RSD Velež Mostar

NeretvanskaPastrmka
Kontakt:

PostPostao/la NeretvanskaPastrmka » 13 jun 2019, 12:24

Velez je ljudi moji u grobu bio i ko nije bio na prvim skupstinama neka ne prica nista jer nema pravo. Ljudi su sve sto su obecali na preuzimanju mandata ispunili.

Prve tri godine stabilizacija kluba,vracanje dugova,infrastruktura,omladinski pogon,povratak u Premijer ligu
Ispunjeno obecanje

Sljedece tri godine klub bez dugova,borba za vrh premijer lige i titula ili evropa za 100 godina kluba

Nakon svega toga samoodrziv klub koji ce se bazirati na omladinsku skolu i talente koje cemo proizvoditi. Nema brige za buducnost kluba
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

josipmusa2

PostPostao/la josipmusa2 » 13 jun 2019, 12:50

Ne moram ih voljeti, možda imam privatne razloge, možda nemam, prvi yebem mater od Pike preko OKca pa do onima koji ih podržavaju, Sve ostalo je moja lična stvar, kome se dalo da me u daljine provjerava ( LOL ) prvo nek preispita sebe kako nema važnijih stvari u životu nego ići u forum 2 godine unazad a da to nije na početku arhive. Drugo kad je već toliko kopao nek kopira i cijele stranice i kontekst napisanog, nit razumije trolanje 2 klošara nit sarkazam u istim postovima.

@drake koja tri dana, ja dok sam na poslu na forumu sam, nakon 15:00 imam život i jbg na forum povirim samo u rijetkim slučajevima nakon tog doba tako da sranja napisana u 21 prethodne noći ranije i nisam mogao da vidim.

Treće, kome se ne sviđa kako ja pišem nek ide čitat sranja po dijasporskom forumu ili neka me stavi na gnjavatore, simple as that. I dan danas tvrdim da je Ibro **** od trenera i da nije bilo suspenzije ne bi se ni plasirali. S druge strane Ibro ima njuh za igrača i treao bi da bude u klubu kao sportski direktor ( za dobro Veleža ). Za Hasića respekt šta je napravio, a tu koga zanima nešto više neka me kontaktira pp-om pa će dobiti info za koji životom garantujem ( bez novih profila i navijača ostalih timova )

ANTIFA !
Kontakt:

PostPostao/la ANTIFA ! » 13 jun 2019, 12:58

@josipmusa2

Fora ili ti ga smicalica na razini treceg razreda osnovne skole, mozes ti to bolje klaune. :kafa:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m4cx35L8O01r2z7nro2_r1_250.gif

NeretvanskaPastrmka
Kontakt:

PostPostao/la NeretvanskaPastrmka » 13 jun 2019, 13:01

Kada nesto funkcionise i ljubav je svih nas ja svoje privatne nesporazume (ako ih imam sa tom osobom) ostavljam po strani. Velez je sada gigant ono sto smo uvijek bili i mnogi dusmani to vide. Zato je sada najpotrebnije zajednistvo. Ako ti i ja nismo dobri a navijamo za Velez zaboravljamo sve kad je on u pitanju,kada nije jeb.at cemo jedan drugom majku :)

Raja ide ubrzo sezona. Treba nabijati komplekse malogradjanima koje prati saka jada. Idu gostovanja gdje cemo pokazati koga najvise ima u drzavi i da ovu ljubav nema niko. Jeb.em mu majku sa 53 godine skacem po Jajcu,Gracanici,Visokom. Idem i sada kada krene sezona sa gomilom starih tifoza. Ovo bola nema niko do Birminghama i Vila Parka :lol: samo podrska i engleska gostovanja. Juznjacki fanatizam dozivljava vrhunac
UEFA TEAM RANKING 1989

51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583

drakensang
Kontakt:

PostPostao/la drakensang » 13 jun 2019, 13:15

Stvarno brate ako mislis da su nas rema i kodro uveli u pl onda :bow:

