SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha,BernardBarnjak

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 20 mar 2019, 22:14

Ide Kawhi,bojim se da su Adriana previse ozljede stisle plus je uz to povukao neke loše poteze.Al opet,njega nije nikad za otpisat.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la adriano_leite » 21 mar 2019, 19:10

SiamoNoi je napisao/la:Ide Kawhi,bojim se da su Adriana previse ozljede stisle plus je uz to povukao neke loše poteze.Al opet,njega nije nikad za otpisat.
Bravo, 100% sam pogrijesio sa Fariedom i to mi se obija o glavu, cuvao sam ga zbog broja utakmica i propustio neke dobre igrace, a uz to povrede su nehumane, kao i neredovno igranje udarnih igraca. Naravno, to ne umanjuje cinjenicu da Kawhi zasluzeno vodi i neka bolji pobijedi na kraju.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la Kanye » 21 mar 2019, 19:30

adriano_leite je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:Ide Kawhi,bojim se da su Adriana previse ozljede stisle plus je uz to povukao neke loše poteze.Al opet,njega nije nikad za otpisat.
Bravo, 100% sam pogrijesio sa Fariedom i to mi se obija o glavu, cuvao sam ga zbog broja utakmica i propustio neke dobre igrace, a uz to povrede su nehumane, kao i neredovno igranje udarnih igraca. Naravno, to ne umanjuje cinjenicu da Kawhi zasluzeno vodi i neka bolji pobijedi na kraju.
Ma tebe LeBron zeza, mene Lavine. Plus si kiksao s Miroticem tako da si mi pomogao malo. Al bice gusto opet. Meni pomaze i sto imam jos izmjena.
Od ove cetvorice u polufinalu svi zasluzujemo ulazak u prvu. A samo dvojica mogu.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la Kanye » 23 mar 2019, 16:09

slika
Siamo i ja na korak od finala i prve lige.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la Monolog » 24 mar 2019, 18:33

slika

Evo stanja pred današnje utakmice treće lige. Ništa nije gotovo, s tim da ja imam Hardena. :mrgreen:

Swish ima igrača više u odnosu na Maida, PascalHens i ja imamo šestoricu. Ima kategorija koje nisu odlučene (slobodna bacanja, trojke, skokovi i asistencije), ali nekako sve naginje da bi u finalu trebali biti Swish i ja. Znat će se više večeras. :D
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la Tracy3McGrady » 24 mar 2019, 19:19

Monolog je napisao/la:slika

Evo stanja pred današnje utakmice treće lige. Ništa nije gotovo, s tim da ja imam Hardena. :mrgreen:

Swish ima igrača više u odnosu na Maida, PascalHens i ja imamo šestoricu. Ima kategorija koje nisu odlučene (slobodna bacanja, trojke, skokovi i asistencije), ali nekako sve naginje da bi u finalu trebali biti Swish i ja. Znat će se više večeras. :D
Trebaju ti FT, TROJKE, SKOKOVI i ASISTENCIJE, a imaš Hardena hmmm :crazy:
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 24 mar 2019, 19:59

Monolog je napisao/la:slika

Evo stanja pred današnje utakmice treće lige. Ništa nije gotovo, s tim da ja imam Hardena. :mrgreen:

Swish ima igrača više u odnosu na Maida, PascalHens i ja imamo šestoricu. Ima kategorija koje nisu odlučene (slobodna bacanja, trojke, skokovi i asistencije), ali nekako sve naginje da bi u finalu trebali biti Swish i ja. Znat će se više večeras. :D
Ogromne šanse da u finalu zaigraju 7. i 8. seed. :mrgreen:
Ja sam baš blizu toga i ako uspijem sa Obrvom kao prvim pickom i ozbiljnim pehovima sa povredama i neigranjem(pored Obrve birao sam i Lovea, Dragića, Whitesidea, Dunna, Wendell Cartera, pa sad već mogu pomenuti i CJa), tek tada uspjeh dobija na težini. Večeras bi se baš trebalo desiti neko čudo da me okrene, ali nikad se ne zna.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la Kanye » 24 mar 2019, 21:26

Kod nas ce 6. i 8. u finale. :mrgreen:
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la Kanye » 25 mar 2019, 12:15

Samo 4 igraca s drafta ostala u ekipi. PG, Dame, Capela i Javale.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
jose
Postovi: 8563
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la jose » 25 mar 2019, 13:49

Kanye je napisao/la:Samo 4 igraca s drafta ostala u ekipi. PG, Dame, Capela i Javale.
Od ove trojice se očekivala dobra sezona, ali sa ovim četvrtim si ubo. :clap:
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 25 mar 2019, 21:58

Kanye je napisao/la:Samo 4 igraca s drafta ostala u ekipi. PG, Dame, Capela i Javale.
Rubio,Bledsoe,Richardson i Gallo.

Kao što rekoh ranije na chatu,Gallo i Rubio su moji talismani.Sa njima je uspjesna sezona zagarantirana.Dijelom se i Richardson u to uklapa.

Galla birao na 137. mjestu.

