SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha,BernardBarnjak

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Tracy3McGrady » 16 jan 2019, 05:42

Hvata te panika ispadanja buraz, nadji mi jedan trejd da mi je neko poklonjen i predajem komesara odma. Ili barem sumnjiv
Anfernee "Penny" Hardaway #1

work
Postovi: 2207
Pridružen/a: 28 dec 2012, 11:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la work » 16 jan 2019, 08:27

Scof1eld je napisao/la:Da li iko u ovoj retardiranoj ligi pomisli kad mu daje ovakve igrace "uredu, ima vec dva (ili vise) superstara nece valjati da mu dadnem i treceg (ili vise) bez obzira sta mi nudi, jer onda nemam sanse kad naletim na njega u playoffu" ?

I svake godine se ovo desi, da yebenom komesaru prolaze tradeovi gdje okupi ovakvu ekipu. Sreca pa je liga takvog formata da kad bude finale superstarovi skoro ni ne igraju pa nikad ne prismrdi tituli i ne iskoristi ovaj debilizam poklanjanja igraca.
Dokazani prevarant, kao sto govorim 3 sezone. Neki jaranski trade-ovi prolaze, a ne idu na glasanje zato sto je komesar i provodi samovolju.
Durant za Beal-a :rol:
NBA fantasy king for 2014/15 (ss.ba, sa-x)

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Tracy3McGrady » 16 jan 2019, 09:16

Samo sam ovo čekao, da se miš pojavi kojeg nema 3 mjeseca. Ali kad se komesar kritikuje onda se niotkuda pojavi.

I kad iznosiš detalje trejdova, bilo bi cool da izneseš pravu sliku, ali od tebe se to ne može očekivati.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
suarez7
Postovi: 1412
Pridružen/a: 04 mar 2012, 21:03
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la suarez7 » 16 jan 2019, 12:52

work je napisao/la:
Scof1eld je napisao/la:Da li iko u ovoj retardiranoj ligi pomisli kad mu daje ovakve igrace "uredu, ima vec dva (ili vise) superstara nece valjati da mu dadnem i treceg (ili vise) bez obzira sta mi nudi, jer onda nemam sanse kad naletim na njega u playoffu" ?

I svake godine se ovo desi, da yebenom komesaru prolaze tradeovi gdje okupi ovakvu ekipu. Sreca pa je liga takvog formata da kad bude finale superstarovi skoro ni ne igraju pa nikad ne prismrdi tituli i ne iskoristi ovaj debilizam poklanjanja igraca.
Dokazani prevarant, kao sto govorim 3 sezone. Neki jaranski trade-ovi prolaze, a ne idu na glasanje zato sto je komesar i provodi samovolju.
Durant za Beal-a :rol:
stas ti glasati kad te nikad nema... :crazy:

Tmac ne brini imas i sljedece sezone moj prvi pick :salut:

jbg moram se oduziti sto si me ubacio u prvu i ruletu moram al tek kad dodje do prve :D

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25687
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la SiamoNoi » 17 jan 2019, 22:55

Scof1eld je napisao/la:Da li iko u ovoj retardiranoj ligi pomisli kad mu daje ovakve igrace "uredu, ima vec dva (ili vise) superstara nece valjati da mu dadnem i treceg (ili vise) bez obzira sta mi nudi, jer onda nemam sanse kad naletim na njega u playoffu" ?

I svake godine se ovo desi, da yebenom komesaru prolaze tradeovi gdje okupi ovakvu ekipu. Sreca pa je liga takvog formata da kad bude finale superstarovi skoro ni ne igraju pa nikad ne prismrdi tituli i ne iskoristi ovaj debilizam poklanjanja igraca.

slika
Baš čudna situacija.Eto vec trecu sezonu kako pratim fantasy lige na forumu i svake godine se o ovome piše.Ono što mene zanima je gdje na tablici završe ekipe koje se odreknu takvih igrača?Po nekoj logici trebali bi svi takvi poispadat iz lige.

Ovo su 4 top 10 igrača.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Tracy3McGrady » 18 jan 2019, 07:30

SiamoNoi je napisao/la:
Scof1eld je napisao/la:Da li iko u ovoj retardiranoj ligi pomisli kad mu daje ovakve igrace "uredu, ima vec dva (ili vise) superstara nece valjati da mu dadnem i treceg (ili vise) bez obzira sta mi nudi, jer onda nemam sanse kad naletim na njega u playoffu" ?

