RŠD Velež Mostar

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la 1922VFC1981 » 29 nov 2022, 12:22

MostarskiSin je napisao/la:
29 nov 2022, 12:10
fudbalfudbal je napisao/la:
28 nov 2022, 17:36
MostarskiSin je napisao/la:
28 nov 2022, 17:34


Ja sam cuo za Nedima, mislis li na njega?
Ako je Feja, zaboravite. U repci je, dobio nagradu za analize.
Nema veze, prije nego sto je Kevelj preuzeo, rekao je da ce isplatiti Amara od svojih para samo da Nedim dodje.

Dobar napadac i stoper su najvece zelje za prelazni rok, ako ispadne jos kakav solidan igrac da ne trazi ogromnu platu potpisat ce ga.

Hoce da naprave balans sto se plata tice. Imamo par igraca koji su previse placeni a malo pruzaju ove sezone (npr Ovcina) dok s druge strane imamo nekoliko igraca koji ginu svaku utakmicu (npr Hasanovic) a placeni su dosta manje od pojedinaca. Korektan potez po mom misljenju.

Moze li neko potvrditi razgovore s Mulicem?
I ja isto cujem da im je najveci sok ulaskom u klub bio ugovor sa Ovcinom. Od ovih igraca sa "tezim" platama, za sad jedino on ne pristaje na smanjenje.
#musvdg

MostarskiSin
Postovi: 1815
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la MostarskiSin » 29 nov 2022, 12:25

1922VFC1981 je napisao/la:
29 nov 2022, 12:22
MostarskiSin je napisao/la:
29 nov 2022, 12:10
fudbalfudbal je napisao/la:
28 nov 2022, 17:36


Ako je Feja, zaboravite. U repci je, dobio nagradu za analize.
Nema veze, prije nego sto je Kevelj preuzeo, rekao je da ce isplatiti Amara od svojih para samo da Nedim dodje.

Dobar napadac i stoper su najvece zelje za prelazni rok, ako ispadne jos kakav solidan igrac da ne trazi ogromnu platu potpisat ce ga.

Hoce da naprave balans sto se plata tice. Imamo par igraca koji su previse placeni a malo pruzaju ove sezone (npr Ovcina) dok s druge strane imamo nekoliko igraca koji ginu svaku utakmicu (npr Hasanovic) a placeni su dosta manje od pojedinaca. Korektan potez po mom misljenju.

Moze li neko potvrditi razgovore s Mulicem?
I ja isto cujem da im je najveci sok ulaskom u klub bio ugovor sa Ovcinom. Od ovih igraca sa "tezim" platama, za sad jedino on ne pristaje na smanjenje.
Istu platu ima kao sto je imao Osim otprilike, izmedju 11 i 12 a nude mu sad 8 sto je sasvim ok.

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la 1922VFC1981 » 29 nov 2022, 12:27

+ svaku koju pocne + asistencija + gol + pobjeda.. Poredit njega i Dejanovica - na isto dodje, a plate nebo i zemlja.
#musvdg

MostarskiSin
Postovi: 1815
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la MostarskiSin » 29 nov 2022, 12:30

1922VFC1981 je napisao/la:
29 nov 2022, 12:27
+ svaku koju pocne + asistencija + gol + pobjeda.. Poredit njega i Dejanovica - na isto dodje, a plate nebo i zemlja.
Uz trenera koji ce igrati vise po krilu i koji ce ga staviti na pravu poziciju bit ce on opet stari Ovcina, trenutno se dusi na lijevom beku. Problem je sto trenutno nemamo igrace za igru koja njemu odgovara, nemamo nijedno pouzdano krilo u ekipi. Imas Dzankovica malog koji je povrijedjen cijelu polusezonu i to je to.

Avatar
Ado1922
Postovi: 3204
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Ado1922 » 29 nov 2022, 12:33

MostarskiSin je napisao/la:
29 nov 2022, 12:30
1922VFC1981 je napisao/la:
29 nov 2022, 12:27
+ svaku koju pocne + asistencija + gol + pobjeda.. Poredit njega i Dejanovica - na isto dodje, a plate nebo i zemlja.
Uz trenera koji ce igrati vise po krilu i koji ce ga staviti na pravu poziciju bit ce on opet stari Ovcina, trenutno se dusi na lijevom beku. Problem je sto trenutno nemamo igrace za igru koja njemu odgovara, nemamo nijedno pouzdano krilo u ekipi. Imas Dzankovica malog koji je povrijedjen cijelu polusezonu i to je to.
Znači naredna objava na stranici Hvala Hare i sretno
Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

