RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

fudbalfudbal
Postovi: 2499
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la fudbalfudbal » 16 jan 2020, 17:10

SamoTravnik je napisao/la:
16 jan 2020, 17:07
Mislim da vam dolazi nas najbolji omladinac.
Kakav je, moze vise info?
Ti si naša ljubav jedina!

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la SamoTravnik » 16 jan 2020, 17:11

drakensang je napisao/la:
16 jan 2020, 17:08
SamoTravnik je napisao/la:
16 jan 2020, 17:07
Mislim da vam dolazi nas najbolji omladinac.
pricaj nam o njemu, al ne spominji ime, znamo ko je :D
Sve u superlativu. Mali je strasno talentovan, ako mu se bude davalo prilike mislim da ce to biti pun pogodak. Razmislja, zna sa loptom, brz, okretan, nije sebican. Ma vidjet ce se sve. Nije Dudic budala. :D

Mostarwolf1981
Postovi: 3913
Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 16 jan 2020, 17:12

Ovog mladog sportistu krasi izvrstan dribling i prodor, majstorstvo u igri jedan na jedan, te istančan osjećaj za gol.
Uz to u jednoj sezoni bio najbolji strijelac i igrac omladinske lige

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la SamoTravnik » 16 jan 2020, 17:21

Za sat vremena vam je u Mostaru. :D
Davno ga je neko trebao pokupiti i brusiti ali ni sada nije kasno. Nadam se da ce mu Dudic dati odmah priliku. Zbog njega cu doci na vasu sljedecu domacu.

fudbalfudbal
Postovi: 2499
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la fudbalfudbal » 16 jan 2020, 17:40

SamoTravnik je napisao/la:
16 jan 2020, 17:21
Za sat vremena vam je u Mostaru. :D
Davno ga je neko trebao pokupiti i brusiti ali ni sada nije kasno. Nadam se da ce mu Dudic dati odmah priliku. Zbog njega cu doci na vasu sljedecu domacu.
Hvala puno na informacijama, i bujrum kad god ne mora to biti utakmica. :thumbup:
Ti si naša ljubav jedina!

Avatar
samoOlimpick
Postovi: 266
Pridružen/a: 11 nov 2019, 08:00
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la samoOlimpick » 16 jan 2020, 18:55

kakvog smo ovo hobita doveli krv ti yebem :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

fudbalfudbal
Postovi: 2499
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la fudbalfudbal » 16 jan 2020, 18:59

Nije valjda da cemo samo jos stopera dovesti :angel:
Ti si naša ljubav jedina!

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la drakensang » 16 jan 2020, 19:24

lozadjija majku yebavo

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la ASD » 16 jan 2020, 20:28

SamoTravnik je napisao/la:
16 jan 2020, 17:21
Za sat vremena vam je u Mostaru. :D
Davno ga je neko trebao pokupiti i brusiti ali ni sada nije kasno. Nadam se da ce mu Dudic dati odmah priliku. Zbog njega cu doci na vasu sljedecu domacu.
Taman je to. Ide kako treba.

RASanticeva
Postovi: 1020
Pridružen/a: 30 jun 2019, 11:40
Lokacija: Kod tvoje stare
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la RASanticeva » 16 jan 2020, 20:48

Šta se ovo priča da je jedan određeni krilni igrač u Mostaru na pregovorima sa klubom? Ima li istine ovome?
Mostar u srcu, Velež do groba

Avatar
samoOlimpick
Postovi: 266
Pridružen/a: 11 nov 2019, 08:00
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la samoOlimpick » 16 jan 2020, 22:08

drakensang je napisao/la:
16 jan 2020, 19:24
lozadjija majku yebavo
Što te boli što sam za sve bio upravu. Opusti se malo, svaki post ti zrači sarkazmom, pojest češ sam sebi džigericu, relax.

I dalje stoji da je ovo hobit i da je onaj malisa probe iz Zvijezde 2 x bolji igrač i potentniji,vidjet češ ;)

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la drakensang » 16 jan 2020, 22:48

samoOlimpick je napisao/la:
16 jan 2020, 22:08
drakensang je napisao/la:
16 jan 2020, 19:24
lozadjija majku yebavo
Što te boli što sam za sve bio upravu. Opusti se malo, svaki post ti zrači sarkazmom, pojest češ sam sebi džigericu, relax.

I dalje stoji da je ovo hobit i da je onaj malisa probe iz Zvijezde 2 x bolji igrač i potentniji,vidjet češ ;)
I da je ermin zec bolji od brandaa :D lozadjija ce nam glave doc, ovo je njegov neki tal sto posto, ti si to davno prepoznao :D hocemol zalijepit statistiku catica i tog malog iz zvijezde, od kadeta do prve lige, posto ti kazes da je peco rinaka jer nema ni golova ni asistencija milion, hajd da se gadjamo statistikom :D

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la SamoTravnik » 16 jan 2020, 23:28

Ovog momka nema ko gurati, zato i jest toliko godina u Travniku. Prica o nekim talovima ne pije vode, jedini profiter moze biti Velez ako se dokaze i proda ga dalje. Otac mu je bio legenda kluba a i mali je zakucavao sve kategorije u kojima je igrao, godinama je najbolji strijelac. Na konto njega su nasi juniori izborili PL i igraju istu, samo sto on je tu prvu sezonu bio povucen za prvi tim pa nije igrao sve utakmice. Iskreno se nadam da ce se brzo uklopiti i opustiti a ako se to desi u prvih par utakmica, definitivno ce pruziti ono sto se od njega ocekuje. Ovo mu je prva promjena sredine i nadam se da ce se sto prije adaptirati.

