Komentatori - 2018 FIFA World Cup Edition

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Komentatori - 2018 FIFA World Cup Edition

Post Postao/la Penaltiky » 04 jul 2018, 17:01

Kakav milion i Jelen, jeste ludi :rol: :rol: :rol: pa milion Heineken ne sprči u ovoj žabokrečini na reklame a kamoli Apatinska pivara.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Komentatori - 2018 FIFA World Cup Edition

Post Postao/la leorey » 04 jul 2018, 18:07

Penaltiky je napisao/la:Kakav milion i Jelen, jeste ludi :rol: :rol: :rol: pa milion Heineken ne sprči u ovoj žabokrečini na reklame a kamoli Apatinska pivara.
Ko je rekao da Jelen daje uopste ? Zna se ko je dao pare, a tvoje je da vrtis sada njihove reklame.

Ko misli drugacije, nema grama mozga.
27.10.2020

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Komentatori - 2018 FIFA World Cup Edition

Post Postao/la Penaltiky » 04 jul 2018, 18:14

leorey je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Kakav milion i Jelen, jeste ludi :rol: :rol: :rol: pa milion Heineken ne sprči u ovoj žabokrečini na reklame a kamoli Apatinska pivara.
Ko je rekao da Jelen daje uopste ? Zna se ko je dao pare, a tvoje je da vrtis sada njihove reklame.

Ko misli drugacije, nema grama mozga.
Ne znam ja ko je dao pare da se vrte Jelen reklame, sigurno nije niko dao milion maraka za Jelen reklamu
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Oikamid
Postovi: 3200
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: Komentatori - 2018 FIFA World Cup Edition

Post Postao/la Oikamid » 04 jul 2018, 19:58

Bilo je upitno hoćemo li imati prenose uopšte, tako da ko je kriv "bošnjačkim" firmama koje ne žele da plate reklamu u udarnom terminu?

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Komentatori - 2018 FIFA World Cup Edition

Post Postao/la Ferdo » 04 jul 2018, 21:13

Ja ne znam čemu protivljenje srpskim reklamama, pa svaki treći stanovnik ove države voli Srbiju i navija za tu reprezentaciju, smatraju je svojom maticom. Što onda ne bi za svakog trećeg stanovnika BiH bila reklama za reprezentaciju koju navija, kad već nema BiH na SP-u (svaka druga osoba u BiH navija za BiH btw). Mene samo čudi što nema hrvatskih reklama.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7200
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Komentatori - 2018 FIFA World Cup Edition

Post Postao/la TonySosa » 04 jul 2018, 21:31

Ferdo je napisao/la:Ja ne znam čemu protivljenje srpskim reklamama, pa svaki treći stanovnik ove države voli Srbiju i navija za tu reprezentaciju, smatraju je svojom maticom. Što onda ne bi za svakog trećeg stanovnika BiH bila reklama za reprezentaciju koju navija, kad već nema BiH na SP-u (svaka druga osoba u BiH navija za BiH btw). Mene samo čudi što nema hrvatskih reklama.
Anel je najbolja reklama Hrvatske. :D
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Komentatori - 2018 FIFA World Cup Edition

Post Postao/la legenda reala » 04 jul 2018, 21:36

pa milion za prenose SP je dalo vijeće ministara kakve reklame i ****
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Komentatori - 2018 FIFA World Cup Edition

Post Postao/la Ferdo » 04 jul 2018, 21:38

TonySosa je napisao/la:
Ferdo je napisao/la:Ja ne znam čemu protivljenje srpskim reklamama, pa svaki treći stanovnik ove države voli Srbiju i navija za tu reprezentaciju, smatraju je svojom maticom. Što onda ne bi za svakog trećeg stanovnika BiH bila reklama za reprezentaciju koju navija, kad već nema BiH na SP-u (svaka druga osoba u BiH navija za BiH btw). Mene samo čudi što nema hrvatskih reklama.
Anel je najbolja reklama Hrvatske. :D
Anel je rođeni Hrvat (Dubrovnik), tamo odrastao proveo djetinjstvo i mladost. Mislim da je tek na studije otišao u Sarajevo. Njegovo puno pravo da gotivi Hrvatsku. Pustite više čovjeka na miru :cool:

