RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la drakensang » 17 jan 2020, 15:55

samoOlimpick je napisao/la:
17 jan 2020, 07:11
Ja se nadam da ste upravu za ovog malog ali seniorski fudbal i mladje kategorije su udaljeni kao Premijer liga Engleske i Premier liga BiH. Ima veliki nedostatak u fizičkim predispozicijama za poziciju koju igra i to dolazi na višem nivou itekako do izražaja. Za Brandaa sam pogriješio i to sam priznao. Sve ostalo sam upravu bio ;) Komentari koji se tiču lozadžije i sam @drake znaš da su bili sarkastični zbog napada na mene radi komentara o nestručnosti Rahimić Ibrahima.

Peco je rinaka !
Sarkasticni, ajd rec cemo da jesu :mrgreen: Ne moze nikako promasaj biti dovesti najboljeg igraca i strijelca omladinske PL, na ugovor 6mj + 3godine. Prakticno je decko tu na praksi, izabrao je Velez zbog Dudica i potencijalne prilike koju ne bi mogao dobiti u Sar ili Zelji, a itekako su ga imali i jedni i drugi na radaru. Jbg kad neko prekuca omladince ovako, sigurno mu treba dati sansu.

Saric je 3 godine stariji i kao sto vidis, rastrgase se da ga dovedu. Ti volis odmah popljuvat, pa ako upali, upravu si, ako ne, onda je sarkazam :mrgreen: a malog naslijepo pljujes, cisto da bi hraknuo i odrzao konstantnost hrakanja :D

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la SamoTravnik » 17 jan 2020, 16:15

Pazi, mali vas nece nesto puno kostati, tako da i nemate sta izgubiti sa njim. Ako pokaze ono sto zna, vase su pare, ako ne pokaze iz ko zna kojih razloga niste nesto puno ni izgubili. Dudic zna malog dugo i zna kakav je potencijal. Nadam se da ce se vec na pripremama uklopiti i da ce svi oni koji sumnjaju biti sretni sto ga je doveo. :thumbup:

ManciniLevatKlasican
Postovi: 1840
Pridružen/a: 18 mar 2019, 17:25
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la ManciniLevatKlasican » 17 jan 2020, 16:16

Berisha zvanicno napustio Velez jutros
Forzza Velez

Mostarwolf1981
Postovi: 3911
Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 17 jan 2020, 16:17

ManciniLevatKlasican je napisao/la:
17 jan 2020, 16:16
Berisha zvanicno napustio Velez jutros
Daleko mu kuca bila

Avatar
samoOlimpick
Postovi: 266
Pridružen/a: 11 nov 2019, 08:00
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la samoOlimpick » 17 jan 2020, 17:56

drakensang je napisao/la:
17 jan 2020, 15:55
samoOlimpick je napisao/la:
17 jan 2020, 07:11
Ja se nadam da ste upravu za ovog malog ali seniorski fudbal i mladje kategorije su udaljeni kao Premijer liga Engleske i Premier liga BiH. Ima veliki nedostatak u fizičkim predispozicijama za poziciju koju igra i to dolazi na višem nivou itekako do izražaja. Za Brandaa sam pogriješio i to sam priznao. Sve ostalo sam upravu bio ;) Komentari koji se tiču lozadžije i sam @drake znaš da su bili sarkastični zbog napada na mene radi komentara o nestručnosti Rahimić Ibrahima.

Peco je rinaka !
Sarkasticni, ajd rec cemo da jesu :mrgreen: Ne moze nikako promasaj biti dovesti najboljeg igraca i strijelca omladinske PL, na ugovor 6mj + 3godine. Prakticno je decko tu na praksi, izabrao je Velez zbog Dudica i potencijalne prilike koju ne bi mogao dobiti u Sar ili Zelji, a itekako su ga imali i jedni i drugi na radaru. Jbg kad neko prekuca omladince ovako, sigurno mu treba dati sansu.

