RŠD Velež Mostar

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11256
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 25 sep 2021, 21:27

mozak je napisao/la:
25 sep 2021, 21:22
OnlyLeft22 je napisao/la:
25 sep 2021, 21:14
mozak je napisao/la:
25 sep 2021, 21:11
Neznam da li će Grbavica biti naš domaći teren, jer je ona jedino mjesto gdje bi se osjećali kao domaćini. Sve ostalo je ravno katastrofi.
Pred Klubom i Upravom predstoji jako teško razdoblje.
Podrška na gostujućim stafionima bi dobro došla.
Par dobrih rezultata bi pokrenula invaziju crvene armije na gostujuće stadione.
Onda je dobra opcija Trebinje, znam ja da ima RAje dole a i nas bi došlo drama


Hoce li moci biti publike barem kada budemo negdje drugo igrali
Nisam upratio da su nam zabranili odlazak na gostujuće utakmice, osim ako ne dođe depeša u međuvremenu.
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3289
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mostar_mo » 25 sep 2021, 22:19

mozak je napisao/la:
25 sep 2021, 21:11
Neznam da li će Grbavica biti naš domaći teren, jer je ona jedino mjesto gdje bi se osjećali kao domaćini. Sve ostalo je ravno katastrofi.
Pred Klubom i Upravom predstoji jako teško razdoblje.
Podrška na gostujućim stafionima bi dobro došla.
Par dobrih rezultata bi pokrenula invaziju crvene armije na gostujuće stadione.
Ne znam sta ce se dogadjati, gledam raspored za 16.10. kad bi trebali igrat sa Svinjskim , taj dan Željezničar igra kući , inače je domaćin kad i Velež i u drugim utakmicama tako da ne znam kako će izvesti to sad ..
jedino da Velez igra dan poslije , ali i to je pitanje kako da za dva dana se igraju dvije utakmice na Grbavici ..ide zima , bit ce kisa , teren će bit teže održati..

na kraju ćemo u Zenici završit što bi bilo loše zbog daljine ..
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Mostarac1922
Postovi: 376
Pridružen/a: 27 apr 2021, 13:34
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarac1922 » 25 sep 2021, 23:02

Stadion Rodjeni - Mokri Dolac Posusje 56km
Stadion Rodjeni - Stadion Police Trebinje 121km
Stadion Rodjeni - Gradski stadion Konjic 61km
Stadion Rodjeni - Nk Neretva stadion Metkovic (HR) 51km
Stadion Rodjeni - Stadion Tomislav(grad) 91km
Stadion Rodjeni - Stadion Meteriz Neum 85km

Eto to su kao najblizi stadioni gdje bi mogli igrati sto su +50km udaljeni od naseg stadiona.
Zadnja izmjena: Mostarac1922, dana/u 26 sep 2021, 00:43, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3519
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mozak » 25 sep 2021, 23:27

Od svih odluka, odluka o suspenziji stadiona je katastrofalna i koja je nejgora u cjeloj priči.
Izrečene su sve moguće kazne koje su im bile pri ruci..čudi me da nisu kaznili i mlađe uzraste.
Rekao bi čovjek, da je bilo mrtvih na stadionu.
Ove odluke su toliko bezobrazne da Velež mora tražiti ublažavanje ove odluke i ukidanje suspenzije stadiona.
Prvo ti ukradu jedan stadion pa ti sad nameću da nemožeš igrati na svom drugom stadionu.
Nadam se da će pojedini navijači vidjeti ko su naši pravi neprijatelji i da nikad više neće ići na štetu kluba.
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

061657451
Postovi: 507
Pridružen/a: 03 jul 2018, 23:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 061657451 » 26 sep 2021, 23:22

Nešto se ne sjećam,koliko je Zrinjski kažnjen s bodovima i stadionom kad su hrvatski fašisti upali u teren i napali igrače Veleža ? Ono je bilo radikalnije nego ovo sad.

