RŠD Velež Mostar

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Mostarac1974
Postovi: 462
Pridružen/a: 05 nov 2019, 22:15
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarac1974 » 29 maj 2023, 11:41

Vidio sam da je Radovac stavio interesantan story na Instagramu.Volio bi da se vrati jer je bio kao stvoren za našu ekipu i dobar je čovjek.Nadam se da će se vratiti. :pray:

Stratus7
Postovi: 38
Pridružen/a: 24 apr 2023, 20:24
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Stratus7 » 29 maj 2023, 11:59

1981ultra je napisao/la:
28 maj 2023, 23:36
Odlaze
1. Slaviša Bogdanovic
2. Antonio Pavić
3. Mitar Ćuković
4. Haris Ovčina
5. Adonis Mućaj
6. Lejs Pličanić
7. Alen Dejanović
8. Samir Zeljković?
9. Marko Karamarko?
10.?
11.?
12.?
Nadam se da i trener odlazi teško sa njim Europu izboriti. Osim je dočekan na nož i sve utakmice je igrao u Gabeli trebalo ga je istrpiti do kraja sezone.

Espiritosanto
Postovi: 2984
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Espiritosanto » 29 maj 2023, 12:09

Ma Osimu svaka čast za sve ali je mene bilo strah šta bi on uradio od kluba po drugom pitanju.Mutan je to lik.
Vidjeti ćeš sad šta će Želji uraditi, već je pokrenuo neke mjenice čim je osjetio da imaju pare.Pokupit će im svaku marku koju su zaradili Hvala njemu na svemu,trofejan trener ali bolje što nije u klubu.
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

Avatar
Ado1922
Postovi: 3204
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Ado1922 » 29 maj 2023, 12:12

Uzaludno je sad razbijati glavu o tome šta bi bilo da nije ovo da nije ono.

Ljeto treba pametno iskoristiti pa jako krenuti u novu sezonu.
Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

Avatar
JuzniBosanac
Postovi: 269
Pridružen/a: 24 jul 2022, 10:28
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la JuzniBosanac » 29 maj 2023, 12:31

Mostarac45 je napisao/la:
29 maj 2023, 11:23
Radovac posvetio stori na instagrmu velezu :D...
Ako ga vratimo ljetos aBd,napravicemo najbolju mogucu stvar.

Ovi sto prave "spiskove"- ko bi trebao napustiti klub-pominju igrace koji su dali barem nesto Velezu a ne pominju najveci promasaj Veleza u istoriji mislom.Ovog Walaca treba OTJERATI iz kluba.Veceg setaca jos ne vidjeh!
Neka povede Cukovica,Blagojevica i ostale penzionete iz kluba ..

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3527
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la mozak » 29 maj 2023, 12:36

Vratimo se temi.
Južni bosanac, prestani sa trolanjem!
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

Avatar
JuzniBosanac
Postovi: 269
Pridružen/a: 24 jul 2022, 10:28
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la JuzniBosanac » 29 maj 2023, 12:42

mozak je napisao/la:
29 maj 2023, 12:36
Vratimo se temi.
Južni bosanac, prestani sa trolanjem!
Kakvo bola trolanje?!Ja iznosim licni stav!Ili mozda ne smijem??Bogu hvala nikoga ne vrijedjam,ne psujem,nisam nekulturan.A mozda zato i smeram "sestorci"?Mislim da su drugi zasluzili ban..budi realan.Ja iznosim svoj stav o KLUBU klub je valja tema?

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3527
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la mozak » 29 maj 2023, 14:07

JuzniBosanac je napisao/la:
29 maj 2023, 12:42
mozak je napisao/la:
29 maj 2023, 12:36
Vratimo se temi.
Južni bosanac, prestani sa trolanjem!
Kakvo bola trolanje?!Ja iznosim licni stav!Ili mozda ne smijem??Bogu hvala nikoga ne vrijedjam,ne psujem,nisam nekulturan.A mozda zato i smeram "sestorci"?Mislim da su drugi zasluzili ban..budi realan.Ja iznosim svoj stav o KLUBU klub je valja tema?
Spominjanje petorki, šestorki je čisto zagađivanje teme.
Nas ovdje ne zanima politika koju ti u svakom svom postu kreiraš.
Lukavo ubaciš svoje odskočice na koje se ostali kače i krene se pisati o nekim drugim stvarima.
Tema je Velež!
Ako imaš svoje "sportsko"mišljenje, iznesi ga, bez političkih, vjerskih i ostalih primjesa.
Vratimo se temi.
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