Svaka izmjena, svaka promjena pozicije u toku utakmice, svaki trening kroz sezonu je Ibrin i zamisli poslije svega togs kszes da nas nije on uveo u pl. :roll:

Olimpićak je vrlo dobro znao gdje treba udarit, i iskoristio je tu "emocionalnu" Ibrinu stranu, gdje bi covjek siguran sam zivot dao za Velez jer je prije svega navijac kluba. Placenim clancima na ovom portalu, pritiscima na sudije, i na kraju kao slag na tortu ponasanjem Zebe i Stojanovica(koji je btw. nasrnuo na Ibru u tunelu) su postigli ono sto su htjeli - udaljili tvorca ove ekipe na 4 mjeseca od iste.

E zamisli, kad je tvom konkurentu stalo da Ibro ne bude na ķlupi Veleza, jer su znali da je on stvorio i Ovcinu iz Famosa, Cosica iz Radnickog Lukavac, Daria Lucasa Brandaa i ostale, znaci prosta matematika: Velez, odnosno ova ekipa Veleza, bez svog vodje na klupi = slabiji Velez.

Na kraju, Ibri je, vjerovatno, ukazano poslije svega da je poceo navlaciti gnjev i svojih navijaca losim ispadima u javnosti(koje je btw najlakse izvuc iz konteksta i napisat kako novinaru odgovara) i da bi bilo najbolje za klub da se on bavi onim sto najbolje zna - vodjenjem ekipe, jer se u ratu s medijima i Olimpikom i nije bas najbolje snasao.

Uglavnom, na stranu sve ovo sto sam napisao, tom covjeku ja ne mogu nista zamjerit prvo iz jednog razloga:

I ti i ja znamo, da kad dodje vrijeme za rastanak, kad uvidimo da ne ide, Ibro ce sam otici. Ali ce ostati tu, prije svega kao navijac i sigurno ni u jednom trenutku nece bit stetocina klubu, ma ko bio u Upravi.

I dok ima sportske rezultate, a ima ih, podrska.
Neretva hladna, Stari most, Velež i RAja 1922&1981

josipmusa2

PostPostao/la josipmusa2 » 13 jun 2019, 13:25

Da sam stručan uzimao bih pare na toj stručnosti, ovako kažem što vidim, to je da je ekipa prodisala bez Ibre na klupi. Logično je da on vodi treninge i postavlja taktiku ali je on direktni krivac što smo prosuli 2-0 protiv Olimpika, to su igrači bili nervozni nakon Goražda i godilo im je kad se maknuo s klupe, nećemo se lagati. Ostaje nam da vidimo kako će ići u PL, ja se za početak nadam opstanku, ali će 90 posto nakon 2 poraza sve rastjeravati, tad Musa neće reći "rekao sam vam" ali ako se to ponovi par puta e onda jbg ne ide. U Mladoti je radio odličan posao u PL, vidjet ćemo kako će ići s nama, bolje može nego do sada i to mnogo ( moje mišljenje )

NeretvanskaPastrmka
Kontakt:

PostPostao/la NeretvanskaPastrmka » 13 jun 2019, 13:31

drakensang WroteColonStvarno brate ako mislis da su nas rema i kodro uveli u pl onda :bow:

Svaka izmjena, svaka promjena pozicije u toku utakmice, svaki trening kroz sezonu je Ibrin i zamisli poslije svega togs kszes da nas nije on uveo u pl. :roll:

Olimpićak je vrlo dobro znao gdje treba udarit, i iskoristio je tu "emocionalnu" Ibrinu stranu, gdje bi covjek siguran sam zivot dao za Velez jer je prije svega navijac kluba. Placenim clancima na ovom portalu, pritiscima na sudije, i na kraju kao slag na tortu ponasanjem Zebe i Stojanovica(koji je btw. nasrnuo na Ibru u tunelu) su postigli ono sto su htjeli - udaljili tvorca ove ekipe na 4 mjeseca od iste.

