RŠD Velež Mostar

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Jsjsjsjsjs
Postovi: 439
Pridružen/a: 20 jul 2020, 22:58
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Jsjsjsjsjs » 13 jan 2022, 20:52

Dino Hasanović jedan je od nas

slika

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11018
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 13 jan 2022, 21:29

Jsjsjsjsjs je napisao/la:
13 jan 2022, 20:52
Dino Hasanović jedan je od nas

slika
dRAma kapa :ljepota:
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11018
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 15 jan 2022, 16:11

slika

slika

Treba i danas trafika negdje u gradu
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

kentRA81
Postovi: 108
Pridružen/a: 23 nov 2021, 14:34

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la kentRA81 » 15 jan 2022, 16:24

.
Zadnja izmjena: kentRA81, dana/u 07 feb 2022, 18:12, ukupno mijenjano 1 put.

kentRA81
Postovi: 108
Pridružen/a: 23 nov 2021, 14:34

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la kentRA81 » 15 jan 2022, 17:34

.
Zadnja izmjena: kentRA81, dana/u 07 feb 2022, 18:12, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11018
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 16 jan 2022, 18:14

Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

kentRA81
Postovi: 108
Pridružen/a: 23 nov 2021, 14:34

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la kentRA81 » 18 jan 2022, 12:56

.
Zadnja izmjena: kentRA81, dana/u 07 feb 2022, 18:32, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11018
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 18 jan 2022, 17:59

Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11018
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 18 jan 2022, 20:58

slika

:ljepota:
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Mostarac45
Postovi: 1141
Pridružen/a: 23 nov 2019, 16:04
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarac45 » 18 jan 2022, 21:10

OnlyLeft22 je napisao/la:
18 jan 2022, 20:58
slika

:ljepota:
Sprema se nas makumba da probija mrzeze na proljece :njanjanja: :njanjanja:

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11018
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 19 jan 2022, 21:25

DOBRODOŠLI DA SVEČANO OBILJEŽIMO
100 GODINA OD OSNIVANJA F.K. VELEŽ MOSTAR
DATUM:SUBOTA 7. MAJ U 18 SATI
LOKACIJA: KORTEDALA FORUM GÖTEBORG (KORTEDALA TORG)
PRODAJA KARATA ISKLJUČIVO ONLINE PO CIJENI OD 250kr (+ adm.troškovi)
GOSTI: MIŠO PETROVIĆ & ČERKEZ (MOSTAR SEVDAH REUNION) I JOS MNOGO EMINENTNIH GOSTIJU I ONLINE IZNENADJENJA
BAR I HRANA, KAO I PRODAJA VELEŽOVIH REKVIZITA U TOKU VEČERI
DOBRO NAM DOŠLI!
FORZZA VELEŽ
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11018
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 20 jan 2022, 12:19

Svi mladji navijac ovo mora pogledat

Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11018
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 21 jan 2022, 17:14

