SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha,BernardBarnjak

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 31 mar 2019, 20:01

Otpao Bledsoe i to bi bilo to.Četvrto otpadanje igrača ovaj tjedan (Bledsoe,Richardson,Beverley,Gallo) uz defaultnih 6 utakmica manje na početku tjedna.Iako sam čak 7-8 dodatnih utakmica dobio sa dobrim izmjenama ne moze se protiv ovoliko izostanaka.Na kraju će ako Gallo još ne otpadne ispasti 6 manje što je previše za išta napraviti.

Treba naći načina odlucivati o tituli prije ovog zadnjeg tjedna.Svake godine ista priča.Neki Bonzie igra upravo,do prije dva sata nitko nije čuo za lika.Pobjednik regularne sezone kao ukupni pobjednik lige nije loša ideja.

Vrijeme je i bilo da Kawhi uzme prvu titulu,ja se obvezujem za iducu sezonu.

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la Kanye » 31 mar 2019, 22:31

slika

Koliko Siamo kuka pomislio bi covjek da je 8 1, a ne vjerovatno najgusci matchup ovog playoffa kod nas.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la Rule_hz » 31 mar 2019, 22:38

Ma tako ti je to jarane ne moze da oprosti poraz jarane a ti si jedva usao u doigravanje pa eto dzama jokici hardeni picke materine i ja bih igrao finale da sam otisao u po ali drago mi je zbog tebe i nadam se da ces otici dalje u 1 ligu dobar si momak i igrac i to si zasluzio a ja prepustam svoje mjesto u 2 ligi nekom iz trece... zbog ovakvih necu vise igrat ss.ba ligu hem sto je ukrao maestru igraca i nije mu ga vratio i hiljadu nekih stvari... pozdravljamm svu raju... ostajtw mi dobro mozda se u nekoj ligi sretnemo gdje nema dusmana ni tipova poput ovih sto se samo zale i kukaju....
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la Sarmelino » 31 mar 2019, 22:40

Rule_hz je napisao/la:Ma tako ti je to jarane ne moze da oprosti poraz jarane a ti si jedva usao u doigravanje pa eto dzama jokici hardeni picke materine i ja bih igrao finale da sam otisao u po ali drago mi je zbog tebe i nadam se da ces otici dalje u 1 ligu dobar si momak i igrac i to si zasluzio a ja prepustam svoje mjesto u 2 ligi nekom iz trece... zbog ovakvih necu vise igrat ss.ba ligu hem sto je ukrao maestru igraca i nije mu ga vratio i hiljadu nekih stvari... pozdravljamm svu raju... ostajtw mi dobro mozda se u nekoj ligi sretnemo gdje nema dusmana ni tipova poput ovih sto se samo zale i kukaju....
Steta sto ides stvarno
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 31 mar 2019, 23:02

Čuj jedva ušao u doigravanje,bio sam siguran za PO nakon deset kola s obzirom koliko su ostali tragični bili.Nisam se ni trebao trudit,a pošto je Maestro bio i dalje na 100 % odustao sam od lova na izravan plasman i samo sam čekao kraj sezone i početak PO.Doslovno sam eksperimentirao sa ekipom cijelu sezonu i trazio dobitnu formulu.Ono što ste vi radili muljažama zadnjih par dana prije trade deadlinea...trejdali igrače sa manje utakmica za one sa više utakmica u PO sa ekipama koje su davno riješile svoj status za sezonu,to sam ja davno odradio sa slaganjem ekipe preko FA igrača.Dvije PO prepreke odradio kirurški precizno,osigurao prvu ligu i odradio zacrtano.

Što se tiče Younga,ne sjecam se da se puno ljudi zalagalo za waivere prije sezone.A lijepo vam rekoh da je to dokazano najbolja opcija,a ne da netko dežura cijeli dan pa na račun toga kupi igrače.Meni to svakako dobro ide što sam pokazao i ove sezone jer ste me prisili na to.Samo waiveri brajo.Waiveri i budzet.Mozda jednom shvatite da se nisam zalagao za to jer meni ide u prilog nego jer je najpoštenija opcija gdje svi imaju jednaku šansu.

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la Azpi » 01 apr 2019, 01:20

Rule_hz je napisao/la:Ma tako ti je to jarane ne moze da oprosti poraz jarane a ti si jedva usao u doigravanje pa eto dzama jokici hardeni picke materine i ja bih igrao finale da sam otisao u po ali drago mi je zbog tebe i nadam se da ces otici dalje u 1 ligu dobar si momak i igrac i to si zasluzio a ja prepustam svoje mjesto u 2 ligi nekom iz trece... zbog ovakvih necu vise igrat ss.ba ligu hem sto je ukrao maestru igraca i nije mu ga vratio i hiljadu nekih stvari... pozdravljamm svu raju... ostajtw mi dobro mozda se u nekoj ligi sretnemo gdje nema dusmana ni tipova poput ovih sto se samo zale i kukaju....
Nemoj odustajati otisao je u prvu ligu, ostani da igramo zajedno iducu sezonu :mrgreen:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la Tracy3McGrady » 01 apr 2019, 02:40

SiamoNoi je napisao/la:Otpao Bledsoe i to bi bilo to.Četvrto otpadanje igrača ovaj tjedan (Bledsoe,Richardson,Beverley,Gallo) uz defaultnih 6 utakmica manje na početku tjedna.Iako sam čak 7-8 dodatnih utakmica dobio sa dobrim izmjenama ne moze se protiv ovoliko izostanaka.Na kraju će ako Gallo još ne otpadne ispasti 6 manje što je previše za išta napraviti.