Avatar
Kulesza
Interni moderator
Postovi: 1240
Pridružen/a: 27 apr 2019, 23:02
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Kulesza » 26 sep 2021, 23:35

061657451 je napisao/la:
26 sep 2021, 23:22
Nešto se ne sjećam,koliko je Zrinjski kažnjen s bodovima i stadionom kad su hrvatski fašisti upali u teren i napali igrače Veleža ? Ono je bilo radikalnije nego ovo sad.
Disciplinska komisija Nogometnog/Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine kaznila je NK Zrinjski sa 10.000 KM i sa pet utakmica bez publike, nakon što je prekinut susret sa Veležom.
Osim kazni Zrinjskom, fudbaler ove mostarske ekipe Mile Pehar je suspendovan i protiv njega će se pokrenuti disciplinski postupak, nakon kojeg će mu biti izrečena i kazna.
Pošto je bio kup, nije bilo potrebe oduzimati bodove
★Mostar u srcu, Velež do groba!★
★https://www.youtube.com/watch?v=HEr4S-5PgLY★

9. august - Ofanziva na Otoci
🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️

SK Stolac Hercegovina

Avatar
VR6_LION
Postovi: 232
Pridružen/a: 23 avg 2009, 13:15
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la VR6_LION » 27 sep 2021, 00:02

-Trebinje je najdalje i put do Trebinja umori
-Konjic je po meni najboja varijanta,sredina svih navijaca i cak ako budu zabranjeni navijaci moze se sa ceste navijati koja je uz stadion
-prije par godina Velez kad je isto bio suspendovan igrao svoje utakmice na Turbininom stadionu u Jablanici koji nema uslove trenutno za Premijer ligu.Prosle godine polufinale kupa se igralo na Igmanovom stadionu

Tracy1
Postovi: 243
Pridružen/a: 16 mar 2019, 22:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Tracy1 » 27 sep 2021, 05:56

VR6_LION je napisao/la:
27 sep 2021, 00:02
-Trebinje je najdalje i put do Trebinja umori
-Konjic je po meni najboja varijanta,sredina svih navijaca i cak ako budu zabranjeni navijaci moze se sa ceste navijati koja je uz stadion
-prije par godina Velez kad je isto bio suspendovan igrao svoje utakmice na Turbininom stadionu u Jablanici koji nema uslove trenutno za Premijer ligu.Prosle godine polufinale kupa se igralo na Igmanovom stadionu
Stadion u konjicu ne zadovoljava standarde premijer lige.Fk Klis je igrao na našem stadionu prosle godine polufinale protiv borca ne u Konjicu.Znaci Sarajevo ili Zenica a najprije Grbavica.
MUSVDG

Misterno80
Postovi: 38
Pridružen/a: 01 jun 2021, 20:25
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Misterno80 » 27 sep 2021, 14:53

Tko bi rekao da slijedeća utakmica će biti derbi za opstanak...Posušje Velež.. I sad slijedi do kraja prvenstva svaka važna utakmica da se sačuva prvoligaški status uz neprijateljske suce u startu i bez navijača jedno vrijeme..A ljetos druga slika.. Jedina greška je u rosteru je da se moralo dobiti bolje igrače U21, pa druge ekipe ih imaju.. Pravilo da se lakše popeti do vrha nego na njemu ostati se ponovo potvrdilo, ali nije se moglo mnogo utjecati.. Realno igra je ipak lošija od prošle sezone, drugi su se ipak pojačali.. Šteta što neće boti Europe dogodine, kup će biti teško uzeti uz ovakvu atmosferu.. Ipak najvažnije je izboriti opstanak i nadam se da će igrači i treneri to ostvariti.

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3519
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mozak » 27 sep 2021, 14:57

Mislim da je realno, da se ova kazna "suspenzije stadiona", nakon žalbe prepolovi.
Ova kazna zahtjeva velike troškove i prosto je nevjerovatno kakvu smo kaznu dobili.
Mi ćemo sa ovom kaznom izgubiti oko 500 000 KM na ukinute ulaznice, troškove putovanja, rentanja stadiona, treninge, iće i piće.
Da bi se samo takmičio u ovoj ligi, potrebno ti je milion maraka.
Većina klubova bi nakon ove kazne možda i napustila takmičenje zbog troškova, jer većina jedva preživljava.
Jedna od opcija je da Željo pomogne u rentanju, ili da idemo u Zenicu gdje nam je Kasumović davao stadion besplatno. Koševo je takođe jedna od opcija koju bi najmanje volio.
Još jedna od opcija je Posušje, koje je najbliže ali malo vjerovatno..neznam kakve odnose imamo sa tim klubom.
Sve ostalo ne dolazi u obzir.
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

Tracy1
Postovi: 243
Pridružen/a: 16 mar 2019, 22:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Tracy1 » 27 sep 2021, 15:26

