RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
josipmusa2
Postovi: 614
Pridružen/a: 29 sep 2018, 09:44
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la josipmusa2 » 17 jun 2019, 07:42

rodjak je napisao/la:stvarno mi nije jasna tvoja(Jole) stalna negativnost u vezi Veleza,igraca i struke i uprave Veleza,pa pitam cesto da li stvarno navijas za Velez.Evo 3 godine ti stalno pises nesto negativno,i kad se desi suprotno ti se usutis.Odavno govoris da nemamo ni igrace niti trenera za plasman u Pl ,pa kad se to desi onda se prebacujes na drugi topik.Evo sad po tebi mi nemamo nista za takmicenje u Pl i velis da su to sve nikakvi igraci(kao i trener)i da ce mo se grcevito boriti za opstanak sa po tebi neizvjesnim opstankom.Ovom timu(po meni) treba par iskusnih igraca(koji ce sigurno doci) i za opstanak se niko ne bi trebo brinuti,a za nesto vise mora se dodatno uloziti u neka malo skuplja pojacanja(tipa Adukor i slicni). Ne zelim debilnu raspravu sa tobom,ali jednostavno mi ne ide u glavu da ti non-stop pises nesto negativno o timu za koji(navodno) navijas i evo si se zakacio sa svima koji navijaju za taj isti taj tim ko i ti(navodno),stvarno neobjasnjivo :crazy:

Ti mi djelujes isto ko onaj lik iz vica, kad je vozio auto na auto-putu u pogresnom pravcu pa iznenadjen kaze zeni"Sta je ovo u p icku materinu sve poludilo,svi voze u pogresnom pravcu" :rol:

Sad kad Brandao proradi u PL(ako ne ode u Hajduk,ta nece Hajduk Zeca traziti vec njega :wtf: )opet ces se usutiti,zivi bili pa vidili,zivio.
Aha znači negativno je napisati da je Zec bolji od guze. Ok. Ne treba s budalama ni raspravljat, uživajte na vašim lovorikama. Eno i Boba mjenja Buffona u PSG, čim je to Gigi čuo spakovao kofere

fudbalfudbal
Postovi: 2500
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la fudbalfudbal » 17 jun 2019, 11:42

Koliko sam ja mogao skontati u pregovoru smo sa par kapitalaca koji cekaju angazman u inostranstvo za dobre pare a ako se ne ostvari sa nama potpisuju.
Ti si naša ljubav jedina!

VolimVelez
Postovi: 497
Pridružen/a: 19 maj 2019, 21:15
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la VolimVelez » 17 jun 2019, 12:17

fudbalfudbal je napisao/la:Koliko sam ja mogao skontati u pregovoru smo sa par kapitalaca koji cekaju angazman u inostranstvo za dobre pare a ako se ne ostvari sa nama potpisuju.
Moze li info u pp
Mostar u srcu Velež do groba !

DembaBa21
Postovi: 974
Pridružen/a: 09 feb 2019, 00:02
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la DembaBa21 » 17 jun 2019, 12:44

fudbalfudbal je napisao/la:Koliko sam ja mogao skontati u pregovoru smo sa par kapitalaca koji cekaju angazman u inostranstvo za dobre pare a ako se ne ostvari sa nama potpisuju.
Koji su igraci moze li u pp?

Avatar
Kulesza
Interni moderator
Postovi: 1248
Pridružen/a: 27 apr 2019, 23:02
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Kulesza » 17 jun 2019, 14:20

Haj i meni u PP ako može, zanima me
★Mostar u srcu, Velež do groba!★
★https://www.youtube.com/watch?v=HEr4S-5PgLY★

9. august - Ofanziva na Otoci
🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️

SK Stolac Hercegovina

Avatar
Konzerva
Postovi: 2234
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Konzerva » 17 jun 2019, 15:08

Dok ne potpisu ja nevjerujem, dosta je bilo bacanje bombi na prazan stomak zadnjih sedmica na ovom forumu da vise nevjerujem bez potpisa.
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la drakensang » 17 jun 2019, 15:33

Bola zato sto niko ne zna, svi supljiraju i bolje je da niko ne zna. Prava istina je da ce bit potpisa, ali normalno je da igraci malo jaci prvo cekaju da idu vani, a nagomilavanje igraca i opterecivanje budzeta ala Azmir Husic stv nikome ne treba. Nit nam fali igraca pa da potpisujemo svakakav skart.

