NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

slaven92
Postovi: 74
Pridružen/a: 04 okt 2013, 15:59
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la slaven92 » 15 jul 2018, 16:52

bart je napisao/la:
slaven92 je napisao/la:Evo poslao sam, nadam se da ce odgovoriti sutra iako je nedelja
jesul ti odgovorili na poruku ?
Nisu jos

neco47
Postovi: 5
Pridružen/a: 02 jul 2018, 12:22
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la neco47 » 15 jul 2018, 17:22

Je li vama stigao bonus za 9.7. ? Meni nije, kome da se obratim?

Avatar
dojava113
Postovi: 42
Pridružen/a: 27 jun 2018, 15:01
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la dojava113 » 15 jul 2018, 18:26

Samo me interesuje kako je onom liku što je 110milja stavio na komšije a u 65min već 4-1. :urnebes:

bart
Postovi: 983
Pridružen/a: 10 dec 2011, 15:42
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la bart » 15 jul 2018, 19:02

dojava113 je napisao/la:Samo me interesuje kako je onom liku što je 110milja stavio na komšije a u 65min već 4-1. :urnebes:
ma to je garant neka navlakuša premier kladionice
naše malo je mnogo onima koji nemaju nimalo

legija11
Postovi: 75
Pridružen/a: 21 jun 2016, 20:17
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la legija11 » 15 jul 2018, 19:14

dojava113 je napisao/la:Samo me interesuje kako je onom liku što je 110milja stavio na komšije a u 65min već 4-1. :urnebes:

Nedaju čovjeku 10 tiketa da odigra undere a kao ovom pustili hiljade. Smrde na kilometre oni i njihovi tiketi koje izmišljaju.

Avatar
kladionicar03
Postovi: 1350
Pridružen/a: 18 jul 2017, 17:21

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la kladionicar03 » 16 jul 2018, 01:20

legija11 je napisao/la:
dojava113 je napisao/la:Samo me interesuje kako je onom liku što je 110milja stavio na komšije a u 65min već 4-1. :urnebes:

Nedaju čovjeku 10 tiketa da odigra undere a kao ovom pustili hiljade. Smrde na kilometre oni i njihovi tiketi koje izmišljaju.
sad kako sam citao tvoj post naumpao mi onaj korisnik bassha kad se zalio kako su mu ogranicili uplate na 5 KM a ovaj 100 milja uplatio :? :?:

Avatar
Struya
Postovi: 782
Pridružen/a: 03 jul 2016, 13:22
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la Struya » 16 jul 2018, 14:00

Hvala moderatorima sto su odvojili vrijeme za nas pacenike.

Wwin bi trebao da poveca promocije na bilo koji nacin bar svaki 3 mjeseca ili pola god ne svake 2 do 4 god, i da se malo ubrzaju. Ova nova kladjenja su ok i bar neki pomak nakon dugo vremena, i ako je par ti stvari kao sto je penal na tekmi trebao biti od pocetka SP i ovo raspon golova nije bilo 2 do 4 jedno par godina ili mozda i nikad. :D

almedin14
Postovi: 13
Pridružen/a: 08 sep 2016, 16:07
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la almedin14 » 16 jul 2018, 14:08

Da li je neko dobio bonus za 14.7?

Mirnestz
Postovi: 8
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:56
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la Mirnestz » 16 jul 2018, 15:24

almedin14 je napisao/la:Da li je neko dobio bonus za 14.7?
Ja nisam jos

Sportas22
Postovi: 25
Pridružen/a: 16 jun 2018, 11:34
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la Sportas22 » 16 jul 2018, 20:37

Hvala wwin kladionici kao i portalu sportsport.ba.

Avatar
dojava113
Postovi: 42
Pridružen/a: 27 jun 2018, 15:01
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la dojava113 » 16 jul 2018, 21:00

E ovako, Wwin i Sportsport.ba uradiše finu nagradnu igru, ideja je ono za svaku pohvalu, ali...
Što se tiče wwina, još uvijek su dosta dosta neozbiljni, organizuju nagradnu igru i onda čekaš po 4-5 dana tih 10e bonusa, znači totalno neozbiljno.
Onda, kad im pošalješ mail što nema bonusa, hladno te izignorišu i nikad ni ne odgovore na mail, znači neozbiljnost na nivou a govore za sebe da su najveća online kladionica, a na mail ne odgovore, smiješno.
Svake dvije ili četiri godine nagradna igra gdje dodjeljuju bonuse, pemalo, ali kod nas Bošnja je i to veliko kad niko ni ne daje bonuse od ostalih kladionoca, ako se varam ispravite me. Kod stranih, doduše većih kladionica svaki dan skoro imaju neki bonusi, ali kad vidiš da premijer ne daje nikakav promo bonus osim onih 100km svaki dan na 100 igrača a 600miliona godišnjeg prihoda, smiješno.