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la drakensang » 16 jan 2020, 23:43

SamoTravnik je napisao/la:
16 jan 2020, 23:28
Ovog momka nema ko gurati, zato i jest toliko godina u Travniku. Prica o nekim talovima ne pije vode, jedini profiter moze biti Velez ako se dokaze i proda ga dalje. Otac mu je bio legenda kluba a i mali je zakucavao sve kategorije u kojima je igrao, godinama je najbolji strijelac. Na konto njega su nasi juniori izborili PL i igraju istu, samo sto on je tu prvu sezonu bio povucen za prvi tim pa nije igrao sve utakmice. Iskreno se nadam da ce se brzo uklopiti i opustiti a ako se to desi u prvih par utakmica, definitivno ce pruziti ono sto se od njega ocekuje. Ovo mu je prva promjena sredine i nadam se da ce se sto prije adaptirati.
ma svjesni smo mi toga, momak prekucao i kadete i juniore, i 6 komada za prvi tim u debitantskoj sezoni. Najbitnije je sto smo svjesni da je sportista od glave do pete, a to za talove je sarkasticno :) Ne sumnjam ako bude radio, da ce se nametnuti, jer Dudic bas voli mlade igrace a i realno voli radit, i dobro radi svoj posao, tako da bolji korak mislim nije mogao napraviti

VolimVelez
Postovi: 497
Pridružen/a: 19 maj 2019, 21:15
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la VolimVelez » 16 jan 2020, 23:59

Nismo jos svjesni kakav smo fudbalski potencijal doveli. Nadam se da ce mu Fedja dati priliku protiv Zvijezde 09 i da ce se afirmisati u nasem klubu u pravog igraca i biti rjesenje u spicu na par godina. Talenat je samo takav. Samo rjeci hvale i puna podrska i njemu i upravi. Dobrodosao u pRAvu RAju
Mostar u srcu Velež do groba !

fudbalfudbal
Postovi: 2499
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la fudbalfudbal » 17 jan 2020, 00:28

Pogledah video za Cosica koji je objavila nasa stranica i upratih jedan komentar:

,, Netko iz Uprave izgleda čita naš podforum na SportSport.ba jer se o ovome baš diskutovalo neki dan”.

Ukoliko stvarno čitaju ljudi i usvajaju prijedloge koji su pozitivni za naš klub ovim putem ih molim da omladincima dovedu trenera golmana jer Velez je uvijek izbacivao dobre domace golmane.
Ti si naša ljubav jedina!

Avatar
samoOlimpick
Postovi: 266
Pridružen/a: 11 nov 2019, 08:00
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la samoOlimpick » 17 jan 2020, 07:11

Ja se nadam da ste upravu za ovog malog ali seniorski fudbal i mladje kategorije su udaljeni kao Premijer liga Engleske i Premier liga BiH. Ima veliki nedostatak u fizičkim predispozicijama za poziciju koju igra i to dolazi na višem nivou itekako do izražaja. Za Brandaa sam pogriješio i to sam priznao. Sve ostalo sam upravu bio ;) Komentari koji se tiču lozadžije i sam @drake znaš da su bili sarkastični zbog napada na mene radi komentara o nestručnosti Rahimić Ibrahima.

Peco je rinaka !

RASanticeva
Postovi: 1020
Pridružen/a: 30 jun 2019, 11:40
Lokacija: Kod tvoje stare
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la RASanticeva » 17 jan 2020, 09:23

fudbalfudbal je napisao/la:
17 jan 2020, 00:28
Pogledah video za Cosica koji je objavila nasa stranica i upratih jedan komentar:

,, Netko iz Uprave izgleda čita naš podforum na SportSport.ba jer se o ovome baš diskutovalo neki dan”.

Ukoliko stvarno čitaju ljudi i usvajaju prijedloge koji su pozitivni za naš klub ovim putem ih molim da omladincima dovedu trenera golmana jer Velez je uvijek izbacivao dobre domace golmane.
To sam ja napisao i to stvarno vjerujem da je tako jer ne bi bio prvi put da se to pokazalo kao tačno - samo se treba sjetiti nekih taktičkih promjena pred utakmicu sa Željom kad smo ovdje debatisali par igrača
Mostar u srcu, Velež do groba

ra1981
Postovi: 1331
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la ra1981 » 17 jan 2020, 10:52

samoOlimpick je napisao/la:
17 jan 2020, 07:11
Ja se nadam da ste upravu za ovog malog ali seniorski fudbal i mladje kategorije su udaljeni kao Premijer liga Engleske i Premier liga BiH. Ima veliki nedostatak u fizičkim predispozicijama za poziciju koju igra i to dolazi na višem nivou itekako do izražaja. Za Brandaa sam pogriješio i to sam priznao. Sve ostalo sam upravu bio ;) Komentari koji se tiču lozadžije i sam @drake znaš da su bili sarkastični zbog napada na mene radi komentara o nestručnosti Rahimić Ibrahima.

Peco je rinaka !
Pa ne dolazi mali Čatić kod nas iz juniora nego iz prvog tima, gdje je dao 6 golova ovu polusezonu. Uostalom Dudić je procijenio da nam treba, a za malog iz Zvijezde da nam ne treba i tu sva priča završava. Ne dovodi ga sigurno “na slijepo”.

fudbalfudbal
Postovi: 2499
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la fudbalfudbal » 17 jan 2020, 10:58

FK Velež i Adnan Dudić sporazumno su raskinuli ugovor.
Ti si naša ljubav jedina!

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.