FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la BosanacGorstak » 04 avg 2018, 22:24

slika
"Nismo loše igrali ni u prva dva kola, a pobjeda je došla u pravo vrijeme. Iako sam na odmoru pratio sam utakmicu, navijalo se ovdje i želim čestitati igračima i stručnom štabu na ostvarenom uspjehu", jasan je bio Husić.
lan domaće ekipe Nemanja Anđušić tokom jednog prekida udario je Adnana Šećerovića, te zaradio direktan crveni karton. Anđušić je za SportSport.ba iznio svoju stranu priče, a Šećerović je kazao da je razočaran nakon što je pročitao istu izjavu.

"Pročitao sam šta je Nemanja izjavio i ne mogu da vjerujem u to. On treba da se stidi svog poteza. Ja sam njega čuvao kod prekida, njemu je očigledno bilo to krivo, a i čitavu utakmice je bio nervozan. Ne znam iz kojih razloga. Na kraju je odlučio da uradi šta je uradio i zaista je bilo ružno. Ima snimak, pa nek se sve vidi. Ako bude ovako reagovao svaki put kada ga neko uvrijedi onda će dobiti svaku drugu utakmicu crveni karton. Na terenu se dese psovke, ali ih danas sigurno nije bilo. I ja sam agresivan igrač, ali ovakve stvari ne trebaju da se dešavaju", kazao je Šećerović za SportSport.ba.


Šećerović je nakon udarca Anđušića ostao ležati, a glavni sudija Admir Musić prvotimcu Mladosti pokazao je direktan crveni karton.
Bez obzira jel bilo psovki ili ne,onakvo ponasanje ne da ne prilici nego je totalno nenormalno i treba zakonom sankcionisati a ne sa par tekmi kazne od strane saveza..koji debil..
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
R32
Postovi: 3052
Pridružen/a: 07 apr 2014, 10:08
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la R32 » 04 avg 2018, 22:31

BosanacGorstak je napisao/la:Cijela grupa Fukara sa sjevera je odlucila da se registruje,svih deset je sad na forumu pa posto sam tanak s vremenom da im ima ko oponirati i tak :kafa: Senad je udvostrucio dnevnice,neki koji su clanovi grupe a istovremeno rade i u Tom Cat su poceli umjesto dvije dobijati po 3 marke za hranu nakon transfera Todorovica..znaci opsti delerijum :think:
Kazu bio i regres, dobili po kocku bloka :mrgreen:
Mia San Mia

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la BosanacGorstak » 04 avg 2018, 22:33

75000 je napisao/la: Debilu jedan ne kuhaj i ne dizi tenzije gdje ih nema, dizes tenzije a uopste i nisi iz Tuzle.
Dragi gospodine.
Kao prvo ova tema je predvidjena za navijace Tuzla city i pisanjem na njoj treba da budes sankcionisan.Toliko prozivanja i svega bude na temi Slobode,navijaci koji uopste imaju simpatiju prema ovom klubu a navijaci su Slobode bivaju banovani i zabranjuje im se pisanje i molim te nakon ovog odgovora odleprsaj lagano na temu opste diskusije i slicno.

Dizanje tenzije nije kad kazem da ste placeni navijaci jer to su potvrdivali i vasi navijaci na forumu,i vasi navijaci meni licno u privatnom zivotu a i vasa grupa u saopstenju.Da ste ucjenjivaci to je cinjenica jer ste zvali poslodavce od vasih bivsih igraca i trazili da otpuste ljude ako ne odustanu od potrazivanja svojih para da bi dobili licencu.
Sto se tice "komunjara" to je izraz koji na neki nacin opisuje danasnje glasace stranke kojim pripada gradonacelnik a cija se stranka licno bori da sacuva to nasljeđe,bar kad je imovina komunisticke partije u pitanju.

Da dodam na ono gore da ste klub klauna koji pozove trenera na pocetak priprema pa mu da otkaz,koji pozove igrace na potpisivanje ugovora pa ih prevari i sutne,da vam je predsjednik u sukobu interesa i vrsi po zakonu krivicno djelo a svi ko nojevi zabili glave u pjesak,da vas je covjek kupovao bambucom,..ma imam sta nabrajati dva dana vjeruj..al prebacit cemo to na temu opste diskusije tz city ili Slobode.

