FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

grbavicka
Postovi: 1359
Pridružen/a: 10 apr 2017, 12:07
Lokacija: Kovačići
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la grbavicka » 08 jun 2018, 15:47

ubiparip vam dolazi!
45515

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la prisonbreak » 08 jun 2018, 16:04

Odbijenica znači, gdje će te sada?
Bolje je Azmiru uložiti neki novac, nego što silu novca daje na polovnjake, po 33,34 godine..
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Sagittarius1945
Postovi: 45
Pridružen/a: 15 maj 2017, 13:05
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Sagittarius1945 » 08 jun 2018, 16:11

Neka igra na Kamberovića polju u Zenici , ima tu fin stadion, ima i reflektore.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la combe » 08 jun 2018, 16:15

Bujrum u Gradacac. Kad smo mogli jednu sezonu dijelit sa Gradinom stadion mozemo i sa vama.

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la bordobijeli » 08 jun 2018, 16:21

Bujrum na kosevo da vam vratimo dug od punca( jest da nije nas stadion :rol: ) a Saida da gledamo :ljepota:

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la chily-rz » 08 jun 2018, 16:23

Sad kad Azmir spuca kontru i osveti se Jasminu preko njegove Slobodanke,.

Avatar
Slobodas
Postovi: 3475
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Slobodas » 08 jun 2018, 16:25

bordobijeli je napisao/la:Bujrum na kosevo da vam vratimo dug od punca( jest da nije nas stadion :rol: ) a Saida da gledamo :ljepota:
I nek se preimenuju u Sarajevo Sity !!! Onda cete imati bas gradski derbi Sarajevo vs Sarajevo Sity sto bi polubrat sloboda72 rekao :rol:
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Jadosao
Postovi: 123
Pridružen/a: 15 jan 2018, 13:33
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Jadosao » 08 jun 2018, 16:31

Slobodas je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:Bujrum na kosevo da vam vratimo dug od punca( jest da nije nas stadion :rol: ) a Saida da gledamo :ljepota:
I nek se preimenuju u Sarajevo Sity !!! Onda cete imati bas gradski derbi Sarajevo vs Sarajevo Sity sto bi polubrat sloboda72 rekao :rol:
E moj papak, sta je smijesno.. Duzni ste koliko ste teski, ja sam samo cekao da zabranite igranje Slogi na Tusnju, da otvorite Azmiru oci, da vidi u kakva je ****. ulagao, nadam se i molim Boga da sad trazi pozajmice da vas ugasi....i zapamti ko se zadnji smije najslađe se smije...
Mozda smetamo, mozda nas ne vole...Ali prihvatite činjenicu TU SMO...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la tuzlak1987 » 08 jun 2018, 16:38

Jadosao je napisao/la:
E moj papak, sta je smijesno.. Duzni ste koliko ste teski, ja sam samo cekao da zabranite igranje Slogi na Tusnju, da otvorite Azmiru oci, da vidi u kakva je ****. ulagao, nadam se i molim Boga da sad trazi pozajmice da vas ugasi....i zapamti ko se zadnji smije najslađe se smije...
Ko mu je sta "zabranio"? Ima svoj klub i neka kupi lokaciju te napravi uslovan stadion. Niko mu ne brani da igra u Tuzli na svom stadionu. Prvo u svemu je on glavni krivac, uvodi ekipu kroz 4-5 rangova, a kroz svo to vrijeme nije napravio stadiona? Ko mu je tu kriv sto daje igracima duplo vece plate, a nije mogao napraviti jedne tribine i semafora sa uslovnim travnjakom? Musija je napravio stadion, Stanisic, Krupa. Ne igra niko na stadionu Rudara, Borca ili nekog treceg. Lik ovo namjerno uradi, a vi se pecate, nikad on stadiona napraviti nece!

Taj bi pozajmice davno aktivirao da su validne.

"Dobro je, jako dobro što privatnici ulažu u fudbal, ali je nesreća što umjesto u sportsku infrastrukturu ulažu u sudije, u polovne igrače, što kupovinom takvih zatvaraju prostor mladim talentima.

Zato i ne čudi što ćemo imati “ligu mjesnih zajednica”, a klubovi s tradicijom, poput Veleža, Leotara, Rudara, Budućnosti, Jedinstva.., tavore u nižim rangovima."


