RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Haroni
Postovi: 201
Pridružen/a: 01 maj 2019, 04:54
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Haroni » 12 jun 2020, 11:08

De malo da pokrenemo ovu temu. Vidim svi klubovi potpisuju koje kakve igrače samo kod nas tišina. Malo nagadjanja i priželjkivanja neče nikome naškodit pa da vas čujem. :D

Mostarac45
Postovi: 1143
Pridružen/a: 23 nov 2019, 16:04
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Mostarac45 » 12 jun 2020, 11:22

Haroni je napisao/la:
12 jun 2020, 11:08
De malo da pokrenemo ovu temu. Vidim svi klubovi potpisuju koje kakve igrače samo kod nas tišina. Malo nagadjanja i priželjkivanja neče nikome naškodit pa da vas čujem. :D
Vec je sa jednim napadacem bilo razgovora msm da taj igrac nije za nas posto moze igrati krila i napadaca a mi vec imamo takvi igrca msm da fajke ima prednost.Takodjer fedja je izjavio na portalu ako ovako ostane dovodit ce tri/cetri pojacanja,mozda nas neko i na prozivci iznenadi...

DembaBa21
Postovi: 974
Pridružen/a: 09 feb 2019, 00:02
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la DembaBa21 » 12 jun 2020, 11:58

Mostarac45 je napisao/la:
12 jun 2020, 11:22
Haroni je napisao/la:
12 jun 2020, 11:08
De malo da pokrenemo ovu temu. Vidim svi klubovi potpisuju koje kakve igrače samo kod nas tišina. Malo nagadjanja i priželjkivanja neče nikome naškodit pa da vas čujem. :D
Vec je sa jednim napadacem bilo razgovora msm da taj igrac nije za nas posto moze igrati krila i napadaca a mi vec imamo takvi igrca msm da fajke ima prednost.Takodjer fedja je izjavio na portalu ako ovako ostane dovodit ce tri/cetri pojacanja,mozda nas neko i na prozivci iznenadi...
Ako mislimo na istog igraca taj je bio samo preporucen Dudicu od jednog trenera, ako i dođe po mom misljenju momak ima potencijala u trenutnom klubu slabo dobija priliku i kada je dobije igra pod velikim pritiskom gdje god da ode mislim da ce proigrat.

Avatar
VelezeVolimTe81
Postovi: 32
Pridružen/a: 19 apr 2020, 12:15
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la VelezeVolimTe81 » 12 jun 2020, 12:07

Jedno je sigurno, Edis Rahimic se vraca iz Jedinstva gdje je odigrao 5 utakmica. Amar Alikadic se vraca iz Igmana. Samardzic se vraca iz Goska gdje je igrao 1 utakmicu i dao 1 gol i Adis Puce se vraca iz Fk Bjelopoljca.
Za Velez se ne navija, za Velez se zivi!

Forza Velez

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3507
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la mozak » 12 jun 2020, 12:15

Koliko sam cuo, Manevu daju puno bolji ugovor, samo je pitanje da li zeli ostati.
Ovo oko Fajica ne bih komentarisao.
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

fudbalfudbal
Postovi: 2490
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la fudbalfudbal » 12 jun 2020, 12:38

mozak je napisao/la:
12 jun 2020, 12:15
Koliko sam cuo, Manevu daju puno bolji ugovor, samo je pitanje da li zeli ostati.
Ovo oko Fajica ne bih komentarisao.
Koliko ja znam i sto sam cuo, napadaca smo bili kontaktirali jednog cim je Fajic otisao, Manev ostaje cini mi se da su se dogovorili.
Ti si naša ljubav jedina!