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la FSB » 17 jun 2019, 15:45

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 31 okt 2019, 04:07, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Zoom088
Postovi: 2713
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Zoom088 » 17 jun 2019, 15:55

josipmusa2 je napisao/la: To ti je ko kad je gradska raja napustila Mostar 93, seljaci se uhvatiše praznih kuća i stanova, e sad nam se takvi Veleža prihvatiše, najveći navijači su to :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: '
Prije svega, sa dosta tvojih postova se slazem iako ih plasiras u prilicno provokativnoj formi (ili sto bi se reklo "bez dlake na jeziku"), sto ne moze bas svako da prihvati ili svari.

Sto se citiranog dijela tice, ovdje nisi u pravu. Neki dan sam imao FB prepisku s jednim "istaknutim Mostarcem", kako on sebe voli da naziva i osobom koja smatra da polaze pravo na Velez, Mostar, Hercegovinu vise nego bilo ko drugi. Isto mi je ovo napisao - o'kle tebe sad odjednom uz Velez? Gdje si bio dok smo ga dizali iz mrtvih? Svi vi koji ste sad poceli da idete na utakmice i odjednom ste veliki velezovci ste obicne k****. [kraj citata]
Prema ovom tvom pisanju mogu da pretpostavim da se druzis s tom osobom, jer ovakva prica samo u takvom drustvu moze da kruzi. Ne znam da li ste svjesni da ste u krivu?

Ko bi, normalan, zelio biti dijelom one postave i podrzavati diktaturu i samovolju koja je unistavala klub, ime i sve sto je vezano za Velez? Mozda su samo mislili da rade u korist Veleza i tu se prica zavrsava. Misliti jedno, a raditi nesto sasvim drugo bila je dugogodisnja "tradicija" zbog koje je klub bio maltene pokopan i ugasen. Ovo ne kazem ja, ovo ne kaze 1000 drugih ljudi - ovo su fakti.

I ko ste to vi da odlucujete ko ce navijati za Velez i kada ce navijati? Za Velez se navija i Velez se voli cijelog zivota. To sto neko nije zelio da plati ulaznicu i sponzorise propadanje i svjesno gasenje kluba, nego zeli da plati ulaznicu, uzme clansku cak i za clanove sire porodice i prijatelje u drugim gradovima sirom Balkana, uplati donaciju, kupi sve sto se kupiti moze od opreme u Cernici kako bi podrzao jednu zdravu ideju i zdrav kolektiv je nesto sto ne mozes objasniti takvima koji misle da je Velez njihov i da su jedino oni "pravi velezovci". Ako sam k****, kao sto kaze "vrli gospodin i autohtoni predstavnik Mostara", zbog svega ovoga - jesam. I to najveca. Bitno je da je Velez na zdravim nogama.

Malo sam ovo oduzio, ali poenta je - ako zaista volis Velez, ne osporavaj drugima pravo da za njega navijaju. Pa taman da su i maloprije donijeli odluku da pocnu navijati za taj klub.
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

nekoIzMostara
Postovi: 4088
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la nekoIzMostara » 17 jun 2019, 17:52

Zoom088 je napisao/la:
josipmusa2 je napisao/la: To ti je ko kad je gradska raja napustila Mostar 93, seljaci se uhvatiše praznih kuća i stanova, e sad nam se takvi Veleža prihvatiše, najveći navijači su to :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: '
Prije svega, sa dosta tvojih postova se slazem iako ih plasiras u prilicno provokativnoj formi (ili sto bi se reklo "bez dlake na jeziku"), sto ne moze bas svako da prihvati ili svari.

Sto se citiranog dijela tice, ovdje nisi u pravu. Neki dan sam imao FB prepisku s jednim "istaknutim Mostarcem", kako on sebe voli da naziva i osobom koja smatra da polaze pravo na Velez, Mostar, Hercegovinu vise nego bilo ko drugi. Isto mi je ovo napisao - o'kle tebe sad odjednom uz Velez? Gdje si bio dok smo ga dizali iz mrtvih? Svi vi koji ste sad poceli da idete na utakmice i odjednom ste veliki velezovci ste obicne k****. [kraj citata]
Prema ovom tvom pisanju mogu da pretpostavim da se druzis s tom osobom, jer ovakva prica samo u takvom drustvu moze da kruzi. Ne znam da li ste svjesni da ste u krivu?

