RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
Tifoz
Postovi: 611
Pridružen/a: 01 jul 2015, 19:49
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Tifoz » 26 jul 2015, 22:44

Bjeri Mirza kuknjava
DŽELO ODLAZI

rodjenizavjecnost
Postovi: 150
Pridružen/a: 21 mar 2015, 17:38
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjenizavjecnost » 26 jul 2015, 22:47

Gledam i ne vjerujem :(

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la dzelllo » 26 jul 2015, 23:09

:lol: Kakav kloc
lezVe do bagro

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Pappy » 26 jul 2015, 23:18

Ne znam da li ste upoznati sa aljkavosti vaše administracije, ali još više Saveza. Naime, Samir merzić je trebao startovati utakmicu. Međutim, sat prije utakmice u Komet sistemu on je bio suspendovan. I biva zamijenjen igračem sa klupe. I kada je utakmica počela, Savez zove i kaže da nije imao suspenziju, neka greška je u pitanju. :lol:

rodjenizavjecnost
Postovi: 150
Pridružen/a: 21 mar 2015, 17:38
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjenizavjecnost » 26 jul 2015, 23:20

Pappy je napisao/la:Ne znam da li ste upoznati sa aljkavosti vaše administracije, ali još više Saveza. Naime, Samir merzić je trebao startovati utakmicu. Međutim, sat prije utakmice u Komet sistemu on je bio suspendovan. I biva zamijenjen igračem sa klupe. I kada je utakmica počela, Savez zove i kaže da nije imao suspenziju, neka greška je u pitanju. :lol:
J.ebe lud zbunjenog a budala mahnitog.

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 1922VFC1981 » 26 jul 2015, 23:21

Pappy je napisao/la:Ne znam da li ste upoznati sa aljkavosti vaše administracije, ali još više Saveza. Naime, Samir merzić je trebao startovati utakmicu. Međutim, sat prije utakmice u Komet sistemu on je bio suspendovan. I biva zamijenjen igračem sa klupe. I kada je utakmica počela, Savez zove i kaže da nije imao suspenziju, neka greška je u pitanju. :lol:
Ja sam siguran da je Merzic zadnju utakmicu u nasem dresu dobio crveni karton,da li se to prenosi ili.. ?
#musvdg

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjenisa » 26 jul 2015, 23:28

Pappy je napisao/la:Ne znam da li ste upoznati sa aljkavosti vaše administracije, ali još više Saveza. Naime, Samir merzić je trebao startovati utakmicu. Međutim, sat prije utakmice u Komet sistemu on je bio suspendovan. I biva zamijenjen igračem sa klupe. I kada je utakmica počela, Savez zove i kaže da nije imao suspenziju, neka greška je u pitanju. :lol:
Jedno je sigurna, a to je da je Merzic zadnju utakmicu u dresu Veleza dobio crveni karton i to na utakmici zadnjeg kola jesenjeg djela prosle sezone u Bl kontra Borca.Sta kazu propozicije ne znam ,ali volim sto nema nikakve dileme oko toga jer danas nije bio u rosteru.Ne daj Boze ,da je bilo drugacije sad bi vec pocele zavrzlame oko svega.Ovako bod na kontu i idemo dalje.
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la zizu1991 » 26 jul 2015, 23:36

Merzić jeste suspendiran ja mislim. Zbog crvenog kartona nije mogao igrat'.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

dime
Postovi: 191
Pridružen/a: 05 avg 2011, 16:15
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la dime » 27 jul 2015, 00:17

zizu1991 je napisao/la:
Pappy je napisao/la:Bravo "Rođeni". Pošteno i korektno kao i uvijek ste odigrali. I kao zadnjih par puta htjeli nam prodati foru. :mrgreen: Ubili smo vas. Prilika i prilika imali, ali lopta neće u gol, jebla mater. I onda kontra, vejnović pogriješi, a Janković rutinski. I to je sve od vas do kraja utakmice. Onda Mirza promaši večeru. Hvala mu na tome. Prilika praktično niste ni imali. Imao Demić još jednu solidnu, ali preko gola. Imali ste i sreće što je ova smradina od Čuića danas sudila. 89 minuta Rovčanin uzima Škaljiću loptu prsima, ulazi 1 na 1, ovaj svira ruku. poslije našeg gola Ljube izbaci Zolja i Škaljića šalje je za Spalevića koji je sam na drugoj strani, on diže ofsajd, iako i snimak pokazuje da nije. :lol: Najlošiji pojedinac je danas on, jer je i vas zakinuo par puta na nevjerovatan način.