Mostarac45
Postovi: 1143
Pridružen/a: 23 nov 2019, 16:04
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Mostarac45 » 12 jun 2020, 14:02

fudbalfudbal je napisao/la:
12 jun 2020, 12:38
mozak je napisao/la:
12 jun 2020, 12:15
Koliko sam cuo, Manevu daju puno bolji ugovor, samo je pitanje da li zeli ostati.
Ovo oko Fajica ne bih komentarisao.
Koliko ja znam i sto sam cuo, napadaca smo bili kontaktirali jednog cim je Fajic otisao, Manev ostaje cini mi se da su se dogovorili.
Maneva sam jucer vidio u gradu msm da je dogovoreno sve sa njim

fudbalfudbal
Postovi: 2490
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la fudbalfudbal » 13 jun 2020, 11:33

Mostarac45 je napisao/la:
12 jun 2020, 14:02
fudbalfudbal je napisao/la:
12 jun 2020, 12:38
mozak je napisao/la:
12 jun 2020, 12:15
Koliko sam cuo, Manevu daju puno bolji ugovor, samo je pitanje da li zeli ostati.
Ovo oko Fajica ne bih komentarisao.
Koliko ja znam i sto sam cuo, napadaca smo bili kontaktirali jednog cim je Fajic otisao, Manev ostaje cini mi se da su se dogovorili.
Maneva sam jucer vidio u gradu msm da je dogovoreno sve sa njim
Sportsport.ba danas objavi za Maneva i Fajica, mislim generalno sto bi Manev bio tu i sada u gradu ako se nije dogovorio, mada sigurno je da je rok 17.6. = pocetak priprema.

A za Fajica znalo se da je otisao, i da je sam sebi pucao u noge kada je trazio raskid ugovora. Ne moze se vracati i praviti upravu smijesnom, realno dodjem trazim raskid i vratim se za pet dana kao nemam problema vise.

Ne trebamo sporiti njegov doprinos, kvalitetu ali ovo su stvari na kojima se klub dokazuje kao ozbiljan. Jedino ali jedino ako Fajic pristane za manju platu da igra i to je to.
Ti si naša ljubav jedina!

THOMASSHELBY
Postovi: 392
Pridružen/a: 28 maj 2020, 19:12
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la THOMASSHELBY » 13 jun 2020, 12:57

Sta je sad sa Menevom zna li iko?

DembaBa21
Postovi: 974
Pridružen/a: 09 feb 2019, 00:02
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la DembaBa21 » 13 jun 2020, 13:20

Ono što je sigurno jeste da na prozivci neće biti Nusmira Fajića, koji više nije član Veleža. Iako se nedavno pojavila informacija da bi on ipak mogao da ostane, to se neće dogoditi, a to nam je potvrdio i sam trener Veleža, Feđa Dudić.
Ja imam u planu neka konkretna pojačanja, ali o tome će se više znati uskoro. Sigurno da će nam trebati minimalno tri fudbalera, a najveći prioritet je svakako pozicija napadača budući da smo tu ostali samo na mladom Ćatiću, tako da tu moramo dovesti kvalitetno pojačanje, rekao je za naš portal Feđa Dudić.

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4641
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Bazinga12345 » 13 jun 2020, 13:33

https://spo.rt1.oslobojenje.ba/premijer ... tvu/191502

Lijevi bek bijeljinskog Radnika, Slaviša Radović, nije produžio saradnju sa semberskim kolektivom nakon isteka ugovora, pa je slobodan u izboru nove sredine.

Za usluge ovog dvadesetšestogodišnjeg defanzivca zainteresovana su oba mostarska kluba, i Zrinjski i Velež, ali je prioritet odlazak u inostranstvo.

On će pokušati pronaći zadovoljavajući inostrani angažman, a ako to ne uspije, onda će se okrenuti ponudama iz Premijer lige.

:pray:
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Haroni
Postovi: 201
Pridružen/a: 01 maj 2019, 04:54
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Haroni » 13 jun 2020, 16:09

Fanimo ima dvije ponude iz PL iako je lik prekucao našu ligu. Nadam se da smo mi jedan od klubova koji ga hoče u svojim redovima. S njim u ekipi i još jednim kvalitetnim špicem bi imali daleko najjači napad.