MostarskiSin
Postovi: 1815
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la MostarskiSin » 29 nov 2022, 12:48

Ado1922 je napisao/la:
29 nov 2022, 12:33
MostarskiSin je napisao/la:
29 nov 2022, 12:30
1922VFC1981 je napisao/la:
29 nov 2022, 12:27
+ svaku koju pocne + asistencija + gol + pobjeda.. Poredit njega i Dejanovica - na isto dodje, a plate nebo i zemlja.
Uz trenera koji ce igrati vise po krilu i koji ce ga staviti na pravu poziciju bit ce on opet stari Ovcina, trenutno se dusi na lijevom beku. Problem je sto trenutno nemamo igrace za igru koja njemu odgovara, nemamo nijedno pouzdano krilo u ekipi. Imas Dzankovica malog koji je povrijedjen cijelu polusezonu i to je to.
Znači naredna objava na stranici Hvala Hare i sretno
Cinjenica da je produzio ugovor na nagovor Osima, ne bih se iznenadio nimalo iako bih volio da ostane tu barem do kraja sezone jer boljeg beka nemamo. Plus sto mislim da se moze uzeti nesto para za njega na racun starih partija.

Kada se Pavic vraca na teren, u martu?

Avatar
JimmyPage
Postovi: 1577
Pridružen/a: 14 nov 2012, 08:02
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la JimmyPage » 29 nov 2022, 12:52

Nisam uopšte optimista po pitanju stanja poslije ovih rezanja troškova. Ima tu vjerovatno preplaćenih igrača, al jbg Hare i neki su bili na zavidnom nivou i opravdavali su tu svotu. Kad skontaš Haris je bio tražena roba ljetos, da je otišao negdje drugo sigurno bi dobio ovakve ili bolje uslove.
Ista priča sa trenerom, koliko je realno da se dovede bolji trener za manje para, nisam optimista a moguće svašta.
I dalje tvrdim da je Amar dobar trener ali ga je situacija oko domaćeg terena uništila, ista priča kao sa Dudićem ili Lalatovićem.
U svakom slučaju drago mi je da se mjenja Amar jer njegova qrcobolja i indolentnost je toliko iritantna bila.

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3303
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la mostar_mo » 29 nov 2022, 13:16

Ovi potezi nove uprave ne ulijevaju povjerenje...

Srategija u startu koja se previse potencira o rezanju troskova je loša i moze samo uvest nepovjerenje i nezadovoljstvo u igracki kadar , zar neko misli da bilo koji igrac nece biti nezadovoljan s takvim pristupom?

Oni su radnici isto kao i svi drugi , njihova djelatnost je sport i fudbal i od toga zaradjuju hljeb... isto kao zidar od mistrije , i keramicar od slaganja plocica i nikom nije drago da im se krade od zalogaja koliko god on krupan bio.

Postoje suptilniji načini korigirati sve to postepeno kroz vrijeme , a ne ovako u startu navlačiti nezadovoljstvo cijelog tima ...

Što se tiče Feje , neko je napisao već demagog ..slično ga i sam doživljavam , bio je u Veležu u jednom teškom periodu sa Tanom ...koliko može u nekom drugačijem Veležu vidjet ćemo !

Lično , nisam optimista ..fali mu po meni energije u karakteru i stava/autoriteta !
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

killafrommanilla
Postovi: 3476
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la killafrommanilla » 29 nov 2022, 13:31

Momci, mi smo u jednom velikom khurcu, samo je pitanje kad cemo to shvatiti. Sav skart koji nije mogao godinama primirisat Velezu ce sad biti oko kluba.

Al, kako kaze Kevelj, mozda ostvarimo dobru saradnju s dokazanim dusmanima, Savezom i Zrinjskim.

Jel Hasicu zmija u dzepu? Ne da pare? A prvi potezi im rezanje troskova. Kakvi mongoloidi.
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3303
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la mostar_mo » 29 nov 2022, 13:43

killafrommanilla je napisao/la:
29 nov 2022, 13:31
Momci, mi smo u jednom velikom khurcu, samo je pitanje kad cemo to shvatiti. Sav skart koji nije mogao godinama primirisat Velezu ce sad biti oko kluba.

Al, kako kaze Kevelj, mozda ostvarimo dobru saradnju s dokazanim dusmanima, Savezom i Zrinjskim.

X Morate znati svi jednu stvar , ako već ne znate.

