RŠD Velež Mostar

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
HasicuVratiSe
Postovi: 360
Pridružen/a: 16 avg 2021, 09:06
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la HasicuVratiSe » 22 sep 2021, 10:28

joj kad nam opauce kazne, nece nam 3 Krpica pomoć da ostanemo u ligi, a kamo li da ganjamo neku Evropu, a ni u godinama koje slijede. 4R nam je samo nastetio, plus nedostatak kvalitetnih pojacanja, pehovi s povredama kljucnih igraca i desi se ovo sinoc kao kulminacija losih rezultata. PLus cemo ostati na piku i narednih sezona dok je krmče na celu saveza, dakle rezultate ne treba ocekivati nikakve, dovrsiti stadion, praviti ekipu za opstanak i zabranit reprezentacijama bilo kakav pristup NAŠEM stadionu !
Džemil Šošon: ako radite na nekom projektu i želite da propadne, samo se meni obratite da to sredim

HarisZe
Postovi: 1960
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la HarisZe » 22 sep 2021, 10:39

HasicuVratiSe je napisao/la:
22 sep 2021, 10:28
joj kad nam opauce kazne, nece nam 3 Krpica pomoć da ostanemo u ligi, a kamo li da ganjamo neku Evropu, a ni u godinama koje slijede. 4R nam je samo nastetio, plus nedostatak kvalitetnih pojacanja, pehovi s povredama kljucnih igraca i desi se ovo sinoc kao kulminacija losih rezultata. PLus cemo ostati na piku i narednih sezona dok je krmče na celu saveza, dakle rezultate ne treba ocekivati nikakve, dovrsiti stadion, praviti ekipu za opstanak i zabranit reprezentacijama bilo kakav pristup NAŠEM stadionu !
Stvarno steta, pratio Velez u evropi i uzivao gledat kako se ekipa istinski bori i zastupa ne samo Mostar nego BIH. Ono sinoc skroz bez potrebno, sudija je ocajan bio ali opet nije penal Borcu sviro ni jedan crveni domacinu. Divljanje i paljenje auta je demode ljudi, samo steta napravljena i tek sad krece k....nje. Ne znam sta dalje ali mi je stvarno i istinski zao.
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
Konzerva
Postovi: 2234
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Konzerva » 22 sep 2021, 10:46

JimmyPage je napisao/la:
22 sep 2021, 09:40
Konzerva je napisao/la:
22 sep 2021, 09:27
Gledao sam mec, ruku na srce na naplatu dolazi losa transfer politika, na stranu taj sudija, ali ako nema koga ko ce gurnuti loptu u gol, mogli smo igrati 10 dana ali nece gola biti sa onim Zubanovicem kao napadacom, pa ni Zajmovic se nije pokazao poslije.

ako pola lige se pojacava a Velez nista skoro ne radi po tom pitanju, neminovno je onda da se desi sto se desi, da ga gurnu u sredinu tabele sa ovakvom igrom....nek nam je Bog na pomoci, pogotovo poslije kazni sto slijede.
Ne možeš reći na stranu sudija kad je on direktno uticao na ishod utakmice. Da je svirao penal do kraja bi Velež dao još 3 komada, tad bi svi pričali kako ulazimo u formu. Realno dominirali smo, ali u ovako izjednačenoj ligi trebaš biti haman duplo jači da bi igrao utakmicu i protiv sudija.
Ne svira penal, automatski se uvlači nervoza. Sjecka igru, onom šupku Zakariću ne daje žuti a trebao je dva dobiti, primamo gol iz nepostojećeg faula... dobro su smogli snage da nastave utakmicu ikako. Ja sam očekivao crveni za Velež u drugom.
Čitava ekipa je u lošoj formi, Radovac kao pokretačka snaga preloš u zadnje vrijeme. Radović, Ćosić ko god da je opali neće u gol, nije samo do napadača.
Kad smo imali inicijativu u drugom poluvremenu, pratim na desnoj strani od 10 centaršuteva nijedan nije bio koristan. Užas.
Ne branim Zajmovića ali realno ne možeš očekivati da da gol kad nema korisnih lopti.
evo gledam skoro svaki velezov mec zadnjih utakmica, nemoze me niko ubijediti da je to toliko do sudije koliko do toga sto smo sterilni u napadu, nek prica ko sta hoce ali je tako, mucno jeste ali je tako, nismo se u napadu pojacali, sad ispastamo, nadam se da upravi kluba sto prije udje u glavu da bez valjanih pojacanja na zimu evrope necemo vidjeti sledecu godinu.

ne mozemo samo kriviti sudije a imas samo zubanovica u napadu cijelo poluvrijeme koje decko uopste nije sutno na gol , sta mi tu imamo vise pricati.
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Misterno80
Postovi: 38
Pridružen/a: 01 jun 2021, 20:25
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Misterno80 » 22 sep 2021, 10:49

Biće kazna klubu bez publike 5 ili 6 utakmica plus novčano, plus kazna Hasiću 1g zabrana upravljanja klubom. Eto uspjeli su da rasture Velež, slijedi pljačka euro love i rasprodaja igrača.

