RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Mostarac45
Postovi: 1143
Pridružen/a: 23 nov 2019, 16:04
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Mostarac45 » 30 jan 2023, 14:53

JimmyPage je napisao/la:
30 jan 2023, 14:30
Ne znam kolika je primanja imao Džanković i jel to razlog rastanka ali dečko je potencijal.
Ne kažem da je briljirao al pravio je razliku u igri 1 na 1
Napraviste od dzankovica ronaldinja, ako je on talenat sa 1 golom i asistencijom do sada u velezu , sta su ostali, nista osim driblinga nije imao,Sretno momku dalje.

Avatar
stiledivita
Postovi: 62
Pridružen/a: 10 jun 2022, 10:52
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la stiledivita » 30 jan 2023, 14:56

Mostarac45 je napisao/la:
30 jan 2023, 14:53
JimmyPage je napisao/la:
30 jan 2023, 14:30
Ne znam kolika je primanja imao Džanković i jel to razlog rastanka ali dečko je potencijal.
Ne kažem da je briljirao al pravio je razliku u igri 1 na 1
Napraviste od dzankovica ronaldinja, ako je on talenat sa 1 golom i asistencijom do sada u velezu , sta su ostali, nista osim driblinga nije imao,Sretno momku dalje.
Potpisujem od a do ž, ne znam što se pravite mahniti, ništa vam ne valja, kakav crni Džanković, krilo 1 gol dao, ne zalaže se na treningu, majmunčinu glumi i vi opet serete.
Koja god si liga, gdje god ti da igraš...

Avatar
JimmyPage
Postovi: 1570
Pridružen/a: 14 nov 2012, 08:02
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la JimmyPage » 30 jan 2023, 15:05

stiledivita je napisao/la:
30 jan 2023, 14:56
Mostarac45 je napisao/la:
30 jan 2023, 14:53
JimmyPage je napisao/la:
30 jan 2023, 14:30
Ne znam kolika je primanja imao Džanković i jel to razlog rastanka ali dečko je potencijal.
Ne kažem da je briljirao al pravio je razliku u igri 1 na 1
Napraviste od dzankovica ronaldinja, ako je on talenat sa 1 golom i asistencijom do sada u velezu , sta su ostali, nista osim driblinga nije imao,Sretno momku dalje.
Potpisujem od a do ž, ne znam što se pravite mahniti, ništa vam ne valja, kakav crni Džanković, krilo 1 gol dao, ne zalaže se na treningu, majmunčinu glumi i vi opet serete.
Ako je tako kako kažeš za zalaganje i trening onda neka ide.
Ne sere niko samo komentarišem da ono što sam ja vidio svojim očima u prvom dijelu sezone meni je obećavao igrom. Nije na nivou nekih starijih igrača ali kao mlad igrač mislim da je bio dobra opcija a eto opet uprava bolje zna. Nisam jedini koji ovako misli, dečko zna igrati lopte.
Nije ni Halilović imao nego jednu asistenciju ili recimo Pantelić pa to nije nikakav pokazatelj.
Ako je upitna volja i disciplina, sretan mu put.

Avatar
stiledivita
Postovi: 62
Pridružen/a: 10 jun 2022, 10:52
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la stiledivita » 30 jan 2023, 15:18

JimmyPage je napisao/la:
30 jan 2023, 15:05
stiledivita je napisao/la:
30 jan 2023, 14:56
Mostarac45 je napisao/la:
30 jan 2023, 14:53


Napraviste od dzankovica ronaldinja, ako je on talenat sa 1 golom i asistencijom do sada u velezu , sta su ostali, nista osim driblinga nije imao,Sretno momku dalje.
Potpisujem od a do ž, ne znam što se pravite mahniti, ništa vam ne valja, kakav crni Džanković, krilo 1 gol dao, ne zalaže se na treningu, majmunčinu glumi i vi opet serete.
Ako je tako kako kažeš za zalaganje i trening onda neka ide.
Ne sere niko samo komentarišem da ono što sam ja vidio svojim očima u prvom dijelu sezone meni je obećavao igrom. Nije na nivou nekih starijih igrača ali kao mlad igrač mislim da je bio dobra opcija a eto opet uprava bolje zna. Nisam jedini koji ovako misli, dečko zna igrati lopte.
Nije ni Halilović imao nego jednu asistenciju ili recimo Pantelić pa to nije nikakav pokazatelj.
Ako je upitna volja i disciplina, sretan mu put.
Ima on to nešto u sebi, ali na tome je i ostalo, stalno neki potez viška i nikako da bljesne...
Koja god si liga, gdje god ti da igraš...