Ko bi, normalan, zelio biti dijelom one postave i podrzavati diktaturu i samovolju koja je unistavala klub, ime i sve sto je vezano za Velez? Mozda su samo mislili da rade u korist Veleza i tu se prica zavrsava. Misliti jedno, a raditi nesto sasvim drugo bila je dugogodisnja "tradicija" zbog koje je klub bio maltene pokopan i ugasen. Ovo ne kazem ja, ovo ne kaze 1000 drugih ljudi - ovo su fakti.

I ko ste to vi da odlucujete ko ce navijati za Velez i kada ce navijati? Za Velez se navija i Velez se voli cijelog zivota. To sto neko nije zelio da plati ulaznicu i sponzorise propadanje i svjesno gasenje kluba, nego zeli da plati ulaznicu, uzme clansku cak i za clanove sire porodice i prijatelje u drugim gradovima sirom Balkana, uplati donaciju, kupi sve sto se kupiti moze od opreme u Cernici kako bi podrzao jednu zdravu ideju i zdrav kolektiv je nesto sto ne mozes objasniti takvima koji misle da je Velez njihov i da su jedino oni "pravi velezovci". Ako sam k****, kao sto kaze "vrli gospodin i autohtoni predstavnik Mostara", zbog svega ovoga - jesam. I to najveca. Bitno je da je Velez na zdravim nogama.

Malo sam ovo oduzio, ali poenta je - ako zaista volis Velez, ne osporavaj drugima pravo da za njega navijaju. Pa taman da su i maloprije donijeli odluku da pocnu navijati za taj klub.
Svaka cast na napisanom postu. Svaka ti je na mjestu od prvog skova do zadnje tacke. :tokralju: :tokralju:
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

Avatar
josipmusa2
Postovi: 614
Pridružen/a: 29 sep 2018, 09:44
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la josipmusa2 » 17 jun 2019, 18:11

Svaka čast na postu, ništa lažno nisi rekao, osim što ja nisam rekao da neko nema pravo da navija, ali nemoj mi glumit da si ( ne mislim konkretno na tebe ) veći navijač od mene a pojma nemaš ni o čemu. Meni bi srce bilo najpunije da je RA puna svako kolo,a ne samo kad se slavi ulazak. Ne mogu rođeni seljačkog mentaliteta da si odmah glup, vaki, naki i gori ako stvari postaviš na njhihovo mjesto. S tim na seljačine nikad ne mislim na one koji su porjeklom sa sela, zna se ko je ko. Zna se i hijerarhija, meni familija prošla kroz Velež od 1922 u svakoj generaciji i ono meni pametuje na forumu, haj ne pukni ...
Zadnja izmjena: josipmusa2, dana/u 17 jun 2019, 18:37, ukupno mijenjano 1 put.

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la ANTIFA ! » 17 jun 2019, 18:24

Zoom088 je napisao/la:
josipmusa2 je napisao/la: To ti je ko kad je gradska raja napustila Mostar 93, seljaci se uhvatiše praznih kuća i stanova, e sad nam se takvi Veleža prihvatiše, najveći navijači su to :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: '
Prije svega, sa dosta tvojih postova se slazem iako ih plasiras u prilicno provokativnoj formi (ili sto bi se reklo "bez dlake na jeziku"), sto ne moze bas svako da prihvati ili svari.

Sto se citiranog dijela tice, ovdje nisi u pravu. Neki dan sam imao FB prepisku s jednim "istaknutim Mostarcem", kako on sebe voli da naziva i osobom koja smatra da polaze pravo na Velez, Mostar, Hercegovinu vise nego bilo ko drugi. Isto mi je ovo napisao - o'kle tebe sad odjednom uz Velez? Gdje si bio dok smo ga dizali iz mrtvih? Svi vi koji ste sad poceli da idete na utakmice i odjednom ste veliki velezovci ste obicne k****. [kraj citata]
Prema ovom tvom pisanju mogu da pretpostavim da se druzis s tom osobom, jer ovakva prica samo u takvom drustvu moze da kruzi. Ne znam da li ste svjesni da ste u krivu?

Ko bi, normalan, zelio biti dijelom one postave i podrzavati diktaturu i samovolju koja je unistavala klub, ime i sve sto je vezano za Velez? Mozda su samo mislili da rade u korist Veleza i tu se prica zavrsava. Misliti jedno, a raditi nesto sasvim drugo bila je dugogodisnja "tradicija" zbog koje je klub bio maltene pokopan i ugasen. Ovo ne kazem ja, ovo ne kaze 1000 drugih ljudi - ovo su fakti.