Što se tiče portala, kolliko sam upratio od početka je bilo dosta konfuzije, pravila se nisu poštovala ni do zadnjeg dana, postavljeni listići sa uplatom bonusa, nezavršeni mečevi i sl, umjesto da su brisali te postove i banovali korisnike, oni su dopustili da svako postavlja šta hoće i kako hoće i onda su još neki od tih dobijali bonuse, al ovo je izgleda bilo daj svaki dan 10 različitih korisnika da dobije bonus, i tako svaki treći, četvrti dan u krug.

Al hajd, bilo pa prošlo, hvala na 40e bonusa, sve sam spisko nisam ni blizu bio da prodjem.
Sad kad se ova tema zatvoril gdje ćemo onda pisati i stavljati zanimljive tikete, dajte prijeglog jer vidim da ima momaka koji super listiće imaju, pa ako budu htjeli da djele svoje listiće ili pošalju parove, valjalo bi prepisivati od werdera, struje, omara i još par njih...

Avatar
Struya
Postovi: 782
Pridružen/a: 03 jul 2016, 13:22
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la Struya » 16 jul 2018, 22:50

dojava113 je napisao/la:E ovako, Wwin i Sportsport.ba uradiše finu nagradnu igru, ideja je ono za svaku pohvalu, ali...
Što se tiče wwina, još uvijek su dosta dosta neozbiljni, organizuju nagradnu igru i onda čekaš po 4-5 dana tih 10e bonusa, znači totalno neozbiljno.
Onda, kad im pošalješ mail što nema bonusa, hladno te izignorišu i nikad ni ne odgovore na mail, znači neozbiljnost na nivou a govore za sebe da su najveća online kladionica, a na mail ne odgovore, smiješno.
Svake dvije ili četiri godine nagradna igra gdje dodjeljuju bonuse, pemalo, ali kod nas Bošnja je i to veliko kad niko ni ne daje bonuse od ostalih kladionoca, ako se varam ispravite me. Kod stranih, doduše većih kladionica svaki dan skoro imaju neki bonusi, ali kad vidiš da premijer ne daje nikakav promo bonus osim onih 100km svaki dan na 100 igrača a 600miliona godišnjeg prihoda, smiješno.

Što se tiče portala, kolliko sam upratio od početka je bilo dosta konfuzije, pravila se nisu poštovala ni do zadnjeg dana, postavljeni listići sa uplatom bonusa, nezavršeni mečevi i sl, umjesto da su brisali te postove i banovali korisnike, oni su dopustili da svako postavlja šta hoće i kako hoće i onda su još neki od tih dobijali bonuse, al ovo je izgleda bilo daj svaki dan 10 različitih korisnika da dobije bonus, i tako svaki treći, četvrti dan u krug.

Al hajd, bilo pa prošlo, hvala na 40e bonusa, sve sam spisko nisam ni blizu bio da prodjem.
Sad kad se ova tema zatvoril gdje ćemo onda pisati i stavljati zanimljive tikete, dajte prijeglog jer vidim da ima momaka koji super listiće imaju, pa ako budu htjeli da djele svoje listiće ili pošalju parove, valjalo bi prepisivati od werdera, struje, omara i još par njih...
Jedino sto se ne slazem je ovo da druge nemaju bonuse, ok ako vi nemate dole u federaciji ove ostale kladze. Ali mozzart i meridian imaju brutalne bonuse i nagrade, a i to za premier je dobro opet odigram po 10 tiketa najmanje po danu do sad ovih godina bi dobio bar jedan dzek pot dnevni. Ja npr imam izbor od 5 kladzi, sve ove nase i srbijanske al eto.