Avatar
emil02in
Postovi: 3689
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 29 maj 2023, 14:12

JuzniBosanac je napisao/la:
29 maj 2023, 12:42
mozak je napisao/la:
29 maj 2023, 12:36
Vratimo se temi.
Južni bosanac, prestani sa trolanjem!
Kakvo bola trolanje?!Ja iznosim licni stav!Ili mozda ne smijem??Bogu hvala nikoga ne vrijedjam,ne psujem,nisam nekulturan.A mozda zato i smeram "sestorci"?Mislim da su drugi zasluzili ban..budi realan.Ja iznosim svoj stav o KLUBU klub je valja tema?
Klub sa tvojim avatarom ne postoji,niti je to grb našeg kluba!!!!Tako da ne idemo dalje.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Cernica22
Postovi: 1195
Pridružen/a: 30 sep 2020, 11:10
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Cernica22 » 29 maj 2023, 14:20

Sto je najgore od svega frajer ne trola uopste, vec je obicni poltron zatucani koji bez ikakve potrebe nonstop potencira trojke i sestorke.
19V22

1981ultra
Postovi: 577
Pridružen/a: 13 nov 2020, 16:15
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la 1981ultra » 29 maj 2023, 14:33

Ne mogu se oteti dojmu da u jučerašnjoj nebitnoj utakmici demagog Jusufbegović kojeg krasi dočaravanje, romantiziranje stvari u izjavama, nekakvo racionaliziranje i slično pruži priliku juniorima a ne pruži priliku Slaviši Bogdanovicu da se dostojno oprosti od dresa Veleža i da stane između stativa u voljenom dresu i na neki način s terena da se pozdravi sa Red Armijem. Neću spominjati penale Aek Sarajevo to svaka budala zna i upamtila je. Naglasit ću neke druge činjenice. Taj Bogdanović je zahvlano i šutljivo čekao priliku da postane prvi golman, nije iskazivao nezadovoljstvo u toj situaciji, nebrojno puta je slavio srčano golove Veleža, živio je i ponašao se sportski u Veležu za razliku od mnogih a usudio bih se reći od većine. Uprava, stručni štab i Feja, Kevelju imate li obraza? Imate li ijedan razuman i objektivan razlog, objašnjenje, obrazloženje?

1981ultra
Postovi: 577
Pridružen/a: 13 nov 2020, 16:15
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la 1981ultra » 29 maj 2023, 14:37

1981ultra je napisao/la:
29 maj 2023, 14:33
Ne mogu se oteti dojmu da u jučerašnjoj nebitnoj utakmici demagog Jusufbegović kojeg krasi dočaravanje, romantiziranje stvari u izjavama, nekakvo racionaliziranje i slično pruži priliku juniorima a ne pruži priliku Slaviši Bogdanovicu da se dostojno oprosti od dresa Veleža i da stane između stativa u voljenom dresu i na neki način s terena da se pozdravi sa Red Armijem. Neću spominjati penale Aek Sarajevo to svaka budala zna i upamtila je. Naglasit ću neke druge činjenice. Taj Bogdanović je zahvlano i šutljivo čekao priliku da postane prvi golman, nije iskazivao nezadovoljstvo u toj situaciji, nebrojno puta je slavio srčano golove Veleža, živio je i ponašao se sportski u Veležu za razliku od mnogih a usudio bih se reći od većine. Uprava, stručni štab i Feja, Kevelju imate li obraza? Imate li ijedan razuman i objektivan razlog, objašnjenje, obrazloženje?
Nekakav stav je da se uprava i stručni štab stavila u poziciju da je iznad Veleža da su oni iznad Veleža, i odnosa između Bogdanovića i Navijača.

Mostarwolf1981
Postovi: 3922
Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 29 maj 2023, 15:21

Dasa majstore


Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11339
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 29 maj 2023, 15:23

Mostarwolf1981 je napisao/la:
29 maj 2023, 15:21
Dasa majstore

:bow: :bow: :bow:
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3316
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la mostar_mo » 29 maj 2023, 15:43

Ako je ijedan fudbaler simbol najvecih poslijeratnih uspjeha onda je to Slavisa. Covjek koji je proslavio i Fedju Dudica i vratio Velez u vrh bh fudbala svojim bravuroznim odbranama.

