RSD Velež - Stadion Rođeni

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

19FKS46
Postovi: 714
Pridružen/a: 14 okt 2015, 11:33
Kontakt:

Re: RSD Velež - Stadion Rođeni

Post Postao/la 19FKS46 » 23 sep 2022, 12:36

Jel to ima neki problem sa novim terenom?

Reds93
Postovi: 138
Pridružen/a: 05 jun 2022, 14:52
Kontakt:

Re: RSD Velež - Stadion Rođeni

Post Postao/la Reds93 » 23 sep 2022, 12:49

Iskreno se nadam da nije, da će biti okej. Lijepo izgleda barem.
Mi smo Rođeni prkosni i ponosni!

Mostarac1922
Postovi: 379
Pridružen/a: 27 apr 2021, 13:34
Kontakt:

Re: RSD Velež - Stadion Rođeni

Post Postao/la Mostarac1922 » 23 sep 2022, 13:40

Neznam meni nekako ovaj teren izgleda neravan kad gledam ove slike

Reds93
Postovi: 138
Pridružen/a: 05 jun 2022, 14:52
Kontakt:

Re: RSD Velež - Stadion Rođeni

Post Postao/la Reds93 » 23 sep 2022, 13:55

Može li se izravnati prelaskom valjka?
Mi smo Rođeni prkosni i ponosni!


Mostarac1922
Postovi: 379
Pridružen/a: 27 apr 2021, 13:34
Kontakt:

Re: RSD Velež - Stadion Rođeni

Post Postao/la Mostarac1922 » 23 sep 2022, 15:33

Vidi samo valova ovdje sve do tribine dole


slika

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RSD Velež - Stadion Rođeni

Post Postao/la JavierBosnia » 23 sep 2022, 17:28

Cini ti se zbog redanja trave. Imas na ovom snimku gore od 50 sekunde kako izgleda iz nize perspektive. Bit ce to odlicno
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Mostarwolf1981
Postovi: 3923
Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
Kontakt:

Re: RSD Velež - Stadion Rođeni

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 23 sep 2022, 23:58

Ima li ista novo u vezi stadiona? Problemi/napredak?

Avatar
JuzniBosanac
Postovi: 269
Pridružen/a: 24 jul 2022, 10:28
Kontakt:

Re: RSD Velež - Stadion Rođeni

Post Postao/la JuzniBosanac » 24 sep 2022, 16:18

Zna li iko ista novo u vezi ovoga??

MostarskiSin
Postovi: 1826
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: RSD Velež - Stadion Rođeni

Post Postao/la MostarskiSin » 24 sep 2022, 22:21

Bio sam danas gore, pricao malo s ljudima i daj boze da se odigra ijedna utakmica prije pauze, veoma su male sanse. Pokusat ce se zavrsiti za 15ak dana dok trava ojaca pa da probaju izravnati teren jer trenutno zbog neravne podloge ne mogu raditi prosivanje. Morat ce se valjati teren da se proba izravnati podloga sto je vise moguce. Ako to ne uspije za 15-20 dana morat ce dizati travu da se podloga odradi kako treba.

Nek nam je bog na pomoci s ovim kriminalcima.

Avatar
Ado1922
Postovi: 3204
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: RSD Velež - Stadion Rođeni

Post Postao/la Ado1922 » 25 sep 2022, 01:45

Kakav amaterizam pa ljudi moji ovo je za zatvora. Angažovali su neke amatere žestoke... :sick:
Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

Avatar
JimmyPage
Postovi: 1580
Pridružen/a: 14 nov 2012, 08:02
Kontakt:

Re: RSD Velež - Stadion Rođeni

Post Postao/la JimmyPage » 25 sep 2022, 09:02

Ado1922 je napisao/la:
25 sep 2022, 01:45
Kakav amaterizam pa ljudi moji ovo je za zatvora. Angažovali su neke amatere žestoke... :sick:
K'o i sve ostalo u državi.
Da su odradili na vrijeme i kako treba to bi me iznenadilo.

killafrommanilla
Postovi: 3479
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: RSD Velež - Stadion Rođeni

Post Postao/la killafrommanilla » 25 sep 2022, 09:55

Holandjani se lagano spakovali i za BL s masinama da tamo probaju. Nece ljudi da bude kasnije do njih i nece da ucestvuju u javasluku. Trava je tanka i teren je neravan i ljudi nisu mogli normalno odraditi hibridno prosivanje.