Što se tiče samog kvaliteta igre, vrlo loši ste. Rastavljeni ste poprilično. Škaljić neprepoznatljiv nazad, po meni zbog onog starta nad Rovčaninom zaslužio je crveni jer je imao već žuti. Od njega sam očekivao mnogo više. Ovaj golman je cijeni kao da je slijep kod očiju. Tri puta je u prazno prolijetao, i na kraju ga je to koštalo. Naprijed skroz odsječeni. Tanko je ovo bgm, poprilično tanko.
Korektno, svaka čast! Iako vas je sudija syeb'o, nema iživljavanja na ovoj temi, k'o navijači drugih "velikih" klubova. Objetivnost se mora pozdraviti! Sretno u nastavku sezone! :salut:
Gdje ti vidje da ih je sudija sjebo.

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 27 jul 2015, 00:51

1922VFC1981 je napisao/la:
Pappy je napisao/la:Ne znam da li ste upoznati sa aljkavosti vaše administracije, ali još više Saveza. Naime, Samir merzić je trebao startovati utakmicu. Međutim, sat prije utakmice u Komet sistemu on je bio suspendovan. I biva zamijenjen igračem sa klupe. I kada je utakmica počela, Savez zove i kaže da nije imao suspenziju, neka greška je u pitanju. :lol:
Ja sam siguran da je Merzic zadnju utakmicu u nasem dresu dobio crveni karton,da li se to prenosi ili.. ?
SAMIR MERZIĆ je u jesenjem dijelu sezone 2014/2015 dobio crveni karton kontra Borca isto kao i Haurdić, kada smo izgubili sa 2:1. Na proljeće sezone 2014/2015 je otišao za Norvešku, tako da je imao pravo igrati danas kontra Slavije.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la zizu1991 » 27 jul 2015, 12:15

dime je napisao/la:Gdje ti vidje da ih je sudija sjebo.
U par gore pomenutih situacija. To nije bila generalna ocjena. Nisam se izrazio kako treba, otud i tvoje quote-anje. :salut:
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la shaman7 » 27 jul 2015, 12:17

Jao šta je fulio svega mi, ne mogu vjerovati

RamizBegovic
Postovi: 90
Pridružen/a: 17 okt 2014, 16:14
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la RamizBegovic » 27 jul 2015, 12:40

Teško je za procjeniti dali je ovo osvojen 1 bod ili izgubljena 2 boda .po meni su izgubljena 2 boda jer smo mogli ovo lagano završiti iako mislim da ce malo ekipa Slaviji kod kuće uzeti više od 1 boda u ovoj sezoni.
Necu kritikovati nikoga od naši jer 1.je kolo iako ima tu dosta da se poradi sa pojedincima a skidam kapu pojedinima koji su ginuli za svaku loptu.
Prvo poluvrijeme imao sam utisak da je tahtika bila neprimiti gol ,
Drugo poluvrijeme pocelo ko i prvo i onda oko 10 tak minuta drugog mi se polako pocinjemo buditi i to je to sve smo imali u našim rukama-nogama do 88 minute i tad smo morali napustiti stadion tako da nisam vidio ni promašaj a ni gol Slavije(mozda je i bolje što nisam vidio).
RA na trbinama sasvim ok ,brojka je solidna s obzirom na kvalitet protivnika.
U subotu nam dolazi Borac i tu jednostavno nesmijemo podcjeniti protivnika nego od 1. min krenuti svim silama i riješiti utakmicu u 1.poluvremenu.
Podržimo naše Rođene protiv Borca za prvu pobjedu u sezoni 2015/2016.

RamizBegovic
Postovi: 90
Pridružen/a: 17 okt 2014, 16:14
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la RamizBegovic » 27 jul 2015, 12:54

KLIX:

Velež je inače cijelim tokom meča imao veliku podršku svojih navijača koji su danas bili istinski dvanaesti igrač kluba iz Mostara.