Avatar
JimmyPage
Postovi: 1580
Pridružen/a: 14 nov 2012, 08:02
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la JimmyPage » 22 sep 2021, 10:53

Konzerva je napisao/la:
22 sep 2021, 10:46
JimmyPage je napisao/la:
22 sep 2021, 09:40
Konzerva je napisao/la:
22 sep 2021, 09:27
Gledao sam mec, ruku na srce na naplatu dolazi losa transfer politika, na stranu taj sudija, ali ako nema koga ko ce gurnuti loptu u gol, mogli smo igrati 10 dana ali nece gola biti sa onim Zubanovicem kao napadacom, pa ni Zajmovic se nije pokazao poslije.

ako pola lige se pojacava a Velez nista skoro ne radi po tom pitanju, neminovno je onda da se desi sto se desi, da ga gurnu u sredinu tabele sa ovakvom igrom....nek nam je Bog na pomoci, pogotovo poslije kazni sto slijede.
Ne možeš reći na stranu sudija kad je on direktno uticao na ishod utakmice. Da je svirao penal do kraja bi Velež dao još 3 komada, tad bi svi pričali kako ulazimo u formu. Realno dominirali smo, ali u ovako izjednačenoj ligi trebaš biti haman duplo jači da bi igrao utakmicu i protiv sudija.
Ne svira penal, automatski se uvlači nervoza. Sjecka igru, onom šupku Zakariću ne daje žuti a trebao je dva dobiti, primamo gol iz nepostojećeg faula... dobro su smogli snage da nastave utakmicu ikako. Ja sam očekivao crveni za Velež u drugom.
Čitava ekipa je u lošoj formi, Radovac kao pokretačka snaga preloš u zadnje vrijeme. Radović, Ćosić ko god da je opali neće u gol, nije samo do napadača.
Kad smo imali inicijativu u drugom poluvremenu, pratim na desnoj strani od 10 centaršuteva nijedan nije bio koristan. Užas.
Ne branim Zajmovića ali realno ne možeš očekivati da da gol kad nema korisnih lopti.
evo gledam skoro svaki velezov mec zadnjih utakmica, nemoze me niko ubijediti da je to toliko do sudije koliko do toga sto smo sterilni u napadu, nek prica ko sta hoce ali je tako, mucno jeste ali je tako, nismo se u napadu pojacali, sad ispastamo, nadam se da upravi kluba sto prije udje u glavu da bez valjanih pojacanja na zimu evrope necemo vidjeti sledecu godinu.

ne mozemo samo kriviti sudije a imas samo zubanovica u napadu cijelo poluvrijeme koje decko uopste nije sutno na gol , sta mi tu imamo vise pricati.

Ja se slažem s tobom da je igra nikakva, ni sjena proljetne.
Isto tako se slažem da su trebala pojačanja, ali iskreno mislim da nam sa ovakvom igrom ni Krpić ne bi pomogao.
Pa ne može biti da ne valja ni Mulić, ni Georgijević a evo sad ni Zajmović.
Cijela ekipa je van forme, Radovac više na travi nego na nogama. Korisnog proigravanja nije bilo ove sezone.

TigerWoods
Postovi: 318
Pridružen/a: 03 sep 2020, 10:02
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la TigerWoods » 22 sep 2021, 11:31

Bravo momci, jedini sa mudima!

Mostarwolf1981
Postovi: 3923
Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 22 sep 2021, 12:14

Hoce li se danas iz kluba oglasavati? Od sinoc nikakve objave, vjerovatno cekaju ove sjednice danas da zavrse :think:

Avatar
HasicuVratiSe
Postovi: 360
Pridružen/a: 16 avg 2021, 09:06
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la HasicuVratiSe » 22 sep 2021, 12:59

Misterno80 je napisao/la:
22 sep 2021, 10:49
Biće kazna klubu bez publike 5 ili 6 utakmica plus novčano, plus kazna Hasiću 1g zabrana upravljanja klubom. Eto uspjeli su da rasture Velež, slijedi pljačka euro love i rasprodaja igrača.
Nece se to desiti, u velikoj su manjini oni kojima je usppješan Velež trn u oku ! Najgore je raspalit hercegovački inat !
Džemil Šošon: ako radite na nekom projektu i želite da propadne, samo se meni obratite da to sredim

fanaticRA
Postovi: 327
Pridružen/a: 26 jul 2021, 17:42
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la fanaticRA » 22 sep 2021, 13:06

