SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha,BernardBarnjak

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Tracy3McGrady » 03 jan 2019, 00:21

Ja li ko neaktivan u ovoj ligi, ima jedan forumase koji bi rado igrao pa bi bilo dobro da ga ubacite.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Monolog » 17 jan 2019, 11:59

Nakon što sam halalio PO i pomirio se s ispadanjem u četvrtu ligu ( :mrgreen: ), uvezao sam pet pobjeda, a sad imam priliku skinuti i lidera na tabeli (trenutno je 7:2 za mene, s tim da postoje kategorije u kojim me sigurno neće stići, jer su "moji puleni" napravili preveliku razliku). Sve je krenulo nakon što sam se riješio Greena i DSJ-a i umjesto njih doveo Bogdanovića (Ind) i Bledsoea. I, što je još važnije, na vrijeme sam ugrabio trojicu FA koji su podebljali kategorije u kojima me nije bilo (Winslow, Dunn (neko je bio nestrpljiv i nije mogao čekat' da se vrati na teren) i Bryant). Ekipa je dobro izbalansirana, iako na papiru ima nekoliko mnogo boljih timova, ovi moji nekako uspijevaju igrati na 150% svojih mogućnosti i na kraju donijeti pobjedu.

Evo kako sad izgleda moj tim:

slika
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Tracy3McGrady » 17 jan 2019, 15:37

Monolog je napisao/la:Nakon što sam halalio PO i pomirio se s ispadanjem u četvrtu ligu ( :mrgreen: ), uvezao sam pet pobjeda, a sad imam priliku skinuti i lidera na tabeli (trenutno je 7:2 za mene, s tim da postoje kategorije u kojim me sigurno neće stići, jer su "moji puleni" napravili preveliku razliku). Sve je krenulo nakon što sam se riješio Greena i DSJ-a i umjesto njih doveo Bogdanovića (Ind) i Bledsoea. I, što je još važnije, na vrijeme sam ugrabio trojicu FA koji su podebljali kategorije u kojima me nije bilo (Winslow, Dunn (neko je bio nestrpljiv i nije mogao čekat' da se vrati na teren) i Bryant). Ekipa je dobro izbalansirana, iako na papiru ima nekoliko mnogo boljih timova, ovi moji nekako uspijevaju igrati na 150% svojih mogućnosti i na kraju donijeti pobjedu.

Evo kako sad izgleda moj tim:

slika
Solidan balans ekipe, imaš svega po malo, što nekad zna biti dobro Ko se uklope pravi igrači. Sjećam se Josea prije nego što je ispao, imao strašne povrede, i onda tako sastavio ekipu i uvezao 10 pobjeda za redom. Imena ne znače ništa ako su dovedena bez plana.

Daj tabelu da vidimo kako stojite, gdje mi je francuz plasiran. Odselio je i promjenio grad, sad ga baš rijetko viđam
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Monolog » 19 jan 2019, 20:26

slika

Usput, riješio sam se štetočine Jacksona, a uzeo Farieda. Makar ću malo poboljšati neke osjetljive kategorije poput šuta iz igre i skokove, Jackson je svakako donosio samo trojke uz užasne procente šuta.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 22 jan 2019, 17:16

Monolog je napisao/la:slika

Usput, riješio sam se štetočine Jacksona, a uzeo Farieda. Makar ću malo poboljšati neke osjetljive kategorije poput šuta iz igre i skokove, Jackson je svakako donosio samo trojke uz užasne procente šuta.
Po svemu sudeci, jos jedan francuz u drzgoj naredne godine. Idma od starih dobro stoji, a eto i ti si uzeo zalet. Ti si i prosle godine u drugom djelu sezone digao tempo. Red bi bio da uletis u drugu, jer si realno vec ove godine trebao biti tu.

Vidim KK Bosna standardno razvaljije :beba:

Ima li trejdova ove godine kao prosle? Ajd izbaci listu da bacim look.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Monolog » 22 jan 2019, 17:28

Nema, posljednji odrađen krajem novembra.

slika

Nudio sam i ja, nuđeno je i meni, al' nije bilo dogovora i to je to. Sad kad vidim - dobro je pa neke igrače nisam tradeao (Goberta, a na početku sezone sam nudio i Hardena, jer sam htio cijelu ekipu da promijenim iz temelja). :mrgreen:

Sad je derbi za PO između mene i Swisha. :mrgreen: Iako ima tri igrača više ove sedmice, nema Davisa, tako da mi je to ogromna šansa da uvežem i sedmu uzastopnu pobjedu. Jbt, sad kad pogledam kako su mi dvije pobjede izmakle, dođe mi da zaplačem. :lol:

Baci i ti kako izgleda druga liga (ne smijem na onu temu, otjerat će me Siamo :lol: ), kakve su ekipice i to. Baš me zanima.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 28 jan 2019, 13:31

Monolog je napisao/la: Sad je derbi za PO između mene i Swisha. :mrgreen: Iako ima tri igrača više ove sedmice, nema Davisa, tako da mi je to ogromna šansa da uvežem i sedmu uzastopnu pobjedu. Jbt, sad kad pogledam kako su mi dvije pobjede izmakle, dođe mi da zaplačem. :lol:
Važna pobjeda. Na 3 od 4 lige imam Davisa a ove sedmice sam igrao možda i ključne duele i uspio sam izvući na dvije(treća je neki pokušaj dinastije pa držim i Lovea, Porzingisa i još povrijeđenih). :mrgreen:
Ovdje sam blizu PO ali valja riješiti na vrijeme ipak.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la phily » 29 mar 2019, 21:35

ovo je bila moja zadnja sezona da igram, :wave:
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Monolog » 30 mar 2019, 12:04

slika

Nakon jedva obezbijeđenog PO-a, preskočio sam dvije prepreke i u ova dva dana imam priliku izboriti plasman u 2. ligu. Moglo je biti svega, ali činjenica da u ekipi imam igrače čiji se timovi bore za što bolji seed (neki i za PO), bila je od presudnog značaja, s obzirom da nije bilo bespotrebnog odmaranja glavnih igrača.

