RŠD Velež Mostar

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
Ado1922
Postovi: 3204
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Ado1922 » 06 jun 2023, 16:08

OnlyLeft22 je napisao/la:
06 jun 2023, 16:07
Uprava napolje
:urnebes:
i Zeljković Samir je bacio lajk. Sad će i njega izbrisati :urnebes:
Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11093
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 06 jun 2023, 16:10

Ado1922 je napisao/la:
06 jun 2023, 16:08
OnlyLeft22 je napisao/la:
06 jun 2023, 16:07
Uprava napolje
:urnebes:
i Zeljković Samir je bacio lajk. Sad će i njega izbrisati :urnebes:
:rol:

Maradona do Maradone
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Espiritosanto
Postovi: 2837
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Espiritosanto » 06 jun 2023, 16:13

Sjećam se kad su pjehe po Mostaru hodali kad su došli nije ih imao ćuko za šta ujest.
Ovčina, Zeljković,Mujezinović,Ćosić i Vehabović.
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

Avatar
Ado1922
Postovi: 3204
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Ado1922 » 06 jun 2023, 16:14

Kreće poznata mostarska kontra-ofanziva :urnebes:


'ta će on :urnebes: :kuknjava:
Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

Espiritosanto
Postovi: 2837
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Espiritosanto » 06 jun 2023, 16:18

Ado1922 je napisao/la:
06 jun 2023, 16:14
Kreće poznata mostarska kontra-ofanziva :urnebes:


'ta će on :urnebes: :kuknjava:
Realno da im nije Ibre bilo koji ih je doveo i podigao na noge većina bi sad radila negdje za neku platu.
Ovčini i Čosiću je i auto dao da imaju da dolaze na treninge.
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

Avatar
Ado1922
Postovi: 3204
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Ado1922 » 06 jun 2023, 16:20

Espiritosanto je napisao/la:
06 jun 2023, 16:18
Ado1922 je napisao/la:
06 jun 2023, 16:14
Kreće poznata mostarska kontra-ofanziva :urnebes:


'ta će on :urnebes: :kuknjava:
Realno da im nije Ibre bilo koji ih je doveo i podigao na noge većina bi sad radila negdje za neku platu.
Ovčini i Čosiću je i auto dao da imaju da dolaze na treninge.
Ibro Kralj nedavno sam pisao da ga treba vratiti u klub. On je imao nos za igrače.
Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11093
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 06 jun 2023, 16:27

Ado1922 je napisao/la:
06 jun 2023, 16:20
Espiritosanto je napisao/la:
06 jun 2023, 16:18
Ado1922 je napisao/la:
06 jun 2023, 16:14
Kreće poznata mostarska kontra-ofanziva :urnebes:


'ta će on :urnebes: :kuknjava:
Realno da im nije Ibre bilo koji ih je doveo i podigao na noge većina bi sad radila negdje za neku platu.
Ovčini i Čosiću je i auto dao da imaju da dolaze na treninge.
Ibro Kralj nedavno sam pisao da ga treba vratiti u klub. On je imao nos za igrače.
Ibro kao scout :ljepota: :ljepota: :ljepota:

Ali on nece doci iz poznatih razloga...
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
JimmyPage
Postovi: 1570
Pridružen/a: 14 nov 2012, 08:02
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la JimmyPage » 06 jun 2023, 16:32

1922VFC1981 je napisao/la:
06 jun 2023, 16:08
Bilo bi bolje da nisu dali priliku nekadasnjem kapitenu, koji je jedini odbio smanjenje plate, da stenje na videu 8ipo minuta. Tacno ga je i meni zao, sto je primao 12hiljada mjesecno a nije mako prstom vise od 7mjeseci.
Tuzno je kome je Velez dao kapitensku traku. I ova prica, kao dosao je kad niko nije htio da dodje, legendo doso si iz Famosa..
A Bogdanovicev komentar tek je za degeneka. :)
SAMO VELEZ!
Slažem se, nije se ni trebao raditi video jer skačeš sam sebi u stomak.
Daješ nekome prostor da se tu krevelji i plače a znamo svi da je moglo drugačije.

Avatar
emil02in
Postovi: 3635
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 06 jun 2023, 16:42

MostarskiSin je napisao/la:
06 jun 2023, 15:26
JimmyPage je napisao/la:
06 jun 2023, 14:45
MostarskiSin je napisao/la:
06 jun 2023, 13:39

A u redu je da Boganovic javno proziva klub na Instagramu?

