RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

wade
Postovi: 379
Pridružen/a: 15 jul 2009, 11:14
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la wade » 20 apr 2010, 20:14

nazalost ovaj derbi kod nas izvlaci ono najgore iz ljudi...umjesto da je obratno,ali eto svakome po zasluzi...danas pricam s prijateljom koji je inace vatreni velezovac i zakljucak je na kraju bio da velez u ovom trenutku igra bolje od zrinjskog,premda to u derbiju ne mora znaciti ama bas nista...i tako tamo vamo,dogovorimo se da bude x :mrgreen:
carina idol si mi :D
naglasak je ost'o makar nisam ovdje gojen, jer ništa nije jače nego hercegovački korjen, kažem hercegovački, to nije pridjev nego epitet, shvatit ćeš zašto haramo kad skontaš mentalitet...

carina
Postovi: 976
Pridružen/a: 07 maj 2009, 19:50
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la carina » 20 apr 2010, 20:18

aleksandar_veliki je napisao/la:Ja koliko znam Velez nista niti ne radi po pitanju licence za Evropu (ukoliko grijesim molio bih da me neko ispravi), pa prema tome, to je prica za malu djecu. Ocekujem da ce Rodjeni dobro trgovati, odnosno da ce se cjenkati sa Zeljom i Borcem. Mislim da Velez dok god Pika vodi glavnu rijec nece biti ono sto svi ozelimo i ocekujemo. Nadam se da se nece niko uvrijediti. I da, Ibraku je noga nakon prvog kiksa, smeta Gazdama, brzo zaboravljaju, a to sto sutra Pape dolazi na tekmu i to radi igraca Veleza je zasluga tih Gazda
Majstore, iako si administrator, moram da ti kazem jednu stvar........Velez nije veliki, nikad nije bio prvak Premier lige, nikad nije osvojio kup, na celu sa Pikom koji ga je odbranio od ostatka BiH da ne bude unisten skroz, vremena kad su SDA, HDZ i svi ostali odlucili da je Velez smetnja. Pika jese svakakav, i mi galamimo na njega, ali Pika zivi za Velez....Da zna bolje i uradio bi...
ali Velez....

NIKAD NIJE PRODAO NI BOD NA DOMACEM TERENU, IAKO IGRACIMA NEMA ZA PLATE, ZATO STO SmO MI KLUB SA TRADICIJOM I NAJVECI SMO KLUB U BiH MA KAKO TI ILI NEKO DRUGI MISLIO......

Ibraka je nas trener, i imao je problema sa tim Gazdama, ali nikad nije odustao od ideje da on kroji klub. Mensin mali i Pikin mali, na njih aludiras, nikad nisu dobili priliku vise od 5 minuta...a pikin mali je igrao za Benficu, nema valjda tamo Piak stele?
Vozdrica.....
Ako si Zeljin navijac, pozdrav od Zovke iz Zepca....

Analic
Postovi: 368
Pridružen/a: 20 jul 2009, 15:07
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Analic » 20 apr 2010, 20:27

Strumph_tm87 je napisao/la:
carina je napisao/la: Bi ti opalio da smijes :D Opalis li nas ti, za 14 dana ce nas opaliti i Borac...Pa ti vidi kako ces :D Bezobrazluka nikad kraja, zar ne? :D
Pogresno si shvatio moj post. Ako vas uzmemo i mi i Borac mozete se poselamit s evropom, a mi smo vas izbacili u kupu i dobili u ligi kad nismo u formi bili tako da vas i sad mozemo dobit.

Sretno sutra :idea:
AKo su vam te dvije pobjede nad nama ponos. Onda mi je jasno da nemate obraza ni sekunde. Ja bi se stidio i sutio bih kada na onaj nacim moj klub pobjeduje. Sramota. Vašim djelima raja će više podrške davati Borcu nego vama.

hujka
Postovi: 115
Pridružen/a: 30 nov 2008, 18:20
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la hujka » 20 apr 2010, 20:33

vozdra raja ,.,.,ako neko zna link na kojem ce bit prenos utakmice sutra ,nek postavi ,..bio bih veliko zahvalan ,.,( al besplatan :D :D )

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la kimbo » 20 apr 2010, 20:40

Ma prodajemo i kuppopradejom ...ali je razlika sto to mi radimo sa ledjima prislonjenim uz zid .... Borimo se za opstanak kluba i zato se sluzimo svim marifetlucim cisto ono fakinski a ostali to rade iz biznisa ili politike. U rukavicama preko ljudi iz saveza ... odredjuju se prvaci izdvajaju se sredstva za stadione i tako dalje

