RŠD Velež Mostar

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

hujka
Postovi: 115
Pridružen/a: 30 nov 2008, 18:20
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la hujka » 16 okt 2021, 19:32

Vole Velez, Uprava najbolja, igrace postuju.... prva kriza, odmah, Uprava najgora, igraci- sve rastjerati jer niko nista ne zna....
Balijski, sramotno, jadno, pljunite u ogledalo kad se pogledate..zalosno je to sto pisete na ove momke koji su rekorde postavili, izborili Evropu, donijeli toliko radosti, na Upravu koja je SVOJE pare ulozila da bi imali to sto imamo a vi tako vracate.
Zbogom forume, zbogom nado da ce balije promjenuti mentalitet, Velez kao Velez ne treba da bude ni ovdje gdje je kad stoje takvi likovi na tribinama.
Ne zasluzujemo te imati, jer ti si ponos, cast, elita,.. jer ti si FK VELEZ.
Cestitim i dobrim Velezovcima od srca pozdrav

Espiritosanto
Postovi: 2814
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Espiritosanto » 16 okt 2021, 19:32

*p!p!t@* je napisao/la:
16 okt 2021, 19:28
Kakvo isplivavanje pichkaste brigade na površinu :rol: Vi ćete nas odvesti u bolje sutra sunce vam yebem, marke niste u stanju zaraditi, a ne uložiti. Prchio vam Pika najmilije kad vam je tako drag. Milion je ova uprava duga vratila mazlumi yebeni, milion. I nakon zime će klub preko miliona u plusu biti. To vas najviše boli pacovi mahalski, al qurca graha!
Za Upravu najveća moguća podrska,samo jednu stvar treba uraditi a to je sportski direktor, dovesti covjeka od struke i dati mu odriješene ruke da rijesava igracki kadar i brine o tim stvarima
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

Avatar
JimmyPage
Postovi: 1567
Pridružen/a: 14 nov 2012, 08:02
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la JimmyPage » 16 okt 2021, 20:14

Podršku Hasić mislim da ima od svakog normalnog navijača.
Isto mislim i za Feđu. Prizivanje otkaza Dudića je najveća ludost, a dosta raje na zadnjem postu na fb vidim piše o tome što me je baš iznenadilo. Al to je tako nažalost, ljudi hoće konstantan uspjeh. Raja nije realna uopšte, a jedan od pokazatelja bila je i Evropa. Nevjerovatno, ali koga god da si pitao svi su bili ubijeđeni da prolazimo Elfsborg, mislim niđe veze. Jedna je stvar nepoznavanje odnosa snaga i stanja u fudbalu uopšte, ali interesantno da sam takve i slične komentare slušao i čitao od ljudi koji se relativno razumiju u fudbal.
Kriza je tu, ni prva ni posljednja. Imali su je i drugi tako da ne može ni nas zaobići.
Realno da nas je neko baš nadigrao ove sezone i nije, tako da obzirom na deficite u timu koje imamo ne izgledamo toliko loše. Druga je stvar što su postavljeni visoki ciljevi za ovu sezonu.
Ima grešaka i kod uprave i kod navijača, ali sve je to jedan proces koji moramo proći.

Mostarac1974
Postovi: 458
Pridružen/a: 05 nov 2019, 22:15
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarac1974 » 16 okt 2021, 21:42

Uprava i DUDIĆ rade dobro.Nekažem da nema grešaka ali ovo što sad igrači pokazuju svoje NEZALAGANJE je dno dna.To ovaj klub i navijači nisu zaslužili.Ako im već ističu ugovori trebaju ga pošteno odraditi jer su imali redovne plate i dobre uslove dok su igrali.Zar sad treba tako da vraćaju.Ako je tako neka se javno izjasne.,ali ovo blamiranje i blaćenje dresa VELEŽA nema niko pravo na to.JA im lično poručujem da se uozbilje da nebi ovo otišlo daleko.Kanite se šminkeraja po društvenim mrežama nego ginite za ovaj dres.Ovo vam je zadnja opomena.PUNA PODRŠKA FEĐI DUDIĆU i UPRAVI.Ako treba smjeniti cjeli tim pa i po cjenu borbe za opstanak ali nas niko neće ucjenjivati i blamirati.

