FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la drakensang » 04 jun 2017, 23:53

StaraGarda kakav je osjecaj kad tvoj tim ne moze ni s Olimpikom na crtu stat po broju trofeja, za vas je i Olimpik div a ne Velež :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :urnebes: :rol:

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la Anamneko » 05 jun 2017, 17:17

:lolno: velez je institucija za slobodu uskoro united hahaha.O zelji da i ne pricamo.
Samo Sioux 1989

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 05 jun 2017, 17:21

Anamneko je napisao/la::lolno: velez je institucija za slobodu uskoro united hahaha.O zelji da i ne pricamo.
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :clap: :clap: :clap: :clap:
DRŽAVA TUZLA!!

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 06 jun 2017, 20:16

Bašić donio odluku o napuštanju Sloge Nermin Bašić se emotivno oprostio od Sloge iz Simin Hana Piše: S. Mlaćo 04.06.2017., 18:17

Jučerašnjim porazom od Radničkog iz Lukavca (2:4), nogometaši Sloge iz Simin Hana oprostili su se od sezone 2016/17 u Prvoj ligi Federacije BiH. Sloga je na polusezoni bila jedan od kandidata za ispadanje u niži rang, ali sjajne igre u drugom dijelu sezone dovele su tim iz Simin Hana do borbe za prvo mjesto. To se na kraju nije desilo, a poznato je da je utakmica protiv Radničkog bila posljednja za Nermina Bašića, trenera ovog federalnog prvoligaša koji je svojim dolaskom na polusezoni definitivno preporodio ovaj tim. Bašić je za SportSport.ba potvrdio da je odluku donio nakon razgovora sa čelnikom kluba Azmirom Husićem, te da je svjestan fenomenalnog rezultata ostvarenog u svom sada već bivšem klubu. Bašiću je teško pao odlazak iz Sloge, pa se od kluba odlučio oprostiti na veoma zanimljiv način uz poruku "Hvala vam!"

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/nermin-b ... ana/239729
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 07 jun 2017, 18:36

Darko Vojvodić novi trener Sloge iz Simin Hana Piše: S. Mlaćo,07.06.2017. 18:13

Sloga iz Simin Hana na kraju ove sezone Prve lige Federacije BiH ostala je bez šefa stručnog štaba. Naime, Nermin Bašić je odlučio napustiti ovaj klub koji je pred sami kraj bio u igri za prvo mjesto, ali to se na kraju nije desilo. Sloga je završila kao trećeplasirana sa osam bodova manje u odnosu na GOŠK iz Gabele, koji se vratio u Premijer ligu BiH. Danas je tim iz Simin Hana dobio novog šefa stručnog štaba, a to je kako saznaje SportSport.ba sada već bivši trener GOŠK-a Darko Vojvodić (43). Iskusni Vojvodić na polusezoni je preuzeo GOŠK koji se nalazio na četvrtom mjestu, te na kraju napravio sjajan rezultat i izborio povratak u Premijer ligu. Vojvodić je do sada vodio i Zvijezdu Gradačac, Travnik, Slaviju, Radnički Lukavac, Slobodu, Drinu Zvornik, a nema sumnje da će ambicije Sloge samim dovođenjem Vojvodića naredne sezone biti plasman u Premijer ligu BiH.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/darko-vo ... ana/240126
Ja volim FK Tuzla City

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la staragarda » 07 jun 2017, 21:33

Opasno Ce se Sloga uozbiljiti naredne sezone.... Vojvoda je prenamazan
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

joksimovic
Postovi: 559
Pridružen/a: 02 jun 2012, 16:22
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la joksimovic » 07 jun 2017, 22:37

Darko Vojvodic

Aferim predsjednice.I vi napokon shvatili,da je domace naajbolje.
Ja ne znam trenera koji od nicega napravi cudo,a to je Vojvoda,a posebno sto mu se niko nece moci petljati u sastavljanje ekipe,jer to ce onda biti kraj

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la SamoTravnik » 08 jun 2017, 00:00

joksimovic je napisao/la:Darko Vojvodic

Aferim predsjednice.I vi napokon shvatili,da je domace naajbolje.
Ja ne znam trenera koji od nicega napravi cudo,a to je Vojvoda,a posebno sto mu se niko nece moci petljati u sastavljanje ekipe,jer to ce onda biti kraj
Sad ce Vojvoda dovest svoje srbijance koji su **** i najavit ih kao pojacanja..

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 08 jun 2017, 16:52

Napustio klupu GOŠK-a Vojvodić: Dobio sam ponudu koja se teško odbija

Piše: A. Pašić 08.06./17,

Pomalo iznenađujuće novi premijerligaš GOŠK iz Gabele je jučer ostao bez trenera. Darko Vojvodić je samo nekoliko dana nakon što je podigao pehar namijenjen šampionu Prve lige Federacije BiH, napustio kormilo tima, a trenersku karijeru nastavit će na klupi Sloge Simin Han. “Čim sam dobio ponudu Sloge sjeo sa s direktorom Lujom Ilićem i predstavio mu kako stoje stvari. On je bio svjestan da je to ponuda koja se teško može odbiti. Cilj u narednoj sezoni je da se sa Slogom plasiram u Premijer ligu, a dogovorio sam ugovor u trajanju od dvije godine uz mogućnost produženja na još godinu. GOŠK-u želim sve najbolje”, rekao je Vojvodić. Gabeljani bi novog šefa stručnog štaba mogli dobiti do kraja ove sedmice.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/vojvodic ... ija/240213
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 08 jun 2017, 16:58, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim FK Tuzla City

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la staragarda » 08 jun 2017, 19:32