Bogdanovic se davno izjasnio da ce napustiti klub na ljeto, sasvim normalna stvar je da ce onda pasti u drugi plan kad vec imamo boljeg golmana od njega. Ne razumijem sta mu sad nije jasno.

Ovcina je imao mogucnost da se dogovori s upravom kao i svi ostali igraci, ne znam sto on jedini mora biti izuzetak a nije tako davno bilo kada je kukao kako ga nece niko cak ni na posudbu.

Svaka cast obojici ali ne treba se vezati za igrace ukoliko ni sami nisu pretjerano zainteresovani za bilo kakav dogovor. S Ovcinom skoro svaki prelazni rok su bila natezanja, hoce li ostati ili nece. Eto sada neka ide u Zelju igrati za 3-4 hiljade max i neka se udara nogom u guzicu.
Sve se slažem, ranije smo definisali te stvari o kojima pišeš, samo mi je bezveze da neko aminuje da se rade ti intervjui a kasnije ih ukida.
Valjda je neko trebao pregledati i dati dozvolu da se to objavi? Ovako ispada da postoje dvije struje unutar kluba, makar ja to tako shvatam i iskreno možda je banalnost, lapsus, možda pretjerujem ali na osnovu ovoga postupka se mogu postaviti neka pitanja.
Sve to stoji ali zar nije malo kontradiktorno da u videu pricas kako trebamo cuvati Velez, nadaju se da ce se vratiti nekad i zavrsiti karijeru u Mostaru a onda odes na instagram i pljujes po klubu. To se ne radi tako javno, to se prica izmedju 4 zida ako vec imas nesto protiv. Ili izadji fino pred kameru i reci sve sta imas na dusi, nemoj mi suza i patetike pa onda pljuvati kad se ugase kamere.
Jašta,uzeo 25 milja i plače,a 20 igrača se solidariše sa klubom ti nećeš.Ma mrš u pm!
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Direktorcic
Postovi: 1430
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Direktorcic » 06 jun 2023, 16:44

OnlyLeft22 je napisao/la:
06 jun 2023, 16:27
Ado1922 je napisao/la:
06 jun 2023, 16:20
Espiritosanto je napisao/la:
06 jun 2023, 16:18

Realno da im nije Ibre bilo koji ih je doveo i podigao na noge većina bi sad radila negdje za neku platu.
Ovčini i Čosiću je i auto dao da imaju da dolaze na treninge.
Ibro Kralj nedavno sam pisao da ga treba vratiti u klub. On je imao nos za igrače.
Ibro kao scout :ljepota: :ljepota: :ljepota:

Ali on nece doci iz poznatih razloga...
Nema ni Mirse, kako su ga uspjeli otjersti zanima me :think:

StarmoCity
Postovi: 392
Pridružen/a: 27 nov 2017, 03:21
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la StarmoCity » 07 jun 2023, 04:48

Gr0hot je napisao/la:
06 jun 2023, 15:59
MostarskiSin je napisao/la:
06 jun 2023, 15:54
Rodjeni81 je napisao/la:
06 jun 2023, 15:37
Nabijem ih sve na racku. Potrosna roba, digli su se previse potaknuti komentarima levata koji su im do juce **** majke. Umislilo da su Maradone.
Place i brise suze s 20-30 hiljada sto je trazio za raskid ugovora :rol:
Ne bi me iznenadilo da je pokupio pare na kraju i otisao sa laznim suzama, kao zrtva. Patetika mrtva ako je ovo istina
Plakao bi i ti brato kad skontas nema vise 12 milja a kurcem ne mrdas. Valja sad trcat u zelji za 2-3 hiljade jos molit boga da su redovne.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12644
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Mig_Mig » 07 jun 2023, 13:12

emil02in je napisao/la:
06 jun 2023, 16:42
MostarskiSin je napisao/la:
06 jun 2023, 15:26
JimmyPage je napisao/la:
06 jun 2023, 14:45