50hiljada kazna i sigurno 3-4 tekme bez publike

Stopostozeljo
Postovi: 108
Pridružen/a: 15 apr 2021, 01:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Stopostozeljo » 22 sep 2021, 13:15

MostarskiSin je napisao/la:
22 sep 2021, 01:15
Stopostozeljo je napisao/la:
22 sep 2021, 01:09
Neutral je napisao/la:
22 sep 2021, 01:06


Čekamo da bude nešto zvanično. Šta znaš, klizak put, iz 3 u 2 prešaltao, možda je imao udes pa se auto zapalilo.

Sačekati više informacija.
Hahaha cuj klizav put kakva si legenda. Ma navlacit ce sudije i Vico za Borac to se zna.
Kad je krenuo sa stadiona Jaso mu govori Sabrija smrdi ti lamela, nije ti sigurno sa tim ici kuci ne daj boze da ti se auto zapali u putu pa sta onda. Nije ga htio poslusati i eto sta se desi. Jos bjezao kad se zapalilo auto pa se kliznuo i pao, rebra nagnjecio
Kazu navodno se automobil zapalio od zalutalog vatrometa sa željine proslave 😂😂

Tracy1
Postovi: 243
Pridružen/a: 16 mar 2019, 22:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Tracy1 » 22 sep 2021, 13:38

Maestro^^ je napisao/la:
21 sep 2021, 17:36
Meščini Zubanović starta, biće patnje i večeras. :mrgreen:
Kakva se kazna ocekuje vidim da imas izvor iz kluba?
MUSVDG

StarmoUnited
Postovi: 73
Pridružen/a: 06 feb 2021, 16:23
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la StarmoUnited » 22 sep 2021, 13:42

Na žalost, kad mafija preuzme državu postoje samo 2 načina borbe. Ili otići daleko od njih ili jezikom koji najbolje razumiju - silom...
Žao mi je da je do ovog došlo, ali bilo je pitanje vremena. Nakon toliko lopovluka i situacije da je odjednom krenulo Borcu baš kad je Miletov mali krele postao predsjednik saveza, opet odraditi tako očitu krađu može samo teški idiot ili neko ko namjerno hoće ovo izazvati.
Meni i ovaj napad u tunelu dobro smrdi na jezik mafije, sami nenajavljeno skrenu od pratnje.. i nikom manje više ništa... pa zar ne bi bar nekom bilo nešto polomljeno, kakva kost ili nos da je bio stvarni napad.
U normalnoj državi, dok se ne uhvate počinitelji i dok se jasno ne utvrdi motiv nikad niko ne bi Velež ili RA optuživati za napad.
Jbg, kod nas borba kroz institucije nema smisla, jer sve te institucije odavno drže Miletovi lopovi i njihova braća po poštenju iz druge dvije naci stranke dok glume da su u svađama.

Mongol81
Postovi: 66
Pridružen/a: 15 jun 2021, 13:58
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mongol81 » 22 sep 2021, 13:46

HasicuVratiSe je napisao/la:
22 sep 2021, 12:59
Misterno80 je napisao/la:
22 sep 2021, 10:49
Biće kazna klubu bez publike 5 ili 6 utakmica plus novčano, plus kazna Hasiću 1g zabrana upravljanja klubom. Eto uspjeli su da rasture Velež, slijedi pljačka euro love i rasprodaja igrača.
Nece se to desiti, u velikoj su manjini oni kojima je usppješan Velež trn u oku ! Najgore je raspalit hercegovački inat !
Kad je trebalo raspaliti hercegovački inat tvoja cijela familija se ispalila. Primiri malo

Avatar
HasicuVratiSe
Postovi: 360
Pridružen/a: 16 avg 2021, 09:06
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la HasicuVratiSe » 22 sep 2021, 13:55

Mongol81 je napisao/la:
22 sep 2021, 13:46
HasicuVratiSe je napisao/la:
22 sep 2021, 12:59
Misterno80 je napisao/la:
22 sep 2021, 10:49
Biće kazna klubu bez publike 5 ili 6 utakmica plus novčano, plus kazna Hasiću 1g zabrana upravljanja klubom. Eto uspjeli su da rasture Velež, slijedi pljačka euro love i rasprodaja igrača.
Nece se to desiti, u velikoj su manjini oni kojima je usppješan Velež trn u oku ! Najgore je raspalit hercegovački inat !
Kad je trebalo raspaliti hercegovački inat tvoja cijela familija se ispalila. Primiri malo
Slusaj debilu sad, ti o mojoj familiji pojma nemas i nemoj da spominjes naprcim ti se i mrtvih i zivih redom
Džemil Šošon: ako radite na nekom projektu i želite da propadne, samo se meni obratite da to sredim