I svake godine se ovo desi, da yebenom komesaru prolaze tradeovi gdje okupi ovakvu ekipu. Sreca pa je liga takvog formata da kad bude finale superstarovi skoro ni ne igraju pa nikad ne prismrdi tituli i ne iskoristi ovaj debilizam poklanjanja igraca.

slika
Baš čudna situacija.Eto vec trecu sezonu kako pratim fantasy lige na forumu i svake godine se o ovome piše.Ono što mene zanima je gdje na tablici završe ekipe koje se odreknu takvih igrača?Po nekoj logici trebali bi svi takvi poispadat iz lige.

Ovo su 4 top 10 igrača.
Pa nisu ih dali za Tuckera i Reggie Jacksona jbt.

Već za igrače poput Beal, Simmons, Drummond, Embiid itd..
Anfernee "Penny" Hardaway #1

work
Postovi: 2207
Pridružen/a: 28 dec 2012, 11:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la work » 18 jan 2019, 08:17

SiamoNoi je napisao/la: Baš čudna situacija.Eto vec trecu sezonu kako pratim fantasy lige na forumu i svake godine se o ovome piše.Ono što mene zanima je gdje na tablici završe ekipe koje se odreknu takvih igrača?Po nekoj logici trebali bi svi takvi poispadat iz lige.

Ovo su 4 top 10 igrača.
Slika i prilika naseg drustva.

Nije nam politicka i socijalna situacija takva sto jeste, onako, nego odraz onoga kakvi smo.
NBA fantasy king for 2014/15 (ss.ba, sa-x)

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25687
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la SiamoNoi » 18 jan 2019, 21:13

Nije to Tracy nista kriv nego kako se ovi u ligi uopce odlucuju na takve trejdove.Eto u ovoj ligi gdje igramo zajedno nista slicno nije uspio napravit.Čak je trade koji ga je oslabio napravio iz nekog razloga.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Tracy3McGrady » 19 jan 2019, 00:39

SiamoNoi je napisao/la:Nije to Tracy nista kriv nego kako se ovi u ligi uopce odlucuju na takve trejdove.Eto u ovoj ligi gdje igramo zajedno nista slicno nije uspio napravit.Čak je trade koji ga je oslabio napravio iz nekog razloga.
Ma nije ista motivacija, u ovoj prvoj ligi mi svaki dan raspravljamo, pregovaramo itd... e zamisli sad da i ove druge dvije stonigram odvojim toliko vremena, gdje bi ja bio. Napustio bi ženu, djecu i posao realno. Ove druge dvije igram sporedno, nisam neaktivan i pratim redovno stanje, i isprobavam neke stvari koje bi mogle poslužiti u prvoj ligi.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
suarez7
Postovi: 1412
Pridružen/a: 04 mar 2012, 21:03
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la suarez7 » 06 feb 2019, 00:29

SiamoNoi je napisao/la: Baš čudna situacija.Eto vec trecu sezonu kako pratim fantasy lige na forumu i svake godine se o ovome piše.Ono što mene zanima je gdje na tablici završe ekipe koje se odreknu takvih igrača?Po nekoj logici trebali bi svi takvi poispadat iz lige.

Ovo su 4 top 10 igrača.
evo ja sam mu Davisa dao
slika
slika
zadnju tekmu koju je AD odigrao za mene je protiv Alphonsea...

i ove zadnje dvije sam izgubio zato sto mi je pola tima bilo povredjeno, a grej me uzeo za 6 skokova i jednu blokadu... :D

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25687
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la SiamoNoi » 06 feb 2019, 20:13

Znači nastavlja se prokletstvo za Tracya sa gašenjem igraca :mrgreen:

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Tracy3McGrady » 06 feb 2019, 21:17

SiamoNoi je napisao/la:Znači nastavlja se prokletstvo za Tracya sa gašenjem igraca :mrgreen:
Ma nema veze, lijepo ih je imati u timu. Kad tad će se isplatiti.

Imam u timu Davis, Harden, Durant, Irving, Love, LeVert, Sabonis, Young, Rondo, G. Harris i Isaac i opet neću osvojiti :mrgreen:
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25687
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la SiamoNoi » 25 feb 2019, 16:18

Tracy3McGrady je napisao/la:...
Tko je ovaj Francuz OL u drugoj ligi?Paul Belvy ili Paul Lacazette?

