RŠD Velež Mostar

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
Balorda
Postovi: 3419
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Balorda » 17 okt 2021, 11:47

O ne, ode, šta ćemo sad.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

killafrommanilla
Postovi: 3393
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la killafrommanilla » 17 okt 2021, 11:52

Balorda je napisao/la:
17 okt 2021, 11:47
O ne, ode, šta ćemo sad.
ja cu presuditi sebi ako nas napusti musa
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Avatar
Balorda
Postovi: 3419
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Balorda » 17 okt 2021, 11:54

Aj bar dox ostaje, nećemo biti lišeni besmislica i epskih gluposti.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

SejoSexon
Postovi: 329
Pridružen/a: 09 sep 2021, 14:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la SejoSexon » 17 okt 2021, 18:03

HasicuVratiSe je napisao/la:
17 okt 2021, 11:32
Hajte vi lagano na dijasporski forum pa uzivajte u glupim forama 2-3 mentalno zaostala dijasporca penzića, i ovde ste se dovukli sa rezultatima, a gdje ste bili kad se na 3-4 krvilo sa debilima godinama mvj !

Svaka kritika vasim plitkim umovima je neko rušenje, nešto podmetanje.

Evo da pitam ja ovako, ko je zayebao kod izgradnje stadiona ?

Ko je doveo Zubanovica malog radi menadjerskih talova?

Ko je doveo Kacavendu iz istog razloga ?

KO je tjerao Dudica vec nekoliko puta ?

Ko ne moze dat igracu platu kakvu zasluzuje, a redovno se traze sadake kroz donatorske karte, ja je vise nikad kupit necu kad vidim da nista nije ulozeno u igracki kadar.

Ko finansira redovne troškove Veleža? Ja mislio da imamo tonu sponzora, kad ono ispade sve jedan lik sam kesira.

Ko je iz hira zaratio sa svim klubovima, savezom i na kraju sa najvjernijim navijacima koji su po njivama 2. lige isli autobusom iz 1962.o svom trosku, dok smo se borili za opstanak

KO glumi postenje,a evo ja sad javno ovdje kazem da je taj isti kupio utakmicu sa Bratstvom ? Necu opravdanja tipa Olimpik je kupio sve, ako si posten onda si posten do kraja !

Zasto se ne prikazuje transparentno finansijsko stanje iz mjeseca u mjesec kao sto se radilo na pocetku ?

I na kraju, zasto se porznoj prikazuje na godisnjem nivou da su svi uposleni na minimalcu kad znamo da nisu, zasto se vara država ?

Dovidjenja seljoberi, Musa dize ruke
Sad ga presra, da tog covjeka nije bilo, ne bi bilo ni Veleza, da ti ja kažem, kad je on ušao u klub pečat nije postojao, drugim riječima bez pečata nema kluba.
Sad se vrati nazad, pa pogledaj, koliko se igračima vratilo taninih i pikinih dugova, kakve su bile prostorije, po pijesku si dolazio do stadiona, svlačionice i veseraj nisu postojali, pomoćni teren i parking nisu postojali. Ne znam stvarno o čemu pričaš, da smo nastavili napredak kao prvih par godina, za deset bi bili rang Milana tako da...
A svako ko je spreman za igrača mjesečno davat 20 000 km, koliko košta igrač koji je klasa iznad postojećih moze doći u klub i ponudit se. Sta je loše u tome što dajemo koliko možemo podnijeti, ili bi radi titule ili boljih igrača opet rado da odemo u financijsku dubiozu od milion ili dva, pa opet pred Bristol, sa molbama i placom spasite Velez udjite pomozite. Ne zaboravite da je Ibro otjeran, sutra nedaj boze takvog scenarija, odmah da znate, imamo jednog manje, jer on neće više ući u klub. Pa neka Dusko ili Vaha legende preuzmu, hoće al u kiti.

