NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Dobitnici)

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

AdmirH33
Postovi: 48
Pridružen/a: 12 jun 2018, 22:55
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Dobitnici)

Post Postao/la AdmirH33 » 26 jun 2018, 22:38

Moje uplate su uvijek marka ili vise, a i kod vecine drugih koji su jednom ili nijednom izvuceni...u pravilima pise da ti listici samo i ucestvuju, od 1 Km i vise... Nije vise bitan ni bonus druze, treba nekad u zivotu realan bit i korektan, al ko ce to objasnit ljudima naseg mentaliteta..Vidim da si se pronasao a ima ih jos.. :salut:[/quote]

Jesam, pronasao sam se. Igram ozbiljnije kao jos par momaka i normalno da cu biti nagradjen. Sa druge strane, nekolicina se ovdje na forum i registrovala samo zbog bonusa, cim ovo prodje nece ni posta vise napisati. Kakav je to tek mentalitet da se ljudi registruju negdje gdje nisu nikad ni ulazili nit' ce ulaziti samo zbog 10€? :salut:[/quote]


Sto se mene licno tice kao sportski novinar em su mnoge moje vijesti prenosene na samom portalu sporstsport , em sam ucestovo i ranije ( u to vrijeme ) na raznim forumima pa i ovom. S tim da je user bio drugaciji, a imam racun na wwin ( sigurno 10 godina ) te od prvog dana od kako se ono preslo na wwin-ba. Znam momke koji isto ovo igraju i klade se svaki dan a ucestovali su i ranije na raznoraznim forumima pa i ovom, al nevazno samo naprijed

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Dobitnici)

Post Postao/la Sabinho » 26 jun 2018, 22:40

AdmirH33 je napisao/la:Moje uplate su uvijek marka ili vise, a i kod vecine drugih koji su jednom ili nijednom izvuceni...u pravilima pise da ti listici samo i ucestvuju, od 1 Km i vise... Nije vise bitan ni bonus druze, treba nekad u zivotu realan bit i korektan, al ko ce to objasnit ljudima naseg mentaliteta..Vidim da si se pronasao a ima ih jos.. :salut:
Jesam, pronasao sam se. Igram ozbiljnije kao jos par momaka i normalno da cu biti nagradjen. Sa druge strane, nekolicina se ovdje na forum i registrovala samo zbog bonusa, cim ovo prodje nece ni posta vise napisati. Kakav je to tek mentalitet da se ljudi registruju negdje gdje nisu nikad ni ulazili nit' ce ulaziti samo zbog 10€? :salut:[/quote]


Sto se mene licno tice kao sportski novinar em su mnoge moje vijesti prenosene na samom portalu sporstsport , em sam ucestovo i ranije ( u to vrijeme ) na raznim forumima pa i ovom. S tim da je user bio drugaciji, a imam racun na wwin ( sigurno 10 godina ) te od prvog dana od kako se ono preslo na wwin-ba. Znam momke koji isto ovo igraju i klade se svaki dan a ucestovali su i ranije na raznoraznim forumima pa i ovom, al nevazno samo naprijed[/quote]

Moderatori su jasno naglasili da nema diskriminacije nad novim korisnicima, svi smo jednaki. Problem je samo sto treba postavljati zanimljive listice, a takvih je prilicno malo, pa je moderatorima odabir dobitnika znacajno olaksan.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Dobitnici)

Post Postao/la bvb » 26 jun 2018, 22:47

Listic od marku-dvije je zanimljiv samo ako je dobitni ili umalo dobitni (recimo peh promasaj), a s kvotom najmanje 10. Sta ces davat bonus za tiket na kojem je dobitak pet puta manji od istog. :lol: Ako nema takvih tiketa onda sve bonuse podjelit ovima sto ulazu vise, logicno.

Uplatis 10 tiketa po pola marke sa svim mogucim rezultatima utakmice, postavis dobitni, i eto bonusa. :lol:

Avatar
Isildur1
Postovi: 248
Pridružen/a: 07 dec 2017, 09:47
Lokacija: TUZLANSKI KANTON
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Dobitnici)

Post Postao/la Isildur1 » 26 jun 2018, 22:51

Ja sam dobio bonus 3 puta, slabije igram listice koji bi isli u odabir zna Sabinho vecinom igram live 1-2 para.
Ljudi koji igraju dobre listice trebaju bit nagradjeni za to pa ako su dobri nek dobijaju svaki dan.
Registrovan sam od prosle godine mislim od decembra i pokusao sam odma otvorit svoju temu gdje bi pisao kako mi ide nije mi odobreno.
Sad kad su mi dopustili pisat cu i dalje, vidimo se na temi.moja wwin avantura...

