NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Avatar
Struya
Postovi: 782
Pridružen/a: 03 jul 2016, 13:22
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la Struya » 14 jul 2018, 22:34

Jesu vama uzele ove prijateljske lovu iz dzepa, ovo nije normalno vec jedno 10 dana golova nigdje vise od 60% onih sigurniji i manjih kvota na golove ne dodje evo Liverpool danas statisticki ubio i 0 0 sramota, Arsenal veca kvota od njih dosao ladno 0 8... Everton se popisao 22 0 po nekoj sirotinji :urnebes:

Avatar
Isildur1
Postovi: 248
Pridružen/a: 07 dec 2017, 09:47
Lokacija: TUZLANSKI KANTON
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la Isildur1 » 14 jul 2018, 22:35

Kelner69 je napisao/la:
Struya je napisao/la:Koji car ovaj CROtorious kako slika tikete osjece dole gdje dobitak a ima bonus ni to nije dobro uradio xD. Pa pobogu uzmi gumicu u paintu i obrisi bonus znas ako vec hoces da muljas zar nije logicnije, sto je najjace lik dobija bonus sa prevarama. Da sam znao da to moze ladno bi editovao tiket i kvote i stavio sve zeleno i da kad pomnozis bude dobitak koji treba biti koliko imam tiketa po danu mogao bi to uraditi, bili bi brutalni tiketi ne bi niko ni skontao al ko bi na to trosio vrijeme uopste. Al ovaj car je :lol:
I jel mislis da im wwin daje bonus za to. Pa provjere oni ispravnost tiketa zato i jest tolika frka oko isplate ,odnosno pojedinim nisu uplaceni isti ;)
PS. Moderatora mozda i mozes ''presvuci'' ali Wwin neces nikako
Dobio sam 7 puta bonus ja mislim, od toga 41e dobitak sa 5e uloga ostalo sve padovi..
Jedva cekam da prodje svjetsko pa da se vidi koliko fe biti pistova na temu kladionice i listica.....
FORMA JE TRENUTNA KLASA JE VJECNA.
SARAJEVO
JUVENTUS

slaven92
Postovi: 74
Pridružen/a: 04 okt 2013, 15:59
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la slaven92 » 14 jul 2018, 22:35

Kelner69 je napisao/la:
Struya je napisao/la:Koji car ovaj CROtorious kako slika tikete osjece dole gdje dobitak a ima bonus ni to nije dobro uradio xD. Pa pobogu uzmi gumicu u paintu i obrisi bonus znas ako vec hoces da muljas zar nije logicnije, sto je najjace lik dobija bonus sa prevarama. Da sam znao da to moze ladno bi editovao tiket i kvote i stavio sve zeleno i da kad pomnozis bude dobitak koji treba biti koliko imam tiketa po danu mogao bi to uraditi, bili bi brutalni tiketi ne bi niko ni skontao al ko bi na to trosio vrijeme uopste. Al ovaj car je :lol:
I jel mislis da im wwin daje bonus za to. Pa provjere oni ispravnost tiketa zato i jest tolika frka oko isplate ,odnosno pojedinim nisu uplaceni isti ;)
PS. Moderatora mozda i mozes ''presvuci'' ali Wwin neces nikako
Ja nisam dobio za 7.7 a sve mi je ispravno

Kelner69
Postovi: 371
Pridružen/a: 25 maj 2013, 11:03
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la Kelner69 » 14 jul 2018, 22:38

slaven92 je napisao/la:
Kelner69 je napisao/la:
Struya je napisao/la:Koji car ovaj CROtorious kako slika tikete osjece dole gdje dobitak a ima bonus ni to nije dobro uradio xD. Pa pobogu uzmi gumicu u paintu i obrisi bonus znas ako vec hoces da muljas zar nije logicnije, sto je najjace lik dobija bonus sa prevarama. Da sam znao da to moze ladno bi editovao tiket i kvote i stavio sve zeleno i da kad pomnozis bude dobitak koji treba biti koliko imam tiketa po danu mogao bi to uraditi, bili bi brutalni tiketi ne bi niko ni skontao al ko bi na to trosio vrijeme uopste. Al ovaj car je :lol:
I jel mislis da im wwin daje bonus za to. Pa provjere oni ispravnost tiketa zato i jest tolika frka oko isplate ,odnosno pojedinim nisu uplaceni isti ;)
PS. Moderatora mozda i mozes ''presvuci'' ali Wwin neces nikako
Ja nisam dobio za 7.7 a sve mi je ispravno
Pa fino im posaljes mail i oni ce ti objasniti sta je. Barem to nije tesko a odgovorit ce ti sigurno i znat ces na cemu si...

slaven92
Postovi: 74
Pridružen/a: 04 okt 2013, 15:59
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la slaven92 » 14 jul 2018, 22:45