Kako ga je oprao novinar sportskih :urnebes:

Avatar
Slobodas
Postovi: 3475
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Slobodas » 08 jun 2018, 16:43

Jadosao je napisao/la:
Slobodas je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:Bujrum na kosevo da vam vratimo dug od punca( jest da nije nas stadion :rol: ) a Saida da gledamo :ljepota:
I nek se preimenuju u Sarajevo Sity !!! Onda cete imati bas gradski derbi Sarajevo vs Sarajevo Sity sto bi polubrat sloboda72 rekao :rol:
E moj papak, sta je smijesno.. Duzni ste koliko ste teski, ja sam samo cekao da zabranite igranje Slogi na Tusnju, da otvorite Azmiru oci, da vidi u kakva je ****. ulagao, nadam se i molim Boga da sad trazi pozajmice da vas ugasi....i zapamti ko se zadnji smije najslađe se smije...
slika
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Jadosao
Postovi: 123
Pridružen/a: 15 jan 2018, 13:33
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Jadosao » 08 jun 2018, 16:45

tuzlak1987 je napisao/la:
Jadosao je napisao/la:
E moj papak, sta je smijesno.. Duzni ste koliko ste teski, ja sam samo cekao da zabranite igranje Slogi na Tusnju, da otvorite Azmiru oci, da vidi u kakva je ****. ulagao, nadam se i molim Boga da sad trazi pozajmice da vas ugasi....i zapamti ko se zadnji smije najslađe se smije...
Ko mu je sta "zabranio"? Ima svoj klub i neka kupi lokaciju te napravi uslovan stadion. Niko mu ne brani da igra u Tuzli na svom stadionu. Prvo u svemu je on glavni krivac, uvodi ekipu kroz 4-5 rangova, a kroz svo to vrijeme nije napravio stadiona? Ko mu je tu kriv sto daje igracima duplo vece plate, a nije mogao napraviti jedne tribine i semafora sa uslovnim travnjakom? Musija je napravio stadion, Stanisic, Krupa. Ne igra niko na stadionu Rudara, Borca ili nekog treceg. Lik ovo namjerno uradi, a vi se pecate, nikad on stadiona napraviti nece!

Taj bi pozajmice davno aktivirao da su validne.

"Dobro je, jako dobro što privatnici ulažu u fudbal, ali je nesreća što umjesto u sportsku infrastrukturu ulažu u sudije, u polovne igrače, što kupovinom takvih zatvaraju prostor mladim talentima.

Zato i ne čudi što ćemo imati “ligu mjesnih zajednica”, a klubovi s tradicijom, poput Veleža, Leotara, Rudara, Budućnosti, Jedinstva.., tavore u nižim rangovima."


Kako ga je oprao novinar sportskih :urnebes:
Da nisi glup koliko jesi nebi mlatio takve gluposti...Nije Sloboda napravila stadion, to su budjetske pare, a dali su validne pozajmice ako bogda vidjeces uskoro...
Mozda smetamo, mozda nas ne vole...Ali prihvatite činjenicu TU SMO...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la tuzlak1987 » 08 jun 2018, 16:50

Jadosao je napisao/la: Da nisi glup koliko jesi nebi mlatio takve gluposti...Nije Sloboda napravila stadion, to su budjetske pare, a dali su validne pozajmice ako bogda vidjeces uskoro...
Stadion se počeo graditi u proljeće 1947. Radili su ga učenici iz tuzlanskih srednjih škola i radnici, koji su pomagali. U tom vremenu sustav se stalno mijenjao i bilo je pitanja hoće li se klub kvalificirati ili neće u bolju razinu natjecanja. Zbog slabljenja entuzijazma, radovi su se prekidali.

U to vrijeme FK Sloboda je igrala na stadionu FK Proletera iz Kreke.

1955. osnovana je Zonska liga, u kojoj su se osim Slobode još natjecali i: FK Sarajevo, FK Borac, NK Čelik i FK Željezničar. Ta liga je zanimala stanovnike Tuzle, te su se igre Slobode popravile, pa se gradnja stadiona nastavila. Stadion je konačno dovršen 1957., a otvoren 28. srpnja te godine prijateljskom utakmicom između FK Slobode i NK Zagreba. Rezultat utakmice je bio pobjeda Slobode 5:2. Tu prvu utakmicu na stadionu je pratilo oko 10.000 gledatelja.
Slobodin stadion koji u novije vrijeme pokusavaju ukrasti takvi kao Sabovic i Husic. ;) Vi ste svakako pola prijavljeni u Podrinju, sta se zalis na budzet.

Neka aktivira pozajmice, da otvori jos nekima oci. To je pozeljno. I sta si nervozan? Postavite mozda njemu pitanje sto svake godine se reklamira da ce praviti stadion pa nista ne uradi? Sto je uveo neku ekipu u ligu, a nije pomakao kamen na stadionu u SH? Po kojoj osnovi on zeli igrati na Tusnju osim po onoj provokatorskoj (po kokoj je najpoznatiji)?