Sretno svima...
FORMA JE TRENUTNA KLASA JE VJECNA.
SARAJEVO
JUVENTUS

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Dobitnici)

Post Postao/la Sabinho » 26 jun 2018, 22:53

Prepustimo mi moderatorima vodjenje foruma. ;) Sretno svima.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
sef_mafije
Postovi: 629
Pridružen/a: 04 avg 2010, 08:18
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Dobitnici)

Post Postao/la sef_mafije » 26 jun 2018, 22:55

AdmirH33 je napisao/la:Nisam mislio al sad moram... Nakon sto sam 16 i kasnije 20 dobio, nisam namjerno postavljo narednih dana tiketa ( a svaki dan se kladim ) da i drugima date..međutim, vidim neki po 6-7 puta uzimaju taj bonus . Zar je moguce da i ovdje nema neke korektnosti kako od igraca tako i od moderatora koji odlucuju o tome ?

sve jedni te isti dobijaju
FK Buducnost - Ljumani - Banovici.net
Eno dole u kuglani, moji drugovi, vino piju i pjevaju mene cekaju...

omar99
Postovi: 11
Pridružen/a: 20 jun 2018, 00:18
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Dobitnici)

Post Postao/la omar99 » 26 jun 2018, 22:58

Sabinho je napisao/la:
AdmirH33 je napisao/la:Moje uplate su uvijek marka ili vise, a i kod vecine drugih koji su jednom ili nijednom izvuceni...u pravilima pise da ti listici samo i ucestvuju, od 1 Km i vise... Nije vise bitan ni bonus druze, treba nekad u zivotu realan bit i korektan, al ko ce to objasnit ljudima naseg mentaliteta..Vidim da si se pronasao a ima ih jos.. :salut:
Jesam, pronasao sam se. Igram ozbiljnije kao jos par momaka i normalno da cu biti nagradjen. Sa druge strane, nekolicina se ovdje na forum i registrovala samo zbog bonusa, cim ovo prodje nece ni posta vise napisati. Kakav je to tek mentalitet da se ljudi registruju negdje gdje nisu nikad ni ulazili nit' ce ulaziti samo zbog 10€? :salut:

Sto se mene licno tice kao sportski novinar em su mnoge moje vijesti prenosene na samom portalu sporstsport , em sam ucestovo i ranije ( u to vrijeme ) na raznim forumima pa i ovom. S tim da je user bio drugaciji, a imam racun na wwin ( sigurno 10 godina ) te od prvog dana od kako se ono preslo na wwin-ba. Znam momke koji isto ovo igraju i klade se svaki dan a ucestovali su i ranije na raznoraznim forumima pa i ovom, al nevazno samo naprijed[/quote]

Moderatori su jasno naglasili da nema diskriminacije nad novim korisnicima, svi smo jednaki. Problem je samo sto treba postavljati zanimljive listice, a takvih je prilicno malo, pa je moderatorima odabir dobitnika znacajno olaksan.[/quote]

slika

et postavio sam i ja to (iako je malo losiji kvalitet slike) pa nisam dobio bonus :D
P.S. meni je bonus najmanje vazan al et ako su pravila takva nek budu pravila za sve ista pa nek se malo i promjene dobitnici :salut: :salut:

Avatar
taremuha
Postovi: 838
Pridružen/a: 18 sep 2016, 13:09
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Dobitnici)

Post Postao/la taremuha » 26 jun 2018, 23:00

Pa ako se vec dzaba dijeli daj da svi dobiju ponekad nek raja igra, tako ce i vise raje ucestvovat sigurno.

Avatar
Isildur1
Postovi: 248
Pridružen/a: 07 dec 2017, 09:47
Lokacija: TUZLANSKI KANTON
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Dobitnici)

Post Postao/la Isildur1 » 26 jun 2018, 23:06

Pogledajte rivercruse sto je postavio 3 dobitna, solidan ulog, neka dobije svaki dan ako tako igra...
FORMA JE TRENUTNA KLASA JE VJECNA.
SARAJEVO
JUVENTUS

Rivercruise
Postovi: 30
Pridružen/a: 16 jun 2018, 15:06
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Dobitnici)

Post Postao/la Rivercruise » 26 jun 2018, 23:22

Sto se mene licno tice, neka svaki dan dobijaju jedni te isti ako su im tiketi zanimljivi. Kako procita jedan komentar od momka "Listic od marku-dvije je zanimljiv samo ako je dobitni ili umalo dobitni (recimo peh promasaj), a s kvotom najmanje 10. Sta ces davat bonus za tiket na kojem je dobitak pet puta manji od istog. " ..