Avatar
doox
Postovi: 209
Pridružen/a: 02 nov 2019, 17:47
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la doox » 17 okt 2021, 19:16

HasicuVratiSe je napisao/la:
17 okt 2021, 11:32
Hajte vi lagano na dijasporski forum pa uzivajte u glupim forama 2-3 mentalno zaostala dijasporca penzića, i ovde ste se dovukli sa rezultatima, a gdje ste bili kad se na 3-4 krvilo sa debilima godinama mvj !

Svaka kritika vasim plitkim umovima je neko rušenje, nešto podmetanje.

Evo da pitam ja ovako, ko je zayebao kod izgradnje stadiona ?

Ko je doveo Zubanovica malog radi menadjerskih talova?

Ko je doveo Kacavendu iz istog razloga ?

KO je tjerao Dudica vec nekoliko puta ?

Ko ne moze dat igracu platu kakvu zasluzuje, a redovno se traze sadake kroz donatorske karte, ja je vise nikad kupit necu kad vidim da nista nije ulozeno u igracki kadar.

Ko finansira redovne troškove Veleža? Ja mislio da imamo tonu sponzora, kad ono ispade sve jedan lik sam kesira.

Ko je iz hira zaratio sa svim klubovima, savezom i na kraju sa najvjernijim navijacima koji su po njivama 2. lige isli autobusom iz 1962.o svom trosku, dok smo se borili za opstanak

KO glumi postenje,a evo ja sad javno ovdje kazem da je taj isti kupio utakmicu sa Bratstvom ? Necu opravdanja tipa Olimpik je kupio sve, ako si posten onda si posten do kraja !

Zasto se ne prikazuje transparentno finansijsko stanje iz mjeseca u mjesec kao sto se radilo na pocetku ?

I na kraju, zasto se porznoj prikazuje na godisnjem nivou da su svi uposleni na minimalcu kad znamo da nisu, zasto se vara država ?

Dovidjenja seljoberi, Musa dize ruke
Koji je ovo mrzitelj Veleža i pikin igrač, još je samo trebalo da slaže kako su nesposobni ljudi u upravi, kako kroz talove građevinske firme dobivaju poslove bez tendera i da se tako pere lova za podveleske neimare. Sreća pa nije iznio glupost da su bespotrebno napravljeni stubovi koji će se rušiti, a time i potrošena finansijska sredstva kojih imamo i previše. Mogao je i slagati da se nepotisticki zapošljavaju u strukture kluba i da nije bitno nikakvo iskustvo u radu.... Ovakvi su ovi miševi koji ne misle kako im se kaže.... Umjesto ko bise....

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3164
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mostar_mo » 17 okt 2021, 20:17

doox je napisao/la:
17 okt 2021, 19:16
HasicuVratiSe je napisao/la:
17 okt 2021, 11:32
Hajte vi lagano na dijasporski forum pa uzivajte u glupim forama 2-3 mentalno zaostala dijasporca penzića, i ovde ste se dovukli sa rezultatima, a gdje ste bili kad se na 3-4 krvilo sa debilima godinama mvj !

Svaka kritika vasim plitkim umovima je neko rušenje, nešto podmetanje.

Evo da pitam ja ovako, ko je zayebao kod izgradnje stadiona ?

Ko je doveo Zubanovica malog radi menadjerskih talova?

Ko je doveo Kacavendu iz istog razloga ?

KO je tjerao Dudica vec nekoliko puta ?

Ko ne moze dat igracu platu kakvu zasluzuje, a redovno se traze sadake kroz donatorske karte, ja je vise nikad kupit necu kad vidim da nista nije ulozeno u igracki kadar.

Ko finansira redovne troškove Veleža? Ja mislio da imamo tonu sponzora, kad ono ispade sve jedan lik sam kesira.

Ko je iz hira zaratio sa svim klubovima, savezom i na kraju sa najvjernijim navijacima koji su po njivama 2. lige isli autobusom iz 1962.o svom trosku, dok smo se borili za opstanak

KO glumi postenje,a evo ja sad javno ovdje kazem da je taj isti kupio utakmicu sa Bratstvom ? Necu opravdanja tipa Olimpik je kupio sve, ako si posten onda si posten do kraja !