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Komentatori - 2018 FIFA World Cup Edition

Post Postao/la miki_92 » 04 jul 2018, 21:43

nek je gotivi na HRTu
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Komentatori - 2018 FIFA World Cup Edition

Post Postao/la Ferdo » 04 jul 2018, 21:49

miki_92 je napisao/la:nek je gotivi na HRTu
Što fali što je gotivi na BHT-u? Misliš zato što je reć o stranoj državi? Pa šta, govorimo o BHT-u haha. BHT svakako nije ozbiljna televizija kao HRT. Za razliku od HRT-a koju plaćaju svi građani Hrvatske kroz pristojbu (pretplatu), ovaj BHT plaća nekih 48% građana BiH koji žive na nekih 24% države. I kad na toj istoj državnoj televiziji radi jedan Tvrtko Miloš dokazani radikal i čovjek koji ismijava poginulu djecu u opsadi Sarajeva. Bil mogao zamisliti da na HRT radi neki čovjek na nekoj važnoj funkciji koji ismijava Ovčaru recimo? Naravno da ne. Sve u skladu s imidžom. HRT = ozbiljna radiotelevizijska kuća. BHT = propali projekt i prčija za srpske, hrvatske i ine reklame.

Avatar
Centre forward
Postovi: 6093
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: Komentatori - 2018 FIFA World Cup Edition

Post Postao/la Centre forward » 04 jul 2018, 21:50

Niko ne spori niciju namjeru da volis sta god zelis, al' u slobodno vrijeme. Prekomjerne izjave ljubavi i slicne stvari nisu profesionalne, a posebno kad radis na televiziji sa nacionalnom frekfencijom.
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Komentatori - 2018 FIFA World Cup Edition

Post Postao/la leorey » 04 jul 2018, 21:53

legenda reala je napisao/la:pa milion za prenose SP je dalo vijeće ministara kakve reklame i ****
Jes al oficijelno.

Dok...

Da se razumijemo, apsolutno mi ne smetaju nikakve reklame, vec mi smeta kanal koji je smece i 3 retardirana komentatora.
27.10.2020

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Komentatori - 2018 FIFA World Cup Edition

Post Postao/la Ferdo » 04 jul 2018, 21:56

Centre forward je napisao/la:Niko ne spori niciju namjeru da volis sta god zelis, al' u slobodno vrijeme. Prekomjerne izjave ljubavi i slicne stvari nisu profesionalne, a posebno kad radis na televiziji sa nacionalnom frekfencijom.
Prijatelju mi ovdje pričamo o televiziji za koju državni parlamentarci s plaćom od 5.000 KM kažu da je ne plaćaju i da je ne žele plaćati poput Karamatića. Pričamo o televiziji na čijoj se važnoj poziciji nalazi Tvrtko Miloš čovjek koji ismijava bh tragediju. Pričamo o televiziji koju se naplaćuje samo kroz račune Elektroprivrede BiH (jedna od tri elektroprivrede), ali ne i kroz račune Elektroprivrede HZHB ili Elektroprivrede RS. Pričamo o televiziji koju plaća svega nekih 48% stanovništva kroz pretplatu (možda i manje). Pričamo o televiziji koju plaća svega 24% teritorija države (jedna četvrtina). Pričamo o televiziji s bezbroj uhljeba. Pomiri se s tim da je BHT sve samo ne ozbiljna RTV kuća, da je to prčija na samrti i da ćeš uskoro možda gledati voditelje koji dolaze u sportsku redakciju u hrvatskim i srpskim dresovima. Znači riječ profesionalnost i BHT ne idu ruku pod ruku. Pričate o Džankoviću kao da je on nešto kriv. Njemu je sistem dopustio da se tako ponaša i to je to.