Prije početka sezone planirao sam uzeti Davisa, al' Harden je bukvalno izdominirao ovu fantasy sezonu i sreća pa nisam birao prvi, tako da sam bukvalno birao između Hardena, Duranta i Embiida i odlučih se za Bradu.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
jose
Postovi: 8544
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la jose » 30 mar 2019, 13:19

Monolog je napisao/la:slika

Nakon jedva obezbijeđenog PO-a, preskočio sam dvije prepreke i u ova dva dana imam priliku izboriti plasman u 2. ligu. Moglo je biti svega, ali činjenica da u ekipi imam igrače čiji se timovi bore za što bolji seed (neki i za PO), bila je od presudnog značaja, s obzirom da nije bilo bespotrebnog odmaranja glavnih igrača.

Prije početka sezone planirao sam uzeti Davisa, al' Harden je bukvalno izdominirao ovu fantasy sezonu i sreća pa nisam birao prvi, tako da sam bukvalno birao između Hardena, Duranta i Embiida i odlučih se za Bradu.
Zar ne idu oba finalista u 2.ligu? (plus Sloboda kao najbolji u regularnom dijelu sezone)
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Monolog » 30 mar 2019, 13:45

Ja sve vrijeme kont'o prva dva tima iz regularnog i osvajač PO-a. Šta ti je reć komesar. :lol: :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Tracy3McGrady » 30 mar 2019, 14:30

Monolog je napisao/la:Ja sve vrijeme kont'o prva dva tima iz regularnog i osvajač PO-a. Šta ti je reć komesar. :lol: :mrgreen:
:rol: :rol: :rol:

Eto da rahat docekaš kraj sezone sa titulom :thumbup:
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 30 mar 2019, 20:57

Monolog je napisao/la:slika

Nakon jedva obezbijeđenog PO-a, preskočio sam dvije prepreke i u ova dva dana imam priliku izboriti plasman u 2. ligu. Moglo je biti svega, ali činjenica da u ekipi imam igrače čiji se timovi bore za što bolji seed (neki i za PO), bila je od presudnog značaja, s obzirom da nije bilo bespotrebnog odmaranja glavnih igrača.

Prije početka sezone planirao sam uzeti Davisa, al' Harden je bukvalno izdominirao ovu fantasy sezonu i sreća pa nisam birao prvi, tako da sam bukvalno birao između Hardena, Duranta i Embiida i odlučih se za Bradu.
Zato sam se ja zaje*ao :mrgreen:
Čestitke, ja sam sva očekivanja premašio i ovim finalem. Nekako sam se krpio izmjenama i uspio izboriti promociju. A ovdje kad ti prvi pick propusti dvije utakmice, dovoljno je za poraz, čak i bez ostalih izostanaka. Vidimo se dogodine u drugoj. :thumbup:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
mahic
Postovi: 819
Pridružen/a: 20 mar 2008, 22:14
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la mahic » 30 mar 2019, 21:02

vidimo se u drugoj momci (Sloboda)

idma75
Postovi: 329
Pridružen/a: 20 apr 2015, 11:22
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la idma75 » 01 apr 2019, 14:34

Imao sam ambicije za plasman u drugu ali jedno je regularna drugo playoff...


vidimo se slijedeće sezone. :salut:
BALL DON'T LIE

Avatar
jose
Postovi: 8544
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la jose » 01 apr 2019, 14:50

Znači u drugu ligu ulaze (ispravite me ako griješim): Monolog, S-Y-L-A-R i mahic.
Da znam kome pozivnice idu u septembru.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la dema » 09 apr 2019, 12:51

jose je napisao/la:Znači u drugu ligu ulaze (ispravite me ako griješim): Monolog, S-Y-L-A-R i mahic.
Da znam kome pozivnice idu u septembru.
Dodaj jos dvojicu. Ja neću igrat drugu ligu a i rule je pisao da neće više igrati

Avatar
jose
Postovi: 8544
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la jose » 09 apr 2019, 18:15

dema je napisao/la:
jose je napisao/la:Znači u drugu ligu ulaze (ispravite me ako griješim): Monolog, S-Y-L-A-R i mahic.
Da znam kome pozivnice idu u septembru.
Dodaj jos dvojicu. Ja neću igrat drugu ligu a i rule je pisao da neće više igrati
U čemu je problem?
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la dema » 10 apr 2019, 22:29

jose je napisao/la:
dema je napisao/la:
jose je napisao/la:Znači u drugu ligu ulaze (ispravite me ako griješim): Monolog, S-Y-L-A-R i mahic.
Da znam kome pozivnice idu u septembru.
Dodaj jos dvojicu. Ja neću igrat drugu ligu a i rule je pisao da neće više igrati
U čemu je problem?
Pisano je već. Sa tobom bi rado igrao neku ligu. Sa nekima neću više da igram

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Justin » 11 apr 2019, 12:45

Dema nemoj biti ko IlCapitano koji je kad je ispao u drugu izmislio kako nema vremena da igra. Ne znam na koga imas biti ljut.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Odgovori

Natrag na “SS.BA Fantasy Basketball liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.