Samo kontam kako su nas cjele godine masakrirali kartonima ...sve dok smo se borili za Evropu sada su se malo stisali ne smetamo im toliko dok god smo 5,6 ....
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la kimbo » 20 apr 2010, 20:50

aleksandar_veliki je napisao/la:
kimbo je napisao/la:Ma prodajemo i kuppopradejom ...ali je razlika sto to mi radimo sa ledjima prislonjenim uz zid .... Borimo se za opstanak kluba i zato se sluzimo svim marifetlucim cisto ono fakinski a ostali to rade iz biznisa ili politike. U rukavicama preko ljudi iz saveza ... odredjuju se prvaci izdvajaju se sredstva za stadione i tako dalje

Samo kontam kako su nas cjele godine masakrirali kartonima ...sve dok smo se borili za Evropu sada su se malo stisali ne smetamo im toliko dok god smo 5,6 ....
Slazem se ja s tobom. Smetate mnogima i drago mi je sto ste ponovo u vrhu, sto po mom misljenju igrate jedan od najljepsih fudbala u ligi. Samo me malo bole te cinjenice da o velikom klubu odlucuju jedan ili dva covjeka koji su u najamnju ruku sumnjivog morala.
Vidi nadji mi jednog iole moralno cistog covjeka u ovoj drzavi na nekoj poziciji !
Mostar je mala sredina tako da i ti ljudi osjecaju pritisak i ne mogu bas raditi sta hoce. A ukrasti se nema sta jer para nema :D :D :D
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

adisg
Postovi: 108
Pridružen/a: 27 avg 2009, 21:05
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la adisg » 20 apr 2010, 21:01

Meni je sve prihvatljvo, i da su neki ljudi u Velezu i ovakvi i onakvi, ali kad vidim Brkovica i njegovo lobiranje kod sudija, onda se jednostavno nema nikome nishta reci u Velezu.
Hvala Ibraki sto je od Veleza opet napravio prepoznatljivu ekipu, kako po svojoj igri, tako i po ljudima koji igraju u njemu, Bosancima, Hercegovcima, Crnogorcima, Srbima, Bosnjacima....
Hvala upravi sto je zadrzala petokraku, kao Velezoovo prepoznatljivo obiljezje......
Hvala svim ljudima koji su tu uz Velez, i koji su uz njega bili i u zlu i u dobru..............

Momci odigrajte sutra hrabro, pa da u Lukavici checkiramo Evropu, zasluzujemo to nakon godina nepravde, ispadanja, vracanja........................

Mostar u srcu Velez do groba.............

MostaracVelezovac
Postovi: 2504
Pridružen/a: 27 okt 2009, 18:04
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MostaracVelezovac » 20 apr 2010, 21:22

hujka je napisao/la:vozdra raja ,.,.,ako neko zna link na kojem ce bit prenos utakmice sutra ,nek postavi ,..bio bih veliko zahvalan ,.,( al besplatan :D :D )

besplatan nema.

ali podrzi svoj klub hujka i gledaces direktan video prenos sa marjanom mijajlovicem kao komentatorom - a prosveraj malo po temi i vidjeces gdje.
http://www.heroji.ba/midhat-hujdur/

Avatar
Junačina
Postovi: 22
Pridružen/a: 19 apr 2010, 16:36
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Junačina » 20 apr 2010, 22:32

Imam slično mišljenje kao i aleksandar_veliki.Ova mu je na mjestu !

Ako tebi smeta,zamisli samo kako je nama. :|
Svi dižu svoje klubove sa svojom pričom a kad smo mi bili BMW,vi ste bili fićo !

Možete nas lomiti i lomiti al' nikada slomiti.

Avatar
steve-o
Postovi: 3187
Pridružen/a: 08 jun 2009, 21:24
Lokacija: 61°14′32″N 7°3′18″E
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la steve-o » 20 apr 2010, 23:38

volio bih da sutra velez napuni mrezu ovim zrinjevcima, sretno velez!