Sve se slažem, ranije smo definisali te stvari o kojima pišeš, samo mi je bezveze da neko aminuje da se rade ti intervjui a kasnije ih ukida.
Valjda je neko trebao pregledati i dati dozvolu da se to objavi? Ovako ispada da postoje dvije struje unutar kluba, makar ja to tako shvatam i iskreno možda je banalnost, lapsus, možda pretjerujem ali na osnovu ovoga postupka se mogu postaviti neka pitanja.
Sve to stoji ali zar nije malo kontradiktorno da u videu pricas kako trebamo cuvati Velez, nadaju se da ce se vratiti nekad i zavrsiti karijeru u Mostaru a onda odes na instagram i pljujes po klubu. To se ne radi tako javno, to se prica izmedju 4 zida ako vec imas nesto protiv. Ili izadji fino pred kameru i reci sve sta imas na dusi, nemoj mi suza i patetike pa onda pljuvati kad se ugase kamere.
Jašta,uzeo 25 milja i plače,a 20 igrača se solidariše sa klubom ti nećeš.Ma mrš u pm!
Divno razmisljanje, a to sto je tri godine igrao za 700KM pa tri godine za 1700KM nikoga ne zanima. :damn:
Max Allegri 300 💪💪💪

Espiritosanto
Postovi: 2837
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Espiritosanto » 07 jun 2023, 13:20

Bezveze ubijamo temu sa ljudima koji nemaju veze sa klubom.
Bivši igrači,zaposlenici.
Hvala na svemu idemo dalje.
Nego gledati u budućnost.19.6 prozivka.
Uskoro bi i zvanično ŽFK Emina trebao postati dio kolektiva.
Ima puno tema da pišemo o sadašnjosti i budućnosti.
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

Gr0hot
Postovi: 399
Pridružen/a: 30 dec 2021, 17:30
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Gr0hot » 07 jun 2023, 13:24

Mig_Mig je napisao/la:
07 jun 2023, 13:12
emil02in je napisao/la:
06 jun 2023, 16:42
MostarskiSin je napisao/la:
06 jun 2023, 15:26


Sve to stoji ali zar nije malo kontradiktorno da u videu pricas kako trebamo cuvati Velez, nadaju se da ce se vratiti nekad i zavrsiti karijeru u Mostaru a onda odes na instagram i pljujes po klubu. To se ne radi tako javno, to se prica izmedju 4 zida ako vec imas nesto protiv. Ili izadji fino pred kameru i reci sve sta imas na dusi, nemoj mi suza i patetike pa onda pljuvati kad se ugase kamere.
Jašta,uzeo 25 milja i plače,a 20 igrača se solidariše sa klubom ti nećeš.Ma mrš u pm!
Divno razmisljanje, a to sto je tri godine igrao za 700KM pa tri godine za 1700KM nikoga ne zanima. :damn:
Vrlo moguca opcija mu je bila i okoncanje karijere da mu nije bilo Veleza u tim trenutcima i tih 700km. Uvijek se slucaj moze gledat i sa druge strane, nije zabranjeno.

Sretno Haretu dalje a posebno sretno nasem Velezu.

Jer da nije Veleza vrlo vjerovatno nikad mi za Hareta ne bi culi. Pozdrav!

MostarskiSin
Postovi: 1745
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la MostarskiSin » 07 jun 2023, 13:42

Mig_Mig je napisao/la:
07 jun 2023, 13:12
emil02in je napisao/la:
06 jun 2023, 16:42
MostarskiSin je napisao/la:
06 jun 2023, 15:26


Sve to stoji ali zar nije malo kontradiktorno da u videu pricas kako trebamo cuvati Velez, nadaju se da ce se vratiti nekad i zavrsiti karijeru u Mostaru a onda odes na instagram i pljujes po klubu. To se ne radi tako javno, to se prica izmedju 4 zida ako vec imas nesto protiv. Ili izadji fino pred kameru i reci sve sta imas na dusi, nemoj mi suza i patetike pa onda pljuvati kad se ugase kamere.
Jašta,uzeo 25 milja i plače,a 20 igrača se solidariše sa klubom ti nećeš.Ma mrš u pm!
Divno razmisljanje, a to sto je tri godine igrao za 700KM pa tri godine za 1700KM nikoga ne zanima. :damn:
Toliko je imao npr i Zeljkovic koji se ranije i brze od njega ustalio u prvih 11 pa nikad nismo imali nijedan problem s njim. Imali smo jos takvih igraca koliko god hoces.

Ne zaboravi da pricas o igracu koji je dosao iz Famosa, ne razumijem koliko je trebao imati kao totalni anonimus i dijete, 3000KM za pocetak?

Prije 2 i po godine otprilike ga niko nije htio uzeti ni na posudbu, kukao u teretani kako ne zna sta ce, propada mu karijera a malo nakon toga mu malo bilo 8000KM.