Espiritosanto
Postovi: 2814
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Espiritosanto » 16 okt 2021, 21:54

Mostarac1974 je napisao/la:
16 okt 2021, 21:42
Uprava i DUDIĆ rade dobro.Nekažem da nema grešaka ali ovo što sad igrači pokazuju svoje NEZALAGANJE je dno dna.To ovaj klub i navijači nisu zaslužili.Ako im već ističu ugovori trebaju ga pošteno odraditi jer su imali redovne plate i dobre uslove dok su igrali.Zar sad treba tako da vraćaju.Ako je tako neka se javno izjasne.,ali ovo blamiranje i blaćenje dresa VELEŽA nema niko pravo na to.JA im lično poručujem da se uozbilje da nebi ovo otišlo daleko.Kanite se šminkeraja po društvenim mrežama nego ginite za ovaj dres.Ovo vam je zadnja opomena.PUNA PODRŠKA FEĐI DUDIĆU i UPRAVI.Ako treba smjeniti cjeli tim pa i po cjenu borbe za opstanak ali nas niko neće ucjenjivati i blamirati.
Velež ih je napravio vecinu njih i Ćosića i vehabovića i ovčinu,ozivio karijere radovca i Anđušića kada ih niko nije želio,ljudi se ismijavali sa njima po forumima i komentarima,brandao nije znao sta je restoran dok nije dosao kod nas, Bogdanović se vucarao po nekakvim vukojebinama i sada dodu i zajebaju se ovdje,nece da potrce u duel da uđu,grle se sa igracima Zrinjskog dok mi placamo karte za utakmice na koje ne mozemo ni doci,da bi oni imali redovne plate i sto bolje uslove,do kada vise manekeni?do kada? Idite ako mislite da ste reprezentativne klase,idite sa svojim menadžerima koji su vam punili glavu,ali pitajte Radovca i Anđušića kako je otic u inostranstvo i koliko vrijedis tamo
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

Avatar
Balorda
Postovi: 3419
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Balorda » 17 okt 2021, 01:16

Momci, davno sam vam pisao da se ne obazirete na ove retarde. Prije će im dosaditi ako se ne primate na idiotarije koje pišu.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

MostarskiSin
Postovi: 1738
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MostarskiSin » 17 okt 2021, 01:23

Ti “retardi”, kako ih ti zoves, nisu skoro nista pogrijesili, jedino im je pristup i nacin izrazavanja pogresan ali ako citas izmedju redova ima tu dosta istine. Normalno da ne treba tjerati ni trenera ni upravu ali isto tako treba reci posteno kada se stvari ne rade kako treba. Nijedan prelazni rok nije odradjen kako treba, ovaj sada pogotovo koji je bio najvazniji u zadnjih bog zna koliko godina. Izadjemo u europu nakon 33 godine i dovedemo Isica i Zaimovica kao pojacanja, budi realan malo. Nije tu kriv ni Dudic ni Sose nego ljudi iz uprave koji ulazu novac, a hvala Bogu nije bas da se nema za pojacanja.

Avatar
Balorda
Postovi: 3419
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Balorda » 17 okt 2021, 01:27

Vodi ih kući kad su ti dobri.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

MostarskiSin
Postovi: 1738
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MostarskiSin » 17 okt 2021, 01:29

Nema meni sta biti neko dobar ili los, drugo je sto si ti pametnjakovic i na svaku kritiku vezanu za bilo sta oko kluba skaces ko orangutan. Na svaku kritiku imas istu repliku, debil retard itd, nigdje nista konkretno. Ako se ne slazes s necijim misljenjem odgovori normalno sa argumentima.

MostarskiSin
Postovi: 1738
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MostarskiSin » 17 okt 2021, 01:33

killafrommanilla je napisao/la:
16 okt 2021, 13:32
Dostigli smo maksimum ovakvim nacinom rada, na zimu treba masu promjena uraditi:

od dovodjenja sportskig direktora, rjesavanja igraca koji su takodjer dostigli maksimum, dovodjenje ciljanih i provjerenih igraca pa i pod cijenu djele itd.