Kevelj ima ozbiljnu ambiciju biti predsjednik NSBIH :cool:
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

ra1981
Postovi: 1332
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la ra1981 » 29 nov 2022, 13:47

killafrommanilla je napisao/la:
29 nov 2022, 13:31
Momci, mi smo u jednom velikom khurcu, samo je pitanje kad cemo to shvatiti. Sav skart koji nije mogao godinama primirisat Velezu ce sad biti oko kluba.

Al, kako kaze Kevelj, mozda ostvarimo dobru saradnju s dokazanim dusmanima, Savezom i Zrinjskim.

Jel Hasicu zmija u dzepu? Ne da pare? A prvi potezi im rezanje troskova. Kakvi mongoloidi.
Kada sam to ovdje pisao bivao sam popljuvan. Ali eto, vrijeme će pokazati.

Avatar
emil02in
Postovi: 3689
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 29 nov 2022, 14:03

mostar_mo je napisao/la:
29 nov 2022, 13:43
killafrommanilla je napisao/la:
29 nov 2022, 13:31
Momci, mi smo u jednom velikom khurcu, samo je pitanje kad cemo to shvatiti. Sav skart koji nije mogao godinama primirisat Velezu ce sad biti oko kluba.

Al, kako kaze Kevelj, mozda ostvarimo dobru saradnju s dokazanim dusmanima, Savezom i Zrinjskim.

X Morate znati svi jednu stvar , ako već ne znate.

Kevelj ima ozbiljnu ambiciju biti predsjednik NSBIH :cool:
Nemoguća misija
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
JimmyPage
Postovi: 1577
Pridružen/a: 14 nov 2012, 08:02
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la JimmyPage » 29 nov 2022, 14:21

ra1981 je napisao/la:
29 nov 2022, 13:47
killafrommanilla je napisao/la:
29 nov 2022, 13:31
Momci, mi smo u jednom velikom khurcu, samo je pitanje kad cemo to shvatiti. Sav skart koji nije mogao godinama primirisat Velezu ce sad biti oko kluba.

Al, kako kaze Kevelj, mozda ostvarimo dobru saradnju s dokazanim dusmanima, Savezom i Zrinjskim.

Jel Hasicu zmija u dzepu? Ne da pare? A prvi potezi im rezanje troskova. Kakvi mongoloidi.
Kada sam to ovdje pisao bivao sam popljuvan. Ali eto, vrijeme će pokazati.
Jbg ne vidim razlog zašto je tako jer se dva puta zaredom izašlo u evropu, slio se ozbiljan novac i bilo je potrebno samo nastaviti istim tempom eventualno malo podići standarde.
Ovo rezanje troškova i dovođenje kluba na nekakav srednjoligaški status čak i niže ne kontam. Nemamo budžet kao Sarajevo ili Borac ali jbt jel moguće da ne možemo zadržati makar trenutni da budemo malo iznad prosjeka. Kako ćeš dovesti ozbiljnog igrača ako mu nedaš neke ozbilje uslove.
Ne znam, nadam se dobrom a ne očekujem ništa dobro iskreno.

Avatar
DzananMusa11
Postovi: 570
Pridružen/a: 05 nov 2021, 07:09
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la DzananMusa11 » 29 nov 2022, 14:27

JA kad sam pisao da je Ovčina obična ....čina bilo je koda Ronaldinja molimo da ostane.

Ovo se meni uopće ne sviđa što se dešava oko kluba. Nisam ni malo optimističan !

Avatar
JimmyPage
Postovi: 1577
Pridružen/a: 14 nov 2012, 08:02
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la JimmyPage » 29 nov 2022, 14:31

DzananMusa11 je napisao/la:
29 nov 2022, 14:27
JA kad sam pisao da je Ovčina obična ....čina bilo je koda Ronaldinja molimo da ostane.

Ovo se meni uopće ne sviđa što se dešava oko kluba. Nisam ni malo optimističan !
Ovčina je izrastao u odličnog igrača, naročito u ofanzivi. Za defanzivni dio bih se složio da ne briljira, e sada da li zaslužuje toliku platu to je drugi par opanaka. Reći da je to što kažeš da jeste je vrlo bezobrazno naročito za igrača čijim zaslugama smo dobili toliko radosti u proteklom periodu

Avatar
DzananMusa11
Postovi: 570
Pridružen/a: 05 nov 2021, 07:09
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la DzananMusa11 » 29 nov 2022, 14:46

JimmyPage je napisao/la:
29 nov 2022, 14:31
DzananMusa11 je napisao/la:
29 nov 2022, 14:27
JA kad sam pisao da je Ovčina obična ....čina bilo je koda Ronaldinja molimo da ostane.