Avatar
mahic
Postovi: 824
Pridružen/a: 20 mar 2008, 22:14
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la mahic » 27 mar 2019, 18:07

ove godine sam u trecoj imao rekord 17-3 (Sloboda Dita), izgubim prvu utakmicu playoffa i naravno uzet cu sljedece dvije (consolation draw)... znaci zavrsicu sezonu 19-4 na petom mjestu. nidje veze.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la Kanye » 27 mar 2019, 18:22

mahic je napisao/la:ove godine sam u trecoj imao rekord 17-3 (Sloboda Dita), izgubim prvu utakmicu playoffa i naravno uzet cu sljedece dvije (consolation draw)... znaci zavrsicu sezonu 19-4 na petom mjestu. nidje veze.
Ja sam na putu da budem prvak druge sa 7 11 2 u regularnoj.

Al svejedno ti. Upao si u drugu svakako kao najbolji u regularnoj.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
mahic
Postovi: 824
Pridružen/a: 20 mar 2008, 22:14
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la mahic » 27 mar 2019, 19:46

Kanye je napisao/la:
mahic je napisao/la:ove godine sam u trecoj imao rekord 17-3 (Sloboda Dita), izgubim prvu utakmicu playoffa i naravno uzet cu sljedece dvije (consolation draw)... znaci zavrsicu sezonu 19-4 na petom mjestu. nidje veze.
Ja sam na putu da budem prvak druge sa 7 11 2 u regularnoj.

Al svejedno ti. Upao si u drugu svakako kao najbolji u regularnoj.
eh hvala na info, kontao sam da cu opet morati igrati trecu. dobre vijesti.

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la Justin » 27 mar 2019, 21:06

mahic je napisao/la:
Kanye je napisao/la:
mahic je napisao/la:ove godine sam u trecoj imao rekord 17-3 (Sloboda Dita), izgubim prvu utakmicu playoffa i naravno uzet cu sljedece dvije (consolation draw)... znaci zavrsicu sezonu 19-4 na petom mjestu. nidje veze.
Ja sam na putu da budem prvak druge sa 7 11 2 u regularnoj.

Al svejedno ti. Upao si u drugu svakako kao najbolji u regularnoj.
eh hvala na info, kontao sam da cu opet morati igrati trecu. dobre vijesti.
Sreca pa barem prvi upada neovisno o playoffu. Ja mislim da bi postenije bilo da se produzi regularna sezone za tri sedmice i iskljuci playoff. Realnija slika se dobije.
Ovako povrede i los raspored jedne sedmice ti uniste pet prethodnih mjeseci.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
mahic
Postovi: 824
Pridružen/a: 20 mar 2008, 22:14
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la mahic » 27 mar 2019, 21:15

eh hvala na info, kontao sam da cu opet morati igrati trecu. dobre vijesti.[/quote]

Sreca pa barem prvi upada neovisno o playoffu. Ja mislim da bi postenije bilo da se produzi regularna sezone za tri sedmice i iskljuci playoff. Realnija slika se dobije.
Ovako povrede i los raspored jedne sedmice ti uniste pet prethodnih mjeseci.[/quote]

da slazem se, jer meni se desilo da se povrijedio Zach Lavine, i imao sam mnogo manje utakmica na rasporedu te sedmice nego inace...

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la Tracy3McGrady » 27 mar 2019, 21:57

mahic je napisao/la:eh hvala na info, kontao sam da cu opet morati igrati trecu. dobre vijesti.
Sreca pa barem prvi upada neovisno o playoffu. Ja mislim da bi postenije bilo da se produzi regularna sezone za tri sedmice i iskljuci playoff. Realnija slika se dobije.
Ovako povrede i los raspored jedne sedmice ti uniste pet prethodnih mjeseci.[/quote]

da slazem se, jer meni se desilo da se povrijedio Zach Lavine, i imao sam mnogo manje utakmica na rasporedu te sedmice nego inace...[/quote]
Upravo zbog toga smo stavili da se nagradi uspješna sezona direktnim ulaskom u viši rang. Čestitam
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 28 mar 2019, 00:02

Justin je napisao/la:Sreca pa barem prvi upada neovisno o playoffu. Ja mislim da bi postenije bilo da se produzi regularna sezone za tri sedmice i iskljuci playoff. Realnija slika se dobije.
Ovako povrede i los raspored jedne sedmice ti uniste pet prethodnih mjeseci.
Da se skrati za tri tjedna i ukine PO bi imalo smisla prije nego ova opcija.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la Kanye » 30 mar 2019, 22:08

slika

Kako se zakuhalo
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 31 mar 2019, 11:35

slika
Do zadnjeg dana tobože neizvjesno,ali u biti riješeno ako neće biti vecih otpadanja kod protivnika tipa George da odmori iako nisam siguran ni da bi mi to pomoglo jer moram stići 50 poena zaostatka plus mi ne smije nitko otpasti,a Gallo je upitan već.Svakako sam prezadovoljan što sam do kraja zadrzao koliku toliku neizvjesnost i uz tih 5 utakmica manje sa kojima sam uvjeren da bi uzeo prvu titulu jer bi imao asiste,ukradene i poene,a trice i ft% su mi ionako najjače kategorije gdje me nitko nije skinuo cijele sezone.Tj. prema službenoj statistici izgubio sam obje kategorije po tri puta,ali dva od ta tri puta su bila kada nisam ubacivao igrače u sastav kako bi dobio adriana u prvoj rundi PO.Što je opet propalo jer je rule skinuo bod joseu u zadnjem kolu ili tako nekako je bilo.U svakom slučaju,odlična sezona i za Kawhija i za mene.Kako god finale završilo,ono najvažnije je vec ranije osigurano.O tituli ćemo razmišljati iduce godine.

Odgovori

Natrag na “SS.BA Fantasy Basketball liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.