Treba naći načina odlucivati o tituli prije ovog zadnjeg tjedna.Svake godine ista priča.Neki Bonzie igra upravo,do prije dva sata nitko nije čuo za lika.Pobjednik regularne sezone kao ukupni pobjednik lige nije loša ideja.

Vrijeme je i bilo da Kawhi uzme prvu titulu,ja se obvezujem za iducu sezonu.
Znači bujrum u prvu ligu, drago mi je da si ušao jer si veoma aktivan. Ali buraz molim te nemoj kukati i tražiti promjenu nekih pravila u ligi koja se igra 10 godina. U ligi gdje su svi full aktivni, i ovaj zadnji je ispao što nije bio najaktivniji, eto unaprijed da ti to kažem.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la Kanye » 01 apr 2019, 09:46

Siamo dokuka do titule. Za jednu blokadu. :mrgreen:
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la Sarmelino » 01 apr 2019, 12:01

Kanye je napisao/la:Siamo dokuka do titule. Za jednu blokadu. :mrgreen:
Vec 3. Sezonu sa igracima manje svake sedmice ima sjajnu sezonu, sta ti je rec skill :kafa:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 01 apr 2019, 18:52

5 igraca manje na kraju jer je njemu otpao Jeff Green.

Presudila je kozmička pravda kako sam napisao tamo na chatu.Titulu mi je donio igrač za kojeg sam još prošle godine kada je bio gotovo anonimac biran debelo u drugoj rundi drafta znao da moze davati brojke kakve danas daje.Plasman u prvu ligu mi je pak donijelo iskustvo iz prošlogodišnjeg PO gdje sam upao u istu zamku u koju je čini mi se Vain upao ove godine pa sam ga na račun toga i dobio u ključnom MU gdje koliko god ja cijelo vrijeme smatrao da imam bolju ekipu od njega,on nije pruzio ni najmanji otpor da preokrene to stanje.Francuz mi je pak vječna mušterija jos od treće lige,mislim da me nikad nije dobio tako da kad sam ga izvukao u prvoj rundi sam znao da to prolazim kako god.

Ostaje žal što zavrsava sezona jer ovoliko dobru ekipu nikad do sad nisam uspio sklopit.Pokušat ćemo ponovit iduce godine.

Vaina i Adriana čekam u prvoj,da nastavimo dvoboje :kafa:

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la Rule_hz » 09 apr 2019, 18:28

Ma nemoj sviju ti pametovati, milion nelogicnih stvari se odradilo u ligi i pored toga nesportiski je ono onako se ponasati, al eto svako ima svoje... Ja evo i ovdje kazem da necu igrati ss.ba ligu dok je pojedinaca... i nekih debilnih pravila koji unistavaju draz same igre i prvenstveno sam odustao u keper i dinasty ligi zbog tih nakih pravila koji su mi nidje veze... svugdje se normalno igra i sve ovdje neko nesto zahtjeva... zao mi brata deme koji je izuzetan igrac sjecam se i naseg finala u prvoj ligi gdje sam osvojio prvu titulu protiv njega... sve u svemu svima sretno u prvoj ligi i ovima sto su ostali u drugoj i momcima koji ulaze iz trece i slobodno ustupite moje mhesto aktivnom igracu u trecoj ligi monolog pop,mujo i mostarac... i svi ostali
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 09 apr 2019, 19:27

Realno,ti si odustao jer je prošlo vrijeme početaka lige kad nitko nije znao kako i šta pa se moglo dominirati.Došli su malo ozbiljniji igrači.

Ja ti rekoh da se odmoriš sezonu pa vratiš.Svakako ne bi igrao sa mnom u ligi nego u drugoj.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 13 avg 2019, 16:10

Nešto korisno da se proba napravit.Trebate se ulogirat na yahoo prvo prije glasanja.Iz nekog razloga svatko ima samo 10 glasova za podijelit.

Prva ideja:
https://yahoo.uservoice.com/forums/2061 ... never-they
"Allow commisioner to start playoffs whenever they want---With all the resting that happens during weeks 20 onward, it makes the playoffs too much of a crapshoot.

Personally I would like to be able to start our playoffs in late February so this is not an issue.

Please let us have the option to start the playoffs whenever we want."