15 ljudi objavljuje lijepe tikete, ostalo je sa minimalnom uplatom, vecinom su i parovi u tijeku, plus je nezanimljiv. Onda na kojoj osnovi da moderatori njima dodjele bonus?

Avatar
Isildur1
Postovi: 248
Pridružen/a: 07 dec 2017, 09:47
Lokacija: TUZLANSKI KANTON
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Dobitnici)

Post Postao/la Isildur1 » 26 jun 2018, 23:39

Zasto ArMean dobija bonus stalno,.pa ljudi pogledajte upravo je objavio, on pa slaven, sabinho i ostali em dobijaju em su dobre uplate solidne kvote, neka dobijaju svaka im cast....naprijed momci...
FORMA JE TRENUTNA KLASA JE VJECNA.
SARAJEVO
JUVENTUS

ArMean
Postovi: 37
Pridružen/a: 20 jun 2018, 03:42
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Dobitnici)

Post Postao/la ArMean » 27 jun 2018, 00:17

Isildur1 je napisao/la:Zasto ArMean dobija bonus stalno,.pa ljudi pogledajte upravo je objavio, on pa slaven, sabinho i ostali em dobijaju em su dobre uplate solidne kvote, neka dobijaju svaka im cast....naprijed momci...

Hvala prijatelju. :D

Avatar
sef_mafije
Postovi: 629
Pridružen/a: 04 avg 2010, 08:18
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Dobitnici)

Post Postao/la sef_mafije » 27 jun 2018, 13:35

Isildur1 je napisao/la:Zasto ArMean dobija bonus stalno,.pa ljudi pogledajte upravo je objavio, on pa slaven, sabinho i ostali em dobijaju em su dobre uplate solidne kvote, neka dobijaju svaka im cast....naprijed momci...

nije zanimljivo ima nas jos :)
FK Buducnost - Ljumani - Banovici.net
Eno dole u kuglani, moji drugovi, vino piju i pjevaju mene cekaju...

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Dobitnici)

Post Postao/la insider » 27 jun 2018, 16:04

Dobitnici za 26. 06. 2018:

Bassha - bassha (wwin.com)
sele1919 - sele1919 (wwin-ba.com)
PuzaaD - strijelacc (wwin.com)
quaresma86 - quaresma86 (wwin.com)
samirr - fudo17 (wwin.com)
AlmirTifa - almir13 (wwin-ba.com)
amelluffy - milano17 (wwin.com)
omar992 - omar992 (wwin.com)
arelinho - kockica21 (wwin.com)
Rusija - Kkenan1995 (wwin.com)

Upratih ovu raspravu, pa moram da kažem da ni u jednom trenutku neki forumaš nije privilegovan, nekad je teško imati potpuni uvid u tikete i igrače. P.S. svima koji za protekle dane nisu uplaćeni bonusi (a ja nemam previše veze s tim bonusima), neka pošalju privatnom porukom nick na wwinu, naglasak o kojem wwinu se radi (ba ili com) i datum za koji je trebao dobiti bonus. Proslijedit ću odmah. Živjeli.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

SemirP
Postovi: 375
Pridružen/a: 24 apr 2018, 15:31
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Dobitnici)

Post Postao/la SemirP » 27 jun 2018, 16:28

insider je napisao/la:Dobitnici za 26. 06. 2018:

Bassha - bassha (wwin.com)
sele1919 - sele1919 (wwin-ba.com)
PuzaaD - strijelacc (wwin.com)
quaresma86 - quaresma86 (wwin.com)
samirr - fudo17 (wwin.com)
AlmirTifa - almir13 (wwin-ba.com)
amelluffy - milano17 (wwin.com)
omar992 - omar992 (wwin.com)
arelinho - kockica21 (wwin.com)
Rusija - Kkenan1995 (wwin.com)

Upratih ovu raspravu, pa moram da kažem da ni u jednom trenutku neki forumaš nije privilegovan, nekad je teško imati potpuni uvid u tikete i igrače. P.S. svima koji za protekle dane nisu uplaćeni bonusi (a ja nemam previše veze s tim bonusima), neka pošalju privatnom porukom nick na wwinu, naglasak o kojem wwinu se radi (ba ili com) i datum za koji je trebao dobiti bonus. Proslijedit ću odmah. Živjeli.
Ja stvarno ne razumijem neke stvari, da li mi mozes objasniti sta znaci najzanimljiviji tiketi,i mene obori jedan korner kao i dvojici trojici ovdje sto su dobili, jos sa nisam na marku uplatio, postavim jos dva tri dobitna listica
Je li vam "zanimljivije" kad neko uplati 200e ili ukupna kvota ili sta vec??