Zasto se ne prikazuje transparentno finansijsko stanje iz mjeseca u mjesec kao sto se radilo na pocetku ?

I na kraju, zasto se porznoj prikazuje na godisnjem nivou da su svi uposleni na minimalcu kad znamo da nisu, zasto se vara država ?

Dovidjenja seljoberi, Musa dize ruke
Koji je ovo mrzitelj Veleža i pikin igrač, još je samo trebalo da slaže kako su nesposobni ljudi u upravi, kako kroz talove građevinske firme dobivaju poslove bez tendera i da se tako pere lova za podveleske neimare. Sreća pa nije iznio glupost da su bespotrebno napravljeni stubovi koji će se rušiti, a time i potrošena finansijska sredstva kojih imamo i previše. Mogao je i slagati da se nepotisticki zapošljavaju u strukture kluba i da nije bitno nikakvo iskustvo u radu.... Ovakvi su ovi miševi koji ne misle kako im se kaže.... Umjesto ko bise....
Ne rise..svi ti podveleski neimari su bili u upravi i kod Tane i Niksica... od Hase, preko Husnica , Marica, Tojage itd..

Ustat pa rec Semsudin Hasic...jedini covjek koji je poslije rata uspio napraviti red u klubu !





.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
Konzerva
Postovi: 2221
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Konzerva » 19 okt 2021, 09:19

evo Igman novi sponzor

Sa velikim zadovoljstvom obavještavamo naše članove, navijače i prijatelje kluba da će i u narednom periodu partner FK Velež Mostar biti Igman d.d. Konjic.

fk velez facebook

ovo dobro zvuci, ipak oni obrcu milione , namjenska je to industrija.
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Mostarac1922
Postovi: 368
Pridružen/a: 27 apr 2021, 13:34
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarac1922 » 19 okt 2021, 11:35

Konzerva je napisao/la:
19 okt 2021, 09:19
evo Igman novi sponzor

Sa velikim zadovoljstvom obavještavamo naše članove, navijače i prijatelje kluba da će i u narednom periodu partner FK Velež Mostar biti Igman d.d. Konjic.

fk velez facebook

ovo dobro zvuci, ipak oni obrcu milione , namjenska je to industrija.
Ma **** i sponzore i sve kad su skrti sa igracima
Zadnja izmjena: Mostarac1922, dana/u 19 okt 2021, 11:39, ukupno mijenjano 2 puta.

Espiritosanto
Postovi: 2814
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Espiritosanto » 19 okt 2021, 11:38

Mostarac1922 je napisao/la:
19 okt 2021, 11:35
Konzerva je napisao/la:
19 okt 2021, 09:19
evo Igman novi sponzor

Sa velikim zadovoljstvom obavještavamo naše članove, navijače i prijatelje kluba da će i u narednom periodu partner FK Velež Mostar biti Igman d.d. Konjic.

fk velez facebook

ovo dobro zvuci, ipak oni obrcu milione , namjenska je to industrija.
Ma **** i sponzore i sve kad su skrti sa igracima.
Pa nisu novi,bili su i prije sponzori.
Samo produzen ugovor o saradnji
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

ra1981
Postovi: 1310
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ra1981 » 19 okt 2021, 11:39

Da hoće Hasić i ekipa dignuti sidro pa da se udušimo u **** 2. federalne lige. Bolje nismo ni zaslužili.