Jednostavno, brzo se vezemo za igrace i drzimo ih na osnovu nekih starih zasluga, Bogdanovica recimo zbog penala AEKu, a golmani su nam uzeli brat bratu deset bodova ove sezone.

Sve ima rok trajanja, pa i Bogdanovic, Cvijanovic, Osmic i jos neki. Osvjeziti ekipu i pokusati dogurati u kupu sto dalje, a ligu igrati kako bismo uigrali ekipu za dogodine. Ukoliko se nesto ukaze i ove godine u ligi, hvala Bogu, ali cilj treba biti reorganizacija kluba u svim sferama
+1

Svaka na mjestu od a do ž

Avatar
Balorda
Postovi: 3419
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Balorda » 17 okt 2021, 01:39

Ne možeš potpisivati taj post kille i govoriti da su ona dva retarda u pravu. Killa je sve napisao kako treba, a oni go.vnaju i trolaju mjesecima, ja na takve ne mislim trošiti ni tastaturu, ni vrijeme pišući argumente, jer nema ni smisla, ni potrebe, argument je da su debili.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

MostarskiSin
Postovi: 1738
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MostarskiSin » 17 okt 2021, 02:14

HasicuVratiSe zna napisati realno stanje samo na divljacki nacin za razliku od Kille koji mi oporavi oci svojim postovima na bilo kojoj temi. Doxov post nisam ni procitao, on napise post u godini dana kad sve krene niz brdo tako da njega ne uzimam za ozbiljno.

Kako god, cinjenica je da smo svaki prelazni rok od odlaska Maneva odradili katastrofalno, od toga se ne moze i ne treba pobjeci, htio ti to priznati ili ne. Puno igraca imamo u ekipi koji ne zasluzuju nositi dres Veleza ali sta je tu je. Samo se nadam da Fedji nece puknuti film pa dati ostavku, neka dovedu covjeku ciljana pojacanja na zimu a ne prinove i polovnjake poput Isica i Zaimovica.

Avatar
rodjak
Postovi: 2238
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 17 okt 2021, 04:24

doox je napisao/la:
16 okt 2021, 18:49
Šemso gradeći stadion, gradi sebi spomenik, budala. Sretan mu put, neka se bavi vinogradom. O vođenju prvoligaskog tima razumije se k'o i njegov direktor.
bjeri bola okle tebe u zivotu,idi beri grozdje ti nisi navijac Veleza nego mucki provokator (sto bi Maminjo volio reci ) :roll: ,vidis da te niko ne **** ni 1% sto si dosadan vise :problem: :shh:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
HasicuVratiSe
Postovi: 360
Pridružen/a: 16 avg 2021, 09:06
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la HasicuVratiSe » 17 okt 2021, 07:27

Vratite nam Seida, blista u Banovićima.

@mostarski sin pusti Badera, lik je sendvicar i poltron na najjace. Taj je i okcu iz prkna virio, mislio kod okca lova :urnebes: :urnebes:
Džemil Šošon: ako radite na nekom projektu i želite da propadne, samo se meni obratite da to sredim

Misterno80
Postovi: 38
Pridružen/a: 01 jun 2021, 20:25
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Misterno80 » 17 okt 2021, 08:27

Obo je sramota što neki pišu. Samo treba vidjeti stanje kluba prije 5g i danas. Rezultat će doći. Ovi što komentiraju negativno i žele smjenu uprave i trenera su očito potplaćeni od onih što su uništavali klub i žele to i dalje raditi. Ti tzv navijači ne vole Velež, oni bacaju bakle i udare na teren i prekidaju utakmice. To rade samo mrzitelji kluba ili rade ta nečiji interes. Sada idu sa negativom po forumima. Netko je napisao da je ovo kraj foruma za njega, da i za mene je, jer očito ovaj Velež neće biti ni blizu onog Veleža kojeg pamtim, jer će imati svoje unutarnje neprijatelje. I to je trajalo do prije 5g i evo opet se vraćaju. Ako je tako, onda treba priznati da je kraj.. Onaj Velež je ipak bio nešto drugo...