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Tracy3McGrady » 25 feb 2019, 19:55

SiamoNoi je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:...
Tko je ovaj Francuz OL u drugoj ligi?Paul Belvy ili Paul Lacazette?
Lacazette
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Tracy3McGrady » 04 mar 2019, 05:45

Samoprozvani Kralj neće u Play Off, a samoprozvani kralj fantasya ispade u cvajtu :rol: :rol: :rol: :wave:
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25687
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la SiamoNoi » 04 mar 2019, 23:44

O kome se radi?

Baci tablicu.Kakvu su kalkulacije pred zadnje kolo?

Kod nas u drugoj još dva PO mjesta otvorena,4 ekipe imaju svaka svoju prilično realnu šansu.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Sarmelino » 04 mar 2019, 23:50

Tracy3McGrady je napisao/la:Samoprozvani Kralj neće u Play Off, a samoprozvani kralj fantasya ispade u cvajtu :rol: :rol: :rol: :wave:
vec sam dole,u cemu jep roblem
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Tracy3McGrady » 05 mar 2019, 07:11

SiamoNoi je napisao/la:O kome se radi?

Baci tablicu.Kakvu su kalkulacije pred zadnje kolo?

Kod nas u drugoj još dva PO mjesta otvorena,4 ekipe imaju svaka svoju prilično realnu šansu.
Pogledaj signature pojedinih što su kukali na ovoj temi :zviz:

Kalkulacije su počele, dema sa 12. Mjesta može vrlo lako u play off, a ako ne pobjedi ispada. Svi žele izbjeći dinu koji ima 40 nastupa, a glavni igrači mu imaju po 4 tekme. Od mene bi imao čak 8 nastupa više ali smo ga Alphonso i ja izbjegli kao dva prvoplasirana sa isti skorom.

Gužva je od 3. Do 6. Mjesta, sve se može desiti a Dino je tu izmedju ostalog, tako da su kalkulacije mač sa dvije oštrice.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Tracy3McGrady » 05 mar 2019, 07:21

slika


slika
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Scof1eld » 10 mar 2019, 18:08

Eh posto je na aplikaciji napisano milijardu poruka u jednom danu oko ove situacije, da vidimo sta ljudi iz nizih liga misle o ovome.

slika

U playoffu su apsolutni favoriti Tmac (1st) i Greivis (4th) i oni idu u isti bracket. Najgore dvije ekipe u playoffu su Alphonse (2nd) i moja ekipa ww (7th) jer je alphonse ostao bez oladipa i townsa a ja igram cijelu sezonu bez Walla i upravo sam mu ja dao Oladipa za nekoliko solidnih igraca, tako da smo uglavnom obojica bez zvijezda (isto vazi i ukoliko umjesto mene u playoff udju Pajseri jer je podjednako los). Uglavnom nas dvojica u jednom bracketu a jedan mora proci, naravno idealno mjesto u playoffu je automatski 3/6 jer ako prodjes cetvrtfinale imas i skoro sigurno finale.

Eh tu nastaje problem jer ekipa koja je trenutno 6. sa pobjedom u ovom kolu gubi tu idealnu poziciju i ide na puno tezi raspored u playoffu. Medjutim, on igra sa ekipom koja se bori za opstanak a to su Pofalici.
"Nepostenom" pobjedom Pofalica i Bullsa, ispadaju Pajseri (ukoliko ostane ovako protiv mene).
"Nepostenom" pobjedom Pofalica i Bullsa i Pajsera ispadaju Bayhawksi a njegov je stav da je sam kriv sto je dosao u tu situaciju i da je sam kriv za losu sezonu.

Sve ovo pada u vodu ako Bullsi ne okrenu.

Da li je posteno prema Pajserima koji igra zadnje kolo protiv najgore ekipe lige za playoff/ispadanje i sam odlucuje o svojoj sudbini?
Da li je posteno prema Bullsima koji se nada pobjedi i da mu se potrefe jos 3 matchupa i da nekako udje u playoff ?
Da li je posteno prema Luisu koji je izgubio zadnje kolo ali se zali sto i Vikings zeli izgubiti da ga ne predje i ode u tezi bracket ?

Moje misljenje, ljudi su imali 20 kola da se spase, isti broj utakmica kao i ovi sto su osigurali playoff i koji sada gledaju najlaksi nacin da dodju do titule. Ne razumijem zasto bi Vikings uopste razmisljao da spasi neki tim ako mu to znaci vjerovatno brzo ispadanje u playoffu i po meni covjeka cijelo jutro napadaju bez razloga.
ser del barça es el millor que hi ha !

Odgovori

Natrag na “SS.BA Fantasy Basketball liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.