AdmirH33
Postovi: 48
Pridružen/a: 12 jun 2018, 22:55
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Dobitnici)

Post Postao/la AdmirH33 » 27 jun 2018, 16:38

insider je napisao/la:Dobitnici za 26. 06. 2018:

Bassha - bassha (wwin.com)
sele1919 - sele1919 (wwin-ba.com)
PuzaaD - strijelacc (wwin.com)
quaresma86 - quaresma86 (wwin.com)
samirr - fudo17 (wwin.com)
AlmirTifa - almir13 (wwin-ba.com)
amelluffy - milano17 (wwin.com)
omar992 - omar992 (wwin.com)
arelinho - kockica21 (wwin.com)
Rusija - Kkenan1995 (wwin.com)

Upratih ovu raspravu, pa moram da kažem da ni u jednom trenutku neki forumaš nije privilegovan, nekad je teško imati potpuni uvid u tikete i igrače. P.S. svima koji za protekle dane nisu uplaćeni bonusi (a ja nemam previše veze s tim bonusima), neka pošalju privatnom porukom nick na wwinu, naglasak o kojem wwinu se radi (ba ili com) i datum za koji je trebao dobiti bonus. Proslijedit ću odmah. Živjeli.

Postavit cu svoje tikete danas, i da mi se objasni zasto nije zanimljiv a od jednih te istih svi su zanimljivi..ako je neki interni dogovor između vas recite da dzaba ne postavljam ja i mnogi drugi.. Pozdrav

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Dobitnici)

Post Postao/la insider » 27 jun 2018, 16:43

Pa ne mogu svima dodijeliti bonuse niti praviti petosatnu istragu o tome čiji tiketi su najzanimljiviji. Ali neću da se upuštam u raprave, tražit ću da neko drugi vodi ovaj dio, bespotrebno gubim vrijeme, a dobijam samo kritike.

Predlazem da se i vi malo potrudite pri postavljanju listica. Kolega iznad stavio mutnu sliku i pita sto nije izvucen, a samo on zna sta je igrao. Drugi misle da trebaju staviti bilo kakav listic i cekati da dodju na red. A ima i onih koje iskljucuje wwin zbog ranijih varanja, petljanja u slicnim igrama isl.

Ovo je na kraju samo zabava i razbibriga. Ako nije bilo srece danas, bice drugi put.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

AlmirTifa
Postovi: 30
Pridružen/a: 15 jun 2018, 11:22
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Dobitnici)

Post Postao/la AlmirTifa » 27 jun 2018, 18:21

Ma sve ok, samo da greske ispravis .. svaki deugi nick pogresan :(

omar99
Postovi: 11
Pridružen/a: 20 jun 2018, 00:18
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Dobitnici)

Post Postao/la omar99 » 27 jun 2018, 19:07

insider je napisao/la:Pa ne mogu svima dodijeliti bonuse niti praviti petosatnu istragu o tome čiji tiketi su najzanimljiviji. Ali neću da se upuštam u raprave, tražit ću da neko drugi vodi ovaj dio, bespotrebno gubim vrijeme, a dobijam samo kritike.

Predlazem da se i vi malo potrudite pri postavljanju listica. Kolega iznad stavio mutnu sliku i pita sto nije izvucen, a samo on zna sta je igrao. Drugi misle da trebaju staviti bilo kakav listic i cekati da dodju na red. A ima i onih koje iskljucuje wwin zbog ranijih varanja, petljanja u slicnim igrama isl.

Ovo je na kraju samo zabava i razbibriga. Ako nije bilo srece danas, bice drugi put.

ma i pored mutnog onog bilo je normalnih tiketa pa opet nista al haj to je manje bitno jer mi stvarno bonus ni najmanje nije vazan vec zabava i druzenje sa svima..
nemoj mislit da je kakva kritika il nesto jer tebi sve pohvale al et moze se uz malu pomoc i razabrat malo da i ostali tu ucestvuju a ne vecinom isti
sretno i nemoj sta zamjerit :salut: :salut:

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u (Dobitnici)

Post Postao/la insider » 28 jun 2018, 16:26

Dobitnici za 27. 06. 2018.:

neckot - neckot24 (wwin.com)
manutd991 - elmedinm (wwin-ba.com)
pucipuci - pucipuci (wwin-ba.com)
TheChief - MusaDz (wwin-ba.com)
hauptman - bavarac945 (wwin.com)
slaven92 - darko0099 (wwin.com)
LjumanM95 - Komir04 (wwin-ba.com)
tmac3 - dzarovski (wwin.com)
kimi01 - kimi01 (wwin.com)
Ponovo - admir993 (wwin-ba.com)

Nadam se da su svi nickovi i usernameovi ispravno napisani.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Zaključano

Natrag na “NAGRADNA IGRA: Svaki dan BONUS na WWin-u”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.