Jadosao
Postovi: 123
Pridružen/a: 15 jan 2018, 13:33
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la Jadosao » 08 jun 2018, 16:53

Eto ima nas iz S Hana , koji smo rodjeni tu, zivimo tu, placamo poreze, doprinose....a to sta je uradio na stadionu u S Hanu, nema potrebe da ti objasnjavam, posto je tebi bitno samo da Sloga ne igra na Tusnju...eto ja se nadam da Ce i Sloboda jos malo....
Mozda smetamo, mozda nas ne vole...Ali prihvatite činjenicu TU SMO...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la tuzlak1987 » 08 jun 2018, 16:58

Jadosao je napisao/la:Eto ima nas iz S Hana , koji smo rodjeni tu, zivimo tu, placamo poreze, doprinose....a to sta je uradio na stadionu u S Hanu, nema potrebe da ti objasnjavam, posto je tebi bitno samo da Sloga ne igra na Tusnju...eto ja se nadam da Ce i Sloboda jos malo....
Nije Tuzla jedna mjesna zajednica pa da se samo njoj ugodi. Onda pravo nastupa imaju da traze i Mladost Solina, Gornja Tuzla, Proleter, Bukinje, OFK Tuzla. Taj stadion je za Slobodu citavog grada, ukljucujuci i Simin Han, Sloboda je predstavnik opcine Tuzla i velika vecina gradjana je da Sloboda i Sloboda juniori igraju ispred ostalih. A svi ostali imaju svoje stadione.
Kada neko ulozi milione kroz godine u igrace onda se postavlja logicno pitanje sto ne moze stadiona napraviti? I to na period od dvije godine, nakon toga bi bilo jos dvije godine pa jos sve dok ne istjera Slobodu. ;)

Inace stadion bi bio u vlasnistvu Slobode i dan danas da nije bilo pokusaja kradje stadiona.

Avatar
slogash
Postovi: 251
Pridružen/a: 11 jul 2016, 10:12

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la slogash » 08 jun 2018, 17:25

Ne bih komentarisao koje sve ovlasti ima Mujkanović. On nije ta osoba koja može nešto da zabrani Slogi. Siguran sam da ćemo igrati na Tušnju naše domaće utakmice. Mi smo građani ovog grada i imamo sva prava da koristimo Tušanj. Ako je Tušanj Mujkanovićevo vlasništvo, onda se slažem - ne možemo koristiti stadion, ali koliko znam on nije zaposlen na stadionu Tušanj", rekao je Husić za SportSport.ba, pa je dodao:

"Nije samo Mujkanović Sloboda. On je samo predstavnik tog kluba. Sloboda je širi pojam. Kada biste uradili anketu i pitali 100 normalnih ljudi u Tuzli, 100 bi ih reklo da Sloga ima pravo da igra na Tušnju. Ko to ima pravo da uskrati budućnost Sloge? Da li neko može da našoj djeci i našem klubu zabrani da ima normalnu budućnost i da nam kaže kako nama nešto nije dozvoljeno? Mujkanović sigurno to ne može".

"Ukoliko dobijemo odbijenicu i jave nam da ne možemo igrati na Tušnju, onda ćemo pravnim putem tražiti svoja prava, a i možda nas se skupi 10.000 i dođe na Tušanj. Mi nećemo dozvoliti da nam se uskrate prava na koja polažemo kao građani Tuzle. Zamislite vi naprimjer da ulazite u BiH i onda vam graničar kaže da ne možete ući u BiH iako imate pasoš i svu urednu dokumentaciju", bio je slikovit prvi čovjek Sloge.

"Mujkanović je mali da bi odlučivao o ovako važnim i velikim stvarima", naglasio je Husić za SportSport.ba.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la staragarda » 08 jun 2018, 17:26

drakensang je napisao/la:Hajde Husicu okani se sloge zavrsi nam neke kurve koke i dzeka,**** ovo :mrgreen:
Ja ne znam do kad ce se ovakvi likovi i komentari tolerisati na ovoj temi.... valjda frustracije sto se jos 10 godina nece vratiti u PL...sta li
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la staragarda » 08 jun 2018, 17:28

slogash je napisao/la:Ne bih komentarisao koje sve ovlasti ima Mujkanović. On nije ta osoba koja može nešto da zabrani Slogi. Siguran sam da ćemo igrati na Tušnju naše domaće utakmice. Mi smo građani ovog grada i imamo sva prava da koristimo Tušanj. Ako je Tušanj Mujkanovićevo vlasništvo, onda se slažem - ne možemo koristiti stadion, ali koliko znam on nije zaposlen na stadionu Tušanj", rekao je Husić za SportSport.ba, pa je dodao:

"Nije samo Mujkanović Sloboda. On je samo predstavnik tog kluba. Sloboda je širi pojam. Kada biste uradili anketu i pitali 100 normalnih ljudi u Tuzli, 100 bi ih reklo da Sloga ima pravo da igra na Tušnju. Ko to ima pravo da uskrati budućnost Sloge? Da li neko može da našoj djeci i našem klubu zabrani da ima normalnu budućnost i da nam kaže kako nama nešto nije dozvoljeno? Mujkanović sigurno to ne može".

