Svašta-RA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 738
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 31 jul 2021, 18:19

Mislim da je knjizi 15 heroja? U slucaju da padne i Stoholm dodati novih 11....

Avatar
oldschool72
Postovi: 745
Pridružen/a: 07 jun 2019, 14:35
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la oldschool72 » 31 jul 2021, 19:47

Sjevernokorejskipas je napisao/la:
31 jul 2021, 18:19
Mislim da je knjizi 15 heroja? U slucaju da padne i Stoholm dodati novih 11....
minimum 11+1 Feđu našeg ne smijemo zaboraviti :bih:
Velež do groba

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 738
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 31 jul 2021, 20:08

oldschool72 je napisao/la:
31 jul 2021, 19:47
Sjevernokorejskipas je napisao/la:
31 jul 2021, 18:19
Mislim da je knjizi 15 heroja? U slucaju da padne i Stoholm dodati novih 11....
minimum 11+1 Feđu našeg ne smijemo zaboraviti :bih:
Naveo sam samo simboličan broj...računaju se svi, klupa, štab. Uprava..ne zabravimo i Ibru... njegov je kostur ekipe

Avatar
RacioEmocionalan
Postovi: 1493
Pridružen/a: 10 feb 2020, 10:06
Lokacija: Rheinland-Pfalz
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la RacioEmocionalan » 31 jul 2021, 23:22

Sjevernokorejskipas je napisao/la:
31 jul 2021, 14:37
S vremena na vrijeme subotom, ako brzo uradim dežurstvo, Vodja dozvoljava da sjednem za komp.
Kada je došla VIJEST ja nisam mogao vjerovati, imam pod jastukom mali svjetski radio pa cijelu noć preslušavao i uvijek isto: poslije Belfasta pala i Atina. Najiskrenije čestitke svima u klubu i oko njega!!
Ovo je biblijska priča kada David pobjeđuje Golijata. Sada smo u problemu kako sačuvati vruće srce i ostati hladne glave ali vjerujem u naše Rođene. Našu radost može shvatiti samo onaj ko je patio kao mi, prošao kroz sva poniženja. Ponovo velim, biblijska priča, ustajanje od mrtvih.
Piši nam češće i navrati nekad. :tokralju:
The willingness to be a fool is a precursor to a transformation.

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 738
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 03 avg 2021, 22:12

Zna preko ljeta upeći mjesecima a onda u trenu padne jaka kiša i osvježi sve, zrak pun ozona, lakše se diše. E tako bi sinoć.
Maloprije gledam nekad slavnu Zvezdu iz Bg....babo mili, sami emigranti u njoj igraju.Ima li koga da trkne do Salakovca, možda ima nešto za nas? Za rotacije, što kažu stručnjaci. Ovi naši s SS i sa sećije
.

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 738
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 05 avg 2021, 14:26

Ovih dana bijaše velika priča o derbiju Zvezde i Dinama. Pisalo se, raspisalo, ko je bolji a na terenu je to sve tanko ko ćat. To je sve nivo na kojem može i Velež igrati, ne misleći pri tom naravno da smo bolji ali može se. Gledajući crnce u Zvezdi dolazim do zaključka kao je naša Uprava u pravu što ne daje pare na igrače koji koštaju milione a takvih je nekad u Mostaru bilo na stotine. Ako bi i dobacili do Veleža išli bi na doradu u Trebinje, Čapljinu pa koji se dokaže. Nadam se da će se zarada uložiti u omladinski pogon jer to je stoljetni zaštitni znak Veleža i ne valja skrenuti s Puta.Naravno samo moje mišljenje.Arhaično, staračko i ko sam ja da mislim? Ima ko da misli u ovoj državi.