E zamisli, kad je tvom konkurentu stalo da Ibro ne bude na ķlupi Veleza, jer su znali da je on stvorio i Ovcinu iz Famosa, Cosica iz Radnickog Lukavac, Daria Lucasa Brandaa i ostale, znaci prosta matematika: Velez, odnosno ova ekipa Veleza, bez svog vodje na klupi = slabiji Velez.

Na kraju, Ibri je, vjerovatno, ukazano poslije svega da je poceo navlaciti gnjev i svojih navijaca losim ispadima u javnosti(koje je btw najlakse izvuc iz konteksta i napisat kako novinaru odgovara) i da bi bilo najbolje za klub da se on bavi onim sto najbolje zna - vodjenjem ekipe, jer se u ratu s medijima i Olimpikom i nije bas najbolje snasao.

Uglavnom, na stranu sve ovo sto sam napisao, tom covjeku ja ne mogu nista zamjerit prvo iz jednog razloga:

I ti i ja znamo, da kad dodje vrijeme za rastanak, kad uvidimo da ne ide, Ibro ce sam otici. Ali ce ostati tu, prije svega kao navijac i sigurno ni u jednom trenutku nece bit stetocina klubu, ma ko bio u Upravi.

I dok ima sportske rezultate, a ima ih, podrska.

Ibrin nokat voli Velez ko pola Monumentala River :bih:
UEFA TEAM RANKING 1989

51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583

FSB
Kontakt:

PostPostao/la FSB » 14 jun 2019, 15:00

@fudbalfudbal

Rođeni startaju u ponedjeljak, najveći dio priprema u Mostaru

slika

Dio igrača koji su imali manju minutažu u posljednjoj sezoni, uz par onih koji su na probi, već odrađuje lagane treninge, ali će službeno će ekipa Veleža s pripremama krenuti u ponedeljak. Kako sada stvari stoje, bez obzira na visoke temperature, ekipa neće previše vremena biti van Mostara. Mogući je odlazak na neku od planina, možda u Fojnicu, ali tek toliko kako bi se igrači koji su stigli i koji bi trebal,i ili mogli u među vremenu stići, upoznali s ostalim saigračima. Najveći dio priprema ipak će biti odrađen u Mostaru, gdje će se vrlo vjerovatno raditi i trenirati u kasnijim satima pod svjetlima reflektora na pomoćnom terenu.

Dva nova igrača su tu, prema neslužbenim informacijama brojka novih bi do početka sezone mogla porasti za najmanje još dva ili tri igrača. Muharem Čivić je uskočio na poziciju lijevog beka, Dino Hasanović je veznjak, a moguća nova imena bi smo mogli očekivati u zadnjoj liniji ili napadu. Poznato je kako se zadnja linija najviše mijenjala tokom sezone, posebno u proljetnom dijelu i sigurno ne bi bilo neočekivano kada bi se na poziciji stopera pojavilo nove ime, baš kao i u fazi napada, jer su šanse za ostanak Nusmira Fajića skoro minimalne. Jednako tako ostaje otvoreno pitanje broja stranaca koji su i dalje tu. Na kraju prošle sezone ih je bilo sedam, pa će biti jako zanimljivo vidjeti hoće li klub ostati na toj brojci, ili će se ipak brojka reducirati s obzirom da pravo nastupa imaju četvorica.

(F. I. / Dnevni list)
https://www.dnevni-list.ba/rodeni-startaju-u-ponedjeljak-najveci-dio-priprema-u-mostaru/

FSB
Kontakt:

PostPostao/la FSB » 14 jun 2019, 15:29

slika

Pred nama je početak priprema za novu sportsku sezonu, 2019/2020, u kojoj će FK Velež Mostar nastupiti u okviru Premijer lige BiH.

S obzirom da je početak sezone na rasporedu 20/21.07.2019. godine, a imajući u vidu da je sezona u okviru Prve lige FBiH završila 01.06.2019. godine, bilo je malo vremena za veselje i odmor.