Avatar
JimmyPage
Postovi: 1567
Pridružen/a: 14 nov 2012, 08:02
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la JimmyPage » 19 okt 2021, 14:25

ra1981 je napisao/la:
19 okt 2021, 11:39
Da hoće Hasić i ekipa dignuti sidro pa da se udušimo u **** 2. federalne lige. Bolje nismo ni zaslužili.
Zašto? Da bi dokazali nekim pojedincima da nisu u pravu?
Takvih nikad neće faliti, samo ignore i forzza Velež ;)

ra1981
Postovi: 1310
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ra1981 » 19 okt 2021, 14:44

JimmyPage je napisao/la:
19 okt 2021, 14:25
ra1981 je napisao/la:
19 okt 2021, 11:39
Da hoće Hasić i ekipa dignuti sidro pa da se udušimo u **** 2. federalne lige. Bolje nismo ni zaslužili.
Zašto? Da bi dokazali nekim pojedincima da nisu u pravu?
Takvih nikad neće faliti, samo ignore i forzza Velež ;)
Nevjerovatno je kako miševi izađu iz rupa kad je teško. Ne sjećam se da su se javljali kad je išlo fino. Ustvari jesu i tada su tražili zamjerke ali ih niko nije **** ni 1%.

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11018
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 19 okt 2021, 14:51

ra1981 je napisao/la:
19 okt 2021, 14:44
JimmyPage je napisao/la:
19 okt 2021, 14:25
ra1981 je napisao/la:
19 okt 2021, 11:39
Da hoće Hasić i ekipa dignuti sidro pa da se udušimo u **** 2. federalne lige. Bolje nismo ni zaslužili.
Zašto? Da bi dokazali nekim pojedincima da nisu u pravu?
Takvih nikad neće faliti, samo ignore i forzza Velež ;)
Nevjerovatno je kako miševi izađu iz rupa kad je teško. Ne sjećam se da su se javljali kad je išlo fino. Ustvari jesu i tada su tražili zamjerke ali ih niko nije **** ni 1%.
Ma vazda ima ta vrsta ljudi, to su uglavnom ti koji su se 2016 stidili zbog Veleža, pa danas nešto seru. Ali oni ne mogu razumijeti da ima nas koji smo veliki posto Plate odvajali Veležu kad je trebalo, koji smo išli na crvene noći po Evropi, koji smo spremi sad život dati za klub. Uvijek će biti njih, ništa novo
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Babke
Postovi: 102
Pridružen/a: 17 jun 2021, 14:42
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babke » 19 okt 2021, 19:44

OnlyLeft22 je napisao/la:
19 okt 2021, 14:51
ra1981 je napisao/la:
19 okt 2021, 14:44
JimmyPage je napisao/la:
19 okt 2021, 14:25


Zašto? Da bi dokazali nekim pojedincima da nisu u pravu?
Takvih nikad neće faliti, samo ignore i forzza Velež ;)
Nevjerovatno je kako miševi izađu iz rupa kad je teško. Ne sjećam se da su se javljali kad je išlo fino. Ustvari jesu i tada su tražili zamjerke ali ih niko nije **** ni 1%.
Ma vazda ima ta vrsta ljudi, to su uglavnom ti koji su se 2016 stidili zbog Veleža, pa danas nešto seru. Ali oni ne mogu razumijeti da ima nas koji smo veliki posto Plate odvajali Veležu kad je trebalo, koji smo išli na crvene noći po Evropi, koji smo spremi sad život dati za klub. Uvijek će biti njih, ništa novo
Kad god se stvori neka lijepa priča u Veležu, hijene se pojave. Uvijek je tako bilo. Ni jedna uprava nije idealna. Kao da u Veležu nema mjesta za svakoga ko može dati ruke. Tužno.

apple
Postovi: 140
Pridružen/a: 15 dec 2008, 03:20
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la apple » 20 okt 2021, 12:27

Fedja se povezuje sa Mariborom, a Ovcina bi mogao u HR zimus.
samo mostarski, samo bahato

Espiritosanto
Postovi: 2814
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Espiritosanto » 20 okt 2021, 12:39

apple je napisao/la:
20 okt 2021, 12:27
Fedja se povezuje sa Mariborom, a Ovcina bi mogao u HR zimus.
Jutros Bhfudbal pise za zeljkovica tesko da ce ostati, koliko je sad tu istine
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