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 738
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 05 avg 2021, 21:02

Sjajan rezultat je izboren u Švedskoj, baš izboren zato borcima svaka čast. Pribojavao sam se nekog težeg poraza ali pokazali ste karakter tako da priče u stilu šta bi bilo da je bilo nemaju smisla. Samo treba pomisliti odakle dolazimo, iz ojađene zemlje prepune hejtera, dušmana i otrova. Propade im veče, nije bilo taslačenja. I onda neko pita što se ovoliko radujemo ? Neprocjenjivo!

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 738
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 12 avg 2021, 19:40

Poruka igračima Veleža:
Ovo je vaša noć koju ste zaslužili trudom i uspjesima. Samo uživajte, borite se i za nas a Bog će odlučiti šta će biti. Mi ćemo biti uz vas !

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 738
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 12 avg 2021, 19:44

Poruka mladom Vođi :
navukao sam te na Velež a noćas dok budeš gledao svoj voljeni klub u CK ja se ukrcavam kao slijepi putnik u kontejner!! Srećom da ne pratiš SS portal i ne znaš za moj plan! I tebe sam sit Korejooooo.... :tralala:

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 738
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 12 avg 2021, 19:47

Poruka sport.sport portalu:
vi ste pravo zlo, samo ložite radničku klasu i poštenu inteligenciju i od lajkova živite. Sram vas bilo!

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 738
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 12 avg 2021, 22:08

Dok plovim prema Slobodi kao da gledam kako u ovaj sat pacovi i pantagane izlaze iz rupa. Konačno je došlo i njihovih pet minuta. Pa onda ide ešalon sećija stručnjaka, oštre lapise. Imamo tu i posrnule likove, pa hejtere opšte prakse, pa kokošare što hoće proviziju od pristiglih para. Pokazati će se da je sve za nešto dobro, da nema poraza, samo lekcije. Promjene radi pišimo o dobroj strani. Husić uštedio sto milja....pola Mostara prodisalo, nije se moglo ostati od Veleža...Čoviću pao kamen sa srca, da je izdobrilo morao bi u podrum po bubanj....Maki spustio glas za oktavu, ljepše za slušati...ima još puno toga ali o svemu dogodine...

Avatar
RacioEmocionalan
Postovi: 1493
Pridružen/a: 10 feb 2020, 10:06
Lokacija: Rheinland-Pfalz
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la RacioEmocionalan » 12 avg 2021, 22:58

Sjevernokorejskipas je napisao/la:
12 avg 2021, 22:08
Dok plovim prema Slobodi kao da gledam kako u ovaj sat pacovi i pantagane izlaze iz rupa. Konačno je došlo i njihovih pet minuta. Pa onda ide ešalon sećija stručnjaka, oštre lapise. Imamo tu i posrnule likove, pa hejtere opšte prakse, pa kokošare što hoće proviziju od pristiglih para. Pokazati će se da je sve za nešto dobro, da nema poraza, samo lekcije. Promjene radi pišimo o dobroj strani. Husić uštedio sto milja....pola Mostara prodisalo, nije se moglo ostati od Veleža...Čoviću pao kamen sa srca, da je izdobrilo morao bi u podrum po bubanj....Maki spustio glas za oktavu, ljepše za slušati...ima još puno toga ali o svemu dogodine...
:tokralju: :clap:
The willingness to be a fool is a precursor to a transformation.

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 738
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 17 avg 2021, 23:04

Dajem neopozivu ostavku!
Razlog? Sve što sam govorio pokazalo se kao istinito.....

Mostarwolf1981
Postovi: 3913
Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 17 avg 2021, 23:09

Sjevernokorejskipas je napisao/la:
17 avg 2021, 23:04
Dajem neopozivu ostavku!
Razlog? Sve što sam govorio pokazalo se kao istinito.....
Ne prihvatamo tvoju ostavku :salut:

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 738
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 17 avg 2021, 23:47