Avatar
JASC0
Postovi: 125
Pridružen/a: 19 mar 2008, 20:04
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la JASC0 » 21 apr 2010, 00:01

carina je napisao/la:Heheh..ali ima situacija extra...Juce ujutro dodje stariji covjek u kafic i ronca li ronca :D Ljut ko puska, kaze isarali mu fasadu. Pitamo ga mi, pa sto je doso kod nas da nas napada....Kaze, rekli su mu da su to navijaci isarali..Pa sta ti pise? Kaze UM.....Rekli mu da je to reklama UM( udruzenje molera) vrse reklamu za molerske radove, posto mu je stara fasada.. haha...i ode deda ljut ko puska i osta medju rajom UM - udruzenje molera..A i jesu vala, vazda nesto slikaju i saraju, pravi moleri :D Pa onda onaj show jutros sa onim smrtovnicama, citaju ljudi, veze nemaju o cemu se radi.... Osjeca se polako taj miris derbija, pa moze pricat sta god hoce....

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Rođeni

carina
Postovi: 976
Pridružen/a: 07 maj 2009, 19:50
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la carina » 21 apr 2010, 08:53

aleksandar_veliki je napisao/la:
Junačina je napisao/la:Imam slično mišljenje kao i aleksandar_veliki.Ova mu je na mjestu !

Ako tebi smeta,zamisli samo kako je nama. :|
Ma meni je smjesno, a vidi izvori su mu i vise nego dobri, da se ceka prvi kiks Ibraka da mu nogu daju, a kada je sam odlazio na kraju prvog dijela sezone klecali su ti isti i molili da ostane. No, jbg, niko nece ovdje da kaze da igraci nisu platu primila mjesecima, da igraju za nista. Ali, to je sve ok, samo je problem sto ne igraju dva klinca od 17 godina. Zalostan sam sto je to tako u klubu kojeg simpatisem.
Prvo, izvini za ostar komentar od sinoc, slab sam na to trgovanje bodovima, jednom nam se provukla ta dezinformacija, i umalo se klub nije raspao. I jesam na ovom forumu da cujem razna misljenja, i naravno, kao u svemu u zivotu, nakon milion nekih misljenja zbrojim sve i stvorim svoj stav i misljenje. Naravno, ne namecem nikom svoje. Postujem tvoje izvore za Velez, i ja slusam te iste izvore kao i mnoge druge. I sve izvore iz kluba, iz raje, od starih igraca, od male raje koja treniraju u Velezu, od gradske politike itd...
Velez od 92ge, nikad nije imao para, nema ih a tesko da ce ih nekad i imati. Pozadina toga je dosta duboka, i ne bih sad o tome, dovoljno je reci da ni ovdasnja politika, sa nazovi "istocne" strane nema sluha za klub, cak ga i ne voli, a ne da mu pomogne. Vidis i sam koliko je ove godine uradjeno marketinskih stvari od strane raje za Velez, na svakom koraku u gradu, pa i u dijaspori, imas sansu da ostavis marku za klub, i pored toga, para nema dovoljno. Iako se nekom cini, nemaju tih "par ljudi" nekakvu konkurenciju za ta mjesta. Ne razvaljuju se druze, ni Bajevic, ni Kodro, ni Vaha, ni Barba, niko drugi za ta mjesta. Njima svaka cast, i postujem ih do kraja zivota, ali te price da "nema njih, ja bih preuzeo.." mogu svi da objese macku o vrat. Da samo raja vidi kap te sanse, napravila bi im mjesto za dvije i po sekunde....Da ne duljim, jer mi jos glava puca od sinoc, nisam spavao sat vremena...
Na osnovu svih misljenja, formirao sam svoje.. A to su samo dva aduta koje mi imamo...Prvi adut smo mi...Raja i ovde i u dijaspori koja zive za Velez i koja daju zadnji dinar za njega. Bezrezervna ljubav bez granica. Ne mozemo ponuditi mnogo ali dovoljno je za opstanak..
Drugi adut, je omladinska skola. Velez na ovim prostorima nema konkurencije. Tu smo zakazali proslih godina, i nismo napravili pa skoro, pa nista. I dan danas Velez izvlaci generacija sa kojom se samo dobro radilo( Zaim,Skaljici,Kajta,Cola,Velagic...)E sada me cudi tvoje misljenje, kao simpatizera Veleza, ostro protivljenje davanje sansi 16godisnjem Mirzi, igracu BiH repke :shock: Tog malog znam, kad je kao klinac isao sa nama u navijackim autobusima, trenirao po livadama...Boze moj, imao je uslove, imao ga je ko gurati..Iskreno, i ja bih dao sad sve da mogu svog malog opremati, spremati, voditi na treninge, odvoditi, ulagati u njega, al ne mogu...Od Veleza to ne mogu traziti, jer znam da nema....Znaci, moj stav je da se Mirzu treba i mora gurati, ali kako sam "clan ekipe" podrzavam vecinu, mada mislim da sam ja u pravu....Mirza gdje god ode i kad god ode, u kojem god klubu bude igrao, mislit ce da je na njemu Velezov dres i nasa krv.....A nasa krv je vrlo rijetka druze, ultrapozitivna, obojena bojom Neretve sa karcinomom Starog Mosta, koji umjesto da nas razara, spaja nas sve u jedan krug. I mi moramo Mirzu i slicne izbaciti u orbitu sto prije....