Espiritosanto
Postovi: 2837
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Espiritosanto » 30 jan 2023, 15:39

Dzanković je isti Dejanović.
Nekad neki potez ali konkretno ništa jedini mu je plus bio to što je zaštićeno godište i da je ostao ovu polusezonu to bi bilo to od njega.
Od iduće sezone nebi imali nikakve koristi od njega.
Mamane drag si mi i želim ti sve najbolje ali iskreno ovo je realno.
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

Almin81
Postovi: 34
Pridružen/a: 02 mar 2022, 18:39
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Almin81 » 30 jan 2023, 15:43

Koga sad koristiti kao zaštićeno?

Avatar
doox
Postovi: 209
Pridružen/a: 02 nov 2019, 17:47
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la doox » 30 jan 2023, 16:09

Džanković je odličan igrač i veliki potencijal, možda i najveći koji se pojavio zadnjih godina u klubu. Samo ga potpuni amateri mogu otjerati. Kod nas uvijek isto, čim neko ode odma se pljuje i ne valja ništa. Provjeren igrač za razliku od nekog Lesija koga dovode. Čuj griješi i sebičan, pa lik ima 20 godina, treba raditi sa njim. Velika greška.

MostarskiSin
Postovi: 1743
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la MostarskiSin » 30 jan 2023, 16:13

doox je napisao/la:
30 jan 2023, 16:09
Džanković je odličan igrač i veliki potencijal, možda i najveći koji se pojavio zadnjih godina u klubu. Samo ga potpuni amateri mogu otjerati. Kod nas uvijek isto, čim neko ode odma se pljuje i ne valja ništa. Provjeren igrač za razliku od nekog Lesija koga dovode. Čuj griješi i sebičan, pa lik ima 20 godina, treba raditi sa njim. Velika greška.
Kako raditi s njim kad ni sam nije zainteresovan za rad? Nisu ga otpisali zbog plate ili sto je taraba

Avatar
JimmyPage
Postovi: 1570
Pridružen/a: 14 nov 2012, 08:02
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la JimmyPage » 30 jan 2023, 16:20

To je ključ problema, ako nije zainteresovan za trening i saradnju džaba da je najveći talenat.
Možda mu se otvore apetiti negdje drugo, sretno mu bilo.

Avatar
doox
Postovi: 209
Pridružen/a: 02 nov 2019, 17:47
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la doox » 30 jan 2023, 16:24

To da je nezainteresovan je rekla kazala priča koja se gura da se opravda što su ga otjerali. Ako će ikad gristi to je sada u ovim godinama, a svaku utakmicu koju je igrao, momak se trudio i trčao, ni na jednoj nije izgledalo da mu se ne trči, a dribling itd. to je neka druga priča

Cernica22
Postovi: 1051
Pridružen/a: 30 sep 2020, 11:10
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Cernica22 » 30 jan 2023, 16:46

doox je napisao/la:
30 jan 2023, 16:24
To da je nezainteresovan je rekla kazala priča koja se gura da se opravda što su ga otjerali. Ako će ikad gristi to je sada u ovim godinama, a svaku utakmicu koju je igrao, momak se trudio i trčao, ni na jednoj nije izgledalo da mu se ne trči, a dribling itd. to je neka druga priča
Dobro i trudio se? I sta sad sto se trudio, sta je konkretno do sad uradio. 20 mu je godina nije 16 da se sad zadovoljavamo trudom i da se vodimo da ima vremena da zablista. To i jest kod nas najveci problem sto nam igraci sa 22 ili 23 godine predstavljaju mlade nade i nesto se nadamo u buducnosti. Arman je okej momak, ali je li zabio 5 golova, je li asistirao 5,6 puta? Nije. Koji je onda razlog da ostane, ukoliko se njegovim odlaskom moze otvoriti mjesto Sikalu ili Kadricu ili nekom trecem na primjer i njima dati priliku da se dokazu pa ako i kod njih ostane na trudu, a manjku rezultata, zahvalit se i zdravo.
19V22

Avatar
JimmyPage
Postovi: 1570
Pridružen/a: 14 nov 2012, 08:02
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la JimmyPage » 30 jan 2023, 16:57

Cernica22 je napisao/la:
30 jan 2023, 16:46
doox je napisao/la:
30 jan 2023, 16:24
To da je nezainteresovan je rekla kazala priča koja se gura da se opravda što su ga otjerali. Ako će ikad gristi to je sada u ovim godinama, a svaku utakmicu koju je igrao, momak se trudio i trčao, ni na jednoj nije izgledalo da mu se ne trči, a dribling itd. to je neka druga priča
Dobro i trudio se? I sta sad sto se trudio, sta je konkretno do sad uradio. 20 mu je godina nije 16 da se sad zadovoljavamo trudom i da se vodimo da ima vremena da zablista. To i jest kod nas najveci problem sto nam igraci sa 22 ili 23 godine predstavljaju mlade nade i nesto se nadamo u buducnosti. Arman je okej momak, ali je li zabio 5 golova, je li asistirao 5,6 puta? Nije. Koji je onda razlog da ostane, ukoliko se njegovim odlaskom moze otvoriti mjesto Sikalu ili Kadricu ili nekom trecem na primjer i njima dati priliku da se dokazu pa ako i kod njih ostane na trudu, a manjku rezultata, zahvalit se i zdravo.
Sve je to ok, a ok su i pitanja koja se postavljaju za njega.
Evo ja bih lično između njega i Pantelića prije njega ostavio. Pantelić je totalni fejl bio prvu polusezonu.
Arman em je mlađi em se bolje pokazao prvi dio. Naravno ja nisam stručan, vjerovatno je neko stručniji procjenio obrnuto ali kad već pričamo i mlatimo da kažem ovako otvoreno.