Nadam se da ti je ovo zadnji post na temi koja nije predvidjena za navijace Slobode. :kafa:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la BosanacGorstak » 04 avg 2018, 22:37

R32 je napisao/la:
Kazu bio i regres, dobili po kocku bloka :mrgreen:
Ocito je da su povecana primanja,vidi se i po sve vecoj agresivnosti i izlivu nekulture od pojedinih navijaca Slobode.
Pogledaj ovog gore padobranca,ulijece na temu koja nije predvidjena za njega i krsi pravila,na toj istoj temi vrijeda sugovornika nazvavsi ga "debilom" sto je takodje zabranjeno i jos napisa da dizem tenzije zato sto kazem istinu..znaci covjek u dva navrata krsi pravila foruma,i iznosi neistinu..zapanjujuce je sta su ljudi u stanju uraditi kad im na cvaju dodas jos samo petaka..da ne spominjem da su skoro pa otjerali i prijetili jedinom istinskom Slobodasu Sarielu.. :kafa:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la semcho » 05 avg 2018, 07:19

Samo da cestitam na prvoj pobjedi u PLBiH. Tuzla City sve vise lici na ozbiljan projekat.

fukaroni
Postovi: 350
Pridružen/a: 04 feb 2018, 15:23
Kontakt:

Re: Opste diskusije

Post Postao/la fukaroni » 05 avg 2018, 14:23

BosanacGorstak je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:
Jeste jeste kako da ne :rol:
:mrgreen:
koji si ti bolesnik to jest ima vas vise onaj propali fijaker vozac grobar i ti ti sebe nazivas navijacem e moj jado ti nemas utakmica na tv odgledanih kolko mi imamo gostovanja a publika vam je bila super protiv radnika prava pozorisna jedini ikina sto je imo dres vi ste jadni i pokazat cemo vam koje stariji brat :opaopa: :opaopa: :opaopa:
fukare

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Opste diskusije

Post Postao/la ASD » 05 avg 2018, 15:02

tuzlak1987 je napisao/la:
sloboda72 je napisao/la: Pridružujem se i zaista sam danas radostan čovjek .Desilo mi se nešto lijepo da ne može biti ljepše.
Bože,Stvoritelju Uzvišeni ,hvala ti od zemlje do neba.Za ovo vrijedi živjeti.MOLIM TE BOŽE ČUVAJ FK Tuzla City,
NAŠEGA AZMIRA HUSIĆA I NJEGOVE ODANE I VRIJEDNE SARADNIKE.VELIKA ČESTITKA SVIMA ,DA IH SAD NE NABRAJAM.
STRUČNOM ŠTABU I IGRAČIMA MAHSUZ ČESTITKA.VOLIM FK TUZLA CITY
:rol:

Znaci nema dalje.
Meni mrsko bilo, a planirao sam ovo staviti medju one najsmjesnije postove na forumu.
Ako ko ima volju nek stavi da se malo ljudi ismiju. :lol:

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la josipmusa » 05 avg 2018, 17:02

kaze lik sa slobodom u nicku volim Sisin Han :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

Sta rade kila brašna i mala pivkara pred utkamicu

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: Opste diskusije

Post Postao/la BosanacGorstak » 05 avg 2018, 23:12

fukaroni je napisao/la:
BosanacGorstak je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:
Jeste jeste kako da ne :rol:
:mrgreen:
koji si ti bolesnik to jest ima vas vise onaj propali fijaker vozac grobar i ti ti sebe nazivas navijacem e moj jado ti nemas utakmica na tv odgledanih kolko mi imamo gostovanja a publika vam je bila super protiv radnika prava pozorisna jedini ikina sto je imo dres vi ste jadni i pokazat cemo vam koje stariji brat :opaopa: :opaopa: :opaopa:
Fukara pa hajd :mrgreen:
Evo ti cvaja i nemoj vise dosadjivati :mrgreen:

:senadsmajlikojiplacadnevnice: :kafa:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la BosanacGorstak » 05 avg 2018, 23:14

semcho je napisao/la:Samo da cestitam na prvoj pobjedi u PLBiH. Tuzla City sve vise lici na ozbiljan projekat.
svako dobro :thumbup:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
Mortus
Postovi: 1743
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Mortus » 06 avg 2018, 10:23