Zao mi je sto ide i slazem se da mu se juce trebala dati prilika.
Osman je ok golman, ali isto sa svojim manama..gol protiv Zrinjskog te golovi protiv Sarajeva su to i pokazali.

Sretno Slavisa !
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11339
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 29 maj 2023, 15:53

slika

UZ TEBE UVIJEK SAM... !
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

SejoSexon
Postovi: 329
Pridružen/a: 09 sep 2021, 14:41
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la SejoSexon » 29 maj 2023, 16:21

Espiritosanto je napisao/la:
29 maj 2023, 12:09
Ma Osimu svaka čast za sve ali je mene bilo strah šta bi on uradio od kluba po drugom pitanju.Mutan je to lik.
Vidjeti ćeš sad šta će Želji uraditi, već je pokrenuo neke mjenice čim je osjetio da imaju pare.Pokupit će im svaku marku koju su zaradili Hvala njemu na svemu,trofejan trener ali bolje što nije u klubu.
A sta treba da im halali pola miliona, evo vec 7 godina ga levate, ko je to spreman dat svoje tolike pare, njemu svaka cast

MostarskiSin
Postovi: 1826
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la MostarskiSin » 29 maj 2023, 17:40

JuzniBosanac je napisao/la:
29 maj 2023, 12:31
Mostarac45 je napisao/la:
29 maj 2023, 11:23
Radovac posvetio stori na instagrmu velezu :D...
Ako ga vratimo ljetos aBd,napravicemo najbolju mogucu stvar.

Ovi sto prave "spiskove"- ko bi trebao napustiti klub-pominju igrace koji su dali barem nesto Velezu a ne pominju najveci promasaj Veleza u istoriji mislom.Ovog Walaca treba OTJERATI iz kluba.Veceg setaca jos ne vidjeh!
Neka povede Cukovica,Blagojevica i ostale penzionete iz kluba ..
Radovac je kontaktiran od strane Feje prije 2 mjeseca, tada su bile male sanse za povratak ali mislim da ima nade da ga vidimo u Velezovom dresu ponovo.

Treba otjerati sve osim 7-8 igraca, medjutim, pitanje je imamo li dovoljno sredstava da dovedemo nove igrace ali te sto si nabrojao svakako otjerati.

Bogdanovic - out
Zeljkovic - out
Pavic - out
Ovcina - out
Domic - na klupu ali pod uslovom da ga ne gura na beka
Cukovic - out
Dejanovic - out
Muminovic - out ali nazalost produzio je ugovor
Karamarko - veliki upitnik, bez prilike da pokaze moze li se racunati na njega
Blagojevic - out
Prses - out
Vehabovic - ostaviti pod uslovom da bude na klupi
Wallace - out
Leai - ostaviti za klupe i raditi s njim dodatno, nikako za prvih 11
Sijamija - out
Plicanic - out
Mucaj - out
Halilovic - on mi je veliki upitnik, ako se moze vratiti u formu prije povrede ostavio bih ga jer moze odigrati na iskustvo ali ovo poslije povrede za momentalnog otkaza

Ali na kraju krajeva dzaba i da urade sve ovo ako ce opet Kevelj i co. dovoditi menadzerske igrace a ne igrace koji ce ginuti na terenu i od kojih se mogu zaraditi neke pare.

A za ovaj info sto raja pise u vezi stadiona, ne znam je li jos 100% potvrdjeno ali ja sam pisao o tome poslije utakmice sa Zrinjskim. Nigdje nisu objavili koliko je tacno sredstava skupljeno za Crvenu Noc, a sve i da objave nece objaviti realno stanje. Dobar dio onoga sto je skupljeno tu noc ce biti iskoristen za plate igracima u sljedecih par mjeseci. Tako mi je barem rekao covjek koji je blizak UO.

SamoVelez22
Postovi: 9
Pridružen/a: 17 nov 2022, 20:59
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la SamoVelez22 » 29 maj 2023, 17:54

E ispadosmo papci prema Zeljkoviću i Bogdanoviću ni opraštaja ni doviđenja.Nisu zaslužilii ovo.

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11339
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 29 maj 2023, 17:56

Kome istice ugovor?
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], CAZIN, emil02in i 20 gostiju.