Saric je 3 godine stariji i kao sto vidis, rastrgase se da ga dovedu. Ti volis odmah popljuvat, pa ako upali, upravu si, ako ne, onda je sarkazam :mrgreen: a malog naslijepo pljujes, cisto da bi hraknuo i odrzao konstantnost hrakanja :D
Jesam li Zeljkovića pljuvao ili šta sam pisao ? I danas kažem da je Ojeeda bolji igrač od svih što su ostali od lani i da je bio pod Dudićem sad bi imali magičnog igrača, ibro jednostavno nije znao s njim. Ja ti garantujem da ovaj mali nema promil šanse da uspije, jedan je Seb Giovinco. Ugovor je jedina dobra stvar je ga možemonabit za dž već na ljeto, a to će se i desiti

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la drakensang » 17 jan 2020, 17:57

A jesi li pogledao momka ijednom kako igra? Ili po brkovima znas jel igrac il nije :D cisto lupanje gluposti, znaci garantujem da momka nijednom nisi pogledao, cuj jedan je seb giovinco covjek 2014 presto s ozbiljnim fudbalom, aguero manji od ovog za 10cm pa nikad nije imao problema s elitnim stoperima, a ne s ovim nasim teletinama

Avatar
samoOlimpick
Postovi: 266
Pridružen/a: 11 nov 2019, 08:00
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la samoOlimpick » 17 jan 2020, 18:01

drakensang je napisao/la:
17 jan 2020, 17:57
A jesi li pogledao momka ijednom kako igra? Ili po brkovima znas jel igrac il nije :D
Aama nemam šta gledat bola, momak je kepec, strah me je kad ga Kosta jednom na treningu otrese oćel ustat. a ne da napravi karijeru. Pogledao Travnika jednom igrom slučaja, jedino što im je vrijedilo je onaj Ćurić što je bio kod nas epizodista,sad ima valjda 40. Mislim, nek me momak demantuje, ne bih se bunio ni malo, al minimalne šanse, s druge strane Pršeš će da pokida,to je pravo pojačanje

Zalik
Postovi: 258
Pridružen/a: 09 jan 2020, 07:40
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Zalik » 17 jan 2020, 18:11

ManciniLevatKlasican je napisao/la:
17 jan 2020, 16:16
Berisha zvanicno napustio Velez jutros
Kako bi nam ovo dobro bilo...

DembaBa21
Postovi: 974
Pridružen/a: 09 feb 2019, 00:02
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la DembaBa21 » 17 jan 2020, 18:51

samoOlimpick je napisao/la:
17 jan 2020, 18:01
drakensang je napisao/la:
17 jan 2020, 17:57
A jesi li pogledao momka ijednom kako igra? Ili po brkovima znas jel igrac il nije :D
Aama nemam šta gledat bola, momak je kepec, strah me je kad ga Kosta jednom na treningu otrese oćel ustat. a ne da napravi karijeru. Pogledao Travnika jednom igrom slučaja, jedino što im je vrijedilo je onaj Ćurić što je bio kod nas epizodista,sad ima valjda 40. Mislim, nek me momak demantuje, ne bih se bunio ni malo, al minimalne šanse, s druge strane Pršeš će da pokida,to je pravo pojačanje
Nema sekiracije ugovor je 6 mjeseci plus 3 godine AKO Velez bude zadovoljan njegovim igrama u ovoj polusezoni

RASanticeva
Postovi: 1015
Pridružen/a: 30 jun 2019, 11:40
Lokacija: Kod tvoje stare
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la RASanticeva » 17 jan 2020, 19:00

ManciniLevatKlasican je napisao/la:
17 jan 2020, 16:16
Berisha zvanicno napustio Velez jutros
Sreća pa ima Indonezija i ostalih fudbalskih sila gdje će fukara poput njega moci uzeti pare uz svoj "talent" i "zalaganje"
Mostar u srcu, Velež do groba

ManciniLevatKlasican
Postovi: 1840
Pridružen/a: 18 mar 2019, 17:25
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la ManciniLevatKlasican » 17 jan 2020, 19:57

Zalik je napisao/la:
17 jan 2020, 18:11
ManciniLevatKlasican je napisao/la:
17 jan 2020, 16:16
Berisha zvanicno napustio Velez jutros
Kako bi nam ovo dobro bilo...
Pa zavrseno je to, samo sto jos nije objavljeno, potpisano sve
Forzza Velez

fudbalfudbal
Postovi: 2498
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la fudbalfudbal » 17 jan 2020, 21:06

ManciniLevatKlasican je napisao/la:
17 jan 2020, 16:16
Berisha zvanicno napustio Velez jutros
Hvala Bogu i tebi obradovao si me
Ti si naša ljubav jedina!