Avatar
doox
Postovi: 209
Pridružen/a: 02 nov 2019, 17:47
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la doox » 30 jan 2023, 17:04

Šta kažeš, je li zabio 5-6 golova :clap: , Haskić je iskusni napadač, prošao sve i svašta pa je zabio samo 4 gola. Pantelić, koji nema nikakav kapacitet je zabio 1 i on je ostao u klubu. Pustite bezveze priče. Slažem se, ako igrač ne pokaže ništa do 23 godine, on više nije nikakav talent i neka traži sreću, ali ovom je tek 20 godine.
Btw. Ovaj Leis je antitalenat, čuo sam se sa Ivanom Marovićem koji je u Petrinji bio sa njim, a ovaj kaže da taj mali nije znao hodati i da je preloš i čudi se kako je u Veležu završio. :D

Cernica22
Postovi: 1051
Pridružen/a: 30 sep 2020, 11:10
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Cernica22 » 30 jan 2023, 17:07

Ne usporedjujem ga ja ni sa kime niti ga degradiram, samo kazem da nismo izgubili Messija vec Dzankovica, nismo izgubili 15 sigurnih golova u sezoni da se odmah dize frka jer je otisao. Svakako bi bilo bolje da je ostao umjesto Pantelica ako se vec pravio neki finansijski prostor, ali sad da da se pravi halabuka oko odlaska prosjecnog igraca nema neke logike.
19V22

MostarskiSin
Postovi: 1743
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la MostarskiSin » 30 jan 2023, 18:43

doox je napisao/la:
30 jan 2023, 17:04
Šta kažeš, je li zabio 5-6 golova :clap: , Haskić je iskusni napadač, prošao sve i svašta pa je zabio samo 4 gola. Pantelić, koji nema nikakav kapacitet je zabio 1 i on je ostao u klubu. Pustite bezveze priče. Slažem se, ako igrač ne pokaže ništa do 23 godine, on više nije nikakav talent i neka traži sreću, ali ovom je tek 20 godine.
Btw. Ovaj Leis je antitalenat, čuo sam se sa Ivanom Marovićem koji je u Petrinji bio sa njim, a ovaj kaže da taj mali nije znao hodati i da je preloš i čudi se kako je u Veležu završio. :D
Nece ti ovaj ni zaigrati najvjerovatnije kod nas, vjerovatno su ga doveli jer se Sijamija ponovo povrijedio i jer ima nase papire pa da mozemo nekad racunati na njega kao zasticeno godiste.

ra1981
Postovi: 1312
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la ra1981 » 30 jan 2023, 18:48

doox je napisao/la:
30 jan 2023, 16:24
To da je nezainteresovan je rekla kazala priča koja se gura da se opravda što su ga otjerali. Ako će ikad gristi to je sada u ovim godinama, a svaku utakmicu koju je igrao, momak se trudio i trčao, ni na jednoj nije izgledalo da mu se ne trči, a dribling itd. to je neka druga priča
Samo što nije rekla kazala nego ga se Jusufbegović upravo zbog nezainteresovanosti i bezobrazluka na treninzoma riješio.

Mostarwolf1981
Postovi: 3879
Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 30 jan 2023, 19:23

Rijesise li za Leaia ista ili mora napustiti Tursku?


Avatar
stiledivita
Postovi: 62
Pridružen/a: 10 jun 2022, 10:52
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la stiledivita » 31 jan 2023, 00:41

Mostarwolf1981 je napisao/la:
30 jan 2023, 19:23
Rijesise li za Leaia ista ili mora napustiti Tursku?
Riješeno, bit će u Turskoj za dan, dva.
Koja god si liga, gdje god ti da igraš...

VictoriasFikret
Postovi: 827
Pridružen/a: 13 jun 2020, 17:48
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la VictoriasFikret » 05 feb 2023, 21:28

Ne znam koliku platu traži. Ima bh. pasoš.
Možda da oživi karijeru kod nas.

slika
https://www.transfermarkt.com/alen-hali ... ler/226074

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.