MostarskiSin
Postovi: 1738
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MostarskiSin » 20 okt 2021, 12:52

apple je napisao/la:
20 okt 2021, 12:27
Fedja se povezuje sa Mariborom, a Ovcina bi mogao u HR zimus.
Za Ovcinu vrlo moguce, Mamici su njega gledali protiv Sarajeva meni se cini. Za Fedju se nadam da nije istina ali u slucaju poraza protiv Rudara 90% da dize sidro i ide dalje.

apple
Postovi: 140
Pridružen/a: 15 dec 2008, 03:20
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la apple » 20 okt 2021, 13:05

MostarskiSin je napisao/la:
20 okt 2021, 12:52
apple je napisao/la:
20 okt 2021, 12:27
Fedja se povezuje sa Mariborom, a Ovcina bi mogao u HR zimus.
Za Ovcinu vrlo moguce, Mamici su njega gledali protiv Sarajeva meni se cini. Za Fedju se nadam da nije istina ali u slucaju poraza protiv Rudara 90% da dize sidro i ide dalje.
I ja sam cuo da je preko Mamica. Iako mi je pravo drag i po meni nas najbolji igrac, iskreno se nadam da ce ostvariti transfer jer je zasluzio nakon tolikih godina provedenih kod nas.
A za Maribor, ako ima imalo istine, to se ne odbija, Fedja je jos mlad i ambiciozan.
samo mostarski, samo bahato

Mostarac1922
Postovi: 368
Pridružen/a: 27 apr 2021, 13:34
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarac1922 » 20 okt 2021, 18:04

apple je napisao/la:
20 okt 2021, 13:05
MostarskiSin je napisao/la:
20 okt 2021, 12:52
apple je napisao/la:
20 okt 2021, 12:27
Fedja se povezuje sa Mariborom, a Ovcina bi mogao u HR zimus.
Za Ovcinu vrlo moguce, Mamici su njega gledali protiv Sarajeva meni se cini. Za Fedju se nadam da nije istina ali u slucaju poraza protiv Rudara 90% da dize sidro i ide dalje.
I ja sam cuo da je preko Mamica. Iako mi je pravo drag i po meni nas najbolji igrac, iskreno se nadam da ce ostvariti transfer jer je zasluzio nakon tolikih godina provedenih kod nas.
A za Maribor, ako ima imalo istine, to se ne odbija, Fedja je jos mlad i ambiciozan.
Nek se samo zaradi

MostarskiSin
Postovi: 1738
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MostarskiSin » 20 okt 2021, 19:46

Mostarac1922 je napisao/la:
20 okt 2021, 18:04
apple je napisao/la:
20 okt 2021, 13:05
MostarskiSin je napisao/la:
20 okt 2021, 12:52


Za Ovcinu vrlo moguce, Mamici su njega gledali protiv Sarajeva meni se cini. Za Fedju se nadam da nije istina ali u slucaju poraza protiv Rudara 90% da dize sidro i ide dalje.
I ja sam cuo da je preko Mamica. Iako mi je pravo drag i po meni nas najbolji igrac, iskreno se nadam da ce ostvariti transfer jer je zasluzio nakon tolikih godina provedenih kod nas.
A za Maribor, ako ima imalo istine, to se ne odbija, Fedja je jos mlad i ambiciozan.
Nek se samo zaradi
Nema tu velike zarade jer mu istice ugovor na kraju sezone, mozes uzeti sitno nesto. Dobili smo pare za Mulica nedavno, uplacene ce biti za mjesec i po dva pare od europe, za Deju smo uzeli sitno nesto i oslobodili 8k mjesecnu platu, Ovcinu ako uspijemo prodati umjesto da dzaba ode… finih para se skupilo, red je da se ulozi malo vise u igracki kadar i dovedu 2-3 prava pojacanja a ne igraci za rotacije poput Isica i Zaimovica.

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.