I za kraj poruka, a mislim da ces je shvatiti, opet se zahvaljujem ovim putem Mehmedu Mesi Bazdarevicu, sto nam je pomogao da nam djeca 95 i 96 godiste idu krajem ovog mjeseca na turnir u Francusku. Nikome nije zabranjeno pomagati, pogotovo onima kojih ne bi bilo, da im nije Veleza.....Mnoge stvari se mogu odraditi, da i ne dopustis recimo tim "par ljudi" da i znaju o tome a ne nesto drugo...

HAJMO RUKE GORE, ZAPJEVAJMO SVI, SAD NA TEREN IZLAZE NASI RODJENI......

burek pita
Postovi: 300
Pridružen/a: 12 avg 2009, 19:45
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la burek pita » 21 apr 2010, 08:54

sretno rodjeni!

carina
Postovi: 976
Pridružen/a: 07 maj 2009, 19:50
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la carina » 21 apr 2010, 09:14

Vjeruj mi da je Mirza ok 100%. Danas se druze mora gurati. On ima prednost sto ga neko moze gurati, za mene, bolje on da igra u repci, nego neko drugi.

I jedna lagana pjesmica za budjenje, poslusajte je, i mars na ulicu bando crvena :D :D



Avatar
majestic24
Postovi: 17396
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la majestic24 » 21 apr 2010, 09:20

carina je napisao/la:Vjeruj mi da je Mirza ok 100%. Danas se druze mora gurati. On ima prednost sto ga neko moze gurati, za mene, bolje on da igra u repci, nego neko drugi.

I jedna lagana pjesmica za budjenje, poslusajte je, i mars na ulicu bando crvena :D :D



I ja bih na utakmicu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
Mont0
Postovi: 2658
Pridružen/a: 16 dec 2008, 00:49
Lokacija: Delta Quadrant
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mont0 » 21 apr 2010, 10:18

[youtube][/youtube]

Forza!
Support Velez, It's logical! ★

Avatar
Thunder93
Postovi: 1274
Pridružen/a: 15 feb 2009, 11:29
Lokacija: starMo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Thunder93 » 21 apr 2010, 11:53

Mont0 je napisao/la:[youtube][/youtube]

Forza!

O MontO...upravu si.....
Klopp for the kop!

Haris Arapović, neka ti dragi Allah podari Džennet.

nem73
Postovi: 824
Pridružen/a: 08 maj 2009, 23:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la nem73 » 21 apr 2010, 12:27

kakvo je bola brisanje?? kakvi pacenici dan te je.o.l. :(
ROĐENI BRATO

(VEDRAN PULJIC 1985-2009)

Ipswich Town F.C.

Avatar
Junačina
Postovi: 22
Pridružen/a: 19 apr 2010, 16:36
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Junačina » 21 apr 2010, 13:50

Ovdje nema bodova za vas,sve ostaje kod nas !

Pobjeda i na terenu i na tribinama,samo je pitanje sa koliko razlike. :twisted:
Svi dižu svoje klubove sa svojom pričom a kad smo mi bili BMW,vi ste bili fićo !

Možete nas lomiti i lomiti al' nikada slomiti.

Avatar
ultra_CImanija
Postovi: 174
Pridružen/a: 05 apr 2010, 12:55
Lokacija: SARAJEVO

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ultra_CImanija » 21 apr 2010, 13:55

sretno rodjeni da boda ih razbili, pa onda kad vam mi dodjemo da mozemo na miru da uzmemo bodove :D :D :D
SUPERKUP 1999/2000, 1997/1998
KUP 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012
Kup UEFA cetvrtfinale:1971/72,polufinale:1984/85
PRVAK 1971/72, PRVAK 1997-1998, PRVAK 2000/2001, PRVAK 2001/2002, PRVAK 2009/2010.
PRVAK 2011/2012....

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.