Zalik
Postovi: 258
Pridružen/a: 09 jan 2020, 07:40
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Zalik » 18 jan 2020, 00:37

Kakvog nam ovo Švabu/Bosanca na beku spominju? Zna li neko išta od tome?

AlemC85
Postovi: 7467
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la AlemC85 » 18 jan 2020, 00:42

Zalik je napisao/la:
18 jan 2020, 00:37
Kakvog nam ovo Švabu/Bosanca na beku spominju? Zna li neko išta od tome?
Imas pp

ManciniLevatKlasican
Postovi: 1840
Pridružen/a: 18 mar 2019, 17:25
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la ManciniLevatKlasican » 18 jan 2020, 00:45

Velež je na pragu da dovede još jedno pojačanje u svoje redove.

Prema saznanjima do kojih je došao naš portal, Velež bi mogao pojačati nekadašnji fudbaler mlađih kategorija Schalkea i Bayer Leverkusena, te bivši omladinski reprezentativac Njemačke, Alem Koljić.

Pregovori između Veleža i Koljića su u toku, a u narednim danima bit će poznato da li će ovaj fudbaler pojačati mostarski klub.

Koljić ima 20 godina i igra na poziciji lijevog beka, a njegov posljednji klub bio je Fortuna Koln sa kojim je raskinuo ugovor početkom ove godine, te je trenutno bez kluba.
Forzza Velez

fudbalfudbal
Postovi: 2498
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la fudbalfudbal » 18 jan 2020, 00:57

ManciniLevatKlasican je napisao/la:
18 jan 2020, 00:45
Velež je na pragu da dovede još jedno pojačanje u svoje redove.

Prema saznanjima do kojih je došao naš portal, Velež bi mogao pojačati nekadašnji fudbaler mlađih kategorija Schalkea i Bayer Leverkusena, te bivši omladinski reprezentativac Njemačke, Alem Koljić.

Pregovori između Veleža i Koljića su u toku, a u narednim danima bit će poznato da li će ovaj fudbaler pojačati mostarski klub.

Koljić ima 20 godina i igra na poziciji lijevog beka, a njegov posljednji klub bio je Fortuna Koln sa kojim je raskinuo ugovor početkom ove godine, te je trenutno bez kluba.

Vise prinova vec pojacanje? Zar ne?
Ti si naša ljubav jedina!

rodjo1922
Postovi: 21
Pridružen/a: 04 dec 2019, 13:42
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la rodjo1922 » 18 jan 2020, 00:59

ManciniLevatKlasican je napisao/la:
18 jan 2020, 00:45
Velež je na pragu da dovede još jedno pojačanje u svoje redove.

Prema saznanjima do kojih je došao naš portal, Velež bi mogao pojačati nekadašnji fudbaler mlađih kategorija Schalkea i Bayer Leverkusena, te bivši omladinski reprezentativac Njemačke, Alem Koljić.

Pregovori između Veleža i Koljića su u toku, a u narednim danima bit će poznato da li će ovaj fudbaler pojačati mostarski klub.

Koljić ima 20 godina i igra na poziciji lijevog beka, a njegov posljednji klub bio je Fortuna Koln sa kojim je raskinuo ugovor početkom ove godine, te je trenutno bez kluba.
Još stranca nekog na stopera i bedem odbrana :salut: :salut:

ManciniLevatKlasican
Postovi: 1840
Pridružen/a: 18 mar 2019, 17:25
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la ManciniLevatKlasican » 18 jan 2020, 01:19

fudbalfudbal je napisao/la:
18 jan 2020, 00:57
ManciniLevatKlasican je napisao/la:
18 jan 2020, 00:45
Velež je na pragu da dovede još jedno pojačanje u svoje redove.