Misterno80 je napisao/la:
27 sep 2021, 14:53
Tko bi rekao da slijedeća utakmica će biti derbi za opstanak...Posušje Velež.. I sad slijedi do kraja prvenstva svaka važna utakmica da se sačuva prvoligaški status uz neprijateljske suce u startu i bez navijača jedno vrijeme..A ljetos druga slika.. Jedina greška je u rosteru je da se moralo dobiti bolje igrače U21, pa druge ekipe ih imaju.. Pravilo da se lakše popeti do vrha nego na njemu ostati se ponovo potvrdilo, ali nije se moglo mnogo utjecati.. Realno igra je ipak lošija od prošle sezone, drugi su se ipak pojačali.. Šteta što neće boti Europe dogodine, kup će biti teško uzeti uz ovakvu atmosferu.. Ipak najvažnije je izboriti opstanak i nadam se da će igrači i treneri to ostvariti.
Odvadi malo sad da cemo se boriti za opstanak.Ima zalbeni proces mogu nam vratiti ta tri boda i ako ne vrate tu smo 7,8 bodova od Evrope. 23 kola su do kraja bit ce tu svega.Borba za evropu opet.I mali Dejanović svako kolo sve bolji i bolji.
MUSVDG

Avatar
KuLWielki
Postovi: 30
Pridružen/a: 05 jun 2019, 23:15
Lokacija: Gmići
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la KuLWielki » 27 sep 2021, 16:03

sto se tice stadiona na kojem bi navodno trebali igrati.
dolaze u obzir kosevo i bilino polje(oba đabera), u slucaju bilinog polja bi ležve uplatio donaciju za nk čelik da ih se malo pogura financijski jer bi svakako negdje drugo platili a na koševu bi to neko od "sarajlija" iz upravnog pokrio. sto se tice ostalih stadiona potrebno je naglasiti da u bubanj mogucih stadiona ulaze samo oni koji su prosli licenciranje na pocetku sezone PL BiH. naravno trebinje i posusje otpadaju radi daljine i sigurnosti navijaca a ostali radi te licence. cak je i otoka bila u opciji ali radi licenciranja je otpala.

mi igramo prvu domacu protiv svinjskog i to cini mi se tek za 20ak dana, prije toga ide posusje pa kup u gradačcu pa onda i ta pauza za vicinu reprezentaciju i promociju igraca u kojima ima tal.

također je bitno za naglasiti da jos papir o zabrani nije stigao, i dalje je to samo tumbanje preko medija, odnosno pumpanje i ispitivanje pulsa. iskreno vjerujem da ce se ovo sve oboriti i da mi nijedno "domace" gostovanje necemo imati, kao sto rekoh ima jos 20 dana a vico je glup ko qrac, nasmrkan daje izjave tako da nema sumnje da ce opet negdje proklizati jer zeli da i on bude faca.

Avatar
NerminFatic
Postovi: 1463
Pridružen/a: 12 feb 2021, 10:56
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NerminFatic » 27 sep 2021, 16:29

KuLWielki je napisao/la:
27 sep 2021, 16:03
sto se tice stadiona na kojem bi navodno trebali igrati.
dolaze u obzir kosevo i bilino polje(oba đabera), u slucaju bilinog polja bi ležve uplatio donaciju za nk čelik da ih se malo pogura financijski jer bi svakako negdje drugo platili a na koševu bi to neko od "sarajlija" iz upravnog pokrio. sto se tice ostalih stadiona potrebno je naglasiti da u bubanj mogucih stadiona ulaze samo oni koji su prosli licenciranje na pocetku sezone PL BiH. naravno trebinje i posusje otpadaju radi daljine i sigurnosti navijaca a ostali radi te licence. cak je i otoka bila u opciji ali radi licenciranja je otpala.

mi igramo prvu domacu protiv svinjskog i to cini mi se tek za 20ak dana, prije toga ide posusje pa kup u gradačcu pa onda i ta pauza za vicinu reprezentaciju i promociju igraca u kojima ima tal.

također je bitno za naglasiti da jos papir o zabrani nije stigao, i dalje je to samo tumbanje preko medija, odnosno pumpanje i ispitivanje pulsa. iskreno vjerujem da ce se ovo sve oboriti i da mi nijedno "domace" gostovanje necemo imati, kao sto rekoh ima jos 20 dana a vico je glup ko qrac, nasmrkan daje izjave tako da nema sumnje da ce opet negdje proklizati jer zeli da i on bude faca.
Nema dzabe ni kod stare babe. Ne vjeruje da ce vam iko dzaba, ili za sicu dati stadion jer i taj u Zenici je veliko breme Gradu Zenica a da ne govorimo o dugovima Celika. Smanjit ce se to nesto sigurno, ali ne vjerujem da ce bas skroz ukinuti odluku o suspenziji.