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjenisa » 27 jul 2015, 13:26

Ni nakon prespavane noci ne mogu se oteti utisku da smo Slaviju trebali dotuci nakon naseg vodstva.Imali smo ih bar dvadesetak minuta potpuno grogirane i prava je steta sto nismo barem jos jednom poentirali i tako prvenstvo otvorili na najbolji nacin.Sansa Cemalovica je uslijedila nakon konsolidacije domacina ,u tim momentima su oni imali vise od igre,ali ponavljam ,mi smo ih morali rijesiti malo ranije.Bile su 2-3 izgledne situacije za konkretniji napad ali nismo imali tog "zednog" igraca koji bi povukao do kraja.Da je mali Peco izdrzao do kraja mislim da je on bio potencijalni dzelat koji je imao i zelju i znanje da ih dovrsi,ali momka su dobro istukli a svakako je do te izmjena or'o teren i bio konstantna opasnost po gol Slavije.I kad sve to prospes onda neminovno slijedi kazna koja se jucer izrazila u vidu gubitka 2 boda ali se bojim da bi protiv jaceg protivnika to bilo do kraja kaznjeno.Moje skromno misljenje je da ce stvari donekle popraviti aktiviranjem Cadikovskog,Merzica,Barisica ali i punim doprinosom Matica koji je dobio svega 10 minuta vremena,po meni potpuno neshvatljivo s obzirom na blijedu igru Demica i vise nego ociglednu fizicku spremu Matica koji u usporedbi s mnogim igracima djeluje kao gladijator.Na kraju se ne mogu oteti utisku da nam je stoperski par jucer bio ispod ocekivanja i nadam se da ce se vrlo brzo razigrati inace nece biti dobro protiv ozbiljnijih ekipa.
Dolazi nam Borac ,podmladjen ali kao sto vidjesmo izuzetno motivisan i predvodjen velikim strucnjakom Jagodicem, sto nam nalaze punu mobilizaciju i ozbijnost ,jer mi osim pobjede ,drugog izbora nemamo,a da ce biti tesko-hoce
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la kimbo » 27 jul 2015, 17:43

Zar covjek poslije 10-15 godina treniranja fudbala moze ono promasiti ?? Tako amaterski...
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la el-fighter » 27 jul 2015, 19:34

Steta za jucer, Slaviju smo morali dobiti i tako prvenstvo otvoriti na najbolji moguci nacin. Ovo je sezona gdje svaka utakmica i svaki prosuti bod mogu odluciti hocemo li ostati u ligi ili ispasti u nizi rang.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
rodjak
Postovi: 2263
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 28 jul 2015, 00:10

Samo kratak rezime jucerasnje utakmice.Prvo poluvrijeme nismo ama bas nista napravili i samo se branili ,po igri smo trebali gubiti jedno 2:0,drugo poluvrijeme smo odigrali puno bolje i mogli smo postici jos 2-3 gola.Najgori daleko na terenu je bio Asim Skaljic koji je imao 5 katastrofalnih gresaka koje su igraci Slavije mogli pretvoriti u gol(eto iz jedne greske su i dali gol)i jos se dere na onog naseg gariba golmana a on pogrijesio.Los je jos bio i Demic i nije mi nikako jasno da je dobio priliku ispred matica.Osmankovic isto tako u odbrani pukotina ali je u par navrata prodro po krilu i centriro a iz jednog takvog prodora se i stvorila i kolosalna sansa za Mirzu koja se teze promasuje nego postize gol.Sta reci za Mirzu, :crazy: ali nemojmo ga sahranjivati,mozda ipak proradi,ali bogami tesko ako ne bude igro(a sad tesko da ce igrati).Sudjenje super osim 2-3 kardinalne greske pomocnog sudije cele ali nisu uticale na rezultat.Raja super navijala,drago mi je da sam vidio evu neku raju sa foruma pogotovo Rodjeni Sa.

P.S.Koliko sam se nasekiro ni meso u Goje u Jablanici mi nije smekalo u povratku. :roll:

Moja prognoza je da bi mogli biti plasirani izmedju 7-9 mjesta na kraju
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjenisa » 28 jul 2015, 12:22

Jbg , nije meso smekalo a njih cetrvorica narucili 4 kg +salate i bure pive :lol: :lol:
I ja sam iskreno sretan sto uz ove nase rodjene non-stop upoznajem dobre ljude pune ljubavi za Velez,nevjerovaten je osjecaj pripadnosti porodici zvanoj Velez.
@rodjak,@Sipak Ulicar i jos neki koji nisu aktivni na ovom forumu ali sam ih citao na nasem, jednostavno sjajna ekipa koja voli Velez jednom tesko objasnjivom ljubavlju :tokralju: :tokralju:
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
tepsija
Postovi: 3123
Pridružen/a: 14 nov 2011, 16:19
Lokacija: Mostar,grad na Neretvi,srce Hercegovine,nepokoreni grad
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la tepsija » 28 jul 2015, 19:13

Mi smo familija.To je teško nekome shvatiti.Nikakav hir,nikakav đir...familija.
Josip-Jole Musa(1931-2000)
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: ronaldo99 i 14 gostiju.