Ali sta imam tebi objasnjavati koji si pljuvao po Velezu dok smo bili druga liga, pa si onda poceo pisati na nasoj temi kao navijac tog istog kluba koji si pljuvao pa si onda presao da navijas za Sarajevo.

Avatar
Ado1922
Postovi: 3204
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Ado1922 » 07 jun 2023, 14:24

MostarskiSin je napisao/la:
07 jun 2023, 13:42
Mig_Mig je napisao/la:
07 jun 2023, 13:12
emil02in je napisao/la:
06 jun 2023, 16:42

Jašta,uzeo 25 milja i plače,a 20 igrača se solidariše sa klubom ti nećeš.Ma mrš u pm!
Divno razmisljanje, a to sto je tri godine igrao za 700KM pa tri godine za 1700KM nikoga ne zanima. :damn:
Toliko je imao npr i Zeljkovic koji se ranije i brze od njega ustalio u prvih 11 pa nikad nismo imali nijedan problem s njim. Imali smo jos takvih igraca koliko god hoces.

Ne zaboravi da pricas o igracu koji je dosao iz Famosa, ne razumijem koliko je trebao imati kao totalni anonimus i dijete, 3000KM za pocetak?

Prije 2 i po godine otprilike ga niko nije htio uzeti ni na posudbu, kukao u teretani kako ne zna sta ce, propada mu karijera a malo nakon toga mu malo bilo 8000KM.

Ali sta imam tebi objasnjavati koji si pljuvao po Velezu dok smo bili druga liga, pa si onda poceo pisati na nasoj temi kao navijac tog istog kluba koji si pljuvao pa si onda presao da navijas za Sarajevo.
Suma sumarum, ispočetka je bio plaćen prosječno ili ispodprosječno, zadnjih mjeseci je bio plaćen debelo iznad prosjeka.

Kad sve oduzmeš i sabereš, više je on imao koristi od Veleža, nego Velež od njega.
Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12644
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Mig_Mig » 07 jun 2023, 14:56

MostarskiSin je napisao/la:
07 jun 2023, 13:42
Mig_Mig je napisao/la:
07 jun 2023, 13:12
emil02in je napisao/la:
06 jun 2023, 16:42

Jašta,uzeo 25 milja i plače,a 20 igrača se solidariše sa klubom ti nećeš.Ma mrš u pm!
Divno razmisljanje, a to sto je tri godine igrao za 700KM pa tri godine za 1700KM nikoga ne zanima. :damn:
Toliko je imao npr i Zeljkovic koji se ranije i brze od njega ustalio u prvih 11 pa nikad nismo imali nijedan problem s njim. Imali smo jos takvih igraca koliko god hoces.

Ne zaboravi da pricas o igracu koji je dosao iz Famosa, ne razumijem koliko je trebao imati kao totalni anonimus i dijete, 3000KM za pocetak?

Prije 2 i po godine otprilike ga niko nije htio uzeti ni na posudbu, kukao u teretani kako ne zna sta ce, propada mu karijera a malo nakon toga mu malo bilo 8000KM.

Ali sta imam tebi objasnjavati koji si pljuvao po Velezu dok smo bili druga liga, pa si onda poceo pisati na nasoj temi kao navijac tog istog kluba koji si pljuvao pa si onda presao da navijas za Sarajevo.
Bravo, niko nije rekao da je tad vise zasluzio, samo pogledaj realno, momak je igrao uvijek za pare kakve je zasluzio. Bio je spreman spustiti svoja primanja za 20%, ko bi to spustio vise? Odakle informacija da je Haskic ili neko drugi spustio vise?! Kao navijac :rol: napisem ponekad cisto da imate realniju sliku i da ne trujete temu jednoumljem. Pa vama je nornalno da se skine video Bogdanovića i Ovcine? i da niko ne smije pricati o tome?
Max Allegri 300 💪💪💪

MostarskiSin
Postovi: 1745
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la MostarskiSin » 07 jun 2023, 15:09

Mig_Mig je napisao/la:
07 jun 2023, 14:56
MostarskiSin je napisao/la:
07 jun 2023, 13:42
Mig_Mig je napisao/la:
07 jun 2023, 13:12

Divno razmisljanje, a to sto je tri godine igrao za 700KM pa tri godine za 1700KM nikoga ne zanima. :damn:
Toliko je imao npr i Zeljkovic koji se ranije i brze od njega ustalio u prvih 11 pa nikad nismo imali nijedan problem s njim. Imali smo jos takvih igraca koliko god hoces.