Jozo matičar je uvijek bio crven u licu kao povučeno dijete koje se zbog nečega srami. I bio je nasmijan kao da je upravo sreo dragog prijatelja ili kao da si mu upravo uputio najljepše želje povodom rođendana, pri čemu on nije ni znao da ti znaš kad mu je rođendan pa se zato dodatno iznenadio. Volio je lokalno Staročeško pivo i Daruvarsku graševinu, ali je te proizvode trošio umjereno.
Navijao je za Velež. Zagreb, Osijek, Banja Luka, Ljubljana i Maribor bili su mu bliži prvoligaški gradovi od Mostara, ali on nije izabrao nijedan od tih klubova. Njegovo porijeklo nije bilo iz Hercegovine, ako bi neko pomislio da je to razlog. Naprotiv, preci su mu, ako je to važno za izbor kluba koji voliš, iz Češke.
Ni žena mu nije iz Mostara pa da je zbog toga izabrao "rođene" za svoj klub. To bi bilo logično i opravdano, kao što je jedan naš bucmasti komšija, inače vinogradar i strastveni igrač sportske prognoze, navijao za drugoligaški klub iz Banata, pored toga što je navijao i za klub iz Beograda koji je nosio iste boje.
Ne, Jozo matičar je volio crvenu boju i napadački pristup igri i to mu je bilo dovoljno. Nije bio iz velikog grada, a nije ni u životu nizao pobjedu za pobjedom da bi birao neki od takvih klubova, nenaviknut na udarce, poraze, teške dane, loš teren i sudijske nepravde. Njegova filozofija je bila traženje svakodnevnih manjih zadovoljstava i borba običnog čovjeka za ljepši dan, bolji položaj i male životne radosti. Nije nalazio ništa privlačno u navijanju za tim koji često dobija u svakoj sezoni i za koji je čudo ako izgubi, jer ni u njegovom životu nisu stvari tako stajale, i pored iskrene i poštene borbe.
Bilo je u neke posebne ljepote u tome što ne navija ni za jedan klub "velike četvorke" i što je jedini navijač "malog" kluba u čitavoj općini. I nikad se nije prepirao oko navijanja, to je izbjegavao. Štaviše, volio je i ostale klubove, čak i lokalne. Jedno vrijeme je bio čak i pomoćni sudija u najnižem rangu takmičenja, ali je odustao od tog hobija kad je nakon opravdano dosuđenog ofsajda osjetio gnjev domaćih igrača i povike djece koja su stajala između aut-linije i kukuruza kako sudija, tj. on, nema pišu, što ne samo da nije odgovaralo istini nego je bilo i nepristojno.
- Možda ne pobjeđujemo svake nedjelje, ali imamo najljepše dresove - govorio bi nasmijan, dok poravnava onu tanku kapu sa šiltom i drži Sportske novosti u kojima piše da je u Skoplju Vardar savladao goste iz Mostara 2:0 golovima Zdravkova i Pančeva.
Dvaput godišnje išao je u Mostar na utakmicu. Jednom u jesenjem, a drugi put u proljetnom dijelu sezone. Jednom je sreo Bajevića i Halilhodžića, drugi put Tucea i Predraga Jurića, ali ga je oba puta bilo sramota da ih zamoli da se s njima slika, premda je ponio svoj fotoaparat "Smena" i Kodak film sa 36 snimaka.
A ti odlasci u Mostar su mu bili praznici važniji i od Dana Republike i od Prvog maja, važniji i od Nove godine, premda se i njima veselio. Čak i od Božića koji je Jozo nesmetano obilježavao, kićenjem božićnog drvca i odlaskom u crkvu. I niko mu nikad nije zamjerio zbog toga.
Kako vozački ispit nikada nije položio, na taj put je išao vlakom, jer je željeznicu volio više nego autobuse. I redovno bi išao u Zagreb kad bi Mostarci gostovali Dinamu, jer je tada svog sina vodio ne samo na utakmicu već i u Namu po igračke, u Krašev dućan po slatkiše, kod Malbaše na parfe tortu i da se provozaju tramvajem. Tako bi Jozo tri puta godišnje gledao svoj tim. To su za njega bili veliki dani. Tome se veselio iskreno i naivno kao da mu je broj godina jednoznamenkast.
Svake nedjelje Jozo je slušao prenose na radiju i svakog dana je kupovao Sportske novosti u kojima je čitao i vijesti u drugom dijelu novina, iza sredine, jer je volio i tzv. sporedne ili male sportove. Uvijek je bio nasmijan i raspoložen, a posebno onim danima kad bi Velež ostvario dobar rezultat. Kad bi izgubio, Jozo bi rekao:
- Bit će bolje u sljedećem kolu, protivnik je ovaj put bio bolji. Bila je dobra utakmica.
Kao što se može pretpostaviti, Jozo matičar je bio ne samo Jozo nego i matičar. Jednom je u Večernjem listu izašao zanimljiv podatak - nijedan brak koji je kao matičar sklopio Jozo nije se raspao. On je svoj posao obavljao srcem, a ne samo mehanički.
Drugi kuriozitet o kome "večernjak", a ni Vjesnik nisu pisali vezan je za jednu ekskurziju u Čehoslovačkoj. Kad se zatekao u Pragu Jozo je poželio otići na utakmicu. Bilo je to 1983. godine. Ali, ići gledati Spartu ili Slaviju odudaralo je od njegove životne filozofije. Zato je otišao gledati Bohemijans. Kasnije se ispostavilo da je ta ekipa osvojila prvo mjesto u toj sezoni.
A onda su kumulonimbusi prekrili ne samo Velež već i čitavu ligu, čitav Mostar, ali i cijelu Jugoslaviju. Ubrzo i kompletan nogomet kao globalni sport. Zato danas djeca, ali i odrasli, navijaju za multinacionalne kompanije kao što su Juventus, Real iz Madrida, Barcelona, Bajern, Mančester Junajted i ostali nesportski kolektivi koji su upropastili sport mnogo više nego "ve stil" ljepotu skijaških skokova. Ali o tome u nekom sljedećem tekstu.
A do tada zaključak - svijetu je potrebno više dobrih ljudi kao što je Jozo matičar. I klubova kao što je Velež iz Mostara.
Moramo probati naci Maticara :bih:
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11018
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 21 jan 2022, 21:39