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Komentatori - 2018 FIFA World Cup Edition

Post Postao/la Dex » 04 jul 2018, 22:18

Centre forward je napisao/la:Niko ne spori niciju namjeru da volis sta god zelis, al' u slobodno vrijeme. Prekomjerne izjave ljubavi i slicne stvari nisu profesionalne, a posebno kad radis na televiziji sa nacionalnom frekfencijom.
Pa onda i kad nas prenose moraju bit objektivni :wtf:
Zaboravili da su i Hrvati konstitutivni
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Komentatori - 2018 FIFA World Cup Edition

Post Postao/la Kajzer10 » 05 jul 2018, 12:10

Dex je napisao/la:
Centre forward je napisao/la:Niko ne spori niciju namjeru da volis sta god zelis, al' u slobodno vrijeme. Prekomjerne izjave ljubavi i slicne stvari nisu profesionalne, a posebno kad radis na televiziji sa nacionalnom frekfencijom.
Pa onda i kad nas prenose moraju bit objektivni :wtf:
Zaboravili da su i Hrvati konstitutivni
Hahaha, ovo je vrhunac ove teme
Da, zemlja Hrvata ali ne Hrvatske. Zemlja tri naroda ali ne tri reprezentacije. Eno sta HRT kaze o reklami Srbije i bilo kakvom drugom velicanju STRANE drzave, samo je bosanskim glupanima sve normalno.
Najbolje da naprave kakav specijalan program za Dan nezavisnosti Hrvatske ili da umjesto naseg Parlamenta pocnu prenositi sjednice Sabora.
Jer Hrvati su konstitutivni. To je ta logika koju nam neki specijalci pokusavaju progurati ovdje.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13431
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Komentatori - 2018 FIFA World Cup Edition

Post Postao/la QUARTERBACK » 06 jul 2018, 20:13

ovaj kristic pojma nema fakat
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Komentatori - 2018 FIFA World Cup Edition

Post Postao/la Ponos Torina » 06 jul 2018, 20:19

E cuj Jesus bolji defanzivno on Firmina i vise se bori... :mrgreen: :mrgreen: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :clap: :clap:

Kristicu okupaj se hladnom vodom !
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
StevieG8
Postovi: 13170
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Komentatori - 2018 FIFA World Cup Edition

Post Postao/la StevieG8 » 06 jul 2018, 20:24

"More tackles then any defender from the top six Premier League clubs this season (except for Azpilicueta), alongside 25 goals and 14 assists. Yes, Roberto Firmino is one of the best forwards in football right now, and yes, he 110% should have been in the PFA PL TOTY."

Ali ali Jesus se vise trudi, ide protivniku pod noge :plac:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
313
Postovi: 1101
Pridružen/a: 11 apr 2015, 13:06
Kontakt:

Re: Komentatori - 2018 FIFA World Cup Edition

Post Postao/la 313 » 07 jul 2018, 04:02

Dex je napisao/la:
Centre forward je napisao/la:Niko ne spori niciju namjeru da volis sta god zelis, al' u slobodno vrijeme. Prekomjerne izjave ljubavi i slicne stvari nisu profesionalne, a posebno kad radis na televiziji sa nacionalnom frekfencijom.
Pa onda i kad nas prenose moraju bit objektivni :wtf:
Zaboravili da su i Hrvati konstitutivni
E ne mogu da vjerujem :rol: :rol: :rol:
Walk on

Avatar
DRHAUSE
Postovi: 2346
Pridružen/a: 02 avg 2011, 20:49
Lokacija: Century City
Kontakt:

Re: Komentatori - 2018 FIFA World Cup Edition

Post Postao/la DRHAUSE » 07 jul 2018, 06:06

Igor je jedini komentator da valja na BHT-u, ovo ostalo a pogotovo Suko nema pojma.
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”

Dr. Gregory House

Odgovori

Natrag na “Aktuelnosti”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.