Sloga ce najvjerojatnije biti preozbiljan kandidat za PL...bit će dobrih pojacanja i iskusnih igrača
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la Iraola » 08 jun 2017, 21:44

Vojvoda nije srbin nego bosanac, otac mu je pravoslavac a majka muslimanka i ne dovodi samo srbijance već prave igrače s kojima ulazi u PL i već se uštelio, on je pravi trener za to i pun pogodak Sloge kojoj želim svu sreću i ulazak u PL sljedeće godine.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 09 jun 2017, 09:07

staragarda je napisao/la:Sloga ce najvjerojatnije biti preozbiljan kandidat za PL...bit će dobrih pojacanja i iskusnih igrača
Ma sigurno ce nahajcati ekipu sa igracima. Jbg sigurno ce biti najplaceniji igraci u cvajtari. Vjerovatno ce se desiti i neko zvucno ime. Azmir zna kako treba ako hoce u PL. :salut:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la staragarda » 09 jun 2017, 09:12

Probisvjet je napisao/la:
staragarda je napisao/la:Sloga ce najvjerojatnije biti preozbiljan kandidat za PL...bit će dobrih pojacanja i iskusnih igrača
Ma sigurno ce nahajcati ekipu sa igracima. Jbg sigurno ce biti najplaceniji igraci u cvajtari. :salut:
Znas ono kad te bije glas da si sa parama.....zovu igraci i menadjercici sami :urnebes: :urnebes: ....ono,moras broj telefona mijenjat :rol:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 09 jun 2017, 13:39

Sloboda je za Tuzlu bila decenijama pitanje časti.Sada će se čast Tuzle braniti u Simin Hanu !
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la fender13 » 09 jun 2017, 13:48

Sloga ili Velež

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la SamoTravnik » 09 jun 2017, 15:26

Iraola je napisao/la:Vojvoda nije srbin nego bosanac, otac mu je pravoslavac a majka muslimanka i ne dovodi samo srbijance već prave igrače s kojima ulazi u PL i već se uštelio, on je pravi trener za to i pun pogodak Sloge kojoj želim svu sreću i ulazak u PL sljedeće godine.
Ja nigdje nisam napisao da je srbin il bosanac, nego da dovodi svoje srbijance tj. svoje igrace.. Zivi bili pa vidjeli..

Slogu smatram def jednim od kandidata, iako je Basic bolji trener bio od ovoga.. iz prostog razloga sto je i Basic majsotr za stimanje a uz Husiceve pare to je dobitna kombinacija.. Ovaj glumi neku moralnu vertikalu a ona mu bas i nece pomoci da udje u PL..

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la staragarda » 09 jun 2017, 17:55

SamoTravnik je napisao/la:
Iraola je napisao/la:Vojvoda nije srbin nego bosanac, otac mu je pravoslavac a majka muslimanka i ne dovodi samo srbijance već prave igrače s kojima ulazi u PL i već se uštelio, on je pravi trener za to i pun pogodak Sloge kojoj želim svu sreću i ulazak u PL sljedeće godine.
Ja nigdje nisam napisao da je srbin il bosanac, nego da dovodi svoje srbijance tj. svoje igrace.. Zivi bili pa vidjeli..

Slogu smatram def jednim od kandidata, iako je Basic bolji trener bio od ovoga.. iz prostog razloga sto je i Basic majsotr za stimanje a uz Husiceve pare to je dobitna kombinacija.. Ovaj glumi neku moralnu vertikalu a ona mu bas i nece pomoci da udje u PL..
Znas ti sve,u pm....nek' je Travnik moralna vertikala...i STA si se koji **** zakacio za ovaj mali klubcic,jbt....imas bruku klubova i utakmica u ovoj Miki maus ligi pa sto njih ne komentarises....popusti malo, jbt
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 10 jun 2017, 11:05

Vojvodić: Sa Slogom želim u Premijer ligu BiH!
Autor: Desk - 10. 06. 2017.031
Podijeli Podijeli


Nakon što je s ekipom GOŠK-a iz Gabele izborio plasman u Premijer ligu BiH, trener Darko Vojvodić nije želio ostati na kormilu povratnika u društvo najboljih bh. ekipa.
slika
..vojvodić
Trener Darko Vojvodić (Foto: Miroslav Petrović)
Preuzeo je ekipu prvoligaša Sloge iz Simin Hana, umjesto Nermina Bašića, a zvanično će u novom klubu startovati 17. juna, uoči početka priprema za naredno prvenstvo.

– Vjerovatno sam jedini trener u Evropi koji je radio bez pomoćnika, bez trenera golmana, a imao sam na raspolaganju samo 15 igrača. Od 14. januara sam ovdje, nijednom nisam bio u Tuzli, umorio sam se – izjavio je Vojvodić za TuzlaL!VE.ba..

U Slogu je došao nakon razgovora s predsjednikom Azmirom Husićem.

– Sigurnost mi daje ugovor na tri godine, a naravno da su moje ambicije vezane da i ovaj klub uvedem u Premijer ligu BiH- najavio je Vojvodić.

U tek završenom prvenstvu Sloga je izborila plasman na 3. mjesto što je najveći uspjeh kluba od osnivanja, a skoro do samog kraja bila je u konkurenciji za osvajanje naslova prvaka. (TL)
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 12 jun 2017, 21:04, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim FK Tuzla City

FoSte95
Postovi: 12613
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la FoSte95 » 10 jun 2017, 17:37

Jel istina da Azmir planira veliku lovu uložiti da Sloga uđe u Premijer ligu?
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han - Tuzla

Post Postao/la staragarda » 11 jun 2017, 11:25

Milan Muminović...brao Sloga...ovakvi igraci ti trebaju za napad na PL.... prekaljeni i namazani
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.