Igrači koji su u protekloj sezoni imali manju minutažu, nakon odmora od sedam dana krenuli su sa treninzima početkom ove sedmice, a u ponedjeljak 17.06. u 18h, planirana je prozivka na Stadionu Rođeni i za igrače koji su imali veliku minutažu, zbog koje su imali 14 dana odmora. Nakon prozivke, na programu je i prvi zajednički trening.

Kada su prijateljske utakmice u pitanju, u toku su razgovori sa klubovima kako bi se precizirali termini, satnice i mjesto igranja utakmica. Za sada, poznato je da će se 27.06.2019. godine igrati protiv NK Široki Brijeg, a u narednom periodu precizirat će se satnica i mjesto igranja.

Žrijeb za sezonu 2019/2020 na programu je 20.06.2019. godine u prostorijama N/FS BiH, sa početkom u 12h.

Sretno Rođeni!

#MUSVDG

fudbalfudbal
Kontakt:

PostPostao/la fudbalfudbal » 14 jun 2019, 17:34

Bez ikakvih problema licenca.. :)

FSB
Kontakt:

PostPostao/la FSB » 14 jun 2019, 17:41

slika

14.06.2019.

Obavještavamo naše članove i bh. javnost da smo službenim putem dobili Odluku NS/FS BiH da FK Velež Mostar ispunjava uslove za dobivanje licence za takmičenje u Premijer ligi BiH za sezonu 2019/2020.

#musvdg #premijerligabih

NeretvanskaPastrmka
Kontakt:

PostPostao/la NeretvanskaPastrmka » 14 jun 2019, 23:01

Velezova Armija u Torinu

slika

Bravo momci :bih:
UEFA TEAM RANKING 1989

51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583

FSB
Kontakt:

PostPostao/la FSB » 17 jun 2019, 22:03

Održana prozivka
Rođeni krenuli s pripremama za sljedeću sezonu

slika

Nogometaši Veleža su krenuli s pripremama za novu, prvu premijerligašku, nakon tri sezone čekanja. Prije nego što će momčad izaći na teren, s igračima je u svlačionici razgovarao šef stručnog stožera Ibro Rahimić, a onda se igračima po izlasku na teren obratio i prvi čovjek kluba Šemsudin Hasić.

slika

Hasić je, prije svega, igrače upozorio kako nisu pod imperativom kao što je to bio slučaj prethodne sezone , ali da je igranje u većem rangu natjecanja nešto više sasvim drugo u odnosu na Prvu ligu FBiH čega moraju biti svjesni. Nakon kraćeg izlaganja Hasića, igrači su se okrenuli svojim zadacima.

slika

Ono što je izvjesno u ovom trenutku, jeste da nema velikih promjena u igračkom kadru barem za sada, jer na prvom treningu je bila većina onih koje smo gledali protekle sezone u dresu Veleža, ukupno njih 28.

Službeno, od novih lica koji su potpisali ugovore i prije početka priprema tu su Dino Hasanović i Muharem Čivić, tri juniora su također priključena, tu je par igrača koji su na probi, dok su nedostajali tek Argentinac Dario i Hamza Mešanović.

slika

Kada su u pitanju kontrolne utakmice za sada je tek izvjesno kako će Velež 27. ovog mjeseca odigrati kontrolnu utakmicu protiv Širokog Brijega, ali je za očekivati da će sljedećih dana biti poznati i ostali rivali u pripremnom razdoblju.

slika

"Kostur ekipe je tu, tu su i dva nova igrača, par njih na probi pa ćemo vidjeti. Za sada radimo u Mostaru imamo dobre uvjete, ali postoji mogućnost da ćemo otići van grada nekih pet do sedam dana. Za sada imamo ugovorenu jednu prijateljsku utakmicu protiv Širokog Brijega, u nadolazećem razdoblju ćemo vidjeti tko će nam to još biti protivnik tijekom priprema", kratko je rekao Mustafa Kodro, trener Veleža.

