo ga još neki treneri nahvališe za kvalitetnu analizu i sutradan već među rajom, Jesi vidio Bake jučer? Začepio je usta nekim izvikanim trenerima. E to smo ti mi...
Gledajte utakmice ljudi i ne bavite se nečim što je u najmanju ruku KOREKTNO.
Kod mene je Telemach i slika je losa i Logosoft slika ista,to sto Bht radi distribuciju loseg signala ili takav dobija..Ali nije Full HD nego sigurno 720p cak i ispod (kao da gledam neki stream od 2000-3000kbps,kad gledam Njemacke kanale HD to je kristalno cista slika kao i mnoge druge strane HD ali u svakim ima razlika u kvaliteti slike i to iskljucivo govorim o HD ne o nekim drugim rezolucijama..

A sto se tice "nasih prozivoda" sve sto proizvedu i ono sto valja upropaste brzinom svjetlosti,zato sto su pohlepni i hoce da se obogate preko noci,zato svaki proizvod gubi na kvaliteti i sve vise se fuseri kako vrijeme prolazi to se odnosi na sve proizvode a pogotovo na hranu.

Mogu reci da Bht dijeli jedan od najnekvalitetnijih signala kada je HD u pitanju..

Kao sto miki_92 rece slika je puno cistija i bolja kada su utakmice EL/LP..

Jos gledam na 40" nedaj boze da gledam na 50" nisam daleko od lcd-a..
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

FoSte95
Postovi: 12614
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: BIH bez prenosa Svjetskog prvenstva !?

Post Postao/la FoSte95 » 17 jun 2018, 12:45

šta reći osim hvala bogu pa je SK otkupio prava na sve mečeve kvalifikacija i za euro i za SP kao i sama takmičenja
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
MikeToreno
Postovi: 155
Pridružen/a: 27 mar 2018, 20:52
Kontakt:

Re: BIH bez prenosa Svjetskog prvenstva !?

Post Postao/la MikeToreno » 17 jun 2018, 13:15

Isprobah jucer behate. Goli qratz, vracam se na haerte.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: BIH bez prenosa Svjetskog prvenstva !?

Post Postao/la Mancini » 17 jun 2018, 14:59

FoSte95 je napisao/la:šta reći osim hvala bogu pa je SK otkupio prava na sve mečeve kvalifikacija i za euro i za SP kao i sama takmičenja
Znači ekavičare da slušamo!?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4697
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: BIH bez prenosa Svjetskog prvenstva !?

Post Postao/la Kajzer10 » 17 jun 2018, 16:20

Yebo te SK vise, da izvinete. Ako se ista vise precjenjuje od tog kanala i tih komentatora, ne znam vise. Nekima SK kao da je religija ili sta je vec. Majke mi, upratio sam i kosarku i nogomet tamo, mrtvi prosjek komentatori. Pogotovo ovi sto su NBA finale prenosili, uzas.
BHT ne valja, ja prvi kazem ali mnogi ovdje misle da su super pametni ili da odskacu od balkanskog zaostalog mentaliteta, samo kad napisu kako je nase smece a ono tamo puno bolje. Eto puna usta HRT-a a komentatori isti prosjek ko i nasi. Emisija nesto bolja ali ne ovdje je to svemirski brod.

Odgovori

Natrag na “Aktuelnosti”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.