Ovo se meni uopće ne sviđa što se dešava oko kluba. Nisam ni malo optimističan !
Ovčina je izrastao u odličnog igrača, naročito u ofanzivi. Za defanzivni dio bih se složio da ne briljira, e sada da li zaslužuje toliku platu to je drugi par opanaka. Reći da je to što kažeš da jeste je vrlo bezobrazno naročito za igrača čijim zaslugama smo dobili toliko radosti u proteklom periodu
Od novog ugovora prošetao 2 ipo utakmice, a prima platu ko 3 doktora. To što je rpije bilo ne važi, a nije vala ni prije ništa pokazao osim da može da trči. U tadašnjem sastavu Veleža srednje bitan igrač, a dobije najveću platu. Nazvat cu stvari onakvima kakve trenutno jesu. Za platu koju prima jeste to kako je nazvan

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11322
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 29 nov 2022, 14:49

Svi su skoro bili za novu upravu

Sad se nikome ne sviđa sta se dešava oko kluba

Vrijeme će pokazati sve

Amar je bio korektan i idemo dalje

ZAFOR LEŽVE !
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
Ado1922
Postovi: 3204
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Ado1922 » 29 nov 2022, 14:52

OnlyLeft22 je napisao/la:
29 nov 2022, 14:49
Svi su skoro bili za novu upravu

Sad se nikome ne sviđa sta se dešava oko kluba

Vrijeme će pokazati sve

Amar je bio korektan i idemo dalje

ZAFOR LEŽVE !
Bili su jedina opcija u tom trenutku.

Prelazni rok će dati nešto jasniju sliku, prvi potezi su im loši.

Svi su govorili da su u prošloj upravi cicije,a u novom UO su još veće cicije. Jbt sav fokus im na rezanje troškova.
Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

Avatar
JimmyPage
Postovi: 1577
Pridružen/a: 14 nov 2012, 08:02
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la JimmyPage » 29 nov 2022, 14:59

DzananMusa11 je napisao/la:
29 nov 2022, 14:46
JimmyPage je napisao/la:
29 nov 2022, 14:31
DzananMusa11 je napisao/la:
29 nov 2022, 14:27
JA kad sam pisao da je Ovčina obična ....čina bilo je koda Ronaldinja molimo da ostane.

Ovo se meni uopće ne sviđa što se dešava oko kluba. Nisam ni malo optimističan !
Ovčina je izrastao u odličnog igrača, naročito u ofanzivi. Za defanzivni dio bih se složio da ne briljira, e sada da li zaslužuje toliku platu to je drugi par opanaka. Reći da je to što kažeš da jeste je vrlo bezobrazno naročito za igrača čijim zaslugama smo dobili toliko radosti u proteklom periodu
Od novog ugovora prošetao 2 ipo utakmice, a prima platu ko 3 doktora. To što je rpije bilo ne važi, a nije vala ni prije ništa pokazao osim da može da trči. U tadašnjem sastavu Veleža srednje bitan igrač, a dobije najveću platu. Nazvat cu stvari onakvima kakve trenutno jesu. Za platu koju prima jeste to kako je nazvan

Ne možeš reći da to što je prije bilo ne važi, niđe veze. Znači ni pehar kupa ne važi po toj priči.
Opet kažem ok za platu se da diskutovati ali je bezveze nekome govoriti da je qrčina, naročito neko ko je zaslužan za taj trofej koji je došao.

Ako se samo radi o rezanju troškova postojećeg kadra ok, međutim ako se globalno smanjuju troškovi i budžet onda to nije ok nikako.
Realno bez novca teško da možeš neku ozbiljnu priču napraviti, naročito u ligi kakva je postala ova naša.
Ima tu klubova sa ozbiljnim finansijama, aj se uguraj u prva 4.

Mostarwolf1981
Postovi: 3916
Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 29 nov 2022, 15:05

Ovo mi lici ko na kladionicu, nova uprava ko pola Mostara - s ulozenom markom ipo hoce da dobiju 5000KM sa 15 parova na tiketu, umjesto da 5 stoja stave na kvotu 10.. ali Boze moj, vidit cemo na sta ce ovo izaci.
Samo da se vratimo na Arenu u martu :pray:

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Mostarac12345 i 48 gostiju.