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7875
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la *p!p!t@* » 17 okt 2021, 10:27

Ovi "instant navijaći" bi na dnevnoj bazi mijenjali uprave, trenere, i igrače. Toliko o ozbiljnosti... :rol:
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3164
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mostar_mo » 17 okt 2021, 10:49

Ovi što laju na upravu su uglavnom oni koji su na neki način bili vezani uz Velež i bivše uprave u prethodnom vremenu dok smo tavorili po drugim ligama pa im sad krivo sto evropskom Veležu ne mogu ni prismrdit , a kamoli bit neki bitan faktor!

Sikter klošari , za germe nemate, a nesto bi da se kao pitate !!!

Mozete samo ovako na forumima i društvenim mrežama srat da vam se smijemo jer je to jedino mjesto gdje možete inače progovorit jer vas u real life niko ne dozivljava zbog vasih propalih, jadnih zivota !!!
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3498
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mozak » 17 okt 2021, 11:08

Prodaja Georgijevića je teški promašaj, jer mi utakmice trenutno igramo bez napadača.
Zajmović povrijeđen, a Zubanovića i ne koristimo.
I haj ti sklepaj taktiku za utakmicu.
Igra nam je predvidljiva, probijamo po krilu a onda nikog na skoku.
Cvijanović ne može sam u napadu i on nije klasični napadač.
Onda svemu dodaš indolentnost koja je neshvatljiva.
Golmani su direktni krivci za 10-ak izgubljenih bodova.
Ćosića treba vratiti na beka, a Ovčinu gurnuti naprijed.
Brandao i Anđušić moraju više igrati.
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

Avatar
HasicuVratiSe
Postovi: 360
Pridružen/a: 16 avg 2021, 09:06
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la HasicuVratiSe » 17 okt 2021, 11:32

Hajte vi lagano na dijasporski forum pa uzivajte u glupim forama 2-3 mentalno zaostala dijasporca penzića, i ovde ste se dovukli sa rezultatima, a gdje ste bili kad se na 3-4 krvilo sa debilima godinama mvj !

Svaka kritika vasim plitkim umovima je neko rušenje, nešto podmetanje.

Evo da pitam ja ovako, ko je zayebao kod izgradnje stadiona ?

Ko je doveo Zubanovica malog radi menadjerskih talova?

Ko je doveo Kacavendu iz istog razloga ?

KO je tjerao Dudica vec nekoliko puta ?

Ko ne moze dat igracu platu kakvu zasluzuje, a redovno se traze sadake kroz donatorske karte, ja je vise nikad kupit necu kad vidim da nista nije ulozeno u igracki kadar.

Ko finansira redovne troškove Veleža? Ja mislio da imamo tonu sponzora, kad ono ispade sve jedan lik sam kesira.

Ko je iz hira zaratio sa svim klubovima, savezom i na kraju sa najvjernijim navijacima koji su po njivama 2. lige isli autobusom iz 1962.o svom trosku, dok smo se borili za opstanak

KO glumi postenje,a evo ja sad javno ovdje kazem da je taj isti kupio utakmicu sa Bratstvom ? Necu opravdanja tipa Olimpik je kupio sve, ako si posten onda si posten do kraja !

Zasto se ne prikazuje transparentno finansijsko stanje iz mjeseca u mjesec kao sto se radilo na pocetku ?

I na kraju, zasto se porznoj prikazuje na godisnjem nivou da su svi uposleni na minimalcu kad znamo da nisu, zasto se vara država ?

Dovidjenja seljoberi, Musa dize ruke
Džemil Šošon: ako radite na nekom projektu i želite da propadne, samo se meni obratite da to sredim

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7875
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la *p!p!t@* » 17 okt 2021, 11:38

To Musa emancipovani klošaru, falićeš nam pravo. Ima da podijelimo tal od Evrope između sebe, ali bez tebe, ko u Pikin vakat. :rol: A ja nismo nikad ni prismrdili istoj, a ne vidjeli finansijski izvještaj. :rol:
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Zalik i 6 gostiju.