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3507
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la mozak » 13 jun 2020, 16:26

Fanimo je dobar igrac!
Problem je sto bi bila guzva na tim pozicijama.
Nama je potrebnije rjesiti problem golmana, lijevog beka, stopera i napadaca!
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

Avatar
emil02in
Postovi: 3635
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la emil02in » 13 jun 2020, 16:43

Kakav ssba ovaj lik cura na nasem forumu sta Raja piše pa onda konstruiše neke bombastične naslove.Klošar po.s.erem mu se u usta.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

rodjo1922
Postovi: 21
Pridružen/a: 04 dec 2019, 13:42
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la rodjo1922 » 13 jun 2020, 17:24

"Velež se okrenuo novim imenima, a kao najzvučnije od njih se spominje Dražen Bagarić, napadač Širokog Brijega."
Ovo bi bila dobra zamjena za Fajketa :D :D

OsmanDembele
Postovi: 38
Pridružen/a: 24 sep 2019, 23:34
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la OsmanDembele » 13 jun 2020, 17:30

Drazen Bagaric se spominje kao jedno od mogucih pojacanja.

killafrommanilla
Postovi: 3402
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la killafrommanilla » 13 jun 2020, 17:38

Bukvalno svako ime koje smo prosuli random po nasem forumu vrli novinari pretvaraju u ekskluzivne tekstove.

Mozda i grijesim,(volio bih :D) ali mislim da Bagaricu kad bi spomenuo kontakt s Velezom da bi se lik syebo, otkud Velez, nismo se culi :D
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Mostarac45
Postovi: 1143
Pridružen/a: 23 nov 2019, 16:04
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Mostarac45 » 13 jun 2020, 17:56

killafrommanilla je napisao/la:
13 jun 2020, 17:38
Bukvalno svako ime koje smo prosuli random po nasem forumu vrli novinari pretvaraju u ekskluzivne tekstove.

Mozda i grijesim,(volio bih :D) ali mislim da Bagaricu kad bi spomenuo kontakt s Velezom da bi se lik syebo, otkud Velez, nismo se culi :D
Znam za njega od ponedeljka i bio je u mostaru msm da je i sad

killafrommanilla
Postovi: 3402
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la killafrommanilla » 13 jun 2020, 18:02

Mostarac45 je napisao/la:
13 jun 2020, 17:56
killafrommanilla je napisao/la:
13 jun 2020, 17:38
Bukvalno svako ime koje smo prosuli random po nasem forumu vrli novinari pretvaraju u ekskluzivne tekstove.

Mozda i grijesim,(volio bih :D) ali mislim da Bagaricu kad bi spomenuo kontakt s Velezom da bi se lik syebo, otkud Velez, nismo se culi :D
Znam za njega od ponedeljka i bio je u mostaru msm da je i sad
Bagaric je rekao da mu je prioritet inostranstvo, a da Siroki ima prednost nad ostalim klubovima. Sto znaci otprilike, bez obzira ko davao ponudu mi, Sarajevo, Zrinjski ili bilo ko, ako ne damo mega ponudu koju Siroki ne moze izjednacit ili ako nekim cudom Sirokom ispadne neko bolji pa odustanu(a tesko), onda su oni u prednosti za njegov potpis.

Sigurno ga niko nece preplacivat, a bas bih se iznenadio kad bi za iste pare otisao u drugi klub u nasoj ligi
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

fudbalfudbal
Postovi: 2490
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la fudbalfudbal » 13 jun 2020, 20:57

Gledam na sportsport.ba naslov glavobolja pred pripreme, znaci nama je glavobolja jer eto “nece” se pojaviti Manev i ima 10 dana Fajic kako je raskinuo ugovor, a npr nije glavobolja sto nekima nece da dodju ljudi na pripreme jer nemaju tri plate, nije glavobolja sto klubovi imaju tri miliona duga, nije glavobolja sto neki nemaju gdje igrati (reflektore nemaju a ni travnatu podlogu). E to vam se zove ljudi moji manipulacija novinama.

Pa evo haj da je prvenstvo pet dana do nas a ne mjesec i po, ljudi moji budite objektivni malo, tek svi klubovi poceli dovoditi igrace i pregovarati sa istim..
Ti si naša ljubav jedina!

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.