RSD Velež Mostar

calcio
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: FK Velež

Post Postao/la calcio » 12 sep 2009, 18:46

eto izvuce Celik bod a sutra ce opet pricati kako je u Vrapcicima nemoguce igrati.
gledajte sad kad celikovce uhvati euforija poslije ove utakmice :D

bmw
Kontakt:

Post Postao/la bmw » 12 sep 2009, 18:46

šta je ljudi ? nije tragedija 0-0 pa šta ? Čestitke Čeliku i gotovo , imali smo mali milion šansi u zadnjih 15 minuta , na kraju fulili penal ...nije smak svijeta ...još uvijek smo jedna od dvije neporažene ekipe u ligi ..

bmw
Kontakt:

Post Postao/la bmw » 12 sep 2009, 18:51

anonimus je napisao/la:E evo da se opet javim ovim sto su hvalili Velez i njihovo valjanje na terenu protiv Sarajeva odnijetim bodom i zbog nekakvih napada na njegove igrace a zaboravili su da se iz Vrapcica jedva ziva glava izvuce valjda se Celikovi igraci vrate zivi i valjda ih zbog remija nisu lomili na terenu!Eto tek je pocelo sacete opet za opstanak da se borite

aj ti bolesnik otpepaj , ovo si sto puta napisao do sada na ovoj temi .. mi smo kostolomci , a vi ste džentlmeni , jel ti duša na mjestu ?

Robijas007
Kontakt:

Post Postao/la Robijas007 » 12 sep 2009, 18:54

calcio je napisao/la:eto izvuce Celik bod a sutra ce opet pricati kako je u Vrapcicima nemoguce igrati.

pa nismo uzeli Ayax-u bod pa da nas hvata euforija,a ja doduse nastimana je bila ova tekma :o :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
znam da ce se to pricat a znate sta? BAS NAS BRIGA
NAJBOLJE SVOJE GODINE,DAO SAM ZA TEBE,I NIMALO JA NEĆU ŽALITI,LJUBAVI JEDINA,JER TI SE ZOVEŠ ČELIK ZENICA,ČELIK ZENICA!!

KANTU NAM DAJ!!

bmw
Kontakt:

Post Postao/la bmw » 12 sep 2009, 18:58

Robijas007 je napisao/la:
calcio je napisao/la:eto izvuce Celik bod a sutra ce opet pricati kako je u Vrapcicima nemoguce igrati.

pa nismo uzeli Ayax-u bod pa da nas hvata euforija,a ja doduse nastimana je bila ova tekma :o :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
znam da ce se to pricat a znate sta? BAS NAS BRIGA

ma pusti to , naštimana ..nenaštimana.. uzeli ste bod i gotova priča , čestitka ..
mi smo sada ovim rezultatom tri boda iz Trebinja pretvorili u bod ..., biće bolje nadam se već u Sirokom...

bmw
Kontakt:

Post Postao/la bmw » 12 sep 2009, 19:02

moram večeras natezati da Zrinjski uzme bod Borcu da bi ostali na prvom mjestu , moš mislit kojeg li paradoksa :D

nime_tm87
Kontakt:

Post Postao/la nime_tm87 » 12 sep 2009, 19:04

Ma ne vjerujem Borčev je cijeli plijen. :P

bmw
Kontakt:

Post Postao/la bmw » 12 sep 2009, 19:06

nime_tm87 je napisao/la:Ma ne vjerujem Borčev je cijeli plijen. :P

ma ne znam zašto al ja nikako ne vjerujem u taj Borac , nisu me uopšte oduševili protiv Širokog ..ako Zrinjski odigra kao na Grbavici garantujem da neće izgubiti ... možda me razuvjere večeras ovi iz Borca i pokažu zašto su na vrhu ..

Red
Kontakt:

Post Postao/la Red » 12 sep 2009, 19:38

nime_tm87 je napisao/la:
Red je napisao/la:Vidi ti koliko je Velez dao golova u 5 utakmica ;)
Za par sati ce biti jos vise :D

:roll: :roll:

Sta ti nesto general poslije bitke il ti ga neko slozio u guzicu pa kolutas ocima?

pokusni_kunic
Kontakt:

Post Postao/la pokusni_kunic » 12 sep 2009, 19:39

anonimus je napisao/la:E evo da se opet javim ovim sto su hvalili Velez i njihovo valjanje na terenu protiv Sarajeva odnijetim bodom i zbog nekakvih napada na njegove igrace a zaboravili su da se iz Vrapcica jedva ziva glava izvuce valjda se Celikovi igraci vrate zivi i valjda ih zbog remija nisu lomili na terenu!Eto tek je pocelo sacete opet za opstanak da se borite

Inace, KRETENCINO, fudbaleri Celika ispraceni su aplauzom sa stadiona... Penal jeli bio ne znam, pokazace snimak, ali ove gluposti da se jedva vracaju zivi, da se lome po terenu okaci macku o rep. Nije bio niti jedan grublji faul citavu utakmicu,...