Avatar
KuLWielki
Postovi: 30
Pridružen/a: 05 jun 2019, 23:15
Lokacija: Gmići
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la KuLWielki » 27 sep 2021, 16:33

NerminFatic je napisao/la:
27 sep 2021, 16:29
KuLWielki je napisao/la:
27 sep 2021, 16:03
sto se tice stadiona na kojem bi navodno trebali igrati.
dolaze u obzir kosevo i bilino polje(oba đabera), u slucaju bilinog polja bi ležve uplatio donaciju za nk čelik da ih se malo pogura financijski jer bi svakako negdje drugo platili a na koševu bi to neko od "sarajlija" iz upravnog pokrio. sto se tice ostalih stadiona potrebno je naglasiti da u bubanj mogucih stadiona ulaze samo oni koji su prosli licenciranje na pocetku sezone PL BiH. naravno trebinje i posusje otpadaju radi daljine i sigurnosti navijaca a ostali radi te licence. cak je i otoka bila u opciji ali radi licenciranja je otpala.

mi igramo prvu domacu protiv svinjskog i to cini mi se tek za 20ak dana, prije toga ide posusje pa kup u gradačcu pa onda i ta pauza za vicinu reprezentaciju i promociju igraca u kojima ima tal.

također je bitno za naglasiti da jos papir o zabrani nije stigao, i dalje je to samo tumbanje preko medija, odnosno pumpanje i ispitivanje pulsa. iskreno vjerujem da ce se ovo sve oboriti i da mi nijedno "domace" gostovanje necemo imati, kao sto rekoh ima jos 20 dana a vico je glup ko qrac, nasmrkan daje izjave tako da nema sumnje da ce opet negdje proklizati jer zeli da i on bude faca.
Nema dzabe ni kod stare babe. Ne vjeruje da ce vam iko dzaba, ili za sicu dati stadion jer i taj u Zenici je veliko breme Gradu Zenica a da ne govorimo o dugovima Celika. Smanjit ce se to nesto sigurno, ali ne vjerujem da ce bas skroz ukinuti odluku o suspenziji.
nisi shvatio, ovo nije kao ja nesto pisem da se mi kao raspravljamo na forumu. ovo su trenutne cinjenice i vjerodostojne info. ti imas pravo na misljenje kako bi sta trebalo a sto se mene tice mozes tipkati i o visibabama, libo me racku, BuK je ukljucen.

Tracy1
Postovi: 243
Pridružen/a: 16 mar 2019, 22:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Tracy1 » 27 sep 2021, 17:09

NerminFatic je napisao/la:
27 sep 2021, 16:29
KuLWielki je napisao/la:
27 sep 2021, 16:03
sto se tice stadiona na kojem bi navodno trebali igrati.
dolaze u obzir kosevo i bilino polje(oba đabera), u slucaju bilinog polja bi ležve uplatio donaciju za nk čelik da ih se malo pogura financijski jer bi svakako negdje drugo platili a na koševu bi to neko od "sarajlija" iz upravnog pokrio. sto se tice ostalih stadiona potrebno je naglasiti da u bubanj mogucih stadiona ulaze samo oni koji su prosli licenciranje na pocetku sezone PL BiH. naravno trebinje i posusje otpadaju radi daljine i sigurnosti navijaca a ostali radi te licence. cak je i otoka bila u opciji ali radi licenciranja je otpala.

mi igramo prvu domacu protiv svinjskog i to cini mi se tek za 20ak dana, prije toga ide posusje pa kup u gradačcu pa onda i ta pauza za vicinu reprezentaciju i promociju igraca u kojima ima tal.