Halo, Mostar! Na liniji smo dobili legendarnog Blaža Sliškovića, ikonu Hajduka i Veleža, dvaju klubova koji se u subotu sastaju na Poljudu pred kamerama Sport Kluba.

Čim spomenete Hajduk i Velež u istoj rečenici, ime Blaža Sliškovića ubaci se sasvim prirodno. Čovjek koji je svojim potezima bacao u trans milijune navijača i danas je, dobrih 25 godina nakon završetka igračke karijere, popularan i omiljen gdje god se pojavi.

Pogotovo, dakako, u Mostaru i Splitu. Baš se Velež i Hajduk, eto, susreću u subotu na Poljudu u prijateljskoj utakmici. U nekim davnim vremenima to bi bio derbi za vrh one jake Jugolige tako da će nogometni nostalgičari na ovim prostorima doći na svoje, bez obzira na to što su danas oba kluba daleko od slavnih dana. Hajduk je dugo, predugo bez naslova prvaka, a Velež se tek prije koju godinu vratio iz druge lige i trenutno je osmi u ovosezonskom poretku BH Premier lige.

Čuveni Baka rado se odazvao pozivu Sport Kluba. Uhvatili smo ga kod kuće u Mostaru.

Prvo, kako ste? Imali ste jednu operaciju prije nekih pola godine?

„Dobro sam, hvala na pitanju. Bila je to lakša operacija. Malo me boljelo, začepile su se žile na desnoj nozi pa smo to morali riješiti. Sad je sve u redu.“

Pazite li se koronavirusa?

„Ha, čuvam se koliko mogu. Izbjegavam veća društva. Ovdje u Mostaru skoro nitko ni ne nosi maske tako da ne znam kako ovdje nema i više slučajeva zaraze.“

Što je s poslom? Nazire li se nekakav novi angažman?

„Otkad sam otišao iz Željezničara ima 7-8 mjeseci, ništa. Korona je poremetila dosta toga, teško je naći posao.“

Tražite po regiji ili i u inozemstvu?

„Pa, čak i više u inozemstvu. Pogotovo Bliski istok i Azija. U Europi je teže. Isti je broj klubova kao prije, a trenera je sve više. Uz to, dosta toga ovisi o vezama koje imaš, a ne toliko o stručnosti.“

U subotu, dakle, igraju Hajduk i Velež, kakve emocije ta dva kluba bude u vama?