Pokusati ce se za 15-20 dana dok trava malo ojaca. Uglavnom, teski fuseraj, nabijem ih na ****.
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Mostarac1974
Postovi: 462
Pridružen/a: 05 nov 2019, 22:15
Kontakt:

Re: RSD Velež - Stadion Rođeni

Post Postao/la Mostarac1974 » 25 sep 2022, 10:18

Samo tužbom rješit.Ako niko iz Veleža se neoglasi u vezi terena i nepokrene pravnu proceduru u vezi odštete koja je nastala,onda mi nismo nikakav ozbiljan klub.Jednu polusezonu odigramo na drugom stadionu,rezultat se odrazio u losem a prihod u kasu kluba umanjen i najmanje rečeno gubitak u kasi i sad te neki laici zavale za uložene pare u travnjak i još ti produže neigranje kao domaćin na svom stadionu je kranje neozbiljno.TUŽBU PODIĆI OBAVEZNO!

Avatar
RacioEmocionalan
Postovi: 1493
Pridružen/a: 10 feb 2020, 10:06
Lokacija: Rheinland-Pfalz
Kontakt:

Re: RSD Velež - Stadion Rođeni

Post Postao/la RacioEmocionalan » 25 sep 2022, 10:58

Ko s đavolom tikve sadi, o glavu mu se obijaju kaže stara narodna. Ne može me niko uvjeriti da se nije znalo za manjkavosti pri odrađivanju posla i da se nije mogao postaviti nadzor koji će svaki korak kontrolisati. Moralo se znati i da se u ovo neko žestoko ugrađiva a išlo se svjesno u ovaj projekt.

Tačno refleksija sistema koji njegujemo od rata na ovamo i prezentacija kratkovidosti koja nam je donijela jad i intelektualnu bijedu zajedno sa financijskom bijedom i masovnim iseljavanjem stanovništva.

Čestitke učesnicima!
The willingness to be a fool is a precursor to a transformation.

Espiritosanto
Postovi: 2995
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: RSD Velež - Stadion Rođeni

Post Postao/la Espiritosanto » 25 sep 2022, 11:48

Ma u četvrtak su ljudi rekli da se treba skidati trava.
Ovo čekanje 15-20 dana je samo da se dobije na vremenu kao da će se nešto uraditi.
Samo kupovanje vremena od nesposobnih izvođača i našeg predsjednika koji će se skloniti sa ove funkcije dok prođe to vrijeme,doće nova uprava i taj problem će se prebaciti na njih.
Pa onda sve ispočetka
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

Mostarac1974
Postovi: 462
Pridružen/a: 05 nov 2019, 22:15
Kontakt:

Re: RSD Velež - Stadion Rođeni

Post Postao/la Mostarac1974 » 25 sep 2022, 13:44

OČEKUJEMO DA NAM NAŠ DRAGI HUSNIĆ SVE OBJASNI NATENANE.DA NAM PRENESE POZDRAVE I ČESTITKE OD VICE.

Avatar
JuzniBosanac
Postovi: 269
Pridružen/a: 24 jul 2022, 10:28
Kontakt:

Re: RSD Velež - Stadion Rođeni

Post Postao/la JuzniBosanac » 25 sep 2022, 14:39

JuzniBosanac je napisao/la:
03 sep 2022, 11:13
Ovo stvarno nema smisla. Ja sam stvarno ocekivao da ce me jutros docekati zeleni tepih u Areni,ili barem na nekom transportnom sredstvu, ali osim przine, nista vise.Sivilo ubi.Ipak sam se 1% nadao da bi nesto moglo da se desi.
Ja ne znam da li u ugovoru postoji klauzula o penalima. Bilo sta da se radi, kada se napravi nesto novo, mora postojati ROK ZAVRSETKA i neki vid garancije za posao koji se izvodio.
Velez gubi na svim poljima radi ovoga.
Postoji li mogucnost da se ta SNSD firma Milokrada Dodika i njegove lopovske familije prisili na isplatu kaznenih penala Velezu, a i svakom drugom klubu,kada radovi ovoliko kasne i kad se rok zavrsetka prolongira cijelo vrijeme?
Da li postoji npr klauzula da radovi EVENTUALNO mogu kasniti sedam dana i ni sata bise a da se nakon toga placaju penali svaki dan -a na dan utakmice da se na penale doda suma od npr cirka 3.000 ulaznica (koliko ih je prosjecno na areni npr), plus troskovi koje klub ima za iznajmljivanje ,putovanje I satisfakciju igracima sto ipak moraju igrati van svoje "kuce". Postoji li neka mogucnost da se tako nesto uradi vec sada ? Pusti price kako je vruce.Vruce nam je svima, imamo i mi i trave i cvijeca i povrca u bascama, pa sve raste i raslo je hiljadama godina. Ako hibrid ne moze izdrzati vise temperature , onda ga ne treba ni stavljati ili treba mozda Neretrvu"okrenuti" da ide ispod travnjaka kako bi se hibrid zadrzao u istom stanju???Do sada sam se mogao i zezati oko nekih stvari , biti sarkastican ali sad je dosta. Sad sam bas-ali bas- dobro popi^dio radi svega. Mislim jako mnogo nelogicnosti u svemu.I previse. I mazanja ociju.
Ovi niti su do sada radili slican posao, niti ga izgleda rade da valja.
BOJIM SE da taj teren nece biti iste kvalitete koliko je placen i da ce mo kasnije imati problema sa istim. Moze li se ista sada uraditi,imamo li kakve dobre advokate da preuzmu slucaj, sta je sa garancijom?Zna li iko ista?
Jakos am skeptican sada.Daj Boze da grijesim samo, ali se nesto "pobojavam".
Da saam sebe citiram.Pa su mi nakon ovog posta-I PRIVATNIM PORUKAMA- ovih nekoliko sto jedino znaju da vrijedjaju, da psuju i omalovazavaju svakog ko ne misli ko"drugovi iz partije", svasta pisali i govorili da sam pomahnito, da ne mjesam u ovo "advokate" i slicno. Od pocetka "mirise" na fuseraj.Oni se izgleda obucavaju na nasem stadionu kako to uraditi na drugima, izgleda da smo mi bili"pokusni kunic"Zato je Beus izabrao da se Zrinjskom radi posljedni stadion.Vidjet ce mo kako ce biti u Banjaluci a Velez sigurno ne moze igrati na svom stadionu ovu polusezonu,jer se primice zima, a od oktobra ili novembra pa do januara/februara se ne moze postavljati trava,znaci treba cekati proljece aBd.DAJ BOZE kako su krenuli da odigramo bar one zadnje utakmice za ovu sezonu na svom stadionu.

1981ultra
Postovi: 577
Pridružen/a: 13 nov 2020, 16:15
Kontakt:

Re: RSD Velež - Stadion Rođeni

Post Postao/la 1981ultra » 25 sep 2022, 14:47

Mostarac1974 je napisao/la:
25 sep 2022, 10:18
Samo tužbom rješit.Ako niko iz Veleža se neoglasi u vezi terena i nepokrene pravnu proceduru u vezi odštete koja je nastala,onda mi nismo nikakav ozbiljan klub.Jednu polusezonu odigramo na drugom stadionu,rezultat se odrazio u losem a prihod u kasu kluba umanjen i najmanje rečeno gubitak u kasi i sad te neki laici zavale za uložene pare u travnjak i još ti produže neigranje kao domaćin na svom stadionu je kranje neozbiljno.TUŽBU PODIĆI OBAVEZNO!
Kako ćeš tužiti kad nisi ti uložio pare nego grad uefa i vico Zeljković? Ispostavilo se tačno ono da se će se zaigrati tek u sezoni 2023/24 na stadionu rođeni

al87
Postovi: 250
Pridružen/a: 20 jan 2021, 10:47
Kontakt:

Re: RSD Velež - Stadion Rođeni

Post Postao/la al87 » 25 sep 2022, 15:27

Nisam najbolje upratio, jel to problem sa travom?

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.