I ko ste to vi da odlucujete ko ce navijati za Velez i kada ce navijati? Za Velez se navija i Velez se voli cijelog zivota. To sto neko nije zelio da plati ulaznicu i sponzorise propadanje i svjesno gasenje kluba, nego zeli da plati ulaznicu, uzme clansku cak i za clanove sire porodice i prijatelje u drugim gradovima sirom Balkana, uplati donaciju, kupi sve sto se kupiti moze od opreme u Cernici kako bi podrzao jednu zdravu ideju i zdrav kolektiv je nesto sto ne mozes objasniti takvima koji misle da je Velez njihov i da su jedino oni "pravi velezovci". Ako sam k****, kao sto kaze "vrli gospodin i autohtoni predstavnik Mostara", zbog svega ovoga - jesam. I to najveca. Bitno je da je Velez na zdravim nogama.

Malo sam ovo oduzio, ali poenta je - ako zaista volis Velez, ne osporavaj drugima pravo da za njega navijaju. Pa taman da su i maloprije donijeli odluku da pocnu navijati za taj klub.

Odlican post, ali prijatelju ne vrijedi to objasnjavati maloumnim osobama tipa nas klaun josipmusa2. Kako god trenutno smo stabilan klub sto nije bilo slucaj prije ove garniture ljudi hvala Ibri, Semsi i ostalim ljudima u upravi koji su spasili nas klub od gasenja.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la FSB » 17 jun 2019, 20:36

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 31 okt 2019, 04:07, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
rodjak
Postovi: 2262
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la rodjak » 18 jun 2019, 03:42

josipmusa2 je napisao/la:
rodjak je napisao/la:stvarno mi nije jasna tvoja(Jole) stalna negativnost u vezi Veleza,igraca i struke i uprave Veleza,pa pitam cesto da li stvarno navijas za Velez.Evo 3 godine ti stalno pises nesto negativno,i kad se desi suprotno ti se usutis.Odavno govoris da nemamo ni igrace niti trenera za plasman u Pl ,pa kad se to desi onda se prebacujes na drugi topik.Evo sad po tebi mi nemamo nista za takmicenje u Pl i velis da su to sve nikakvi igraci(kao i trener)i da ce mo se grcevito boriti za opstanak sa po tebi neizvjesnim opstankom.Ovom timu(po meni) treba par iskusnih igraca(koji ce sigurno doci) i za opstanak se niko ne bi trebo brinuti,a za nesto vise mora se dodatno uloziti u neka malo skuplja pojacanja(tipa Adukor i slicni). Ne zelim debilnu raspravu sa tobom,ali jednostavno mi ne ide u glavu da ti non-stop pises nesto negativno o timu za koji(navodno) navijas i evo si se zakacio sa svima koji navijaju za taj isti taj tim ko i ti(navodno),stvarno neobjasnjivo :crazy:

Ti mi djelujes isto ko onaj lik iz vica, kad je vozio auto na auto-putu u pogresnom pravcu pa iznenadjen kaze zeni"Sta je ovo u p icku materinu sve poludilo,svi voze u pogresnom pravcu" :rol:

Sad kad Brandao proradi u PL(ako ne ode u Hajduk,ta nece Hajduk Zeca traziti vec njega :wtf: )opet ces se usutiti,zivi bili pa vidili,zivio.
Aha znači negativno je napisati da je Zec bolji od guze. Ok. Ne treba s budalama ni raspravljat, uživajte na vašim lovorikama. Eno i Boba mjenja Buffona u PSG, čim je to Gigi čuo spakovao kofere
bola ti o svakom pises negativno iz ove "nove" ere Veleza(nije samo o Brandao ili Ibri,a eto sad i o Bobi),bio to igrac ili neko od rukovodecih ljudi,ali nesto nisam vidio da si piso ista lose i negativno o ljudima koji su skoro ugasili klub.O njima ti malo pricaj i o bivsim igracima koji su za kilo sira prodavali utakmice(valjaju li ti oni :problem: ) ,mi smo sada Real i za te bivse ljude i tadasnje igrace (da se razumijemo,bilo je i tada dobrih igraca ali su sei oni utopili u to tadasnje sivilio pa su i oni prihvatili prodaju utakmica dok nije klub doso do ruba ambisa)
Hvala bogu sto nisu vise u klubu tadasnje "Mostarcine" koje su skoro unistile klub ,a sto su trenutno u klubu "seljaci" Ibro i Hasic i ostali .Da je bogdo vise takvih "seljaka" volim ih ko bracu jer rade dobro,posteno i za interes kluba,a ne za svoj interes.
I jos nesto.Velez prevazilazi u velikom obimu sam grad Mostar.To je puno veci i siri pojam nego sto su granice grada Mostara i za njega navijaju svi koji ga vole,bez obzira gdje zive i ko su sta su.Ko tebi daje za pravo da omalovazavas bilo koga ko hoce i zeli da navija za Velez.