Sto se tice caskanja imas dole temu kladionia na forumu i par temi unutar gdje se kuka pise i sugerise, ma da to je poprilicno zamrlo kako je nekad bilo, ja sam volio da kukam tamo i kacim tikete prije al par ljudi mi je dizalo zivac pa sam se povukao :D. Ko hoce da razmjenjujemo parove neki uzi krug nas koji igramo cesto i pratimo detaljnije mozemo napraviti neku grupu ili privatno ili ovdje sta znam.

Avatar
Struya
Postovi: 782
Pridružen/a: 03 jul 2016, 13:22
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la Struya » 16 jul 2018, 23:09

slika

slika

slika

slika

Bas me nece ovako vec par dana pogadjam odlicne tipove al dzaba i ako nije ni velik dobitak koliko nije lako ni pogoditi ovo :S ... A bas sam sa lovom slab a nece :zviz:

samozeljo1987
Postovi: 1027
Pridružen/a: 21 avg 2012, 00:17
Lokacija: Dolina ćupova
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la samozeljo1987 » 16 jul 2018, 23:16

Ajde wwin podijeli preostale bonuse,sutra liga prvaka da se odigra šta :D

Avatar
Isildur1
Postovi: 248
Pridružen/a: 07 dec 2017, 09:47
Lokacija: TUZLANSKI KANTON
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la Isildur1 » 16 jul 2018, 23:21

Struya je napisao/la:slika

slika

slika

slika

Bas me nece ovako vec par dana pogadjam odlicne tipove al dzaba i ako nije ni velik dobitak koliko nije lako ni pogoditi ovo :S ... A bas sam sa lovom slab a nece :zviz:
Vecinom sada igram live single double, ali lige kad krenu igram kao ti listice sa vise parova.
Ja sam za da se napravi grupa.

Vise ljudi moze doc do vise informacija, veci broj tekmi analizirati, sugerisati na nesto sto drugi ne vide i tako.
Ja sam za grupu..
FORMA JE TRENUTNA KLASA JE VJECNA.
SARAJEVO
JUVENTUS

Avatar
Struya
Postovi: 782
Pridružen/a: 03 jul 2016, 13:22
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la Struya » 16 jul 2018, 23:40

Mene ne zanima previse veliki ulozi, ja igram jer mi je draze pratiti i ne mogu jedan tiket da odigram vikendom ih imam 20 najmanje i igram samo na marku uloga nekad vise ali rijetko. I volim vee kvote ganjati inace, imam svoj sistem igre tikete sa gg tikete sa 3+ sa samo 1 x 2 itd. Da grupa ali ljudi koji cesto prati i gleda ne samo najjace lige, i ko prati igrace transfere i svasta. Ja se evo spremam za fantasy opasno :D

Avatar
Zeus01
Postovi: 126
Pridružen/a: 10 avg 2017, 19:46
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la Zeus01 » 17 jul 2018, 00:40

imate temu za kladionicu , viewforum.php?f=38
+4367761343386 okreni moj broj ti zivote moj

Avatar
Struya
Postovi: 782
Pridružen/a: 03 jul 2016, 13:22
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la Struya » 17 jul 2018, 00:50

Pa rekao sam da ima ali aktivnost je 0, i ne znam sto moderatori ne uvedu online chat ili discord.

Avatar
Isildur1
Postovi: 248
Pridružen/a: 07 dec 2017, 09:47
Lokacija: TUZLANSKI KANTON
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la Isildur1 » 17 jul 2018, 08:42

Struya je napisao/la:Pa rekao sam da ima ali aktivnost je 0, i ne znam sto moderatori ne uvedu online chat ili discord.

Chat je najbrza razmjena informacija i tipova, ostaje da vidimo da li moderacija razmislja u tom smjeru....
FORMA JE TRENUTNA KLASA JE VJECNA.
SARAJEVO
JUVENTUS

Avatar
Struya
Postovi: 782
Pridružen/a: 03 jul 2016, 13:22
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la Struya » 17 jul 2018, 09:35

Isildur1 je napisao/la:
Struya je napisao/la:Pa rekao sam da ima ali aktivnost je 0, i ne znam sto moderatori ne uvedu online chat ili discord.

Chat je najbrza razmjena informacija i tipova, ostaje da vidimo da li moderacija razmislja u tom smjeru....
Dosta foruma koje sam ranije posjecivao prije par godina su imali chat, jer ko ce stalno refresh raditi i gledati jel neko napisao i ko je tu ko nije dok tekme prodjose

Zaključano

Natrag na “NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.