Ne zaboravi da pricas o igracu koji je dosao iz Famosa, ne razumijem koliko je trebao imati kao totalni anonimus i dijete, 3000KM za pocetak?

Prije 2 i po godine otprilike ga niko nije htio uzeti ni na posudbu, kukao u teretani kako ne zna sta ce, propada mu karijera a malo nakon toga mu malo bilo 8000KM.

Ali sta imam tebi objasnjavati koji si pljuvao po Velezu dok smo bili druga liga, pa si onda poceo pisati na nasoj temi kao navijac tog istog kluba koji si pljuvao pa si onda presao da navijas za Sarajevo.
Bravo, niko nije rekao da je tad vise zasluzio, samo pogledaj realno, momak je igrao uvijek za pare kakve je zasluzio. Bio je spreman spustiti svoja primanja za 20%, ko bi to spustio vise? Odakle informacija da je Haskic ili neko drugi spustio vise?! Kao navijac :rol: napisem ponekad cisto da imate realniju sliku i da ne trujete temu jednoumljem. Pa vama je nornalno da se skine video Bogdanovića i Ovcine? i da niko ne smije pricati o tome?
Haskic je smanjio platu i za svaki postignuti gol je dogovorio premije, sto je skroz posteno. Dao je 12 golova poslije zimske pauze i svaku marku je posteno zaradio. Dalje, imas igrace poput Andjusica koji su pristali na smanjenje plate i u slucaju da su izborili europu sva razlika bi im bila isplacena. Takodjer, od Ovcine se nije trazilo da trajno smanji platu nego da smanji u periodu od 5 do 6 mjeseci, dakle od januara pa do kraja sezone dok novi UO ne poslozi kockice i ne stabilizuje finansije. Nakon toga je mogao otici gospodski i niko mu ne bi ni A rekao. Malo se glupo kleti u klub, roniti lazne suze a ni sada nije htio raskinuti ugovor bez 25 hiljada kesa.

Sto se brisanja videa tice, amaterski i neprofesionalno s jedne strane a drugu stranu sam vec objasnio u par postova prije ovoga. Vjerujem da je onaj komentar jedini razlog brisanja videa jer se izbrisalo tek nakon toga. Veleza je bilo prije Bogdanovica i Ovcine, bit ce i poslije njih. Hvala obojici za sve uradjeno do sada, ali dosta je vise natezanja s Ovcinom svaki prelazni rok hoce li produziti ili nece.

Direktorcic
Postovi: 1430
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Direktorcic » 07 jun 2023, 15:09

Ma razapeli bi i Dzemila i Semsu da se tad nije produzio ugovor pod svaku cijenu. Islo bi se vjerovatno na to i da se proda hare i da se zaradi na njemu,bilo je tih ponuda.S novim ugovorom je jos skuplji. E onda je doslo do promjena u svim strukturama, a za kratko vrijeme i svih 11 osim Haskica su s danasnjim danom zamjenjeni.Nesto sto meni brka pamet je urucenje raskida ugovora Radovcu i to je cini mi se bio posljednji potez stare uprave,a nije imao nesto vele jak ugovor kako sam cuo, sasvim solidno za Velez i ligu.Prodati Slavisu Radovica za evo sad svima poznatih 20k eura je isto za mene malo.Sad ga FKS ne bi dao kao rezervnog beka ispod 100k eura,bar ja tako mislim.Isto ko da je pri preuzimanju kluba bilo nekih uslovljavanja da se rijese jakih ugovora. Ja sam pisao,milion je struja i vrsta navijaca,sigurno i licno pripadam jednoj i svako od nas pripada,ali otim nekim potezima nikako ne mogu biti nacisto sto se kaze.Ovaj prelazni rok mi djeluje ok skroz,rijesili smo se svega sto stvarno ne moze da se bori u ekipi koja pretendira na vrh tabele, sad je ostao samo kontra napad. Mucaji,Plicanici i slicni ce stvoriti samo jasnu sliku svakom navijacu o cemu se radi

Direktorcic
Postovi: 1430
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Direktorcic » 07 jun 2023, 15:12

A na kraju krajeva,sve u svemu,ko ih beje nemamo mi nista od toga nit ce nam se ikad iko pravdat za neke stvari.Forcaj, navijaj, bodri, gledaj utakmicu, na internetu sastavi idealnih 11,diskutuj o pojacanjima i to je ono sto manje vise svi mozemo da radimo

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: nekazivimostarr i 32 gosta.