također je bitno za naglasiti da jos papir o zabrani nije stigao, i dalje je to samo tumbanje preko medija, odnosno pumpanje i ispitivanje pulsa. iskreno vjerujem da ce se ovo sve oboriti i da mi nijedno "domace" gostovanje necemo imati, kao sto rekoh ima jos 20 dana a vico je glup ko qrac, nasmrkan daje izjave tako da nema sumnje da ce opet negdje proklizati jer zeli da i on bude faca.
Nema dzabe ni kod stare babe. Ne vjeruje da ce vam iko dzaba, ili za sicu dati stadion jer i taj u Zenici je veliko breme Gradu Zenica a da ne govorimo o dugovima Celika. Smanjit ce se to nesto sigurno, ali ne vjerujem da ce bas skroz ukinuti odluku o suspenziji.
Zvijezda 09 ne zvijezda Gradačac u kupu.
MUSVDG

Avatar
KuLWielki
Postovi: 30
Pridružen/a: 05 jun 2019, 23:15
Lokacija: Gmići
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la KuLWielki » 27 sep 2021, 19:27

Tracy1 je napisao/la:
27 sep 2021, 17:09
NerminFatic je napisao/la:
27 sep 2021, 16:29
KuLWielki je napisao/la:
27 sep 2021, 16:03
sto se tice stadiona na kojem bi navodno trebali igrati.
dolaze u obzir kosevo i bilino polje(oba đabera), u slucaju bilinog polja bi ležve uplatio donaciju za nk čelik da ih se malo pogura financijski jer bi svakako negdje drugo platili a na koševu bi to neko od "sarajlija" iz upravnog pokrio. sto se tice ostalih stadiona potrebno je naglasiti da u bubanj mogucih stadiona ulaze samo oni koji su prosli licenciranje na pocetku sezone PL BiH. naravno trebinje i posusje otpadaju radi daljine i sigurnosti navijaca a ostali radi te licence. cak je i otoka bila u opciji ali radi licenciranja je otpala.

mi igramo prvu domacu protiv svinjskog i to cini mi se tek za 20ak dana, prije toga ide posusje pa kup u gradačcu pa onda i ta pauza za vicinu reprezentaciju i promociju igraca u kojima ima tal.

također je bitno za naglasiti da jos papir o zabrani nije stigao, i dalje je to samo tumbanje preko medija, odnosno pumpanje i ispitivanje pulsa. iskreno vjerujem da ce se ovo sve oboriti i da mi nijedno "domace" gostovanje necemo imati, kao sto rekoh ima jos 20 dana a vico je glup ko qrac, nasmrkan daje izjave tako da nema sumnje da ce opet negdje proklizati jer zeli da i on bude faca.
Nema dzabe ni kod stare babe. Ne vjeruje da ce vam iko dzaba, ili za sicu dati stadion jer i taj u Zenici je veliko breme Gradu Zenica a da ne govorimo o dugovima Celika. Smanjit ce se to nesto sigurno, ali ne vjerujem da ce bas skroz ukinuti odluku o suspenziji.
Zvijezda 09 ne zvijezda Gradačac u kupu.
ma isti qrac :opaopa: :rol:

Espiritosanto
Postovi: 2950
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Espiritosanto » 27 sep 2021, 20:07

Bez Radovca i protiv posusja,zna li se stanje Anđušića?
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

Avatar
HasicuVratiSe
Postovi: 360
Pridružen/a: 16 avg 2021, 09:06
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la HasicuVratiSe » 30 sep 2021, 07:21

Da ne kiksa Posusje, bili bi u zoni ispadanja nakon trećine lige. Divno !

Vikend i utakmica za opstanak, biti ili ne biti
Džemil Šošon: ako radite na nekom projektu i želite da propadne, samo se meni obratite da to sredim

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Neutral » 30 sep 2021, 10:22

HasicuVratiSe je napisao/la:
30 sep 2021, 07:21
Da ne kiksa Posusje, bili bi u zoni ispadanja nakon trećine lige. Divno !

Vikend i utakmica za opstanak, biti ili ne biti
Na stranu penali koji se sviraju protiv ekipe, opet to ne umanjuje činjenicu da se na svakoj utakmici promaše po nekoliko 100% šansi, uglavnom jer nema napadača. Od borbe za Evropu do borbe za opstanak zbog katastrofalne transfer politike.

Avatar
jose
Postovi: 8549
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la jose » 30 sep 2021, 11:34

HasicuVratiSe je napisao/la:
30 sep 2021, 07:21
Da ne kiksa Posusje, bili bi u zoni ispadanja nakon trećine lige. Divno !

Vikend i utakmica za opstanak, biti ili ne biti
Ako se oduzmu bodovi, a izgubi od Posušja, onda zadnji ili predzadnji pred pauzu (ovisno šta Radnik uradi).
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.