BosanacGorstak je napisao/la:
R32 je napisao/la:
BosanacGorstak je napisao/la:Vidim da u posljednje vrijeme ima i nekih novih nikova na temi,ima standardnih momcina poput garde i slobode72 ali ne vidim da su aktivni slogash,volimtz i tak ti momci,potreban nam je jak tim i na forumu.. :thumbup:
Ja sam redovan, u citanju :mrgreen:, samo pisite :bih:
Blizi se okrsaj s komunjarama(ucjenjivacima,prodanim navijacima,i da ne nabrajam dalje.. :mrgreen: ) naredne sedmice,znaci nema citanja u narednih sedam dana nego na prvu liniju :mrgreen:
Cijela grupa Fukara sa sjevera je odlucila da se registruje,svih deset je sad na forumu pa posto sam tanak s vremenom da im ima ko oponirati i tak :kafa: Senad je udvostrucio dnevnice,neki koji su clanovi grupe a istovremeno rade i u Tom Cat su poceli umjesto dvije dobijati po 3 marke za hranu nakon transfera Todorovica..znaci opsti delerijum :think:
Koliko je vas bilo u kopu protiv Radnika ?
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: Opste diskusije

Post Postao/la Sariel1987 » 06 avg 2018, 11:11

tuzlak1987 je napisao/la:
sloboda72 je napisao/la: Pridružujem se i zaista sam danas radostan čovjek .Desilo mi se nešto lijepo da ne može biti ljepše.
Bože,Stvoritelju Uzvišeni ,hvala ti od zemlje do neba.Za ovo vrijedi živjeti.MOLIM TE BOŽE ČUVAJ FK Tuzla City,
NAŠEGA AZMIRA HUSIĆA I NJEGOVE ODANE I VRIJEDNE SARADNIKE.VELIKA ČESTITKA SVIMA ,DA IH SAD NE NABRAJAM.
STRUČNOM ŠTABU I IGRAČIMA MAHSUZ ČESTITKA.VOLIM FK TUZLA CITY
:rol:

Znaci nema dalje.
sunce ti poljubim pa da mi zivot zavisi od ovakvih komentara ne bi imo obraza ovoliko kliznut :crazy:
al haj svako ima pravo da voli koga hoce jelte.mada mi nije jasno da ga je bes.

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la VolimTz » 06 avg 2018, 13:40

BosanacGorstak je napisao/la:Vidim da u posljednje vrijeme ima i nekih novih nikova na temi,ima standardnih momcina poput garde i slobode72 ali ne vidim da su aktivni slogash,volimtz i tak ti momci,potreban nam je jak tim i na forumu.. :thumbup:
VolimTZ je na putu za "Vijetnam", i ostat ce tamo duze vrijeme.

A evo nama prvog derbija. Iako navijam i za jedne i za druge kad igraju odvojeno, u ovom slucaju bodrim konacno jedan patriotski tuzlanski klub. Pogotovo nakon svih uvreda i gadosti koje su pisali određeni " tuzlaci" ovdje koje ne doliče insanu, a kamoli građaninu grada koji se busa u prsa tolerancijom.

Bitnije od rezultata je da sve prođe mirno na tribinama, svi smo mi komšije. Čujem da je neka balavurdija napala čovjeka koji prodaje košpe jer je nosio majicu Sloge. Kao da se radi o četnicima, sramotno, udariti na čovjeka koji zarađuje za hljeb.