(blje.sak.info)

FSB
Kontakt:

PostPostao/la FSB » 17 jun 2019, 22:43

FK Velež Mostar

Večeras su igrači Veleža startali sa pripremama za novu sezonu Premijer lige.
FK Velež Mostar će većinu priprema obaviti u Mostaru, ali postoji mogućnost odlaska i van grada na pripreme nekih pet do sedam dana.
Na prvom treningu pojavilo se 28 igrača, od novih igrača na treningu su prisustvovali Dino Hasanovic i Muharem Ćivić, tri juniora su priključena prvom timu, dok se par igrača nalazi na probi.
Opravdano je bio odsutan Dario Ferreyra, dok je Hamza Mešanović uzeo papire i napustio klub.
Kada su u pitanju prijateljske utakmice za sada je poznato kako će Velež 27. ovog mjeseca igrati sa NK Široki Brijeg, ali i da će se tokom ove sedmice znati i ostali rivali u ovom pripremnom periodu.

#MUSVDG

gruezi
Kontakt:

PostPostao/la gruezi » 17 jun 2019, 23:02

Kontate li vi mijenjat ovaj travnjak jbt mozes komotno krompir zasadit ovdje....sto se tice pojacanja ovaj hasanovic je pristojan igrac u zelji nije dobio pravu sansu iako su mnogi navijaci zelje bili za to da bude u prvoj postavi....trebala mu je jedna sezona da bude standardan da probije led...to je imao prosle godine i mislim da ce ove sezone biti otkrovljenje...

RodjeniiBrato
Kontakt:

PostPostao/la RodjeniiBrato » 17 jun 2019, 23:13

gruezi WroteColonKontate li vi mijenjat ovaj travnjak jbt mozes komotno krompir zasadit ovdje....sto se tice pojacanja ovaj hasanovic je pristojan igrac u zelji nije dobio pravu sansu iako su mnogi navijaci zelje bili za to da bude u prvoj postavi....trebala mu je jedna sezona da bude standardan da probije led...to je imao prosle godine i mislim da ce ove sezone biti otkrovljenje...

Ova slika na pocetku videa je trava pokraj terena gdje ima od aut linije 20ak metara sirine i tu se odradi dio treninga, a sto se tice same trave na terenu ona je u perfektnom stanju ;)
Zadnja izmjena: RodjeniiBrato, dana/u 17 jun 2019, 23:13, ukupno mijenjano 1 put.
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

Rodjeni81
Kontakt:

PostPostao/la Rodjeni81 » 17 jun 2019, 23:13

gruezi WroteColonKontate li vi mijenjat ovaj travnjak jbt mozes komotno krompir zasadit ovdje....sto se tice pojacanja ovaj hasanovic je pristojan igrac u zelji nije dobio pravu sansu iako su mnogi navijaci zelje bili za to da bude u prvoj postavi....trebala mu je jedna sezona da bude standardan da probije led...to je imao prosle godine i mislim da ce ove sezone biti otkrovljenje...

Teren je top, ovo sto gledas je van igralista gdje se trenira.

avenija
Kontakt:

PostPostao/la avenija » 17 jun 2019, 23:21

Velezov travnjak je sigurno top 5 lige. :thumbup:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

VolimVelez
Kontakt:

PostPostao/la VolimVelez » 17 jun 2019, 23:50

Vidi se da nisi nijednu utakmicu pogledao ove sezone, makar kratki pregled golova, ili mozda cak ni u zadnje 3 god. Travnjak je perfektan!! Malo ko u ligi ima ovakav druze. A ovo sto je na videu je prostor gdje se radi dio treninga, 20 metara od travnjaka stadiona

*[email protected]*
Kontakt:

PostPostao/la *[email protected]* » 18 jun 2019, 02:52

:rol:

Pa ovaj dio pored terena je bolji kod nas nego stadioni u pola premijerligaša, ne lupetaj na osnovu jedne slike. Pregledaj čitav video pa da vidiš da je možeš samo popasti.
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Natrag na “FK Velež”

Trenutno korisnika/ca: suhilist i 11 gostiju.