Jednostavno, Celik je uradio jedino sto se moze protiv Veleza u Mostaru - zatvorio se, vecim dijelom utakmice se branio sa devet igraca, ali moram reci maksimalno organizovano, agresivno i bez imalo panike. Celik ce svima puno opasniji biti u gostima gdje igra na bod, nego kuci gdje mora napasti, to je moj utisak.

Phill Jackson
Kontakt:

Post Postao/la Phill Jackson » 12 sep 2009, 19:43

Meni je draze od boda sto smo korektno igrali i sto se nismo valjali ko neki :roll: :roll: :roll:
http://liverpool.bosnianforum.com/

It's Always Sunny in Philadelphia

ra1981
Kontakt:

Post Postao/la ra1981 » 12 sep 2009, 19:45

Phill Jackson je napisao/la:Meni je draze od boda sto smo korektno igrali i sto se nismo valjali ko neki :roll: :roll: :roll:

Pa nije baš da se niste valjali ;) ali korektno uzet bod nema šta.Inače,penal je bio čist kao suza rukom izbio igrač Čelika,nadam se da će se vidjeti na pregledu...

hara17
Kontakt:

Post Postao/la hara17 » 12 sep 2009, 19:46

Phill Jackson je napisao/la:Meni je draze od boda sto smo korektno igrali i sto se nismo valjali ko neki :roll: :roll: :roll:

a bgm ste se valjali i to zestoko izvini sto ti moram rec ali tako je
http://smijesnestvari.****/

bmw
Kontakt:

Post Postao/la bmw » 12 sep 2009, 19:48

ljudi šta vam je ? pa i valjanje je sastavni dio igre , pa valjaju se i igrači Barce , Manchestera itd ako ih neko stisne a imaju povoljan rezultat ...

ra1981
Kontakt:

Post Postao/la ra1981 » 12 sep 2009, 19:53

bmw je napisao/la:ljudi šta vam je ? pa i valjanje je sastavni dio igre , pa valjaju se i igrači Barce , Manchestera itd ako ih neko stisne a imaju povoljan rezultat ...

Pa normalno da je sastavni dio igre,ja sam i rekao da su bod uzeli korektno,samo sam morao odgovoriti na post Phill-a Jacksona,koji molim te lijepo zna da nije bilo valjanja a nije vidio ni "u" od utakmice.Inače,ko vjeruje da je utakmica namještena za mene treba pod hitno psihijatru,isključivo zbog penala koji je golman odlično odbranio,e vala ako je odbrana onog penala namještena bila onda im svaka čast za namještanje.

mostar_mo
Kontakt:

Post Postao/la mostar_mo » 12 sep 2009, 19:55

Čelik se danas znalački branio i odbranio , uzeli ljudi bod i svaka čast ... samo mi nije jasno da Aca puca penal ...ušao čovjek danas prvi put nakon duge pauze zbog povrede .. :roll:

trebamo se konsolidovati i svi na Široki u subotu po bar jedan bod.. MI TO MOŽEMO !
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

el-fighter
Kontakt:

Post Postao/la el-fighter » 12 sep 2009, 20:06

Podcjenili smo Zeničani u ovoj utakmici i to nam se obilo o glavu. Uzeli su nam bod i čestitam im na tome. Odigrali su fer i pošteno. Mi smo imali svoje šanse i nismo ih znali iskoristiti. No nema predaje, ovu utakmicu treba zaboraviti i okrenuti se sljedećoj.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Stone Island
Kontakt:

Post Postao/la Stone Island » 12 sep 2009, 20:15

Nisu mi jasni nikako ali eto...

mostar_mo
Kontakt:

Post Postao/la mostar_mo » 12 sep 2009, 20:18

Stone Island je napisao/la:Nisu mi jasni nikako ali eto...

na šta aludiraš druže ? pretpostavljam ali ja lično ne vjerujem nakon onog Acinog penala ...
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Stone Island
Kontakt:

Post Postao/la Stone Island » 12 sep 2009, 20:22

mostar_mo je napisao/la:
Stone Island je napisao/la:Nisu mi jasni nikako ali eto...

na šta aludiraš druže ? pretpostavljam ali ja lično ne vjerujem nakon onog Acinog penala ...

Ne bih ti znao reći ništa.Tokom utakmice Džafić isto lud,bezvezne greške u šesnaestercu Čelika.Takođe pritisli mi u zadnjim minutama i Zaimović daje bezveze loptu za Šečića i ne stiže je dečko.

Ne znam,možda je to sve slučajno.Ne bi da dušu griješim pogotovo zbog Ace...

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.