Divizija nije prisutna duže vrijeme, teško da će biti. Smiješno je prozivati Diviziju u ovom trenutku. Fkr nikad nisu bile u goroj situaciji, prvo malo pomesti ispred svojih vrata gospodo, više se Škripara protiv Celika skupilo. A za to nije kriv ni Azmir ni Simin Han.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

fukaroni
Postovi: 350
Pridružen/a: 04 feb 2018, 15:23
Kontakt:

Re: Opste diskusije

Post Postao/la fukaroni » 06 avg 2018, 16:00

BosanacGorstak je napisao/la:
fukaroni je napisao/la:
BosanacGorstak je napisao/la:[quote
:mrgreen:
Fukara pa hajd :mrgreen:
Evo ti cvaja i nemoj vise dosadjivati :mrgreen:

:senadsmajlikojiplacadnevnice: :kafa:
mogli smo se dogovorit da se nadjemo da mi das cvaju da vidis koji sam ja lik jel se meni placa ili ne **** ti azmir guzicu bezobraznu :guz: :guz: :guz:
fukare

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la DaVinci » 06 avg 2018, 17:43

Kad se ocekuje da ce Azmir poceti pravo keshirati za pojacanja ... nadam se da je svjestan da s ovim kadrom ne moze biti prvak ove sezone vec da valja na zimu odrijesit' kesu pa dovest' prave profesionalce koji ce prekucat' shisha rekreativce iz ostalih klubova ... :kafa:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la sloboda72 » 06 avg 2018, 18:43

..............


.............
Ja volim FK Tuzla City

fukaroni
Postovi: 350
Pridružen/a: 04 feb 2018, 15:23
Kontakt:

Re: Opste diskusije

Post Postao/la fukaroni » 06 avg 2018, 19:38

Sariel1987 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:
sloboda72 je napisao/la: Pridružujem se i zaista sam danas radostan čovjek .Desilo mi se nešto lijepo da ne može biti ljepše.
Bože,Stvoritelju Uzvišeni ,hvala ti od zemlje do neba.Za ovo vrijedi živjeti.MOLIM TE BOŽE ČUVAJ FK Tuzla City,
NAŠEGA AZMIRA HUSIĆA I NJEGOVE ODANE I VRIJEDNE SARADNIKE.VELIKA ČESTITKA SVIMA ,DA IH SAD NE NABRAJAM.
STRUČNOM ŠTABU I IGRAČIMA MAHSUZ ČESTITKA.VOLIM FK TUZLA CITY
:rol:

Znaci nema dalje.
sunce ti poljubim pa da mi zivot zavisi od ovakvih komentara ne bi imo obraza ovoliko kliznut :crazy:
al haj svako ima pravo da voli koga hoce jelte.mada mi nije jasno da ga je bes.
ŽETONIRA SE AZMIRU :guz: :guz: :guz:
fukare

Avatar
slogash
Postovi: 251
Pridružen/a: 11 jul 2016, 10:12

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la slogash » 06 avg 2018, 20:04

DaVinci je napisao/la:Kad se ocekuje da ce Azmir poceti pravo keshirati za pojacanja ... nadam se da je svjestan da s ovim kadrom ne moze biti prvak ove sezone vec da valja na zimu odrijesit' kesu pa dovest' prave profesionalce koji ce prekucat' shisha rekreativce iz ostalih klubova ... :kafa:
Pa i nije nam bas cilj titula ove sezone. Sa ovim igracima sredina tabele je tamam.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la DaVinci » 06 avg 2018, 21:06

slogash je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:Kad se ocekuje da ce Azmir poceti pravo keshirati za pojacanja ... nadam se da je svjestan da s ovim kadrom ne moze biti prvak ove sezone vec da valja na zimu odrijesit' kesu pa dovest' prave profesionalce koji ce prekucat' shisha rekreativce iz ostalih klubova ... :kafa:
Pa i nije nam bas cilj titula ove sezone. Sa ovim igracima sredina tabele je tamam.
Sta privatni klub i lova ima od sredine tabele ... da postepeno ide sve dok Azmiru se nezgadi BH fudbal ili bankrotira ... sta god dodje prvo ... ako je tako onda je Tuzla City prolazna kategorija ... za 2 sezone je opet tamo odakle je krenula ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17730
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la akisarajevo92 » 06 avg 2018, 21:17

slogash je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:Kad se ocekuje da ce Azmir poceti pravo keshirati za pojacanja ... nadam se da je svjestan da s ovim kadrom ne moze biti prvak ove sezone vec da valja na zimu odrijesit' kesu pa dovest' prave profesionalce koji ce prekucat' shisha rekreativce iz ostalih klubova ... :kafa:
Pa i nije nam bas cilj titula ove sezone. Sa ovim igracima sredina tabele je tamam.
slika
Don't believe the hype.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.