Mongol81
Postovi: 66
Pridružen/a: 15 jun 2021, 13:58
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mongol81 » 22 sep 2021, 14:24

HasicuVratiSe je napisao/la:
22 sep 2021, 13:55
Mongol81 je napisao/la:
22 sep 2021, 13:46
HasicuVratiSe je napisao/la:
22 sep 2021, 12:59


Nece se to desiti, u velikoj su manjini oni kojima je usppješan Velež trn u oku ! Najgore je raspalit hercegovački inat !
Kad je trebalo raspaliti hercegovački inat tvoja cijela familija se ispalila. Primiri malo
Slusaj debilu sad, ti o mojoj familiji pojma nemas i nemoj da spominjes naprcim ti se i mrtvih i zivih redom
Ja ti rekoh svi redom razgulili "preko"
Inače karaš preko neta sve redom 😁

Misterno80
Postovi: 38
Pridružen/a: 01 jun 2021, 20:25
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Misterno80 » 22 sep 2021, 15:04

Bilo je ovako i 80ih nakon suđenja, nije samo Tuzla, već i Mostar kad je nakon utakmice sa Hajdukom polupano mnogo auta u blizini stadiona BB, naravno stranih tablica (one koje nisu MO).. Stakla bilo na sve strane.. Sada je najvažnija podrška predsjedniku i svima u klubu, upravi, trenerima i igračima da nastave svoju borbu za poštenjem i rezultatom, biće teže bez navijača, alinako ostanu svi u klubu, biće sve ok.. Nepravda je svuda oko nas i treba se boriti, samo ne huliganski.

Avatar
Maestro^^
Postovi: 7535
Pridružen/a: 18 apr 2011, 21:54
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Maestro^^ » 22 sep 2021, 15:28

Tracy1 je napisao/la:
22 sep 2021, 13:38
Maestro^^ je napisao/la:
21 sep 2021, 17:36
Meščini Zubanović starta, biće patnje i večeras. :mrgreen:
Kakva se kazna ocekuje vidim da imas izvor iz kluba?
Nisam još ništa saznao, ako šta saznam napišem prije nego ako to bude javno objavljeno.
VELEŽ MOSTAR 1922 !
AC MILAN !
Kapiten FK Kockara !
Miami Heat !

MostarskiSin
Postovi: 1827
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MostarskiSin » 22 sep 2021, 15:42

Mongol81 je napisao/la:
22 sep 2021, 14:24
HasicuVratiSe je napisao/la:
22 sep 2021, 13:55
Mongol81 je napisao/la:
22 sep 2021, 13:46


Kad je trebalo raspaliti hercegovački inat tvoja cijela familija se ispalila. Primiri malo
Slusaj debilu sad, ti o mojoj familiji pojma nemas i nemoj da spominjes naprcim ti se i mrtvih i zivih redom
Ja ti rekoh svi redom razgulili "preko"
Inače karaš preko neta sve redom 😁
Bezveze ti je prica. Ukratko

Mongol81
Postovi: 66
Pridružen/a: 15 jun 2021, 13:58
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mongol81 » 22 sep 2021, 15:46

MostarskiSin je napisao/la:
22 sep 2021, 15:42
Mongol81 je napisao/la:
22 sep 2021, 14:24
HasicuVratiSe je napisao/la:
22 sep 2021, 13:55


Slusaj debilu sad, ti o mojoj familiji pojma nemas i nemoj da spominjes naprcim ti se i mrtvih i zivih redom
Ja ti rekoh svi redom razgulili "preko"
Inače karaš preko neta sve redom 😁
Bezveze ti je prica. Ukratko
Odakle bi ti znao o čemu ja pričam osim ako nisi isti lik da drugog profila

Koji si ti imbecil šta je ovo majko draga

segasega
Postovi: 37
Pridružen/a: 31 mar 2020, 20:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la segasega » 22 sep 2021, 15:56

Izvinite na upadu,ali svaka čast za ono sinoć...nisam za nasilje ali nekad je to bar kod nas na Balkanu jedini put.da se bigdom svaki put ovako prijetilo studijama nebi ni oni smjeli u kriminalu biti....sjetite se penala za Zrinjski u Bijeljini kad je titula Zelji uzeta,i. Tada je trebalo napraviti nešto ovako....izdrzacete vi i ovo...

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.