Prema saznanjima do kojih je došao naš portal, Velež bi mogao pojačati nekadašnji fudbaler mlađih kategorija Schalkea i Bayer Leverkusena, te bivši omladinski reprezentativac Njemačke, Alem Koljić.

Pregovori između Veleža i Koljića su u toku, a u narednim danima bit će poznato da li će ovaj fudbaler pojačati mostarski klub.

Koljić ima 20 godina i igra na poziciji lijevog beka, a njegov posljednji klub bio je Fortuna Koln sa kojim je raskinuo ugovor početkom ove godine, te je trenutno bez kluba.

Vise prinova vec pojacanje? Zar ne?
A tako nekako, ne znam sta bih ti rekao, vidjet cemo na proljece sta je Dudic zamislio. Dudic kaze da planira igrati visoki presing cijelu polusezonu, svi igraci mladi i zeljni dokazivanja, kad ce igrati presing ako nece sada.

A sto se tice pojacanja, do sada mi samo Prses djeluje kao pravo pojacanje, momak zna lopte, ima strasan pregled igre i zavrsni pas u prostor za napadaca. Radovac ako bude onaj stari bit ce nam drama, a ako ne dodje barem blizu starog nivoa onda samo igrac za rotaciju, nista vise.
Forzza Velez

fudbalfudbal
Postovi: 2498
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la fudbalfudbal » 18 jan 2020, 01:28

ManciniLevatKlasican je napisao/la:
18 jan 2020, 01:19
fudbalfudbal je napisao/la:
18 jan 2020, 00:57
ManciniLevatKlasican je napisao/la:
18 jan 2020, 00:45
Velež je na pragu da dovede još jedno pojačanje u svoje redove.

Prema saznanjima do kojih je došao naš portal, Velež bi mogao pojačati nekadašnji fudbaler mlađih kategorija Schalkea i Bayer Leverkusena, te bivši omladinski reprezentativac Njemačke, Alem Koljić.

Pregovori između Veleža i Koljića su u toku, a u narednim danima bit će poznato da li će ovaj fudbaler pojačati mostarski klub.

Koljić ima 20 godina i igra na poziciji lijevog beka, a njegov posljednji klub bio je Fortuna Koln sa kojim je raskinuo ugovor početkom ove godine, te je trenutno bez kluba.

Vise prinova vec pojacanje? Zar ne?
A tako nekako, ne znam sta bih ti rekao, vidjet cemo na proljece sta je Dudic zamislio. Dudic kaze da planira igrati visoki presing cijelu polusezonu, svi igraci mladi i zeljni dokazivanja, kad ce igrati presing ako nece sada.

A sto se tice pojacanja, do sada mi samo Prses djeluje kao pravo pojacanje, momak zna lopte, ima strasan pregled igre i zavrsni pas u prostor za napadaca. Radovac ako bude onaj stari bit ce nam drama, a ako ne dodje barem blizu starog nivoa onda samo igrac za rotaciju, nista vise.
Nekako imam osjecaj da je ovog igraca Cosic predlozio i da je on vec uveliko poceo nuditi igrace koje je zapazio tokom karijere. Posto je bivsi mladi reprezentativac.
Slazem se za sve, Prses je pojacanje a nadam se da cemo ubrzo govoriti i za Radovca sve u superlativu.

Na ljeto ce biti paklenih igraca.

I svidja mi se ova ideja Feđina za gegenpress, malo ekipa u nasoj ligi to radi, to je moderan fudbal. Gdje igraci prave presing na prostor i loptu a ne na igraca, samo vidit cemo hoce li ostati pri tome jer ce pripreme on dobro skautirati, da se ispravi sve sto je lose bilo u prvoj polusezoni.
Ti si naša ljubav jedina!

fudbalfudbal
Postovi: 2498
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la fudbalfudbal » 19 jan 2020, 20:41

Nista od ovog malog iz Njemacke, odbio doci na probu. Fedja porucio da ne dovodi nepoznate igrace tek tako, ponudio probu menadzeru koji je to odbio. Idemo dalje.
Ti si naša ljubav jedina!

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Cernica22 i 16 gostiju.