Evo poslao sam, nadam se da ce odgovoriti sutra iako je nedelja

Avatar
Struya
Postovi: 782
Pridružen/a: 03 jul 2016, 13:22
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la Struya » 14 jul 2018, 22:47

Leglo 20 evra za 11 i 12 meni evo sad :DDD

Avatar
Isildur1
Postovi: 248
Pridružen/a: 07 dec 2017, 09:47
Lokacija: TUZLANSKI KANTON
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la Isildur1 » 14 jul 2018, 22:53

Struya je napisao/la:Leglo 20 evra za 11 i 12 meni evo sad :DDD
I meni evo, osmi bonus sad sam prebrojao objave, samo 41e izvuko, sad cevvaljda sa ovih 10e bolje ici....
Sta odigrati , all in, ili.4 listica po 2,50e...

Za ovih mjesec dana smo svi shvatili da je singl ili double majka uspjeha, da mi je neko reko da 5 patova po 1,45kv nemogu skinut reko bi mu da je lud...
FORMA JE TRENUTNA KLASA JE VJECNA.
SARAJEVO
JUVENTUS

Avatar
Struya
Postovi: 782
Pridružen/a: 03 jul 2016, 13:22
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la Struya » 14 jul 2018, 23:12

Isildur1 je napisao/la:
Struya je napisao/la:Leglo 20 evra za 11 i 12 meni evo sad :DDD
I meni evo, osmi bonus sad sam prebrojao objave, samo 41e izvuko, sad cevvaljda sa ovih 10e bolje ici....
Sta odigrati , all in, ili.4 listica po 2,50e...

Za ovih mjesec dana smo svi shvatili da je singl ili double majka uspjeha, da mi je neko reko da 5 patova po 1,45kv nemogu skinut reko bi mu da je lud...
Cuvati ga za engleze u augustu kad krenu svi xD, ove prijateljske zlo. Ma nista tucem ja odma ovaj mls nesto preludo pa sta bude po po evria par komada, sutra kad objave prijateljske igracu 2 evra na 1.45 5 komada oko 6 kvota prolaz bi mi donosio 12 ili vise evra sto je ok od 5 puta da pogodis 2 bar imas 40 km 3 je vec do jaja, samo naci dobre prijateljske ko danas arsenal i slicno

slaven92
Postovi: 74
Pridružen/a: 04 okt 2013, 15:59
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la slaven92 » 14 jul 2018, 23:14

Momci sa bonusom igrajte sto vise utakmica na konacni pobjednik (Ako bude X kvota se racuna 1.00)

Avatar
Isildur1
Postovi: 248
Pridružen/a: 07 dec 2017, 09:47
Lokacija: TUZLANSKI KANTON
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la Isildur1 » 14 jul 2018, 23:19

Struya je napisao/la:
Isildur1 je napisao/la:
Struya je napisao/la:Leglo 20 evra za 11 i 12 meni evo sad :DDD
I meni evo, osmi bonus sad sam prebrojao objave, samo 41e izvuko, sad cevvaljda sa ovih 10e bolje ici....
Sta odigrati , all in, ili.4 listica po 2,50e...

Za ovih mjesec dana smo svi shvatili da je singl ili double majka uspjeha, da mi je neko reko da 5 patova po 1,45kv nemogu skinut reko bi mu da je lud...
Cuvati ga za engleze u augustu kad krenu svi xD, ove prijateljske zlo. Ma nista tucem ja odma ovaj mls nesto preludo pa sta bude po po evria par komada, sutra kad objave prijateljske igracu 2 evra na 1.45 5 komada oko 6 kvota prolaz bi mi donosio 12 ili vise evra sto je ok od 5 puta da pogodis 2 bar imas 40 km 3 je vec do jaja, samo naci dobre prijateljske ko danas arsenal i slicno

Ma dobro si reko, imam na racunu s cim.igrat osim bonusa, nek stoji, kad dodju lige lakse je nac 5 komada od po 1,45 i jace....
FORMA JE TRENUTNA KLASA JE VJECNA.
SARAJEVO
JUVENTUS

Avatar
Struya
Postovi: 782
Pridružen/a: 03 jul 2016, 13:22
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la Struya » 14 jul 2018, 23:28

slaven92 je napisao/la:Momci sa bonusom igrajte sto vise utakmica na konacni pobjednik (Ako bude X kvota se racuna 1.00)

Gdje to pise :O

Avatar
Isildur1
Postovi: 248
Pridružen/a: 07 dec 2017, 09:47
Lokacija: TUZLANSKI KANTON
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la Isildur1 » 14 jul 2018, 23:28

slaven92 je napisao/la:Momci sa bonusom igrajte sto vise utakmica na konacni pobjednik (Ako bude X kvota se racuna 1.00)
slikaimage hosting sites


Hoces rec da ovako odigramo nesto, u 90oj minuti igram regularno bez nerijesenog 1, igra se 3-4 min i ostane x, kvota 1, pet takvih nadjes brzo, ako prodje sve sve kvote 1, ulog bonusa postaje dobitak, ali ima kvaka, izbijaju bonus, pa ako bi odigrao i sve bile kvote 1, ulog 2 x1 =2 minus ulog = 0 , ili ti vrate bonus na racun bonusa, ili pogodis jednu ulozio 10e, 10x1,7 recimo minus ulog 7 je dobitak...