„U Veležu sam potekao, vezan sam za taj klub i grad Mostar, moj rodni grad u kojemu sad i živim, a s druge strane emocionalno sam vezan i za Hajduk. U Splitu sam proveo pet krasnih godina. Najviše bih volio da završi neodlučeno, a da su svi zadovoljni! Tada bih i ja bio zadovoljan. Drago mi je da klubovi imaju korektne odnose. Jednima i drugima to će biti dobra provjera.“

Koliko vam znači to što ste jednako voljeni i u Mostaru i u Splitu?

„Mnogo mi znači. U Veležu sam bio gotovo devet godina, u Hajduku pet, potom sam kao igrač Hrvatskog dragovoljca često gostovao u Splitu, onda sam i bio trener Hajduka… Uvijek kad dođem u Split, osjetim gostoprimstvo i privrženost navijača, pogotovo onih najvjernijih.“

Kad ste posljednji put bili u Splitu?

„Nedavno na kvalifikacijskoj utakmici hrvatske reprezentacije protiv Rusije. Svaki boravak u Splitu ostane mi u lijepom sjećanju.“

Kako izgledaju ti vaši boravci u Splitu, zaustavljaju li vas ljudi na ulici, prebiru po uspomenama na neka davna vremena?

„Da, da, zaustavljaju me ljudi. Na svakom koraku naiđem na nekoga iz moje generacije pa popričamo, ali na moje iznenađenje zaustavi me i omladina. Prepoznaju me, jave se… To valjda znači da sam ostavio trag, lijep je osjećaj.“

Jesu li vam ikada u Veležu zamjerili odlazak u Hajduk?

„Jesu, pogotovo najvatreniji navijači. Osjetilo se to u par navrata kad sam s Hajdukom gostovao u Mostaru. Naišao sam na negativnu energiju dijela navijača, ali sve je to prolazno i shvatljivo. Naravno da me je u početku smetalo, ali kasnije su se oni pomirili i navikli. Oni objektivniji navijači od početka su shvaćali moj izbor. Moji naknadni dolasci u Mostar prolazili su korektno.“

Kakav je Velež danas? Znamo da se 2019. nakon tri godine vratio u Premier ligu BiH, a prošle je sezone završio treći.

„Ove godine ambicije su mu bile dosta velike, pogotovo jer je u Europi napravio lijep iskorak (op.a. izbacio je grčki AEK u 2. pretkolu Konferencijske lige). Nadao se nakon toga biti ozbiljan konkurent u domaćem prvenstvu, no nažalost balkanske navike i opuštanje doveli su do toga da ipak nije ostvario očekivane rezultate. S vremenom se stabilizirao i sad opet igra kvalitetno kao ljetos.“

Može li Velež u skoroj budućnosti postati pretendent na naslov?

„Ambicije su sigurno takve, ali to ovisi o financijama i pravim pojačanjima. Infrastruktura je napredovala, napravljen je lijep stadion s pomoćnim igralištem, radi se dobro i s djecom. Klub je reorganiziran na pravi način i vjerujem da će rasti iz godine u godinu. Nikome nije bilo drago vidjeti Velež u drugoj ligi jer tamo ne zaslužuje biti po imenu i tradiciji, ali mislim da polako dolazi na svoje.“

Na koga od igrača nam možete skrenuti pozornost uoči meča s Hajdukom?

„Nema posebnih klasa koje odskaču. Trener inzistira na radu i disciplini, tako da je najveća prednost Veleža što djeluje kao cjelina. Eventualno bih izdvojio Radovca, iskusnog veznog igrača koji je tehnički i fizički dobar. Ima tu i par zanimljivih mladih igrača. Vidjet ćete čvrst i discipliniran kolektiv.“

A kako vam Hajduk izgleda?