Kad bi mogli barem za tjedan dana pomaknut početak PO prema početku treceg mjeseca bilo bi odlicno jer bi izbjegli puno tankiranja i gašenja igrača pred kraj sezone.Pogotovo korisno za h2h lige.Zato ne bi bilo loše kad bi svi dali 3 glasa za to.

Druga ideja:
https://yahoo.uservoice.com/forums/2061 ... -available

"Dynasty/Keeper Team Management Should be available year-round!
I would recommend that, under the Commissioner Tools, the League Management, the Team Management, and the Keeper Management remains available for ongoing Dynasty and Keeper operations.

This would allow for off-season trading and preparation for the upcoming seasons."

Super korisno za sve koji igraju dynasty/keeper lige ili ih planiraju igrati ubuduće.Tri glasa poželjna.

Ostalo izaberite šta vam se sviđa,ima opcija trejda sa tri ekipe,ima da se nekim igračima pridoda dodatna pozicija,ima svasta.Treba dat glasove pa mozda nesto i unaprijede za buduće godine jer prostora za napredak itekako ima.

Avatar
jose
Postovi: 8564
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la jose » 20 avg 2019, 23:58

Obnovljena 2. liga. Zadržao sam sve timove koji su prošle sezone zauzimali od 4. do 11. mjesta. Ako neko od ovih ne želi da igra, neka se ovdje izjasni.
Molim trojicu koja su ispala iz 1. lige i trojicu koja su ušla iz 3. lige da mi pošalju e-mail na PP ili nek napišu ovdje.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 21 avg 2019, 00:05

jose je napisao/la:Obnovljena 2. liga. Zadržao sam sve timove koji su prošle sezone zauzimali od 4. do 11. mjesta. Ako neko od ovih ne želi da igra, neka se ovdje izjasni.
Molim trojicu koja su ispala iz 1. lige i trojicu koja su ušla iz 3. lige da mi pošalju e-mail na PP ili nek napišu ovdje.
[email protected]
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la adriano_leite » 21 avg 2019, 17:44

jose je napisao/la:Obnovljena 2. liga. Zadržao sam sve timove koji su prošle sezone zauzimali od 4. do 11. mjesta. Ako neko od ovih ne želi da igra, neka se ovdje izjasni.
Molim trojicu koja su ispala iz 1. lige i trojicu koja su ušla iz 3. lige da mi pošalju e-mail na PP ili nek napišu ovdje.
Jose, pošto nisam toliko aktivan na forumu, aktivan sam na fantasyu i može se na mene računati, ako bude kakvo glasanje za promjene pravila, odmah možete računati na to da nisam za promjene i da glasam za stari sistem (draft, trejdovu i bilo kakve druge opcije).
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
jose
Postovi: 8564
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la jose » 25 avg 2019, 15:46

S-Y-L-A-R je napisao/la:
jose je napisao/la:Obnovljena 2. liga. Zadržao sam sve timove koji su prošle sezone zauzimali od 4. do 11. mjesta. Ako neko od ovih ne želi da igra, neka se ovdje izjasni.
Molim trojicu koja su ispala iz 1. lige i trojicu koja su ušla iz 3. lige da mi pošalju e-mail na PP ili nek napišu ovdje.
[email protected]
Poslan poziv. Šta je sa ostalih 5 kandidata?
Ako može neko postaviti njihove nickove na forumu, da ih citiram. Možda ne čitaju ovu temu.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
Azpi
Postovi: 4460
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la Azpi » 25 avg 2019, 15:53

jose je napisao/la:
S-Y-L-A-R je napisao/la:
jose je napisao/la:Obnovljena 2. liga. Zadržao sam sve timove koji su prošle sezone zauzimali od 4. do 11. mjesta. Ako neko od ovih ne želi da igra, neka se ovdje izjasni.
Molim trojicu koja su ispala iz 1. lige i trojicu koja su ušla iz 3. lige da mi pošalju e-mail na PP ili nek napišu ovdje.
[email protected]
Poslan poziv. Šta je sa ostalih 5 kandidata?
Ako može neko postaviti njihove nickove na forumu, da ih citiram. Možda ne čitaju ovu temu.
Poslajem veceras dok skontam kako ide tacno mail :mrgreen:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 25 avg 2019, 16:15

Azpi je napisao/la:
jose je napisao/la: Poslan poziv. Šta je sa ostalih 5 kandidata?
Ako može neko postaviti njihove nickove na forumu, da ih citiram. Možda ne čitaju ovu temu.
Poslajem veceras dok skontam kako ide tacno mail :mrgreen:
Eto ti mail u poruci.

Ovlasti komesara :D

Avatar
mahic
Postovi: 824
Pridružen/a: 20 mar 2008, 22:14
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Post Postao/la mahic » 26 avg 2019, 20:43

ja sam usao u ovu ligu meni se cini. molim vas posaljite mi poziv. [email protected]

Odgovori

Natrag na “SS.BA Fantasy Basketball liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.