Po meni bolje igrat regularno nego to...
FORMA JE TRENUTNA KLASA JE VJECNA.
SARAJEVO
JUVENTUS

slaven92
Postovi: 74
Pridružen/a: 04 okt 2013, 15:59
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la slaven92 » 14 jul 2018, 23:47

Npr. Francuska - Hrvatska na Francuze je kvota 2 a ako odigrate Pobjednik bez nerjesenog na njih je 1.45 i nadjete takvih 5 utakmica

legija11
Postovi: 75
Pridružen/a: 21 jun 2016, 20:17
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la legija11 » 15 jul 2018, 01:11

Struya je napisao/la:Jesu vama uzele ove prijateljske lovu iz dzepa, ovo nije normalno vec jedno 10 dana golova nigdje vise od 60% onih sigurniji i manjih kvota na golove ne dodje evo Liverpool danas statisticki ubio i 0 0 sramota, Arsenal veca kvota od njih dosao ladno 0 8... Everton se popisao 22 0 po nekoj sirotinji :urnebes:



*ebo me pas kad poce da ih ganjam i igram,bolje regularno prva liga Kenije nego ove neprijateljske.

Avatar
Struya
Postovi: 782
Pridružen/a: 03 jul 2016, 13:22
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la Struya » 15 jul 2018, 01:52

legija11 je napisao/la:
Struya je napisao/la:Jesu vama uzele ove prijateljske lovu iz dzepa, ovo nije normalno vec jedno 10 dana golova nigdje vise od 60% onih sigurniji i manjih kvota na golove ne dodje evo Liverpool danas statisticki ubio i 0 0 sramota, Arsenal veca kvota od njih dosao ladno 0 8... Everton se popisao 22 0 po nekoj sirotinji :urnebes:



*ebo me pas kad poce da ih ganjam i igram,bolje regularno prva liga Kenije nego ove neprijateljske.
+

Avatar
dojava113
Postovi: 42
Pridružen/a: 27 jun 2018, 15:01
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la dojava113 » 15 jul 2018, 09:35

Ja ima mjesec ne mogu nista pogoditi. Jedine ozbiljne pare sam uzeo prvi dan sp kad sam igrao na Rusiju protiv Saudije. Ostalo meda ne mogu. Pa jbt Englezi nisu odigrali ni jednu tekmu sa kornerima 10+. Jos onaj sudija mutavi jucer ne dozvoli Belgiji da izvede korner na kraju prvog poluvremena, strasno. Prijateljske Boze sacuvaj, igram ove gdje igraju izmedju sebe Belgijanci, Holandjani, Austrijanci i sl. I odigram Borusiju oni jedva 1-0 dobiju. Inace igram 2-3 para sa vecim ulogom ali kad lige petica krenu, sad max ulazem 50km po listicu. Inace sam i tenis lagano skidao dok se sve nije poremetilo sa pravim igracima a sad Mareja, Vavrinke, Djokovica, Nisikorija i ostalih sto su bili ne smijes ni 10km staviti.

bart
Postovi: 983
Pridružen/a: 10 dec 2011, 15:42
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la bart » 15 jul 2018, 11:53

slaven92 je napisao/la:Evo poslao sam, nadam se da ce odgovoriti sutra iako je nedelja
jesul ti odgovorili na poruku ?
naše malo je mnogo onima koji nemaju nimalo

AlmirTifa
Postovi: 30
Pridružen/a: 15 jun 2018, 11:22
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la AlmirTifa » 15 jul 2018, 12:37

Aa jbt sta nema bonusa za 11 12 koji vec..
Da mogu finale odigrat sve..
Moderator poguraj to :roll:

bart
Postovi: 983
Pridružen/a: 10 dec 2011, 15:42
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la bart » 15 jul 2018, 16:33

neče ovaj bonus da se oplodi pa da se na glavu nasadiš

slika
naše malo je mnogo onima koji nemaju nimalo

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5208
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Diskusije)

Post Postao/la LjumanM95 » 15 jul 2018, 16:41

Joj kad bi produžili nagradnu igru do septembra makar. :urnebes: :lol: Šalim se, hvala im i na ovome, uljepšali su nam prvensto, jes' da moraš bit stručnjak da obrneš bonus. :urnebes:

Wwin i ss.ba :thumbup: :thumbup:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Zaključano

Natrag na “NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.