„Izgleda mi dobro. Pogotovo dolaskom novog trenera. Koliko vidim, motiv glavnih igrača se povećao u odnosu na prethodno razdoblje, a vezni red s Krovinovićem i Fossatijem počinje davati više nego prije. Čim imaš trkački dobar vezni red, to ti daje sigurnost obrani, ali i otvara prostor napadačima. Vezni red je okosnica cijelog tima. S Dambrauskasom je obrana dobila na sigurnosti, stoperi imaju veću slobodu kretanja i igraju s manje straha u predaji lopte.“

Ipak, dosta toga ovisi o Marku Livaji?

„Da, sve se vrti oko njegove realizacije i kvalitete. Ako Hajduk misli napraviti iskorak i ostati u igri za naslov prvaka do samog kraja, ne smije se oslanjati samo na Marka. Neće biti dobro samo čekati njegove trenutke. Svjestan je toga trener, ali i Marko koji se potpuno podredio kolektivu.“

Što mislite, kako biste se slagali s Livajom u igri?

„Meni kao veznom igraču najvažnije je bilo imati napadače koji će znati iskoristiti slobodan prostor i dobro se kretati bez lopte. U Hajduku sam imao Gudelja, Pešića i Zlatka Vujovića koji su to sjajno radili pa mi je bilo lakše davati im dobre lopte. Marko ima kvalitetne kretnje i osjećaj za prostor tako da vjerujem da bi naša suradnja u današnje vrijeme bila jako dobra!“

Tko vas je od Hajdukovih igrača još iznenadio, koga volite gledati?

„Biuk ima potencijal, ali mi se čini da bi morao više slušati momčad i što ona traži. Ovako previše ide u individualnost pa se izgubi nakon par grešaka. Ide iz krajnosti u krajnost, no ja to uzimam pod mladost. S iskustvom će to doći na svoje. On je svakako golem potencijal. Sviđa mi se i Sahiti, ima sve potrebne predispozicije za današnji nogomet. Brz je, prodoran i konkretan. Pa onda Ljubičić, fizički je izvanredno građen. Krovinović se podigao, sve je jasnije da je Hajduk u njemu dobio pravog igrača, Lovrencsics je kvalitetan i iskusan…“

I za kraj, vaše mišljenje o predsjedniku Hajduka Lukši Jakobušiću? Jeste li ga upoznali?

„Upoznao sam ga prošlog ljeta kad je Hajduk u Makarskoj igrao prijateljsku utakmicu protiv Zmaja. Čak smo kratko i porazgovarali. Čovjek je koji ima viziju i ne pada ni pod čiji utjecaj. Svi znamo da u Splitu postoji na stotine struja, ali čovjek radi po svom, kako on misli da je najbolje. Hajduk svake godine mora biti kandidat za prvo mjesto, to najvažnije.“

Prijateljsku utakmicu Hajduk – Velež u subotu 22. siječnja s početkom u 13 sati možete pratiti u izravnom prijenosu na Sport Klubu.
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

kentRA81
Postovi: 108
Pridružen/a: 23 nov 2021, 14:34

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la kentRA81 » 22 jan 2022, 12:38

.
Zadnja izmjena: kentRA81, dana/u 07 feb 2022, 18:32, ukupno mijenjano 1 put.

Zalik
Postovi: 258
Pridružen/a: 09 jan 2020, 07:40
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Zalik » 22 jan 2022, 12:47

Ima li igdje naš sastav

Zalik
Postovi: 258
Pridružen/a: 09 jan 2020, 07:40
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Zalik » 22 jan 2022, 12:48

Evo i nas
slika

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3498
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mozak » 22 jan 2022, 12:53

Jačina sastava odgovara jačini klupe.
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

RASanticeva
Postovi: 998
Pridružen/a: 30 jun 2019, 11:40
Lokacija: Kod tvoje stare
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la RASanticeva » 22 jan 2022, 13:40

Jel ikome još iritantan ovaj lik na SK?
Mostar u srcu, Velež do groba

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3164
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mostar_mo » 22 jan 2022, 13:55

RASanticeva je napisao/la:
22 jan 2022, 13:40
Jel ikome još iritantan ovaj lik na SK?
Na kojem sk je prenos
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.