"Ukoliko dobijemo odbijenicu i jave nam da ne možemo igrati na Tušnju, onda ćemo pravnim putem tražiti svoja prava, a i možda nas se skupi 10.000 i dođe na Tušanj. Mi nećemo dozvoliti da nam se uskrate prava na koja polažemo kao građani Tuzle. Zamislite vi naprimjer da ulazite u BiH i onda vam graničar kaže da ne možete ući u BiH iako imate pasoš i svu urednu dokumentaciju", bio je slikovit prvi čovjek Sloge.

"Mujkanović je mali da bi odlučivao o ovako važnim i velikim stvarima", naglasio je Husić za SportSport.ba.
Sad ce senco veliki predsjednik 10 dana iz pastete ispadati... hahahhaha
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la atomac123 » 08 jun 2018, 17:32

Puna podrska Slogi, mnoge stvari se Husicu mogu zamjerit ali ovdje je sto posto upravu. Gospodo iz Slobode, napravite sebi stadion i igrajte na njemu, il nemojte, koga je briga. Javni stadion treba da svi koriste, po zakonu, u svrhe u koje je napravljen. Dosta je vise zivotarenja na grbaci politike. Ako moze Zeljo mogu onda svi, nema vise nikakvih izgovora.
TŽV!

Avatar
FranckRibery
Postovi: 566
Pridružen/a: 17 jul 2014, 10:59
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la FranckRibery » 08 jun 2018, 17:35

atomac123 je napisao/la:Puna podrska Slogi, mnoge stvari se Husicu mogu zamjerit ali ovdje je sto posto upravu. Gospodo iz Slobode, napravite sebi stadion i igrajte na njemu, il nemojte, koga je briga. Javni stadion treba da svi koriste, po zakonu, u svrhe u koje je napravljen. Dosta je vise zivotarenja na grbaci politike. Ako moze Zeljo mogu onda svi, nema vise nikakvih izgovora.
Imate vi svoj stadion. Kad je tako Husic pametan i hoce neki stadion od 35000 mjesta da napravi, nek onda kupi kuce oko tog vaseg stadiona u selu i nek vam napravi tu allianz arenu. **** od tusnja

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloga Simin Han

Post Postao/la sloboda72 » 08 jun 2018, 17:35

Mujkanović: Naš stav je jasan, Tušanj treba Slobodi

U Slobodi ne žele da dijele Tušanj?
Sloga iz Simin Hana na čelu s Azmirom Husićem je nakon izborene Premijer lige BiH odlučna da svoje domaće mečeve igra na stadionu Tušanj.
E. Škorić
08.06.18. 17:05


Mujkanović: Naš stav je jasan, Tušanj treba Slobodi
U posljednje vrijeme u bh. javnosti mnogo se priča o tome gdje će novi premijerligaš Sloga igrati svoje domaće utakmice.

Najprije smo kontaktirali Dževada Šećerbegovića, prvog čovjeka JU "Gradski stadion Tušanj", ali je on u razgovoru za SportSport.ba kazao da "Sloboda ima većinsko pravo na stadionu Tušanj", a onda je uz dodatak kako nema ništa s tim kazao da je navodno uprava Slobode odlučila da pošalje odbijenicu Slogi za korištenje Tušnja.

Šta u Slobodi kažu?

"To je naš stav. Mi mislimo da nam treba stadion za naše potrebe i da on nije na ustupanje drugim timovima. Mislim da je Slogi javljeno da ne može igrati na Tušnju. Ljudi koji su zaposleni na stadionu su to trebali uraditi", rekao je Mujkanović za SportSport.ba, dodavši:

"Sloboda je dala svoje mišljenje i rekla je da bi bilo mnogo za tri kluba da igra na Tušnju. Nemamo pomoćni teren, a imamo raznorazne ceremonije jer nam se bliži godišnjica, tu su i memorijalni turniri mlađih kategorija. Stoga, smatram da je naša odluka ispravna i da bi bilo suludo da Tušanj dijelimo sa Slogom".

U Slobodi vjeruju da će samo oni koristiti tuzlanski stadion, ali u Slogi i dalje ističu da imaju jednako pravo za igranje na Tušnju i ne odustaju od svojih namjera i planova.

Portal SportSport.ba pratite putem Facebooka ili Instagrama.
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 08 jun 2018, 17:47, ukupno mijenjano 2 puta.
Ja volim FK Tuzla City

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.