Ti si izgleda jako isfrustriran sto trenutno ne mozes doci blizu kluba(nek ti nedaju blizu slazem se :thumbup: ) pa zato stalno pises raznorazne negativnosti u vezi bilo cega(jer sam kazes da si generacijama bio ti ili neko tvoj tu oko kluba),to je moj zakljucak ,nema sta drugo biti :problem:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
josipmusa2
Postovi: 614
Pridružen/a: 29 sep 2018, 09:44
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la josipmusa2 » 18 jun 2019, 06:59

Počet ću ko Mancini samo se smijat glupostima ispisanim :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Yebo majku koliko je to zatucano da je nešto vidjelo negativno u tom što sam spomenuo Bobu, koji nas je usput rečeno fino spržio i lažući o majkinoj bolesti otišao u Željezničar :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Al lažem ja i ovo hahahahha.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Mig_Mig » 18 jun 2019, 08:42

josipmusa2 je napisao/la:Počet ću ko Mancini samo se smijat glupostima ispisanim :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Yebo majku koliko je to zatucano da je nešto vidjelo negativno u tom što sam spomenuo Bobu, koji nas je usput rečeno fino spržio i lažući o majkinoj bolesti otišao u Željezničar :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Al lažem ja i ovo hahahahha.
Zato mu je babo bio bolestan kad je branio u Konjicu. Tad je dobijao u Konjicu pare ispod stola, a usput prodavao utakmice. Od svih igraca trenutno u Velezu, momak ne odgovara karakterom trenutnoj strukturi.
Max Allegri 300 💪💪💪

VolimVelez
Postovi: 497
Pridružen/a: 19 maj 2019, 21:15
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la VolimVelez » 18 jun 2019, 10:38

Mig_Mig je napisao/la:
josipmusa2 je napisao/la:Počet ću ko Mancini samo se smijat glupostima ispisanim :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Yebo majku koliko je to zatucano da je nešto vidjelo negativno u tom što sam spomenuo Bobu, koji nas je usput rečeno fino spržio i lažući o majkinoj bolesti otišao u Željezničar :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Al lažem ja i ovo hahahahha.
Zato mu je babo bio bolestan kad je branio u Konjicu. Tad je dobijao u Konjicu pare ispod stola, a usput prodavao utakmice. Od svih igraca trenutno u Velezu, momak ne odgovara karakterom trenutnoj strukturi.
Jeste se nasli, dvojica kretencina retardiranih. Mozda jos samo dokoljenko i mancini mogu sa vama u istu recenicu.
Mostar u srcu Velež do groba !

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Mig_Mig » 18 jun 2019, 10:48

Pa svaki navijac Veleza zna kakav je Bobic kockar i gdje je sate i sate provodio. Nepotrebno je trositi rijeci na njega, on nije vrijedan veleza.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
josipmusa2
Postovi: 614
Pridružen/a: 29 sep 2018, 09:44
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la josipmusa2 » 18 jun 2019, 12:31

Stavš nick volim Šemudina i svijet gledaš ružičasto , nemaju likovi pojma bola ko je ko, zacrtali su sebi da ako svi u ekipi nisu bolji od mesija nekome taj i nema pojma, a okac i dalje šeta blejićevom koda je on odbranio od škutora, aj što Piku ne smiju dirat, al što Okca obične tastatura piČ*kurine

nekoIzMostara
Postovi: 4088
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la nekoIzMostara » 18 jun 2019, 12:47

:facepalm: :facepalm: Citam i ne vjerujem sta citam. :wtf:
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: dime, lile i 21 gost.