Mostarwolf1981 je napisao/la:
17 avg 2021, 23:09
Sjevernokorejskipas je napisao/la:
17 avg 2021, 23:04
Dajem neopozivu ostavku!
Razlog? Sve što sam govorio pokazalo se kao istinito.....
Ne prihvatamo tvoju ostavku :salut:
Institucije se ne miješaju u svoj posao. To je baš nepodnošljivo. Dva dana prošla niko nije uhapšen. Jedan milicioner je čuvao nekada derbije i mada je lik bio s velikim bojlerom nije bilo tog junaka koji bi mu utekao. Jednom je neki hajvan igraču kragujevačkog Radničkog u zanosu opsovao srpsku majku a caja se samo nasloni na ogradu na stajanju, ošacuje ga a potom pomicanjem kažiprsta ga privede kao magnetom. Kao kad roda gleda žabu. Elem, institucije ne kupe hajvane. Ni one što imaju nakvih duševnih tegoba i potrebiti su dulje izolacije. Mnogi od takovih su propisanu terapiju zamijenili tastaturom. I onda se natakare na konstitutivni klub ove države da bi si dali veliku važnost i evo problema. Kako budali objasniti da je budala??? Samo izolacija, u povratu likvidacija. No insan - no problem!

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 738
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 21 avg 2021, 14:10

Brine me sto se ne javljaju ona dva seljaka na Velezove teme....Pocela berba ili sta?

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7947
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la *p!p!t@* » 21 avg 2021, 14:56

Sjevernokorejskipas je napisao/la:
21 avg 2021, 14:10
Brine me sto se ne javljaju ona dva seljaka na Velezove teme....Pocela berba ili sta?
Digao im Hasić dnevnicu za petaka pa pojeli muda...
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 738
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 21 avg 2021, 20:57

Kako god Šabana nema, treba pokupiti sijeno, nahraniti stoku a u ponedeljak se jopet spušćaj u grad pa s traktora na kompjuter pa udri. Pa sleti na Velež ko muha na **** i ne pušćaj. Nije Šabanu lako skontati previše je komplikovano jerbo oni vamo i vaki a mi vamo i onaki a ovaj Velež, šta je ovo majko moja? Malo ga i Draganče Dobošar buni, u kući mu rvacki grb ispisan na ćirilici a u podrumu bubanj i crvena zastava a na šiši crvena knjižica. Ne dirajte Šabana, neka piše, hećim mu preporučio nake bobe za smiraj duševni i pisanje kao terapiju. Ne misli on ništa loše. Zapravo, ništa Šaban ne misli.

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 738
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 22 avg 2021, 23:31

Šta reći? Lištica je uvijek pružala žestok otpor, bio august bio februar, bio Boksit ili Mladost. Uostalom ima hejbet stručnjaka sa sećije koji to znaju kako treba i šta fali i kako se lopta po meraji ćera. Meni je samo javljeno iz stožera da fale igrači broj 5 i 9. U potrazi sam!
Ima nešto drugo a to je da je čudo koliko ima Šabanovića i Krkanovića, ko je to sve pravio i iz kojeg vaginalnog otvora je to ispalo. Ima ih više nego Halilovića onomad u Bišću polju. Vrlo invazivna vrsta. Ne ide poso sa smiljem i lubenicama pa to sve jamilo kompjutore pa lupa li, lupa. Manite se Veleža, eno vam velikana iz Međunožja, otiđite im kada na utakmicu, stadion im zjapi prazan. Jest da nije njihov ali sramota je ljudi. Više igrača i trenera nego navijača.

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 738
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: Svašta-RA

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 28 avg 2021, 23:43

Velež se pokazao višim za koji decimetar od Leotara. Čestitke timu, užasno teška utakmica. Ovako se osvaja liga, što naravno ne znači da će biti i osvojena. Biti će tu još svega. Dolaze jesenje kiše, snjegovi, a teren je već augusta bio skoro pa njiva. A gdje su igre van terena a uz to dobili smo i složenu situaciju.Nešto su pisali omladinci iza gola a rukopis prepoznatljiv do bola. Neko je namirisao da je ostava puna zimnice i hoće koju teglu za sebe. Sva podrška Vrhovnom štabu !

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.